Nieudana depilacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 06:11   #1
Agaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20

Nieudana depilacja


Witam
Ponieważ mam problem z włoskami (wąsik i broda) jakiś czas temu poddałam się u kosmetyczki drogim zabiegom, które miały na zawsze te włoski usunąć. Zabieg polegał na najpierw depilacji woskiem a następnie za pomocą ultradźwięków pani wsmarowywała mi jakiś specyfik, którym miałam też potem w domu jeszcze smarować te miejsca. Niestety choć zabiegów miałam nawet więcej - nie przyniosły skutku, a wręcz przeciwnie włoski rosną mocniejsze i teraz codziennie muszę używać pensety :-( . Już nie wspomnę, że gdy potem pisałam meile do owej Pani z prośbą o wyjaśnienie nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Wie, że jest laser, ale na te zabiegi już zupełnie mnie nie stać, tym bardziej, że jego skuteczność też nie jest aż taka rewelacyjna. Może Pani mi coś poradzi?
I jeszcze chciałam zapytać, o depilator ultradźwiękowy Dino plus hair remover. Pewnie nie jest tak jak reklamują, że po kilku zabiegach włoski nie odrastają, ale czy choć troszkę pomoże? Czy warto go kupić? Czy jest choć trochę skuteczny?
Z góry serdecznie dzięuję za pomoc i pozdrawiam.
Agaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 10:13   #2
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Nieudana depilacja

A nie lepiej poprostu isc z reklamacja do osoby która robiła ten zabieg a nie pisac maile...?
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 13:36   #3
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Nieudana depilacja

Jedynie wizyta osobista.Podaj nazwę (ostrzegawczo) tego specyfiku.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 06:01   #4
Agaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Dot.: Nieudana depilacja

Marta masz rację, dziś bym tak zrobiła, ale wtedy jeszcze nie miałam takiej odwagi, tym bardziej, że naiwnie nie domagałam się żadnych rachunków za zabiegi, więc właściwie, nie miałam żadnej podstawy.
Papadan, niestety nie wiem jak specyfik się nazywał, to była taka biała dość płynna maź, którą pani za pomocą ultradźwięków wcierała w wydepilowane miejsce i na koniec dawała odrobinę w małej strzykawce aby jeszcze w domu posmarować. Weszłam teraz na stronę tego gabinetu (sama reklama i strona www jest naprawdę imponująca), i nawet tego zabiegu w ofercie już nie widzę, tylko laser mają.
Ja już straciłam nadzieję, po tych zabiegach codziennie muszę używać pensety, a włoski odrastają zawsze mocniejsze :-(.
Nie dajcie się nabrać na takie zabiegi.

Proszę napiszcie coś na temat tego reklamowanego depilatora Dino plus hair remover. Wiem , że cudów nie dokona, ale może choć odrobinę pomóc? A może macie lepszy pomysł?

Edytowane przez Agaa26
Czas edycji: 2009-01-28 o 06:04
Agaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:06   #5
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Nieudana depilacja

Ja znalazłamcos takiego :http://pl.youtube.com/watch?v=ajDHppxwiNI
http://www.epilfreeusa.com/index.php...d=80&Itemid=51

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:12 Powód: nowy link
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 06:20   #6
Agaa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 20
Dot.: Nieudana depilacja

Hmm, po moich doświadczeniach już w to nie uwierzyłabym. Nie znam angielskiego dobrze, więc nie do końca wiem co mówią, ale możan się sporo domyślić. Jest to troszkę podobne do ego co miałam, choć tamten specyfik nie był w rozpylaczu i pani nie używala folii, po prostu smarowała i ultradźwiękami "wsmarowywała".
Nic nie wiecie o tym Dino plus hair remover?
Agaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:43   #7
ankonwa
Przyczajenie
 
Avatar ankonwa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 19
Wink Dot.: Nieudana depilacja

Zbadaj sobie testosteron. Prawdopodobnie masz zbyt wysoki i stad zbedne owlosienie. Przez jakis czas bedziesz brala pigulki i gdy testosteron sie uspokoi i zmalej zmniejsza sie tez problemy z wloskami. Nie recze ze tu lezy problem, ale byc moze ten hormon moze byc przyczyna. Warto wiec zadbac nie tylko o swoj wyglad, ale rowniez o zdrowie.
A wlaoski, zwlaszcza wasik lepiej usuwac plasteraki wosku. Potem odrastaja slabsze. a po pencecie bywa roznie
Pozdrawiam
ankonwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 17:58   #8
GinaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20
Dot.: Nieudana depilacja

Witam,
Jeśli chodzi o depilator Dino Plus to niestety, ale włosy odrastają tak samo jak po zwykłym depilatorze. Jakoś trudno, stosując go, uwierzyć w jakiekolwiek "fale". Napisałam na wizażu swoją recenzję produktu. Jeśli jesteście zainteresowane kupnem ale niezdecydowane, przeczytajcie zanim kupicie. Mam nadzieję, że choć trochę pomoże ona w decyzji.
GinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.