Wszystko o depilacji rąk. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 17:35   #481
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

A ja już nie wiem co robić... Stosowałam już plastry Veet, pęsetę, krem do depilacji, golarkę. Wszystko powoduje podrażnienia i wrastające włosy.
Myślałam już nawet o zaprzestaniu usuwania włosów z rąk, ale te niestety są sztywne i bez względu na długość nie chcą przylegać do skóry, co dziwnie wygląda... Macie może jakieś pomysły jak je osłabić, zmiękczyć?
Niestety, powoli zaczynam żałować tej całej zabawy z depilacją

Mam jeszcze jedno pytanie do Wizażanek depilujących ręce, w szczególności do tych, które muszą to robić często - jak się na to zapatrują Wasi TŻci? Chodzi mi głównie o wpadki z kłującym odrostem. Stanowi to dla nich problem, jest powodem wstydu itp.?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 17:42   #482
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez jellon Pokaż wiadomość
no ostatnio tez uzywalam kremu, ale wloski zaczely odrastac po 2 dniach, a dodam,ze mi odrastaja czanre i boje sie,ze jak ogole cale rece, to bedzie to brzydko wygladalo, dlatego na razie caly czas chodze w dlugim rekawie albo 3/4. ale ile mozna?

ja mam ten sam problem. Zaczyna robic się ciepło a ja ciągle w długim rękawie ... Mam psychiczne opory przed okazaniem swoich rąk :P:P
Zabrałam się za golenie bardzo dawno temu, jakoś tak z nudów Do tego zrobiłam to maszynką więc zaczęły mi odrastac grubsze i ciemniejsze Ostatnio się jednak zmobilizowałam i urzyłam depilatora aby odrosły cieńsze i w miejszych ilościach Myśłałam że stopniowo pozbędę się kłopotu... Fakt moje ręce wyglądają estetyczniej ale najgorsze jest to że widac że są wydepilowane, chciażby przez czerwone kropeczki na rękach, Boję się z tymi rękami pokazac znajomym Pomyślą że albo byłam owłosiona jak małpa albo że mam coś z głową nie tak :P:P:P
Lato przyjdź jak najpóźniej
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:15   #483
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do Wizażanek depilujących ręce, w szczególności do tych, które muszą to robić często - jak się na to zapatrują Wasi TŻci? Chodzi mi głównie o wpadki z kłującym odrostem. Stanowi to dla nich problem, jest powodem wstydu itp.?
ja swojemu nie powiedziałam DD
mężczyźni z reguły nie zwracają uwagi na takie rzeczy, myślą, że to naturalne, że kobieta jest gładka;] poza tym używam kremu i włosy nie odrastają szorstkie, tylko takie nawet naturalne. naprawdę, tylko jeden mój znajomy zwrócił na to uwagę.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:35   #484
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
A ja już nie wiem co robić... Stosowałam już plastry Veet, pęsetę, krem do depilacji, golarkę. Wszystko powoduje podrażnienia i wrastające włosy.
Myślałam już nawet o zaprzestaniu usuwania włosów z rąk, ale te niestety są sztywne i bez względu na długość nie chcą przylegać do skóry, co dziwnie wygląda... Macie może jakieś pomysły jak je osłabić, zmiękczyć?
Niestety, powoli zaczynam żałować tej całej zabawy z depilacją

Mam jeszcze jedno pytanie do Wizażanek depilujących ręce, w szczególności do tych, które muszą to robić często - jak się na to zapatrują Wasi TŻci? Chodzi mi głównie o wpadki z kłującym odrostem. Stanowi to dla nich problem, jest powodem wstydu itp.?
Hmm, ja depiluję ręce od mniej więcej 10 lat, próbowałam wosku, depilatora i golarki, po dwóch pierwszych miałam mocne podrażnienia, więc zostałam przy golarce.
Z moim Tżtem jestem 4 lata, powiedziałam mu o tym po niecałym roku. Stwierdziłam że lepsze to niż gdyby któregoś dnia miał zastać mnie w łazience pod prysznicem golącą ręce Gdy się dowiedział zachował się naprawdę super, powiedział że mu to zupełnie nie przeszkadza, fajnie że się tym z nim podzieliłam
Za każdy razem gdy depiluję ręce poźniej cieszy się jak dziecko że są takie mięciutkie Moim zdaniem to nie powód do wstydu, to twoja decyzja, którą ludzie powinni uszanować, a co do kłującego odrostu - ja się po prostu staram żeby go nie było
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:01   #485
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja swojemu nie powiedziałam DD
mężczyźni z reguły nie zwracają uwagi na takie rzeczy, myślą, że to naturalne, że kobieta jest gładka;] poza tym używam kremu i włosy nie odrastają szorstkie, tylko takie nawet naturalne. naprawdę, tylko jeden mój znajomy zwrócił na to uwagę.
Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Hmm, ja depiluję ręce od mniej więcej 10 lat, próbowałam wosku, depilatora i golarki, po dwóch pierwszych miałam mocne podrażnienia, więc zostałam przy golarce.
Z moim Tżtem jestem 4 lata, powiedziałam mu o tym po niecałym roku. Stwierdziłam że lepsze to niż gdyby któregoś dnia miał zastać mnie w łazience pod prysznicem golącą ręce Gdy się dowiedział zachował się naprawdę super, powiedział że mu to zupełnie nie przeszkadza, fajnie że się tym z nim podzieliłam
Za każdy razem gdy depiluję ręce poźniej cieszy się jak dziecko że są takie mięciutkie Moim zdaniem to nie powód do wstydu, to twoja decyzja, którą ludzie powinni uszanować, a co do kłującego odrostu - ja się po prostu staram żeby go nie było
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi

Ostatnio, po dłuższej przerwie, zrobiłam sobie ręce kremem do depilacji i chłopak (jeszcze nie TŻ) nie mógł się od nich odkleić. I tak właśnie sobie pomyślałam, że musi mu się ta gładkość bardzo podobać Ale co z tego, skoro dziś mam całe ręce w nierównościach spowodowanych przez wrastające włosy...

Co do odrastających włosów - niby nie są grube, ale mimo wszystko czuję wielki dyskomfort jak mnie ktoś dotyka/mizia po rękach. Mam wrażenie, że kuję jak jeż

No nic, przeprowadzę jeszcze kilka eksperymentów, a jak nie wyjdą, to przerzucę się na golarkę. Trudno.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:27   #486
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi

Ostatnio, po dłuższej przerwie, zrobiłam sobie ręce kremem do depilacji i chłopak (jeszcze nie TŻ) nie mógł się od nich odkleić. I tak właśnie sobie pomyślałam, że musi mu się ta gładkość bardzo podobać Ale co z tego, skoro dziś mam całe ręce w nierównościach spowodowanych przez wrastające włosy...

Co do odrastających włosów - niby nie są grube, ale mimo wszystko czuję wielki dyskomfort jak mnie ktoś dotyka/mizia po rękach. Mam wrażenie, że kuję jak jeż

No nic, przeprowadzę jeszcze kilka eksperymentów, a jak nie wyjdą, to przerzucę się na golarkę. Trudno.
Ja też miałam kiedyś tak że dostawałam ciarek na samą myśl o tym że ktoś mógłby dotykać moich rąk, na których włoski właśnie odrastają dopiero Tż przekonał mnie do tego że nawet gdy mam kłujące włoski na rękach to wszystko jest ok teraz nawet sama wyciągam do niego łapki z prośbą o pogłaskanie
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:50   #487
jellon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

ja mam ten problem,ze jeszce chodze do szkoly,a wiadomo,ze mlodziez na wszystko zwraca uwage, dlatego straram sie nie pokazywac rak. na wfie cwicze w dlugim rekawie bo mi wstyd. juz naprawde nie wiem co mam robic.
jellon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 19:39   #488
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez jellon Pokaż wiadomość
ja mam ten problem,ze jeszce chodze do szkoly,a wiadomo,ze mlodziez na wszystko zwraca uwage, dlatego straram sie nie pokazywac rak. na wfie cwicze w dlugim rekawie bo mi wstyd. juz naprawde nie wiem co mam robic.
Rozumiem Cię doskonale bo mam takie same obawy I nie mam dobrej rady co zrobic w Twojej sytuacji Ja zdecydowałam się na depilator Teraz jednak nie wiem czy postapiłam dobrze bo wrastają mi włoski , i jest to widoczne żałuje że nie wzięłam się za depilacje w zimę bo do tego czasu może odrosły by mi cienkie i jasne i nie musiałabym bac się lata i krótkich rękawów A teraz nie mogę sobie pozwolic na "krótkiego jeżyka" na łapach bo jak by to wyglądało Chciałam się osobiście przezucic na maszynke bo mimo wszystko nie było by problemu z wrastaniem ale praktycznie będę musiała się golic co drugi dzien - no i po czterech miesiącach to już jak małpa na pewno będę wyglądac Wiec chyba pozostanę przy depilatorze Tobie raczej też bym to radziła
U mnie jeszcze najgorsze jest to że na jesieni moje koleżanki zauwarzyły że golę ręce ale ja się szybko wyparłam i boję się że teraz kiedy włożę krótki rękaw moje łapki będą przyciągały oczy Jedyna rada jakiej Ci moge udzielic to abyś się do tego zdystansowała i zaczęła traktowac to jako własną osobistą sprawe - której nikomu nic do tego Ja staram się przyjąc taką postawę i wprowdzic ją w życie Kiedyś myśłałam że golenie włosów to obciach i jestem jakaś nienormalna ale pomogły mi wypowiedzi np Wizażanek, bo doszlam do wniosku że golenie włosów na rękach jest całkiem powszechne Ale i tak mam nadzieje że nadejdzie taki moment kiedy nie będę musiała już tego robic
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 08:05   #489
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze najgorsze jest to że na jesieni moje koleżanki zauwarzyły że golę ręce ale ja się szybko wyparłam i boję się że teraz kiedy włożę krótki rękaw moje łapki będą przyciągały oczy
też mi powód do wstydu. moje znajome z zazdrością się patrzyły na gładkie ręce;] to raz, a dwa, jak mój znajomy się zorientował (jeden, jedyny) to mu powiedziałam, że moja ręka przynajmniej wygląda jak ręka kobiety :P im szybciej stwierdzicie, że to normalne, tym lepiej. nikt moich odrostów nie widzi, robię raz w tygodniu kremem.

zauważ
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:18   #490
UrSoGaY
Przyczajenie
 
Avatar UrSoGaY
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Uk;*
Wiadomości: 1
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez jutrzenka28 Pokaż wiadomość
Pomóżcie bo niewiem jak pomóc mojej koleżance.Ma strasznie owłosione ręce.Cały czas panikuje,że niewie co robić a że nie ma komputera to preoszę o pomoc w jej imieniu.Co ona ma zrobić by nie wydać za dużo pieniędzy a jeszcze lepiej by wcale nie ruszać się z domu.Czy sa wogóle jakieś domowe metody? No niewiem proszę o pomoc. z góry dzięki
Ja tez mam dosyć bardzo owłosione ręce..!
Ale radze jej nie depilować bo później będą jej szybko rosnąc włosy na rekach . xDD
Chociaż to bardzo denerwujące jak się ma owłosione ręce ; D !
Ale trzeba się z tym pogodzić .
UrSoGaY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:30   #491
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez UrSoGaY Pokaż wiadomość
Ja tez mam dosyć bardzo owłosione ręce..!
Ale radze jej nie depilować bo później będą jej szybko rosnąc włosy na rekach . xDD
Chociaż to bardzo denerwujące jak się ma owłosione ręce ; D !
Ale trzeba się z tym pogodzić .
Dziewczyny-tylko wosk!Tez tak kiedys myslalam,ze lepiej nie brac sie za to bo urosnie jeszcze wiecej.A jako ze z zawodu jestem kosmetyczka to moge powiedziec ze klientki sa zawsze zadowolone po depilacji rak woskiem.Troszke boli na poczatku,ale efekt jest wart chwili bolu.Poza tym,wloski odrastaja duzo ciensze i delikatniejsze,co czyni nastepna depilacje mniej bolesna.Naprawde warto!Nie ma co sie bawic z kremami i maszynkami
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 06:56   #492
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny-tylko wosk!Tez tak kiedys myslalam,ze lepiej nie brac sie za to bo urosnie jeszcze wiecej.A jako ze z zawodu jestem kosmetyczka to moge powiedziec ze klientki sa zawsze zadowolone po depilacji rak woskiem.Troszke boli na poczatku,ale efekt jest wart chwili bolu.Poza tym,wloski odrastaja duzo ciensze i delikatniejsze,co czyni nastepna depilacje mniej bolesna.Naprawde warto!Nie ma co sie bawic z kremami i maszynkami
ja robiłam woskiem. wszystko fajnie, ale co 3 max 4 tygodnie trzeba wybrać się do kosmetyczki i zostawić jej 40 zł. za parę pociągnięć. ból to tam mniejsza sprawa mnie po kremie odrastają tak samo cienkie włoski.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:59   #493
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Sa fajne zestawy na allegro woski plus paski i podgrzewacz,mozna uzywac samemu w domu i napewno koszty mniejsze niz u kosmetyczki,bo starcza to na naparwde dluuugi czas.Albo nawet wosk w palstrach taki ze sklepu.Kazdemu co innego pasuje,trzeba po prostu wyprobowac swoja ulubiona metode.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:22   #494
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Mnie wydepilował mąż Ubaw po pachy i to za 10 zł- tyle kosztował zwykły wosk. Resztę machnęłam depilatorem i po sprawie. A jaki efekt
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 23:15   #495
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Poza tym,wloski odrastaja duzo ciensze i delikatniejsze,co czyni nastepna depilacje mniej bolesna.Naprawde warto!Nie ma co sie bawic z kremami i maszynkami
A ja mam pytanko do MoniX24 jako do profesjonalistki . Czy jest możliwośc że z biegiem miesięcy i wielu depilacji włoski będą na tyle cienkie, krótki i jasne aby nadawały się do pokazywania bez depilacji Marzy mi się osiągniecie takiego stanu - tylko nie wiem czy to jest realne Wydaje mi się że jest to możliwe Chyba że wszystkie mi po drodze powrastają
Jeśłi mowa o wosku to uważam że jest to też jest fajna sprawa , tylko trzeba tutaj poczekac torche aż włoski troche podrosną aby miały się do czego przykleic

Edytowane przez Mary Louu
Czas edycji: 2009-04-27 o 23:17
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:55   #496
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do MoniX24 jako do profesjonalistki . Czy jest możliwośc że z biegiem miesięcy i wielu depilacji włoski będą na tyle cienkie, krótki i jasne aby nadawały się do pokazywania bez depilacji Marzy mi się osiągniecie takiego stanu - tylko nie wiem czy to jest realne Wydaje mi się że jest to możliwe Chyba że wszystkie mi po drodze powrastają
Jeśłi mowa o wosku to uważam że jest to też jest fajna sprawa , tylko trzeba tutaj poczekac torche aż włoski troche podrosną aby miały się do czego przykleic
Hm,to mi pytanie zadalas
Powiem Ci na wlasnym przykladzie,woskuje rece od 3 lat i widze ze wloski sie duzo przerzadzily i sa ciensze.Oczywiscie przez ten czas nie tykalam sie maszynki,bo zepsulabym efekt i znow uroslyby grubsze.Nie spotkalam sie z takim przypadkiem zeby komus calkowicie przestaly rosnac,zalezy jeszcze jak geste i ciemne sa wloski.Wiadomo im jasniejsze i ciensze-tym lepiejNapewno z czasem robia sie mniej widoczne i nawet jak sa juz na tyle dlugie ze mozna uzyc wosku-nie sa widoczne w takim stopniu jak przed pierwsza depilacja.Nie wiem czy sie dobrze wyrazilam,mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
aha!zeby zapobiec wrastaniu zrob sobie peeling powiedzmy raz w tygodniu,tylko nie bezposrednio po depilacjija zawsze po peelingu aplikuje jakis fajny balsamik brazujacy,rozswietlajacy albo samoopalacz z palsamem pol na pol.Raczki potem super wygladaja,a gdy juz wloski nawet troche urosna, nie rzucaja w oczy

Edytowane przez MoniX24
Czas edycji: 2009-04-28 o 11:02
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 19:12   #497
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Kurcze, MoniX24 tak zachwalasz tę depilację woskiem, że sama mam ochotę wybrać się do kosmetyczki zafundować sobie owy zabieg. Ale boję się, że znowu wda mi się zapalenie mieszków włosowych, tak jak to miało miejsce po depilacji plastrami Veeta (na zimno). Jest na to jakaś rada, czy raczej w salonach odradza się tę metodę depilacji osobom ze skłonnościami do tego typu rzeczy...?

Ja dziś wybrałam się na wydział w bluzce z krótkim rękawkiem i z 5mm odrostem na rękach (na razie nic z nimi nie mogę robić bo ciągle walczę z rankami po wrastających włosach), i czułam się koszmarnie. Włoski nie są ciemne, ale rosną prosto, więc wyglądałam jak jeż
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:44   #498
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Kurcze, MoniX24 tak zachwalasz tę depilację woskiem, że sama mam ochotę wybrać się do kosmetyczki zafundować sobie owy zabieg. Ale boję się, że znowu wda mi się zapalenie mieszków włosowych, tak jak to miało miejsce po depilacji plastrami Veeta (na zimno). Jest na to jakaś rada, czy raczej w salonach odradza się tę metodę depilacji osobom ze skłonnościami do tego typu rzeczy...?

Ja dziś wybrałam się na wydział w bluzce z krótkim rękawkiem i z 5mm odrostem na rękach (na razie nic z nimi nie mogę robić bo ciągle walczę z rankami po wrastających włosach), i czułam się koszmarnie. Włoski nie są ciemne, ale rosną prosto, więc wyglądałam jak jeż
A dezynfekowalas skore przed zabiegiem?Jesli nie to moze sie szybciej zapalenie mieszka przypaletac.Pozatym cieply wosk sie rozni troszke od zimnego,pod wplywem ciepla rozszerzaja sie pory w skorze,przy zimnym nie,wiec problem tez mogl byc tutaj,no nie wiem...Po depilacji zawsze idzie oliwka,tonik do przemycia oraz balsam za zakonczenie,najlepiej opozniajacy porost wloskow.
Wiem jak sie czujesz z tymi rankamiale nie martw sie,skora sie szybko regeneruje,zluszcza."Jezy k" fajnie wyglada to faktskads to znam.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:22   #499
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
A dezynfekowalas skore przed zabiegiem?Jesli nie to moze sie szybciej zapalenie mieszka przypaletac.Pozatym cieply wosk sie rozni troszke od zimnego,pod wplywem ciepla rozszerzaja sie pory w skorze,przy zimnym nie,wiec problem tez mogl byc tutaj,no nie wiem...Po depilacji zawsze idzie oliwka,tonik do przemycia oraz balsam za zakonczenie,najlepiej opozniajacy porost wloskow.
Wiem jak sie czujesz z tymi rankamiale nie martw sie,skora sie szybko regeneruje,zluszcza."Jezy k" fajnie wyglada to faktskads to znam.
Właściwie to przed zabiegiem myłam ręce mydłem lub żelem pod prysznic. A po zabiegu nie robiłam nic. Jedynie przecierałam chusteczką nasączoną oliwką (dołączoną do plastrów), żeby usunąć resztki wosku. Zawsze bałam się jakiegoś podrażnienia, więc wolałam niczym więcej nie smarować...
Dobrze zrozumiałam, że to tonik ma za zadanie zdezynfekować skórę po wszystkim..? I jak już, to jaki jest najlepszy - z alkoholem czy bez (do skóry wrażliwej na przykład)?

A z tym ciepłym woskiem też fakt. Nie pomyślałam o tym.

Dzięki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 22:47   #500
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Właściwie to przed zabiegiem myłam ręce mydłem lub żelem pod prysznic. A po zabiegu nie robiłam nic. Jedynie przecierałam chusteczką nasączoną oliwką (dołączoną do plastrów), żeby usunąć resztki wosku. Zawsze bałam się jakiegoś podrażnienia, więc wolałam niczym więcej nie smarować...
Dobrze zrozumiałam, że to tonik ma za zadanie zdezynfekować skórę po wszystkim..? I jak już, to jaki jest najlepszy - z alkoholem czy bez (do skóry wrażliwej na przykład)?

A z tym ciepłym woskiem też fakt. Nie pomyślałam o tym.

Dzięki
Tonik ma za zadanie m.in usuniecie oliwki, aby potem naniesc krem,ale tonik nie jest konieczny np ja zwykle w domu stosuje tylko oliwke i tez jest ok.I pamietaj zeby nie rwac paska z woskiem "do gory!bo to urywa wlosy,raczej tak pod katem jakies 40 stopni,jak najblizej skory.Mam nadzieje ze pomoglam w jakis sposob.
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:39   #501
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Hm,to mi pytanie zadalas
Powiem Ci na wlasnym przykladzie,woskuje rece od 3 lat i widze ze wloski sie duzo przerzadzily i sa ciensze.Oczywiscie przez ten czas nie tykalam sie maszynki,bo zepsulabym efekt i znow uroslyby grubsze.Nie spotkalam sie z takim przypadkiem zeby komus calkowicie przestaly rosnac,zalezy jeszcze jak geste i ciemne sa wloski.Wiadomo im jasniejsze i ciensze-tym lepiejNapewno z czasem robia sie mniej widoczne i nawet jak sa juz na tyle dlugie ze mozna uzyc wosku-nie sa widoczne w takim stopniu jak przed pierwsza depilacja.Nie wiem czy sie dobrze wyrazilam,mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi
aha!zeby zapobiec wrastaniu zrob sobie peeling powiedzmy raz w tygodniu,tylko nie bezposrednio po depilacjija zawsze po peelingu aplikuje jakis fajny balsamik brazujacy,rozswietlajacy albo samoopalacz z palsamem pol na pol.Raczki potem super wygladaja,a gdy juz wloski nawet troche urosna, nie rzucaja w oczy
Dziekuję za odpowiedź Zdaję sobie sprawe że włosy na rękach zawsze rosną ale mam nadzieje że po pewnym czasie będą u mnie mniej widoczne Z tym balsamem to też fajna sprawa - chyba w jakiś zainwestuje Myślałam aby się również na solarke przejśc, na opalonych rękach zawsze to inaczej wygląda
Skusiłaś mnie również na wosk, jak mi troche podrosną to wybiorę się do kosmetyczki bo sama to ja już nie chcę się za to brac
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:22   #502
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez MoniX24 Pokaż wiadomość
Tonik ma za zadanie m.in usuniecie oliwki, aby potem naniesc krem,ale tonik nie jest konieczny np ja zwykle w domu stosuje tylko oliwke i tez jest ok.I pamietaj zeby nie rwac paska z woskiem "do gory!bo to urywa wlosy,raczej tak pod katem jakies 40 stopni,jak najblizej skory.Mam nadzieje ze pomoglam w jakis sposob.
Jak najbardziej tak

Ale myślę, że jeżeli znów zdecyduję się na wosk, to pójdę do kosmetyczki, żeby choć raz zobaczyć jak prawidłowo wykonać zabieg depilacji.

Dziękuję raz jeszcze
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:43   #503
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość

Ale myślę, że jeżeli znów zdecyduję się na wosk, to pójdę do kosmetyczki, żeby choć raz zobaczyć jak prawidłowo wykonać zabieg depilacji
Ja właśnie się zdecydowałam i przed chwilą zrobiłam sobie zabieg woskiem Jestem bardzo zadowolona z efektów bo na rękach nie mam ani jednego włoska Są teraz takie fajne i gładziutkie Polecam tą metodę , jest lepsza niż depilator - szybsza i dokładniejsza Kusi mnie aby sobie teraz nóżki woskiem potraktować
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 22:55   #504
MoniX24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 241
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Mary Louu-ale zesmy sie zsynchronizowaly,wlasnie skonczylam woskowac rece.Tez mam gladziutkie,uwielbiam to uczucie!Tylko czekam az zniknie zaczerwienienieJa tym razem robilam zimnym woskiem,ale poszlo gladko hihi,pozdrawiam
MoniX24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 18:04   #505
edysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: depilacja rąk?

tez mam owlosienie na rękach.
nie wiem co robic
czytalam o depilacji laserowej. Kto sie orientuje ile kosztuje na rączki . Ja mieszkam w Białymstoku, wie ktos gdzie sie dokonuje tych zabiegów? Rąk nie gole. Bo znam juz efekty.. ;/ jak bylam mala to zgolilam, bo bylam glupia ;p. chce sie ich pozbyc na dlugo, bo w szkole chlopacy sie ze mnie smieja, ale tylko niektorzy.
edysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:18   #506
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: depilacja rąk?

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
ja golę woskiem i efekty są znakomite
prawda jest taka, że tylko to, co wyrywa włoski razem z cebulką, może je osłabić.
no, poza depilacją laserową oczywiście...
Po jakim czasie odrastaja ci wloski? 5 dni temu usuwalam wlosy na rekach woskiem u kosmetyczki i juz mi odrastaja
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 12:43   #507
chanelkaa
Raczkowanie
 
Avatar chanelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 255
Dot.: depilacja rąk?

hmm..to ja chyba mam jakies szczęście jestem szatynką i włoski miałam ciemne, teraz kiedy golę maszynką zwykłą mniej więcej co miesiąc odrastają jasne. Praktykuję to już od kilku lat i nie zauważyłam żeby odrastały mocniejsze albo gęstsze na mnie krem do depilacji nie działa w ogóle i to bez względu na miejsce depilacji;/
chanelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 12:40   #508
meggi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

czesc dziewczyny mam strasznie ciemne włosy na rękach i w zwiazku z tym pytanko do was otoz chciałam je sobie rozjasnic woda utleniona ale rózne sa tego efekty jak widze... zdobyłam jakimś cudem utleniacz do włosow w kremie 12% firmy joanna taki profesionalny fryzjerski ale nie wiem jak sie nim posługiwac nałożyłam na włosy trzymalam ponad 20min i nic czy on potrzebuje jakiegos aktywatora czy moze innego sposobu nakladania?
proszę was o pomoc i wyrozumialosc bo wreszcie chce pokazac rece tego lata
meggi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 08:33   #509
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez meggi88 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam strasznie ciemne włosy na rękach i w zwiazku z tym pytanko do was otoz chciałam je sobie rozjasnic woda utleniona ale rózne sa tego efekty jak widze... zdobyłam jakimś cudem utleniacz do włosow w kremie 12% firmy joanna taki profesionalny fryzjerski ale nie wiem jak sie nim posługiwac nałożyłam na włosy trzymalam ponad 20min i nic czy on potrzebuje jakiegos aktywatora czy moze innego sposobu nakladania?
proszę was o pomoc i wyrozumialosc bo wreszcie chce pokazac rece tego lata
sugeruję depilację rozjaśnianie nic nie da. ja też miałam ciemne, długie włosy, niby robiły się jaśniejsze na słońcu, ale i tak była to porażka ;p wyżej dyskusja krem vs wosk.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 11:38   #510
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Włosy, włoski na rękach. Sposoby depilacji. Depilacja rąk

Cytat:
Napisane przez meggi88 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam strasznie ciemne włosy na rękach i w zwiazku z tym pytanko do was otoz chciałam je sobie rozjasnic woda utleniona ale rózne sa tego efekty jak widze... zdobyłam jakimś cudem utleniacz do włosow w kremie 12% firmy joanna taki profesionalny fryzjerski ale nie wiem jak sie nim posługiwac nałożyłam na włosy trzymalam ponad 20min i nic czy on potrzebuje jakiegos aktywatora czy moze innego sposobu nakladania?
proszę was o pomoc i wyrozumialosc bo wreszcie chce pokazac rece tego lata
Jeśli nie są, aż tak bardzo straszne to ja bym NIC z nimi nie robiła.
Ale jeśli naprawdę Ci przeszkadzają to również polecam depilację. Chyba najlepszy jest wosk lub depilator Nigdy maszynka!!
Co do tych kremów rozjaśniających to niestety nie mam pojęcia co do nich, bo nigdy nie używałam. Słyszałam tylko że sama woda utleniona pozostawia białe place na skórze i ściera opaleniznę
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 21:41:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.