Jaki szampon do przetłuszczających się włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 20:59   #1
patkao2
Przyczajenie
 
Avatar patkao2
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21

Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?


Mam przetłuszczające się włosy, które musze myć codziennie inaczej całe tłuste A nie mam czasu na codzienne mycie, więc może znacie jakiś dobry szampon? Teraz używam Ziaji z oliwkowej serii i nie jestem za bardzo zadowolona... na drugi dzień już przetłuszczone...mówię o włosach z początku Gdzieś czytałam jak nasze włosy się przetłuszczają to żeby myć drugi raz, ale czy to coś da jak myślicie? Więc czekam na wasze propozycje I żeby jeszcze nie było po nim skłonności do łupieżu (jakby co to po Ziaji nie ma )
patkao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:32   #2
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie
 
Avatar ZbuntowanaRebeldomanka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 126
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Też mam przetłuszczające, ale możliwe że nie tak bardzo jak ty Używam nivea energy fresh (chyba dobrze pamiętam nazwę) w przezroczystej butelce z zielonymi akcentami. Mi się bardzo podoba jest delikatny fajnie odświeża włosy. Wiem że szampony z miętą są dobre na włosy przetłuszczające.
__________________
"How did we get here
When I used to know you so well
But how did we get here
I think I know"


JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 17:02   #3
patkao2
Przyczajenie
 
Avatar patkao2
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez ZbuntowanaRebeldomanka Pokaż wiadomość
Też mam przetłuszczające, ale możliwe że nie tak bardzo jak ty Używam nivea energy fresh (chyba dobrze pamiętam nazwę) w przezroczystej butelce z zielonymi akcentami. Mi się bardzo podoba jest delikatny fajnie odświeża włosy. Wiem że szampony z miętą są dobre na włosy przetłuszczające.
A nie będzie po nim łupieżu ?
patkao2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:45   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez ZbuntowanaRebeldomanka Pokaż wiadomość
Też mam przetłuszczające, ale możliwe że nie tak bardzo jak ty Używam nivea energy fresh (chyba dobrze pamiętam nazwę) w przezroczystej butelce z zielonymi akcentami. Mi się bardzo podoba jest delikatny fajnie odświeża włosy. Wiem że szampony z miętą są dobre na włosy przetłuszczające.
Mi Nivea (w tym w/w ) bardzo nie służą

Ja od siebie mogę polecić używanie łagodnych szamponów np. barwa. One mają delikatniejsze detergenty, wiec nie draznia i nie wzmagają produkcji sebum. Nie radziłabym często szorować skóry szamponami typu sls+ trochę ziół, bo one mogą wysuszać na dłuszą metę.
Każdy szampon możesz rozcienczac w poejmniku z wodą i oblewać ta "spienioną wodą" włosy. Mniej podrażnia a dobrze oczysci (poczytaj o metodzie kubeczkowej). Dobre mogą się okazać olejki do mycia- usuwają sebum łączac je z olejkiem, ale ciężko o nie w sklepach stacjonarnych Przejrzyj kwc bo polecane tam są różne maski z glinkami, odżywki z ziołami... itd
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:57   #5
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

myć włosy odżywką. Mi po dwóch miesiącach takiego mycia przetłuszczanie zmniejszyło się. Musiałam myć codziennie, mogę myć co 3 dni. Ale myję co 2, bo lepiej się tak czuję.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 10:02   #6
agniesha
Raczkowanie
 
Avatar agniesha
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 51
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Ja z doświadczenia mogę polecić szampon Organicum, jest dostępny na allegro w granicach cenowych 40zł, ale naprawdę pomaga. Od kiedy go stosuję (myję metodą OMO) włosy praktycznie całkowicie przestały mi się przetłuszczać (a miały do tego tendencję u nasady).
Także polecam spróbować
__________________
Zawsze warto spróbować!

Zapraszam! http://coraz-mniej.blogspot.com

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
agniesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 14:47   #7
bea28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

spróbuj szamponu z ziaji ale do włosów tłustych (brązowa butelka lekko przezroczysta ) .Jeżeli włosy są bardzo przetłuszczone to można je umyć dwa razy .Na drugi dzień spróbuj użyć tak zwanego suchego szamponu
bea28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-09, 12:11   #8
tamaranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Do włosów przetłuszczających się najlepszy jest szampon seboradin niger, który aktualnie jest w zestawie promocyjnym z ampułkami i balsamem razem. Na prawdę sprawdza się znakomicie na taki rodzaj włosów. Można kupić na ich stronie.
tamaranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 18:03   #9
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Jakiś dobry oczyszczający, np. familijny, trzy zioła, z wyciągiem z czarnej rzepy, piwny.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 23:30   #10
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez tamaranka Pokaż wiadomość
Do włosów przetłuszczających się najlepszy jest szampon seboradin niger, który aktualnie jest w zestawie promocyjnym z ampułkami i balsamem razem. Na prawdę sprawdza się znakomicie na taki rodzaj włosów. Można kupić na ich stronie.
Ten szampon jest dobry do pierwszego etap kuracji, potem lepiej używać łagodniejszego szamponu i dodawać do niego kilka kropel olejku rycynowego, jojoba albo arganowego. Raz w tygodniu maska na całe włosy łącznie ze skórą głowy. Mi to pomaga. Kiedy mam jakieś gorsze momenty to wracam do ww szamponu choć ostatnio stwierdziłam, że z tej samej firmy szampon do ciemnych włosów jest fajniejszy.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 10:00   #11
xrychu
Raczkowanie
 
Avatar xrychu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 394
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

U mnie sprawdziło się używanie naprzemiennie kilku szamponów kiedyś otwieralam butelkę szamponu i codziennie myłam włosy tylko tym, to wieczorem miałam smalec na głowie. Teraz mam otwarte 4 szampony, myję głowę co 2 dni (dla mnie to naprawdę dużo) i wieczorem drugiego dnia włosy są jeszcze na tyle ładne że mogłabym np. wyjść gdzieś i umyć je dopiero rano. Kiedyś żeby wyjść gdzieś wieczorem musiałam umyć głowę
xrychu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-19, 10:38   #12
daszenka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

ja korzystam tylko i wyłącznie z szamponu K05 xxx . Jest ogromna różnica bo kiedyś musiałam myć głowę codziennie, teraz robię to rzadziej, a włosy dodatkowo bardzo się wzmocniły.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-12-20 o 09:58 Powód: link
daszenka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:42   #13
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Jakiś o prostym składzie, bez slsów i silikonów, coś typu familijny lub Trzy zioła. Taki, który dobrze oczyści skórę głowy i nie obciąży włosów.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 14:29   #14
choleko
Przyczajenie
 
Avatar choleko
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

To jeżeli się obawiasz o łupież to bliżej skóry głowy polecałabym używać jakiegoś niedrogiego szamponu o naturalnym składzie, np. Joanny, Barwy itd., które nie podrażnią skóry, a do reszty włosów szamponu o właściwościach odświeżających. Ja tak robię i moje włosy wyglądają wreszcie normalnie, po tylu latach przetłuszczania się.
Teraz mogę swobodnie używać odżywek i włosy wyglądają jeszcze lepiej.
choleko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 23:19   #15
fashion_victim97
Raczkowanie
 
Avatar fashion_victim97
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 32
Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Yves Rocher do włosów przetłuszczających się. Pomimo wielu prób jedyny skuteczny. I ma bardzo dobry skład


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fashion_victim97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 18:07   #16
kasiaczer1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

przede wszysystkim ja unikam szamponów znanych i reklamowanych marek dostępnych w sieciówkach - ponieważ, mają beznadziejny skład sls, peg i inne dodatki, które raczej podrażaniają, uczulają i są chemiczne i jeszcze sprzyjają przetłuszczaniu. Połowa osób tego nie zauważa bo myje włosy codziennie lub max co drugi dzień, a wtedy jeszcze bardziej sie tluszcza bo zmywamy cała warstwe ochronna z włosa. Ja uzywam szmapoy z serii Agafia lub Natura Sibercia lub Natura Estonica - xxx . Nie używam już przetłuszczających się bo przestały mi się przetłuszczać. Czasem kupuję na objętość, czasem stymulujący wzrost. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Mają dobry skład, bez sls, pegów, paraffinum liquidum itp. W sieciówkach ich nie widziałam, dlatego kupuję na xxx. Zauważyłam że niektóre marki z dobrymi składami pojawiły się w drogeriach, ale czytajcie składy, bo te z sieciówek okazują się zmienione;/

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-10-17 o 12:07 Powód: link, reklama
kasiaczer1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 15:37   #17
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Co włosy to inny sposób.. ja też muszę myć codziennie i właśnie te ekroprodukty są najgorsze. Moje włosy są przetłuszczone, przyklapnięte, matowe. Odżywki, oleje, to wszystko niezbyt dobrze się u mnie spisuje. Trudno, ale najlepsze są te drogeryjne
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 15:46   #18
jultyw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

czesc
jultyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 12:23   #19
Ginger333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Na pewno musisz myć włosy dwa razy. Ja miałam ten sam kłopot, do tego jeszcze łupież i moja nieprzemyślana pielęgnacja doprowadziła do łysienia androgenowego. Podpytaj farmaceutę na początek i fryzjera, powinni się znać i wiele podpowiedzieć.
Ginger333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-05, 07:23   #20
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Androgenowe? Od pielęgnacji? A co z pielęgnacji mogło ci wpłynąć na pracę hormonów?
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-14, 10:54   #21
Ginger333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88261546]Androgenowe? Od pielęgnacji? A co z pielęgnacji mogło ci wpłynąć na pracę hormonów?[/QUOTE]
Też się zdziwiłam sama, ale dodając do kłopotów z hormonami łupież i swędzenie zrobiła się z tego bomba wybuchowa. Teraz mam szampon przeciwłupieżowy (dermokosmetyk) i wcierki na receptę i jest dobrze.
Ginger333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 17:47   #22
iganowak2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Ja używam szamponu i odżywki marki Waleda, stosowanie naturalnych kosmetyków do pielęgnacji bardzo mi pomogło z problemami ze skórą i włosami, teraz włosy myję co 3 dzień.
iganowak2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 09:22   #23
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88261546]Androgenowe? Od pielęgnacji? A co z pielęgnacji mogło ci wpłynąć na pracę hormonów?[/QUOTE]Jak najbardziej może się tak stać, ponieważ w łoju zalegającym na skórze znajduje się DHT, czyli hormon, który odpowiada na wypadanie androgenowe. Marta Klowan często o tym przypomina na swoim Instagramie.

Przetrzymywanie tłustych włosów lub niewystarczające oczyszczanie skóry głowy może być tragiczne w skutkach, szczególnie jeśli ktoś ma genetycznie tłustą skórę, a nie tylko chwilową nadprodukcję łoju spowodowaną przesuszeniem skóry.

Odnośnie szamponów - najlepszy jest zwykły Familijny, ale polecam też Herbal Essences do przetłuszczających lub nieco łagodniejszy Yves Rocher z pokrzywą

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2020-12-14 o 09:27
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 10:53   #24
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Tak może być, dlatego pytam jak nie wiem - wiadomo przynajmniej o czym poczytać
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 11:20   #25
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej może się tak stać, ponieważ w łoju zalegającym na skórze znajduje się DHT, czyli hormon, który odpowiada na wypadanie androgenowe. Marta Klowan często o tym przypomina na swoim Instagramie.

Przetrzymywanie tłustych włosów lub niewystarczające oczyszczanie skóry głowy może być tragiczne w skutkach, szczególnie jeśli ktoś ma genetycznie tłustą skórę, a nie tylko chwilową nadprodukcję łoju spowodowaną przesuszeniem skóry.

Odnośnie szamponów - najlepszy jest zwykły Familijny, ale polecam też Herbal Essences do przetłuszczających lub nieco łagodniejszy Yves Rocher z pokrzywą

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Dzięki, że o tym piszesz
Nigdy dość powtarzania, że "przetrzymywanie" tłustych włosów nie jest w większości przypadków żadną metodą na radzenie sobie z problemem przetłuszczania się skóry głowy, a nawet może doprowadzić do jeszcze większych problemów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 15:07   #26
Pyzunia45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej może się tak stać, ponieważ w łoju zalegającym na skórze znajduje się DHT, czyli hormon, który odpowiada na wypadanie androgenowe. Marta Klowan często o tym przypomina na swoim Instagramie.

Przetrzymywanie tłustych włosów lub niewystarczające oczyszczanie skóry głowy może być tragiczne w skutkach, szczególnie jeśli ktoś ma genetycznie tłustą skórę, a nie tylko chwilową nadprodukcję łoju spowodowaną przesuszeniem skóry.

Odnośnie szamponów - najlepszy jest zwykły Familijny, ale polecam też Herbal Essences do przetłuszczających lub nieco łagodniejszy Yves Rocher z pokrzywą

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dziękuję za świetne podpowiedzi. Bujam się z tym kłopotem już długo i w końcu mam lekarza który rozumie kłopot, więc jestem spokojniejsza. Szamponu z Vichy używałam, ale w zeszłym roku był trudno dostępny dla mnie. Teraz jest lepiej z dostępnością i już też nauczyłam się kupować kilka butelek;-)
Pyzunia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 10:05   #27
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez Pyzunia45 Pokaż wiadomość
Szamponu z Vichy używałam, ale w zeszłym roku był trudno dostępny dla mnie. Teraz jest lepiej z dostępnością i już też nauczyłam się kupować kilka butelek;-)
Vichy obecnie to dla mnie strata pieniędzy. Kiedyś uwielbiałam, ale potem mocno podnieśli ceny i zmienili składy. Zaczęli dodawać silikony nawet do szamponów dla tłustej skóry, co jest dla mnie nieporozumieniem. Kończę właśnie moją ostatnią butelkę, którą miałam w zapasach i prawdopodobnie już nie wrócę do Vichy. Obecnie dużo taniej można znaleźć lepsze szampony.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 16:31   #28
Pyzunia45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Vichy obecnie to dla mnie strata pieniędzy. Kiedyś uwielbiałam, ale potem mocno podnieśli ceny i zmienili składy. Zaczęli dodawać silikony nawet do szamponów dla tłustej skóry, co jest dla mnie nieporozumieniem. Kończę właśnie moją ostatnią butelkę, którą miałam w zapasach i prawdopodobnie już nie wrócę do Vichy. Obecnie dużo taniej można znaleźć lepsze szampony.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
A możesz polecić coś innego z szamponów? Ja już sporo testów mam za sobą i nie zawsze mi niestety wynalazki pasują;-(
Pyzunia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 08:21   #29
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2020-12-19 o 08:23
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 08:28   #30
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Jaki szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez Pyzunia45 Pokaż wiadomość
A możesz polecić coś innego z szamponów? Ja już sporo testów mam za sobą i nie zawsze mi niestety wynalazki pasują;-(
Trzy przykłady podałam wyżej (te, które najlepiej się u mnie sprawdzają). Ewentualnie jeśli dodatkowo masz problem z łupieżem, to według mnie bezkonkurencyjny jest szampon Dermedic, z tym że trzeba nim umyć głowę podwójnie, bo jedno mycie jest za delikatne

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-14 17:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.