Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 18:47   #1
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297

Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics



BareFaced BEAUTY to położona na północny zachód od Londynu rodzinna fabryka kosmetyków mineralnych. Jej produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród brytyjek. Kosmetyki mineralne BareFaced BEAUTY regularnie pojawiają się w magazynach takich jak: VOGUE, PureBeayty, NATURAL HEALTH, OneKind czy też Fabulous. Ich główne zalety to:
  • produktowane w 100% z naturalnych składników
  • są wolne od: parabenów, petrochemikaliów, chlorku bizmutylu (Bismuth Oxychloride), lauretosiarczanu sodowego (Sodium Laureth Sulfate), glikolu propylenowego, alkoholu, karminu, talku, barwników, perfum oraz innych zbędnych i szkodliwych substancji
  • nie zawierają nano i mikro cząstek (mniejszych niż 0,1 mikronów) dzięki czemu są bezpieczne dla organizmu
  • nie są testowane na zwierzętach
  • mogą być stosowane przez wegan i wegetarian

Odcienie


Light
SERENITY Podkład mineralny Serenity jest idealnym kolorem jeżeli masz bardzo jasną karnację o delikatnym różowym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
INNOCENT Podkład mineralny Innocent jest idealnym kolorem dla osób mających bardzo jasną karnację o brzoskwiniowym lub żółtym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
HONEST Podkład mineralny Honest jest idealnym kolorem jeżeli masz jasną karnację o chłodnym oliwkowym lub neutralnym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
GRACIOUS Podkład mineralny Gracious jest idealnym kolorem jeżeli masz jasną karnację o neutralnym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora. Podkład mineralny Gracious posiada złote drobinki, które sprawiają że Twoja cera będzie wyglądała bardziej promiennie.

Light-Medium
WHISPER Podkład mineralny Whisper jest idealnym kolorem jeżeli masz średnio-jasną karnację o delikatnie różowym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
PROMISE Podkład mineralny Promise jest idealnym kolorem dla jeżeli masz średnio-jasną karnację o neutralnym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
ELEGANCE Podkład mineralny Elegance jest idealnym kolorem dla osób mających średnio-jasną karnację o złotym lub żółtym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
ANGELIC Podkład mineralny Angelic jest idealnym kolorem jeżeli masz średnią karnację o neutralnym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.

Medium-Tan

GENTLE Podkład mineralny Gentle jest idealnym kolorem jeżeli masz średnią karnację o różowo-brązowym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
SINCERE Podkład mineralny Sincere jest idealnym kolorem jeżeli masz średnio-opaloną karnację o ciepłym odcieniu. Możesz go aplikować w niewielkiej ilości dla uzyskania delikatnego i bardzo naturalnego efektu lub w większej ilości dla uzyskania mocnego, ale nadal naturalnie wyglądającego krycia. Podkład ten sprawi, że mniejsze niedoskonałości Twojej skóry staną się niewidoczne. Dzięki niemu nie będziesz musiała używać dużej ilości korektora.
TENDER
Dla średniej, opalonej cery z zółtymi podtonami.

Dark

SIMPLE
Dla sredniej, ciemnej cery z karmelowymi tonami.
SOFT
Dla ciemnej cery z neutralnymi tonami.


FAQ


Czy Kosmetyki BareFaced Beauty są całkowicie naturalne?

Nasze kosmetyki są w 100% z naturalnych minerałów, które zostały oczyszczone, aby mogły być bezpieczne dla ludzi. Nasze produkty nie zawierają alkoholu, są wolne od chemii, parabenów, tlenochlorku bizmutu i nie zawierają barwników ani perfum.

Czy Kosmetyki BareFaced Beauty testowane nasą zwierzętach?

Nie, żaden z naszych kosmetyków lub składników stosowanych w naszych kosmetykach nie był testowany na zwierzętach, jesteśmy w trakcie zatwierdzania BUAV.

Czy Kosmetyki BareFaced Beauty mogą być używane przez wegan?

Tak, większość naszych produktów (wszystkie proszki) są rejestrowane przez Vegan Society. W przeciwieństwie do wielu innych marek, nigdy nie używamy składników takich jak karmin w naszych kosmetykach, ponieważ wywodzi się ze zmiażdżonych chrząszczy koszenila . Jedyny produkt w naszej ofercie, który nie jest wegański to nasz naturalny błyszczyk, który zawiera wosk pszczeli, jest jednak odpowiedni dla wegetarian. Nasze kosmetyczne pędzle są również przyjazne dla zwierząt, ponieważ są wykonane z 100% syntetycznego włosia.

Czy Kosmetyki BareFaced Beauty są organiczne?

Nie, nasze kosmetyki nie są organiczne, ponieważ minerały są wydobywane i nie rosną, niektóre kosmetyki są określone jako ekologiczne, ale to tylko dlatego, że mają dodatkowo w składzie substancje organiczne, wierzymy że jak najprostsze składy naszych kosmetyków , dają mniejsze ryzyko podrażnienia.

Czy Kosmetyki BareFaced Beauty zawierają Nano / Mikronizowane cząsteczki?

Nie, żaden z naszych produktów nie zawiera nano ani mikronizowanych cząstek (cząstki mniejsze niż 0,1 mikronów), na przykład nasz dwutlenek tytanu jest o średniej wielkości cząstek (20 mikrometrów).

Gdzie nasze kosmetyki są produkowane?

Wszystkie nasze proszki mineralne produkowane są w Wielkiej Brytanii przez niewielką rodzinną fabrykę kosmetyków i spełniają wszystkie normy europejskie.

Czy Kosmetyki BareFaced Beauty zawierają filtry przeciwsłoneczne?

Chociaż nie promujemy naszych produktów jako kosmetyki zawierające filtr przeciwsłoneczny, to naturalnie nasze kosmetyki dają ochronę przeciwsłoneczną, nie wiemy jednak jak wysoki jest to SPF gdyż różne odcienie zawierają różne ilości tego składnika. Z tego powodu nie jest wskazane, aby polegać na tym produkcie jako filtrze przeciwsłonecznym.

Czy nasze podkłady mineralne są dobre dla osób cierpiących na trądzik różowaty?

Tak, nasz podkład mineralny daje świetne pokrycie i mamy wielu klientów z trądzikiem różowatym.

Czy nasze produkty mają datę ważności?

Kosmetyki mineralne BareFaced Beauty składają się tylko z najlepszych, suchych, naturalnych składników mineralnych, które nie pozwalają na rozwój bakterii i dlatego w swojej najczystszej postaci, będą miały nieograniczony okres ważności. Jednakże, ponieważ istnieje możliwość, że częsty kontakt z palcami mógłby wprowadzać tłuszcze i wilgoć do pojemnika które umożliwiają rozwój bakterii, zalecamy stosować produkt w ciągu 24 miesięcy od otwarcia produktu. Nasze naturalne błyszczyki mają termin ważności 36 miesięcy od chwili otwarcia.

źródło
http://www.barefacedbeauty.co.uk/
http://www.mineralnie.pl/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foundation BB Minerals.jpg (47,5 KB, 185 załadowań)
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:48   #2
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Kto testował? Jak wrażenia? Pisać, pisać...

Recenzja Agi podkłady
Recenzja Agi pudry

(mam nadzieje, że Aga nie będzie mieć nic przeciwko, że linkuję)
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:13   #3
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

wow, świetna robota trzeba będzie przetestować...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 21:12   #4
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Thx

Moje próbki lecą. Mam nadzeję, że nie trafię jak kulą w płot
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 14:27   #5
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Też chcę je wypróbować, ale zgłupiałam jesli chodzi o wybór koloru.
Pomożecie?
Ideał to Abisyńczyk 3 i Buttered Caramel z Blushe
Inne pasujące to Butterscotch LL, Medium Neutral VV ale i w Koracie 3 wyglądam nieźle.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:54   #6
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Zglaszam się
Mam odcień Honest i Promise. W przypadku Honest trafiłam dobrze a ten drugi zaś jest dla mnie za ciemny.
Z Blusche pasuje mi Cappucino i ten odcien uwazam za taki "mój" przynajmniej na razie. Miałam kiedys Pixie ale nie trafiłam zbyt dobrze z odcieniami.
Na razie zakochałam się w Blusche i BareFaced miałam tylko pare razy na sobie.
Dobrze kryje to fakt. Skład ładny. Na poczatku te spodobały mi się bardziej niz minerały z Blusche (oba zamawiałam równoczesnie). Myśle, ze warto zamowic i przetestowac na sobie, nie bedziecie zawiedzione.
Jak czesciej zaczne je uzywac to na pewno podziele się odczuciami.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:16
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:14   #7
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Też chcę je wypróbować, ale zgłupiałam jesli chodzi o wybór koloru.
Pomożecie?
Ideał to Abisyńczyk 3 i Buttered Caramel z Blushe
Inne pasujące to Butterscotch LL, Medium Neutral VV ale i w Koracie 3 wyglądam nieźle.
Tova, mam taką samą karnację jak Ty i używam identycznych odcieni podkładów poszczególnych firm. Nie wiem jak Ty, ale ja stawiam albo na Elegance (zimą?), albo na Tender (latem?). Która z nas sprawdzi pierwsza?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:20   #8
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Zglaszam się
Mam odcień Honest i Promise. W przypadku Honest trafiłam dobrze a ten drugi zaś jest dla mnie za ciemny.
Z Blusche pasuje mi Cappucino i ten odcien uwazam za taki "mój" przynajmniej na razie. Miałam kiedys Pixie ale nie trafiłam zbyt dobrze z odcieniami.
Na razie zakochałam się w Blusche i BareFaced miałam tylko pare razy na sobie.
Dobrze kryje to fakt. Skład ładny. Na poczatku spodobały mi się bardziej niz minerały z Blusche (oba zamawiałam równoczesnie). Myśle, ze warto zamowic i przetestowac na sobie, nie bedziecie zawiedzione.
Jak czesciej zaczne je uzywac to na pewno podziele się odczuciami.


A ja już myślałam że w końcu kupię sobie biga, ale nie, wchodzę na wizaż a tu kolejny wątek o minerałach. Nie dość że Meow do mnie leci to miałabym kolejne zamawiać? Sama już nie wiem co robić, skład dość krótki, bez żadnych udziwnień, kolor też by się znalazł.
Ahh co robić, co robić . . .
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:32   #9
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Tova, mam taką samą karnację jak Ty i używam identycznych odcieni podkładów poszczególnych firm. Nie wiem jak Ty, ale ja stawiam albo na Elegance (zimą?), albo na Tender (latem?). Która z nas sprawdzi pierwsza?
Wiem

Wezme oba kolorki i jeszcze się nad trzecim zastanowię
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:58   #10
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Przyszły moje prochalki

Gracious, Innocent i Elegance i z pudrów English Rose.
Na pierwszy rzut - podkład bedzie przyzwoicie krył, faktura proszków przyjemna ani kremowa ani zbyt sucha. Idealnie pomiędzy AwGM a Meow (dwie z moich ulubionych skrajności). Kolory rozsądne, jedynie co rzuca sie w oczy to bardzo duża różnica miedzy Elegance (light medium) a Innocent (light) w podobnej gamie kolorów.

Foty mi raczej nie wyjdą, więc sobie daruję
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 08:59   #11
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

I ja skusiłam się na podkład, wzięłam na próbę jeden kolor Innocent i o ile kolor uważam dobrałam nieźle, to nie podoba mi się jak leży podkład...
Podkład nieźle kryje, ja daję 1 cienką warstwę i ewentualnie miejscowo dokładam drugą.Wykończenie pudrowe, potem się wtapia i pudrowości już tak nie widać.
Po godzinie zaczyna się zbierać w grudki, warzyć i niestety wysusza mnie w widoczny sposób ściągając skórę (cerę mam mieszaną w stronę tłustej).
Próbowałam z primerem i bez, na sucho albo pryskałam wodą termalną na koniec, zawsze efekt ten sam. Może po prostu jest za zimno, potestuję jeszcze i dam znać .
Co do samego odcienia, Innocent na stronie dystrybutora opisany jako żółto-brzoskwiniowy, na mojej skórze jest neutralno-beżowy, przydałoby się więcej zółci ale źle nie jest.


A teraz co do samego dystrybutora, napisałam maila z prośbą o pomoc w doborze odcienia. Chodziło mi o dobór odcienia z Meow (bo wziełam niestety 2 o wiele za jasne) bardzo podobnego do Innocent. Pani Diana poradziła mi uwaga...Brazilian . Tak się składa że Brazilian mam, kupiłam go sugerując się opisem na stronie sklepu i jest dużo za jasny. Sądziłam też że dystrybutor bardziej się orientuje w kolorystyce produktów a nie doradza tylko na podstawie opisów na stronie....
Noo to się wygadałam .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 21:00   #12
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Wczoraj z ciekawosci wygrzebałam z dna szuflady podkład w odcieniu Honest. Kolorek piękny, nie ciemnieje na twarzy, jedynie wyłazi na wierzch z upływem dnia rozowy pigment ale mi to nie przeszkadza bo wyglada to naturalnie (mi to pasuje bo jestem blada i nie mam skłonnosci do rumiencow).
Z kryciem juz slabiej, bo przyzwyczaiło mnie krycie Blusche którym ostatnio się maluje. Wydawało mi się jak go testowałam pare tygodni temu, ze wtedy lepiej krył. Ale moze to kwestia uzycia ilosci minerałów.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 20:55   #13
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Refleksje po tygodniu testów:
Proszki dają radę. Nie ważą się, leżą przyzwoicie, kryją bardzo dobrze, nie wysuszają cery (jak np meow w trudnych warunkach) ani nie powodują nadmiernego wydzielania sebum, nie wymagają poprawek w ciagu dnia, bardzo fajnie wspolgrają z moją cerą, która jest de facto bardzo wymagająca. Brak oznak reakcji histerycznych typu wysyp, smyranie itp. No jak na razie jest przyjemnie i ładnie.

Jestem na poziomie naughty abissynian, hope 3.0 caramel coretto i z tych trzech próbek ktore do mnie przyszly jedyne co kolorystycznie sie stapia z moja cerą to Gracious. Elegance jest dość ciemny i brzoskwiniowy, nalozylam raz i musialam zmyć. Innocent natomiast zbyt jasny i wpada o dziwo w neutralny ton. Nie za bardzo widać w nim cieplych tonów.

Jesli jutro pogoda dopisze to moze uda sie ostryknąć swatche.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Natomiast zakochałam sie w pudrze English Rose, daje takie satynowe wykonczenie. Cera jest taka świeża, lekko rozświetlona, wyrównana. Super!
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 12:58   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Refleksje po tygodniu testów:
Proszki dają radę. Nie ważą się, leżą przyzwoicie, kryją bardzo dobrze, nie wysuszają cery (jak np meow w trudnych warunkach) ani nie powodują nadmiernego wydzielania sebum, nie wymagają poprawek w ciagu dnia, bardzo fajnie wspolgrają z moją cerą, która jest de facto bardzo wymagająca. Brak oznak reakcji histerycznych typu wysyp, smyranie itp. No jak na razie jest przyjemnie i ładnie.

Jestem na poziomie naughty abissynian, hope 3.0 caramel coretto i z tych trzech próbek ktore do mnie przyszly jedyne co kolorystycznie sie stapia z moja cerą to Gracious. Elegance jest dość ciemny i brzoskwiniowy, nalozylam raz i musialam zmyć. Innocent natomiast zbyt jasny i wpada o dziwo w neutralny ton. Nie za bardzo widać w nim cieplych tonów.

Jesli jutro pogoda dopisze to moze uda sie ostryknąć swatche.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Natomiast zakochałam sie w pudrze English Rose, daje takie satynowe wykonczenie. Cera jest taka świeża, lekko rozświetlona, wyrównana. Super!
o tak, nawet nie przypuszczałam ze polubię różowy puder

Myślę że pora zimowa, mrozy są ciężkim sprawdzianem dla minerałów i generalnie lepiej nie testować nowych formuł i firm teraz gdyż nasze odczucia mogą być przekłamane.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:58   #15
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Witajcie,
od pewnego czasu obserwuję "wątki mineralne" i również postanowiłam skusić się na BareFaced W mojej kosmetyczce zagościł puder English Rose, a teraz oczekuję na próbki podkładów. Dotychczas używałam Pixie i mam nadzieję, że znajdę coś co będzie dawało równie ładne krycie
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:49   #16
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

też się skusiłam na testowanie tych minerałków i muszę przyznać, że są przyzwoite, dają bardzo dobre krycie, nie podkreślają suchych skórek, długo się trzymają, nie warzą się, niestety zaraz po nałożeniu przez kilkanaście minut swędzi mnie skóra, później to przechodzi ale chyba nie będę ryzykować alergii. w sumie to nie wiem skąd ta reakcja, przy żadnych innych minerałach tak nie miałam, a skład wszystkich jest bardzo zbliżony
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:26   #17
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Sissi_W mi swędziała i delikatnie zaczerwieniła się skóra od BLUSCHE, ale przeszło za 3 razem. Mam dość wrażliwą cerę więc pewnie była to reakcja na zmianę kosmetyku. Jak zaczęłam używać BareFaced to tak nie miałam.

Czy używałyście już cieni mineralnych BareFaced? Podoba mi się kolor Mermaid. Nie widziałam podobnego odcienia w żadnej innej mineralnej kolorówce dlatego zwrócił moją uwagę. Chyba się skuszę. W sam raz na wiosnę
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 17:55   #18
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

dzisiaj spróbowałam jeszcze raz, do swędzenia doszło zaczerwienienie i delikatna pokrzywka, te minerałki niestety nie są dla mnie

pozostaje mi szukać dalej gdzie indziej
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:16   #19
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

U mnie BFB spisuje się bez zarzutu Trafiłam też z odcieniem (Honest)- wtapia się idealnie, kryje też bardzo dobrze. W porównaniu z Lily Lolo krycie jest zdecydowanie lepsze, natomiast względem Pixie bardzo zbliżone, ale efekt końcowy lepszy (dłużej się utrzymuje, skóra nie zaczyna się świecić po kilku godzinach). W moim odczuciu to taki złoty środek między Pixie i LL
Podkład solo spisuje się bardzo dobrze, a z English Rose
Korci mnie jeszcze Blusche, bo z BFB nie widzę dla siebie odcienia na lato (może Promise...ale na zdjęciach wygląda nieco pomarańczowo).
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 16:29   #20
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Zgadzam się odcien Honest jest przepiekny i tez bardzo mi pasuje. Testowałam CDL z Pixie a obecnie kocham Blusche, wiecej firm nie miałam.
Jeżeli chodzi o Promise to jest on zupełnie inny niz jego jasniejszy brat Honest. Promise jest z drobinkami (na twarzy ich mocno nie widac, delikatnie). Jest kilka tonow ciemniejszy, cieplejszy. Dla mnie osoby której pasuje Honest, Promise nadaje się do modelowania twarzy, ew. róż do policzkow. Jest taki leciutko pomaranczowy, ciepły odcien.
Aha, z Blushe pasuje mi Cappucciono ale on wzgledem Honest jest chłodny i neutralny, zimny. Honest jest naturalny z delikatna domieszka rozowego pigmentu dlatego pieknie współgra z skórą.
W sumie Honest BFB i Cappuccino z B to moje ulubione odcienie.

Maga.pol a jakie odcienie z Pixie Ci pasują? Bo chciałabym zmowic sobie nową forumułe na przetestowanie i mam dylemat co do koloru a raczej co do poziomu.

Jedyny minus w BFB to taki, ze na mojej twarzy w idealnym stanie trzyma sie tylko kilka godzin, moze pół dnia. Potem minerały zbrylają się i wyłazi maska. Prównujac z Blusche nie mam takiego problemu, cały dzien wygląda idealnie. Ale to indywidualne zjawisko zalezne od stanu skóry i reakcji naszego sebum z składnikami danej formuły minerału.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:45
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 17:27   #21
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Faktycznie sporo zależy od rodzaju cery- ja mam suchą i nie mam problemu z utrzymaniem podkładu na twarzy, bardziej z jego aplikacją bez pozostawienia suchych, "szorstkich" miejsc (no, ale tu już pole do popisu dla odpowiedniego kremu). Ja chwalę sobie puder English Rose (wygładza i moim zdaniem przedłuża trwałość).

Jeśli chodzi o Pixie to nie będę najlepszą pomocą- tak właściwie od przygody z Lily Lolo (a potem Blusche i BFB) zaczęłam bardzo zwracać uwagę na różnicę między twarzą a szyją. Teraz przy Honest i Cappuccino udało mi się "wyrównać" twarz z szyją. Z Pixie najbardziej podpasował mi Aubrey 2. Miałam i mam próbki Aubrey 1, ale po aplikacji przeraziła mnie bladość....tyle, że to było jakiś czas temu (przed epoką wyrównywania twarzy z szyją ). Przy wolniejszym dniu spróbuję raz jeszcze... Miałam też Ellette 2, ale coś mi w nim nie pasowało (chyba był za ciepły), podobnie jak Bliss 2. Miała Pari 1 i 2, ale to był efekt prosiaka Ailive 1 natomiast zamienił mnie w topielicę. Trixie 1 i 2 wybijały pomarańczem. Była też Calista 3, ale pasowała tylko po lecie. Po tych przygodach szykowałam się jeszcze do Breeny i Ayperi na poziomie 2, żeby ostatecznie skonfrontować je z Aubrey 2.....ale, powstrzymała mnie cena za bigi i za refile tak właściwie też, a także wizyta na blogu Agabil, która prezentowała BFB

Jeśli chodzi o odcienie z Pixie to znajdziesz ładne swatche na blogu lipstickonthecup (wersja CDL).
Nie wiem czy pomogłam, pewnie namieszałam, ale służę pomocą
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:06   #22
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cześć, właśnie odkryłam tą firmę i chciałabym zakupić podkład, tylko tak się zastanawiam nad odcieniem, więc proszę o radę

z Lili Lolo odpowiada mi Popcorn.
z Lumiere , no właśnie nie mogę dobrać, robiłam mieszankę-jest to coś pomiędzy Light golden a Light Medium golden.
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 11:39   #23
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Wyślij e-maila do mineralnie.pl z prośbą o pomoc w doborze odcienia. Zadadzą Ci parę pytań i napiszą jaki kolor powinien pasować.
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 20:16   #24
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

I przywędrowało...moje pierwsze pełnowymiarowe zamówienie Po testach prowadzonych od marca zdecydowałam się na biga z odcieniem "Honest" (a proszek z próbki jeszcze nie do końca zużyty - mimo że malowałam się prawie codziennie ). Whisper nie jest zły, ale zdecydowanie lepiej wygląda teraz, kiedy słońce naturalnie musnęło skórę. O dziwo dalej korzystam z Honest i pięknie się wtapia
Skorzystałam z promocji i dokupiłam (tak właściwie to był gratis do biga) mojemu flattopowi przyjaciela - Hakuro H51. Jakiż on ciężki w porównaniu z moim sunshade, a jaki zbity.
Ogólnie paczka i wrażenia z proszków

Któraś z Was skusiła się na BFB? Ja jeszcze się zastanawiam czy te najciemniejsze odcienie z serii Dark mogłyby być używane jako bronzer
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:41   #25
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Przyszły do mnie podkłady w dwóch odcieniach, Gracious i Elegance.

Na Gracious zdecydowałam się po konsultanci mailowej i to był trafiony wybór Pani bardzo go doradzała po opisie mojej cery.
Elegance - obawiałam się że będzie za ciemny i tak też jest.
Gracious świetnie stapia się z cerą niby ma tam jakieś drobinki ale ja na twarzy ich nie widzę i bardzo dobrze. Jest to niby neutralny kolor ale z domieszka żółtego.
Po jednorazowym wypróbowaniu stwierdzam, że ładnie ujednolica kolor, nie tworzy maski. No ale zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu się spisze.
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:33   #26
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie podkłady w dwóch odcieniach, Gracious i Elegance.

Na Gracious zdecydowałam się po konsultanci mailowej i to był trafiony wybór Pani bardzo go doradzała po opisie mojej cery.
Elegance - obawiałam się że będzie za ciemny i tak też jest.
Gracious świetnie stapia się z cerą niby ma tam jakieś drobinki ale ja na twarzy ich nie widzę i bardzo dobrze. Jest to niby neutralny kolor ale z domieszka żółtego.
Po jednorazowym wypróbowaniu stwierdzam, że ładnie ujednolica kolor, nie tworzy maski. No ale zobaczymy jak przy dłuższym stosowaniu się spisze.
Makki a mogłabyś zamieścić tutaj zdjęcie Gracious w formie swatcha?
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 23:31   #27
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Czy któraś z Was umiałaby porównać podkład Blusche kolor Brazilian z BareFaced Innocent i Elegance? Byłabym bardzo wdzięczna!
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 14:01   #28
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Makki a mogłabyś zamieścić tutaj zdjęcie Gracious w formie swatcha?
Niestety teraz nie mam takiej możliwości, nie mam dostępu do aparatu.
makki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 22:34   #29
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Niestety teraz nie mam takiej możliwości, nie mam dostępu do aparatu.
jeśli kiedyś miałabyś możliwość to podtrzymuję swoją prośbę

Myślałam, że na czas wakacji przerzucę się na Whisper, ale niestety zaczął wybijać mi różem, co nie do końca mi pasuje :/ Z drugiej strony Promise jest za pomarańczowy... Ych, może na wakacje zawieszę malowanie
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:59   #30
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki Mineralne Barefaced Beauty Cosmetics

Ja używam Honest, ale teraz przy lekkiej opaleniźnie chcę spróbować Gracious. W tym tygodniu mają być dostępne próbki BFB, które będą dodawane gratis do zamówień. I teraz nie wiem czy kupić małą wersję podkładu czy zamówić cień, na który i tak się czaję i wziąć próbkę ...
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-29 11:39:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.