potrzebuje pomocy od zaraz, - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 11:57   #1
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61

potrzebuje pomocy od zaraz,


Czesc dziewczyny tylu osobom juz pomoglyscie licze ze mnie tez pomozecie.doradzcie co ja mam ze soba zrobic obciac wlosy czy zostawic okulary czy bez no i jak mam sie malowac z gory dziekuje i licze na pomoc
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:55   #2
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Moim zdaniem Twoj ksztalt Twarzy idealnie nadaje sie na krotka " roztrzepana" fryzurke, moze bezowy lub popielaty blond? Ladnie by rozjasnil Twoja cere.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Twoj ksztalt Twarzy idealnie nadaje sie na krotka " roztrzepana" fryzurke, moze bezowy lub popielaty blond? Ladnie by rozjasnil Twoja cere.

Jest to troche odwazne i codziennie rano trzeba modelowac ale mysle ze by sie oplacilo

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

heh sama siebie zacytowalam cos mi sie pokickalo
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:07   #3
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

no ja wlasnie mam taki podobny kolor jak mowisz a dokladnie jak krotka fryzurke masz na mysli bo moje wlosy sie ciezko ukladaja
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:18   #4
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Dokladnie taka http://fryzury.info/fryzury/fryzury-krotkie-102w490.jpg i kolor tez idealny. Ale wiesz, mi dobrze doradzac a sama od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zrobienia sobie krotkiej fryzurki tylko nie mam odwagi

jezeli tamto wydaje Ci sie przerazajaco krotkie moze to? http://fryzury.info/fryzury/fryzury-krotkie-102w490.jpg

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

lub to http://republika.pl/blog_dj_517547/9...s123654789.jpg jezeli chcesz sostawic dlugosc moim zdaniem jakakolwiek wybralabys dlugosc wystrzepiona grzywka jest dla Ciebie wskazana
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:32   #5
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Obie sa super chociaz tak krotko to nie mialabym odwagi moze zdecyduje sie na te 2 wersje a co myslisz o okularach lepiej w czy lepiej bezjuz sie przyzwyczailam do okularow a wszyscy znajomi mowia ze lepiej w okularach tylko ze oni widza mnie caly czas w okularach dlatego wole wysluchac opini kogos obcego
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:54   #6
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Obie sa super chociaz tak krotko to nie mialabym odwagi moze zdecyduje sie na te 2 wersje a co myslisz o okularach lepiej w czy lepiej bezjuz sie przyzwyczailam do okularow a wszyscy znajomi mowia ze lepiej w okularach tylko ze oni widza mnie caly czas w okularach dlatego wole wysluchac opini kogos obcego
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:13   #7
Monikokos
Raczkowanie
 
Avatar Monikokos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Witam
Moim zdanie tak jak teraz patrze na Twoją buźke to wydaje mi się taka smutna pozbawiona blasku trzeba koniecznie ją ożywić kolorkiem. Poza tym ścieła bym włoski , ponieważ te nie dodają ci uroku , nie musisz ich drastycznie ścinać , wystarczy że nada się im ciekawy kształt i już będzie lepiej. Co do makijażu to pewnie ktoś inny doradzi Ci lepiej niż ja , chociaż pokusiłam się troszkę i zrobiłam małą symulację z różnymi kolorkami :P Robiłam na szybkiego więc są niedociągnięcia. Jak znajdę jeszcze troszkę czasu to coś jeszcze przerobię.
Pozdrawiam.
Monikokos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 17:18   #8
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Przede wszystkim powinnas malowac oczy. podkreslic je, bo bez makijazu sa nijakie, jak z reszta wiekszosci z nas. Masz opadajace kaciki oczu, wiec poczytaj o makijazu dla takowych oczu i wyprobuj, ponadto dobrze wytuszowane rzesy powinny 'otworzyc' oko.
Masz waskie usta wiec obrysowuj je kredka i maluj blyszczykiem, zeby wydaly sie pelniejsze.
Wydaje mi sie, ze Lea dobrze radzi co do koloru wlosow - przydalby sie chlodniejszy, chociaz jakbys przeczytala regulamin forum to wiedzialabys, ze naezy w tym dziale odpowiedziec na kilka pytan, ktore moga pomoc przy ustaleniu typu kolorystycznego

Jakich kosmetykow w ogole uzywasz? Mam na mysli te do makijazu

Powodzenia w metamorfozie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:28   #9
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Sorry, ale żadna z tych fryzur nie jest dla Ciebie odpowiednia. Masz okrągłą buzię i ta krótka fryzurka jeszcze Cię zaokrągli i odekmie kobiecości. Ta dłuższa fryzura jest (bez obrazy) po prostu brzydka i nietwarzowa.
Myślę, że ślicznie wyglądałabyś w bobie a la Katie Holmes - ta fryzura jest wprost stworzona dla Ciebie:
http://images.google.pl/images?hl=pl...3%B3w&aq=f&oq=
Radziłabym Ci tez przyciemnić trochę włosy (ciepłe jasne brązy, karmel,koniak), ożywi to Twój koloryt.
Popracuj koniecznie nad dobraniem odpowiedniego podkładu - masz cerę naczyńkową,mieszaną o ile dobrze widzę? Na rumieńce korektor (wypróbuj zielony), a podkładu szukaj umiarkowanie kryjącego, w tonacji jasnej ciepłej (nie różowej).Unikaj podkładów całkiem kryjących, masz delikatne rysy twarzy.
Koniecznie tez wyreguluj brwi u kosmetyczki.
Na koniec delikatny makijaż oczu, odrobina jasnego różu na policzki, błyszczyk w jasnym kolorze i będziesz nie do poznania

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Co do tych nieodpowiednich fryzur miałam na mysli te pierwsze, nie te podane przez Monikokos.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:01   #10
Monikokos
Raczkowanie
 
Avatar Monikokos
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 85
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

i jeszcze szybciutko 3 wrzucam bo nie widziałam Twojego drugiego zdjęcia
Monikokos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:37   #11
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Cytat:
Napisane przez Monikokos Pokaż wiadomość
Witam
Moim zdanie tak jak teraz patrze na Twoją buźke to wydaje mi się taka smutna pozbawiona blasku trzeba koniecznie ją ożywić kolorkiem. Poza tym ścieła bym włoski , ponieważ te nie dodają ci uroku , nie musisz ich drastycznie ścinać , wystarczy że nada się im ciekawy kształt i już będzie lepiej. Co do makijażu to pewnie ktoś inny doradzi Ci lepiej niż ja , chociaż pokusiłam się troszkę i zrobiłam małą symulację z różnymi kolorkami :P Robiłam na szybkiego więc są niedociągnięcia. Jak znajdę jeszcze troszkę czasu to coś jeszcze przerobię.
Pozdrawiam.
Najbardziej podoba mi sie ta 1 ale jesli chodzi kolor to bardziej 2 i 3 kiedys mialam czarne wlosy i to byla tragedia

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Sorry, ale żadna z tych fryzur nie jest dla Ciebie odpowiednia. Masz okrągłą buzię i ta krótka fryzurka jeszcze Cię zaokrągli i odekmie kobiecości. Ta dłuższa fryzura jest (bez obrazy) po prostu brzydka i nietwarzowa.
Myślę, że ślicznie wyglądałabyś w bobie a la Katie Holmes - ta fryzura jest wprost stworzona dla Ciebie:
http://images.google.pl/images?hl=pl...3%B3w&aq=f&oq=
Radziłabym Ci tez przyciemnić trochę włosy (ciepłe jasne brązy, karmel,koniak), ożywi to Twój koloryt.
Popracuj koniecznie nad dobraniem odpowiedniego podkładu - masz cerę naczyńkową,mieszaną o ile dobrze widzę? Na rumieńce korektor (wypróbuj zielony), a podkładu szukaj umiarkowanie kryjącego, w tonacji jasnej ciepłej (nie różowej).Unikaj podkładów całkiem kryjących, masz delikatne rysy twarzy.
Koniecznie tez wyreguluj brwi u kosmetyczki.
Na koniec delikatny makijaż oczu, odrobina jasnego różu na policzki, błyszczyk w jasnym kolorze i będziesz nie do poznania

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Co do tych nieodpowiednich fryzur miałam na mysli te pierwsze, nie te podane przez Monikokos.
brwi reguluje sama a wlasnie jak robilam zdjecia to byly troche zaniedbane

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Przede wszystkim powinnas malowac oczy. podkreslic je, bo bez makijazu sa nijakie, jak z reszta wiekszosci z nas. Masz opadajace kaciki oczu, wiec poczytaj o makijazu dla takowych oczu i wyprobuj, ponadto dobrze wytuszowane rzesy powinny 'otworzyc' oko.
Masz waskie usta wiec obrysowuj je kredka i maluj blyszczykiem, zeby wydaly sie pelniejsze.
Wydaje mi sie, ze Lea dobrze radzi co do koloru wlosow - przydalby sie chlodniejszy, chociaz jakbys przeczytala regulamin forum to wiedzialabys, ze naezy w tym dziale odpowiedziec na kilka pytan, ktore moga pomoc przy ustaleniu typu kolorystycznego

Jakich kosmetykow w ogole uzywasz? Mam na mysli te do makijazu

Powodzenia w metamorfozie
jesli chodzi o makijaz to uzywam fluidu srednio kryjacego sypkiego pudru i chlodnego odcienia rozu oczy maluje cieniami ale tylko 1 kolorem bo nie mam za bardzo wprawy mam cienie w kolorach pastelowych rozu blekitu szarosci usta wlasnie maluje blyszczykiem raczej jestem chlodnym typem urody latem
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 19:27   #12
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

nie no koniecznie musisz zrobic cos z wlosami aby nie byly takie 'przyklapniete' , podnies je u nasady,wymodeluj, zmiana grzywki bo tej nie widac i jest za bardzo przylizana, makijaz oczu-jakies nie za mocne kolorki, delikatny roz na kosciach policzkowych, tuszzzz na rzesy i moze wlasnie inny kolorek wlosow jak dziewczyny radzily
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:00   #13
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

jak uwazacie lepiej w okularach czy bez
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 23:50   #14
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Lepiej bez. Oczka koniecznie podkreślaj,to bardzo wiele daje.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:07   #15
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
To moje zdjecia z makijazem w okularach i bez so sadzicie

Załącznik 2505604

Załącznik 2505605

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-10 o 21:39 Powód: post pod postem
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 19:14   #16
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Wiesz co, jak tak teraz patrze to sobie pomyslalam, ze jednak moze nie farbuj na jasniejszy kolor - lepszy bylby chyba ciemny blond/jasny braz, ale w chlodnej tonacji.
Zacznij uzywac eyelinera albo kredki, zeby podciagnac te kaciki oczu
Nie boj sie zabawy z cieniami, zeby nabrac wprawy, najpierw trzeba cwiczyc
Nie napisalas nic o tuszu -przejrzyj KWC, nie wiem czy dysponujesz teraz gotowka, ale sprawdzilam na sobie MF 2000calorie, astor look out, telescopic loreala. Ale ten pierwszy dawal najbardziej wyrazisty efekt, a Tobie by sie taki przydal.
Jesli okulary to musialabys jakies ciekawsze, wyrazniejsze oprawki wybrac, a jesli bez to mocno podkreslac oczy.
Przefarbuj wlosy, sprobuj kombinowac z makijazem i usmiechnij sie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:41   #17
gigibooom
Raczkowanie
 
Avatar gigibooom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Moja propozycja
Włoski zafarbować na chłodny brąz, nie za ciemny
Ściąć włosy odrobinę dłużej niż do brody pod skosem i koniecznie grzewka również pod skosem, trochę dłuższa lecz nie o długości włosów od przedziałka czesana na lewą stronę.
Jeśli okularki to prostokątne z kolorowymi oprawkami
Oczy podkreśl czarną kredką i na usta koniecznie błyszczyk, to powinno dodać Ci koloru.
Pozdrawiam
gigibooom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 00:50   #18
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak tak teraz patrze to sobie pomyslalam, ze jednak moze nie farbuj na jasniejszy kolor - lepszy bylby chyba ciemny blond/jasny braz, ale w chlodnej tonacji.
Zacznij uzywac eyelinera albo kredki, zeby podciagnac te kaciki oczu
Nie boj sie zabawy z cieniami, zeby nabrac wprawy, najpierw trzeba cwiczyc
Nie napisalas nic o tuszu -przejrzyj KWC, nie wiem czy dysponujesz teraz gotowka, ale sprawdzilam na sobie MF 2000calorie, astor look out, telescopic loreala. Ale ten pierwszy dawal najbardziej wyrazisty efekt, a Tobie by sie taki przydal.
Jesli okulary to musialabys jakies ciekawsze, wyrazniejsze oprawki wybrac, a jesli bez to mocno podkreslac oczy.
Przefarbuj wlosy, sprobuj kombinowac z makijazem i usmiechnij sie
tuszu uzywam, pogrubiajacy nic mi nie daje poniewaz z natury mam dlugie i geste moze na zdjeciu nie widac

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:47 ----------

Cytat:
Napisane przez gigibooom Pokaż wiadomość
Moja propozycja
Włoski zafarbować na chłodny brąz, nie za ciemny
Ściąć włosy odrobinę dłużej niż do brody pod skosem i koniecznie grzewka również pod skosem, trochę dłuższa lecz nie o długości włosów od przedziałka czesana na lewą stronę.
Jeśli okularki to prostokątne z kolorowymi oprawkami
Oczy podkreśl czarną kredką i na usta koniecznie błyszczyk, to powinno dodać Ci koloru.
Pozdrawiam
wybieram sie do fryzjera zeby sie sciac co do zmiany koloru pomysle
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:14   #19
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

A ja mam propozycje w ciemnych wlosach i mocniejszym makijazu, mysle, ze fajnie bys tak wygladala
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 17:35   #20
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
A ja mam propozycje w ciemnych wlosach i mocniejszym makijazu, mysle, ze fajnie bys tak wygladala
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1252656852

I zobacz , ile dało uniesienie włosów u nasady ! ( zapytaj fryzjerki , czy w Twoim przypadku nie przydałaby się leciutka ziołowa , żeby nie musieć dzień w dzień bawić się wałkami , lokówką czy szczotko-suszarką )
Zdecydowanie lepiej Ci bez okularów - przynajmniej te oprawki są według mnie za małe i za wąskie , ale i tak skłaniam się do wersji bezokularowej No i makijaż też od razu "ożywił" i wydobył oczy ( ćwicz , ćwicz , na Makijażach jest od kogo się uczyć ).
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 18:15   #21
kaktusiek
Raczkowanie
 
Avatar kaktusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa:)
Wiadomości: 126
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

atkka trafiła w dziesiątkę z tą stylizacja dla ciebie koniecznie skorzystaj z tej propozycji zmiany brązowy kolor włosów ze złocistymi refleksami będzie dla Ciebie idealny.
__________________


Jedynym kluczem, który otwiera drzwi raju, jest miłość.
(P.Bosmans)

Powiedz życiu TAK!
kaktusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:05   #22
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Do cery naczyńkowej koniecznie chłodny odcień włosów. Może średni lub ciemny blond? Zmieniłabym też oprawki okularów, a nawet - jeśli masz taką możliwość - całkowicie z nich zrezygnowała. Szkoda chować takie piękne oczy za szkłami.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 20:40   #23
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Dzieki dziewczynywe wtorek ide do fryzjera co do zmiany koloru jeszcze poczekam bo niedawno farbowalam i boje sie zniszczyc wlosy,no i zamierzam kupic sobie szkla kontaktowe pozdrawiam was serdecznie
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:11   #24
kotu4
Raczkowanie
 
Avatar kotu4
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to kotu4
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

[1=70026de27bfb6c51fbab4e7 dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772d f80eb9;14158880]nie no koniecznie musisz zrobic cos z wlosami aby nie byly takie 'przyklapniete' , podnies je u nasady,wymodeluj, zmiana grzywki bo tej nie widac i jest za bardzo przylizana, makijaz oczu-jakies nie za mocne kolorki, delikatny roz na kosciach policzkowych, tuszzzz na rzesy i moze wlasnie inny kolorek wlosow jak dziewczyny radzily[/QUOTE]

Koniecznie zrób trwałą u nasady,żeby podnieść włosy-to po pierwsze.
Po drugie-oczy to twój atut,musisz je podkreślić-dobry tusz to podstawa,no i oczywiście dobry podkład rozświetlający.Polecam wizytę u dobrego (co nie zawsze musi znaczyć drogiego) fryzjera.Życzę powodzenia i udanej metamorfozy
kotu4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:16   #25
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Jezeli masz geste i grube rzesy to proponuje tusz wydluzajacy, a nie pogrubiajacy mozesz nie wierzyc, ale co jak co - rzesy moga wiele zmienic, moglabym Ci pokazac na moim przykladzie - pomalowane oko i niepomalowane. kolosalna roznica, na plus dla pomalowanego

a wlasciwie to jaki masz naturalny kolor wlosow? (przepraszma, jesli pisalas, a nie doczytalam)
jesli kupisz dobra maske, odzywke, to jedno farbowanie teraz nie powinno ich az tak obciazyc, przynajmniej ja nie moglabym sie doczekac na Twoim miejscu :p ale oczywiscie zrobisz jak zechcesz
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 13:54   #26
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Dopiero dziś trafiłam na Twój topic i tak sobie czytam i w sumie dochodzę do wniosku że niektórzy straszne bzdury piszą Nie chce nikogo urazić ale koleżanka która pisze że masz okrągłą buzie chyba nigdy takowej nie widziała.
Moim zdaniem dobrze by Ci było - jak już ktoś pisał - w grzywce ale na skos, delikatnej i lekko przyciemnionych włosach na jakiś naturalny kolor (ale nie za ciemny). Aby optycznie zagęścić rzęsy maluj kreskę tuż u ich nasady. Usta masz bardzo wąskie, nadają one bardzo zaciętego wyrazu Twojej buzi. Warto by było zakupić konturówkę do ust (o ton/dwa jaśniejsza od odcienia Twoich ust) i błyszczyk w jasnym odcieniu aby optycznie uwydatnić usta.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

aha, dobre cięcie i modelowanie a żadna trwała u nasady nie będzie potrzebna
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 18:23   #27
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jezeli masz geste i grube rzesy to proponuje tusz wydluzajacy, a nie pogrubiajacy mozesz nie wierzyc, ale co jak co - rzesy moga wiele zmienic, moglabym Ci pokazac na moim przykladzie - pomalowane oko i niepomalowane. kolosalna roznica, na plus dla pomalowanego

a wlasciwie to jaki masz naturalny kolor wlosow? (przepraszma, jesli pisalas, a nie doczytalam)
jesli kupisz dobra maske, odzywke, to jedno farbowanie teraz nie powinno ich az tak obciazyc, przynajmniej ja nie moglabym sie doczekac na Twoim miejscu :p ale oczywiscie zrobisz jak zechcesz
moj naturalny kolor wlosow to ciemny blad

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Dopiero dziś trafiłam na Twój topic i tak sobie czytam i w sumie dochodzę do wniosku że niektórzy straszne bzdury piszą Nie chce nikogo urazić ale koleżanka która pisze że masz okrągłą buzie chyba nigdy takowej nie widziała.
Moim zdaniem dobrze by Ci było - jak już ktoś pisał - w grzywce ale na skos, delikatnej i lekko przyciemnionych włosach na jakiś naturalny kolor (ale nie za ciemny). Aby optycznie zagęścić rzęsy maluj kreskę tuż u ich nasady. Usta masz bardzo wąskie, nadają one bardzo zaciętego wyrazu Twojej buzi. Warto by było zakupić konturówkę do ust (o ton/dwa jaśniejsza od odcienia Twoich ust) i błyszczyk w jasnym odcieniu aby optycznie uwydatnić usta.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

aha, dobre cięcie i modelowanie a żadna trwała u nasady nie będzie potrzebna
tez mi sie wydaje ze moja buzia nie jest okragla raczej taka prostokatna a ty jak sadzisz
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:19   #28
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Grzywka na bok, przyciemnienie brwi, róż na policzki, chłodny odcień farby do włosów, soczewki kontaktowe, 2 warstwy tuszu do rzęs i... Zostajesz miss
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 00:41   #29
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

To ja się dołączę. Buzia jest kwadratowa. Grzywka wskazana, bez okularów lepiej. A najbardziej mi się podobałaś w tym rudym (i w tej fryzurce). Ta obecna jest taka nijaka... Pozdrawiam )
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:28   #30
patin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 61
Dot.: potrzebuje pomocy od zaraz,

Załącznik 2516125 Czesc dziewczyny to ja po wizycie u fryzjera i co sadzicie
patin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.