Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 17:06   #121
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tak też słyszałam, ponoc bdb łapie. Aczkolwiek znajoma ostatnio eksperymentowała i złapało jej jedynie odrost i ma teraz kolor żółty.trochę zniszczyło jej to włosy.
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:15   #122
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Rozjaśniacze z Joanny niszczą włosy, ale są dość skuteczne. Jeśli komuś bardziej zależy na jasnych włosach niż na ich kolorze to może próbować .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:22   #123
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam Was
Mam naturalne włosy jasny brąz i dłuższy czas farbowałam na czarny, teraz chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru?


Próbowałam różnych farb ale efekt jest zawsze ten sam - czarny kolor...
W jaki sposób mogę wrócić do swojego naturalnego koloru ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam
Agnieszka
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:22   #124
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Na KWC poczytajcie opinie o rozjaśniaczach. Ja używałam z Londy. Włosy mam tylko podsuszone.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:29   #125
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jestem w kropce.

3 razy dekoloryzowałam włosy (wyjściowy kolor: ciemny brąz, efekt: ciemny/średni złocistomiedziany blond, pożądany efekt: jasny blond). Niestety, włosy "utknęły mi" na średnim blondzie (efekt po drugiej dekoloryzacji), po trzecim dekolorze nie zauważyłam już żadnych zmian
Nie mam pojęcia, co robić dalej.

Kolor, który aktualnie mam na głowie, jest b. ładny, ale jak dla mnie, trochę jednak za ciemny. No i zupełnie do mnie takie ciepłe kolory nie pasują Myślałam o farbie Koleston Welli 12/0, ale nie wiem, czy ona rozjaśni mi choć trochę włosy, na których jest jeszcze resztka brązowego pigmentu Czy po jakimś czasie ponownie spróbować dekoloryzacji?

W załącznikach jest aktualny kolor włosów (niestety, mogłam zrobić zdj. tylko za pomocą aparatu w telefonie, a on troszkę przekłamuje kolor)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:12   #126
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

http://www.fotoszok.pl/show.php/22878_kl.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/22880_k2.jpg.html

hej! powyżej foty sprzed miesiąca, jedna wielka masakra, ostatni raz farbowałam włosy 1 września 2009. No i już nie wytrzymałam, zamówiłam Elgon x2, tylko ciekawa jestem, jak to potem zrobic, jakimi farbami, zeby wyszedł jednolity kolor... bo przecież po zdjęciu tej czerni (notabene palette-przeklenstwo!) będzie rudo-żółty spód... myślałam też, żeby po dekolor. i farbowaniu obciąć włosy, więc może nie będzie aż tak się to wszystko rzucało w oczy? doradźcie!

a tu foto sprzed eksperymentów-chyba ku przestrodze, żeby się zawsze sto razy zastanowić, zanim się czerń na włosy nałoży...
http://www.fotoszok.pl/show.php/22884_k.jpg.html
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 15:44   #127
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez modlishka321 Pokaż wiadomość
http://www.fotoszok.pl/show.php/22878_kl.jpg.html
http://www.fotoszok.pl/show.php/22880_k2.jpg.html

hej! powyżej foty sprzed miesiąca, jedna wielka masakra, ostatni raz farbowałam włosy 1 września 2009. No i już nie wytrzymałam, zamówiłam Elgon x2, tylko ciekawa jestem, jak to potem zrobic, jakimi farbami, zeby wyszedł jednolity kolor... bo przecież po zdjęciu tej czerni (notabene palette-przeklenstwo!) będzie rudo-żółty spód... myślałam też, żeby po dekolor. i farbowaniu obciąć włosy, więc może nie będzie aż tak się to wszystko rzucało w oczy? doradźcie!

a tu foto sprzed eksperymentów-chyba ku przestrodze, żeby się zawsze sto razy zastanowić, zanim się czerń na włosy nałoży...
http://www.fotoszok.pl/show.php/22884_k.jpg.html
jeżeli pod farba masz swoje brązowe włosy i nie rozjasniałaś ich gdzieś po drodze, to nie sądzę, że wyjdzie rudo żółty. możliwe, że wyjdzie zbliżony do naturalnego i nie będziesz nic musiała robić. tylko nie wiem czy elgon starczy na takie długie włosy, bo on ma bardzo małą pojemność- nawet 2 opakowania to mniej niz jedno rene blanche
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 19:31   #128
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Angry Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

o kurczę. dzięki za odp. no mam nadzieję, że na te odrosty same wystarczą dwa opakowania...
nigdy wcześniej nie rozjaśniałam włosów, tylko ta czarna palette... a serio fryzjerka ma rację, że po dekolorze trzeba mi będzie dwie farby nałożyć dla wyrównania kontrastu? czy chce mi portfel uszczuplić po prostu? bo zaśpiewała 150 pln-za samo farbowanie,dekolor robi mi kumpela

Edytowane przez modlishka321
Czas edycji: 2010-04-03 o 19:33
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 06:51   #129
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez modlishka321 Pokaż wiadomość
o kurczę. dzięki za odp. no mam nadzieję, że na te odrosty same wystarczą dwa opakowania...
nigdy wcześniej nie rozjaśniałam włosów, tylko ta czarna palette... a serio fryzjerka ma rację, że po dekolorze trzeba mi będzie dwie farby nałożyć dla wyrównania kontrastu? czy chce mi portfel uszczuplić po prostu? bo zaśpiewała 150 pln-za samo farbowanie,dekolor robi mi kumpela
nie wiem gdzie mieszkasz, ale 130-150 za samo farbowanie to chyba standard...zwłaszcza, gdy masz długie włosy.
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 07:14   #130
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
nie wiem gdzie mieszkasz, ale 130-150 za samo farbowanie to chyba standard...zwłaszcza, gdy masz długie włosy.
A ja powiem, że jak się dobrze poszuka to można znaleźć i salon który zrobi to za 6 dych
Sama mam długie włosy, tyle zapłaciłam a dobrze zrobione.
Przed wakacjami idę tam na dekolorkę, bo jednak czerni nie chce i wiem że będzie trudno w to uwierzyć ale dekolorka + farbowanie będzie mnie kosztować 78zł, podczas gdy w innych miejscach pytałam to śpiewali o 200 I to fryzjerki z certyfikatami, na prawdę wystarczy tylko poszukać
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100



Edytowane przez pinacoladka95
Czas edycji: 2010-04-04 o 07:17
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:06   #131
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Na jasniejsze. Dziewczyny pomozcie:*

Hej
Chciałabym powrócić do moich jaśniejszych włosów jednak problem w tym, że wczoraj pomalowałam włosy na "nugat" i są strasznie ciemne. Niestety wybierając farbę bardziej zasugerowałam się zdjęciem, niż rozumem . Wiadomo, że "zawsze" wychodzi ciemniej niż na zdjęciu. Wcześniej miałam karmelowy brąz i możliwe, że jeszcze po tym pozostał ciut rudawo- brązowy połysk.

Chciałabym rozjaśnić włosy, naturalne mam ciemniejszy blond.
Boję się tylko, że teraz z tych ciemnych włosów mało co wyjdzie

Mogłybyście mi doradzić jakąś farbę? Aby kolor wyszedł np. karmelowy (najlepiej, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej farby, aby była bez brązu )lub coś pomiędzy średnim( pewnie wyjdzie ryży ) a ciemnym blondem ( wyjdzie za ciemny )?


Wcześniej malowałam farbą ze zdjęcia. Chciałabym uyskać taki kolor gdzie jest pokazany jaśniejszy (ten połysk) lub ciemniejszy blond ( ale nie ciemny )
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...


Edytowane przez FeelingGood
Czas edycji: 2010-04-04 o 09:12
FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 11:51   #132
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Nie wiem, co Wy dziewczyny z tymi długimi włosami, skoro sięgają mi do brody, nie dalej
ostatnie foto w pierwszym poście jest sprzed kilku lat, przed wszystkimi eksperymentami. Potem było już tylko gorzej
no jeszcze chyba poszukam, popytam gdzie indziej, kiedyś robiłam balejaż, który kosztował mnie 7 dych ze ścięciem, więc nie wiem o co tu chodzi. A mieszkam w Bydgoszczy. Miasto dość duże, ale wypadłam z obiegu i nie bardzo wiem kto tu godny polecenia))
A tak poza tym-jak często podcinacie końcówki???
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 12:50   #133
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Na jasniejsze. Dziewczyny pomozcie:*

oj farbowalas wczoraj. przy ciemnej farbie odczekaj minimum miesiac. myj szamponem lupiezowym. prosciej bedzie cos zdzialac jak farba sie wypluka i wliosy beda jasniejsze, a napewno tak bedzie. wiec cierpliwosci
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 13:49   #134
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
A ja powiem, że jak się dobrze poszuka to można znaleźć i salon który zrobi to za 6 dych
Sama mam długie włosy, tyle zapłaciłam a dobrze zrobione.
Przed wakacjami idę tam na dekolorkę, bo jednak czerni nie chce i wiem że będzie trudno w to uwierzyć ale dekolorka + farbowanie będzie mnie kosztować 78zł, podczas gdy w innych miejscach pytałam to śpiewali o 200 I to fryzjerki z certyfikatami, na prawdę wystarczy tylko poszukać
dla mnie osobiscie certyfikat nic nie swiadczy. skoro ma tak tanio to ja bym sie bala isc. ciekawe na czym pracuje....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 14:09   #135
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Na jasniejsze. Dziewczyny pomozcie:*

Wielki błąd...wszystkie teraz zalujemy ;p jak moglysmy blond na ciemno pomalowac..
Nie no ja 4 miechy nie farbuje juz i farba sie tylko lekko wypłukała ale teraz słonko to farba pewnie mega wyblaknie
jesli cie stac na dekoloryzacje to idz ..kosztuje ona od 150zł wzwyz..;[
Najlepszym sposobem jest robienie chyba pasemek...ominie scinanie włosów a i wydawanie kasy na pełno masek które w rezultacie mogą tylko na krótsza mete

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

pomogą miało być
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 19:24   #136
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
dla mnie osobiscie certyfikat nic nie swiadczy. skoro ma tak tanio to ja bym sie bala isc. ciekawe na czym pracuje....
Wiesz w tym salonie na prawde porzadnie robia, znam mnostwo osob ktore tam zabiegi roznego rodzaju przeprowadzali i byli zadowoleni. Rownie dobrze spaprac moga sprawe w tych drozszych salonach, no coz, kazdemu sie moze zdarzyc.
Przynajmniej nie zdzierają.
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 18:21   #137
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez modlishka321 Pokaż wiadomość
o kurczę. dzięki za odp. no mam nadzieję, że na te odrosty same wystarczą dwa opakowania...
nigdy wcześniej nie rozjaśniałam włosów, tylko ta czarna palette... a serio fryzjerka ma rację, że po dekolorze trzeba mi będzie dwie farby nałożyć dla wyrównania kontrastu? czy chce mi portfel uszczuplić po prostu? bo zaśpiewała 150 pln-za samo farbowanie,dekolor robi mi kumpela
chyba twoja fryzjerka myśli, że bedziesz rozjaśniać włosy, a nie dekoloryzować- wtedy rzeczywiście czarne włosy wyjdą pomarańczowe, a odrost blond i rzeczywiście trzeba by się namęczyć żeby to wyrównać.
po dekol. nie ma takiego efektu.
ja ci radzę nie farbować włosów jeżeli wyjdą równomiernie i zblizone do naturalnego, bo mozna łatwo wrócić do czerni nawet jak zachowa sie ostrożność i uzyje jaśniejszego odcienia farby. włosy po dekolor. utleniają sie jak szalone. jak farbowałam włosy po dekoloryzacji, to fryzjerka nałożyła mi farbę dosłownie na kilkadziesiąt sekund(zamiast na 20 min jak zwykle), a kolor wyszedł i tak jaki miał wyjść

Edytowane przez rapunzel8
Czas edycji: 2010-04-05 o 18:22
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:28   #138
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzięki za odp.
no właśnie tłumaczyłam jej,ze dekolorka... jeśli elgon by ściągnął czerń chociaż do jakiegoś brązu, niech będzie kontrast, ale brąz, a nie wściekła marchewka, to będę zadowolona i pewnie obędzie się bez farbowania
ktoś używał dekoloryzatora tego konkretnie??? bo nie chce mi się wertować tylu stron forum
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:03   #139
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

siedzę od 15 minut z Elgonem na włosach
efektów -póki co- brak.
ale smród! ja pier*olę!

a swoją drogą-saszetki 30ml, jeden komplet starczył na te moje czarne pozostałości. drugi sobie leży, może użyję ponownie jak nie będzie efektów.

dekoloryzacja nr 2 w toku
HAHAHA Dobrze, że nie mam fioła na punkcie własnego wyglądu, inaczej musiałabym już się pociąć z rozpaczy

Edytowane przez modlishka321
Czas edycji: 2010-04-06 o 13:32
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 15:02   #140
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tragedia. kruczoczarna nie jest co prawda, ale ładnie to to nie wygląda. jutro fryzjer, najlepszy w mieście, a dzisiaj się bunkruję, dobranoc
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:57   #141
teqili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 75
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

W końcu się zdecydowałam pożegnać czarne włosy został polecony mi fryzjer do którego ide na dekoloryzację strasznie się boję ale trudno, nie zamierzam męczyć sie dłużej z czarnymi włosami (maluje na średni braz) jeśli wyjdzie mi ładny kolor to nigdy juz sama nie nałożę farby z tego co wiem nie bede musiala obcinać dużo włosów bo tylko 4 cm,a zabieg nie zniszczy mi bardzo włosów ponieważ chcę rozjaśnić na średni brązik
teqili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:21   #142
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej )


Jestem tu nowa pierwszy post;D
ale juz nie wiem do kogo mam sie zwrocic ..
Mecza mnie wlosy a dokladnie zmiana ich ;p
Postanowilam zapuszczac juz kiedy mialam wlosy do pasa a zapuszczam bo mam taka dlugosc wlosow od okolo 4 lat;p
wysylam wam zdjęcia i prosze o porade;p
Meczy mnie blondzik nie bialy ale taki bardziej z naturalnych
Moze baleyage..? nie wiem doradzcie;D

http://i40.tinypic.com/9sw9ef.jpg
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 08:36   #143
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Na jasniejsze. Dziewczyny pomozcie:*

nie ma ktos saszetki elgonu lub innego dekoloryzatora na zbyciu?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:10   #144
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Z czarnych do blondu. Pomocy!!

Witam. Coś mnie ostatnio podkusiło i zapragnęłam stać się blondynką. Teraz przybliżę moją sytuację bo mam dylemat i nie mam pojęcia co dalej robić...

W listopadzie ostatni raz zafarbowałam włosy na czarno. W grudniu nałożyłam rozjaśniacz i wyszły mi pomarańczowo-rude. Na to nałożyłam farbę w kolorze mleczna czekolada. I tym kolorkiem cieszyłam się 3 miesiące. Ostatnio stwierdziłam, że chcę być blondynką i mam dość już tych ciemnych włosów i czas na zmiany 3 dni temu poszłam na całość i nałóżyłam rozjaśniacz proteinowy z Joanny (6tonów) i wyszły mi rude włosy. Nie wyglądam najgorzej i nawet mi pasuje. Niestety ale obstało mi jeszcze kilka pasm z czarnymi włosami... I na tym etapie na razie jestem...


Teraz chciałabym nałożyć jeszcze raz rozjaśniacz na te czarne pasma żeby je rozjaśniło do rudości a następnie myślę o nałożeniu dekoloryzatora. Słyszałam, że ten Goldwell Oxycur Platin jest bardzo dobry i nie niszczy włosów bo nie ma amoniaku No i potem na to farbę blond.


Dodam jeszcze, ze dążę do takiego koloru jak ma doda w niżej załączonym zdjęciu. Może macie jakiś inny pomysł żeby zejść do tego koloru? Włosy moje są ok. Nie ciągną się jak guma, są miłe w dotyku

Z góry dziękuje za każda odpowiedź

Edytowane przez Your_satisfaction
Czas edycji: 2010-06-14 o 15:45
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 13:52   #145
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Ja na Twoim miejscu przeszłabym się do fryzjera i zrobiła pasemka. Efekt nie będzie widoczny od razu, ale po kilku wizytach otrzymasz wymarzony blond ;-) koleżanka z bardzo ciemnego brązu tym właśnie sposobem doszła do blondu, nawet nie musiała sama grzebać w domu rozjaśniaczem.

Mam do Ciebie pytanie. Czy rozjaśniacz, którego użyłaś bardzo zniszczył Ci włosy i czy jest łatwy w użyciu?

Ja zawsze farbowałam włosy na ciemno, miałam już nawet czarne. Przeszłam jedną dekoloryzację w salonie, w którym używają produktów GOLDWELL. Włosy miałam śliczne, na prawie całej głowie wrócił mi naturalny kolor, ale... Fryzjerka na to postanowiła nałożyć krem koloryzujący, znów wyszedł ciemny. Zapewniała, że to się zmyje, ale nic... Jakiś czas później poszłam do niej znowu. Przeszłam drugą dekoloryzację i już tak ładnie nie zmyło mi koloru ;/ Nałożyła mi więc na to tym razem jakiś bezbarwny toner i potem chodziłam do niej na pasemka. Włosy miałam trochę zniszczone, ale i tak to było TROCHĘ jak na zabiegi, które przeszłam. Miałam rudawo-czerwone włosy jakiś czas, ale potem znów zachciało mi się ciemniejszych. Co prawda nigdy więcej nie użyłam czarnej farby, ale moje włosy mają to do siebie, że nawet jak użyję KASZTANU to włosy są strasznie ciemne. Ostatnio zapragnęłam znów czerwono-rudych. Nie chcę już chodzić po fryzjerach i wydawać kasy, dlatego szperam w internecie i szukam dziewczyn, które same rozjaśniały sobie włosy. Kupiłam ostatnio jakiś krem rozjaśniający, nałożyłam na jedno pasemko, ale nic nie ruszyło, cóż, widocznie był za słaby. Kupiłam taki tani na próbę, tak czułam, że potrzebuję silniejszego i nic z tego nie będzie. Moje włosy teraz nie są czarne. Mam 2cm odrost, do góry włosy wpadają mi w karmel, ale niestety na dole mam ciemny brąz nadal. Chciałabym rozjaśnić ten dół, a potem nałożyć rubinową farbę, myślicie, że mi się to uda? I jaki rozjaśniacz proponujecie? Z góry dzięki za odpowiedź ;-)
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:03   #146
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu przeszłabym się do fryzjera i zrobiła pasemka. Efekt nie będzie widoczny od razu, ale po kilku wizytach otrzymasz wymarzony blond ;-) koleżanka z bardzo ciemnego brązu tym właśnie sposobem doszła do blondu, nawet nie musiała sama grzebać w domu rozjaśniaczem.
No niby też słyszałam, że lepiej jest schodzić pasemkami tak stopniowo, ale ja jestem taka, że jak coś chcę to muszę to mieć od razu (przynajmniej w ciągu 1-2 miesięcy) a pasemkami to z przeszło pół roku będę schodziła

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Mam do Ciebie pytanie. Czy rozjaśniacz, którego użyłaś bardzo zniszczył Ci włosy i czy jest łatwy w użyciu?
Powiem Ci tak. Rozjaśniałam w grudniu rozjaśniaczem z Joanny Intensive blonde i mi popalił włosy. Niektóre pasma były jak guma, ciągnęły się, niektóre się wykruszyły na szczęście mam gęste włosy więc nie płakałam 3 dni temu znów skusiłam się na rozjaśniacz proteinowy z Joanny- ten w mniejszym pudełeczku i muszę przyznać, że włosy mam mięciutkie, miłe w dotyku i nie zniszczone. Jedynie końcówki mam suche, ale nałożyłam maskę z Waxa i jest ok

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Ja zawsze farbowałam włosy na ciemno, miałam już nawet czarne. Przeszłam jedną dekoloryzację w salonie, w którym używają produktów GOLDWELL. Włosy miałam śliczne, na prawie całej głowie wrócił mi naturalny kolor, ale... Fryzjerka na to postanowiła nałożyć krem koloryzujący, znów wyszedł ciemny. Zapewniała, że to się zmyje, ale nic... Jakiś czas później poszłam do niej znowu. Przeszłam drugą dekoloryzację i już tak ładnie nie zmyło mi koloru ;/ Nałożyła mi więc na to tym razem jakiś bezbarwny toner i potem chodziłam do niej na pasemka. Włosy miałam trochę zniszczone, ale i tak to było TROCHĘ jak na zabiegi, które przeszłam. Miałam rudawo-czerwone włosy jakiś czas, ale potem znów zachciało mi się ciemniejszych. Co prawda nigdy więcej nie użyłam czarnej farby, ale moje włosy mają to do siebie, że nawet jak użyję KASZTANU to włosy są strasznie ciemne. Ostatnio zapragnęłam znów czerwono-rudych. Nie chcę już chodzić po fryzjerach i wydawać kasy, dlatego szperam w internecie i szukam dziewczyn, które same rozjaśniały sobie włosy. Kupiłam ostatnio jakiś krem rozjaśniający, nałożyłam na jedno pasemko, ale nic nie ruszyło, cóż, widocznie był za słaby. Kupiłam taki tani na próbę, tak czułam, że potrzebuję silniejszego i nic z tego nie będzie. Moje włosy teraz nie są czarne. Mam 2cm odrost, do góry włosy wpadają mi w karmel, ale niestety na dole mam ciemny brąz nadal. Chciałabym rozjaśnić ten dół, a potem nałożyć rubinową farbę, myślicie, że mi się to uda? I jaki rozjaśniacz proponujecie? Z góry dzięki za odpowiedź ;-)
Czyli wrażenia z dekoloryzacji Goldwellem masz dobre Wszyscy go tak zachwalają więc się chyba skuszę jeszcze Idź na całość i nałóż ten proteinowy rozjaśniacz co Ci wyżej poleciłam, albo kup sobie dekoloryzator ten z Goldwella i próbuj w domu Napewno Ci rozjaśni do rudości a to pokryje farba rubinowa
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:39   #147
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
ale ja jestem taka, że jak coś chcę to muszę to mieć od razu
Jestem dokładnie taka sama

Tak, nie mam złych wspomnień z dekoloryzatorami z GOLWEDLL'a, ale złe z salonem, w którym te zabiegi robiłam. Jak już mówiłam za pierwszym razem kolor ściągnął mi się bosko, ale fryzjerka spieprzyła, za drugim niestety marny efekt był.

Mam jeszcze jedno pytanko. Ten rozjaśniacz nałożyć na całe włosy, czy może najpierw spróbować tylko od połowy w dół? Tam mam najciemniejsze, najwyżej na górze trzymałabym krócej, albo nie nakładałabym w ogóle, bo myślę, że ta rubinowa farba pokryje. A tak poza tym to od czego zależy stopień rozjaśnienia? OD czasu ile będę trzymała rozjaśniacz? Chcę rozjaśnić włosy tylko o kilka tonów, więc musiała bym na oko patrzeć jakie są efekty.
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:51   #148
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Jestem dokładnie taka sama

Tak, nie mam złych wspomnień z dekoloryzatorami z GOLWEDLL'a, ale złe z salonem, w którym te zabiegi robiłam. Jak już mówiłam za pierwszym razem kolor ściągnął mi się bosko, ale fryzjerka spieprzyła, za drugim niestety marny efekt był.

Mam jeszcze jedno pytanko. Ten rozjaśniacz nałożyć na całe włosy, czy może najpierw spróbować tylko od połowy w dół? Tam mam najciemniejsze, najwyżej na górze trzymałabym krócej, albo nie nakładałabym w ogóle, bo myślę, że ta rubinowa farba pokryje. A tak poza tym to od czego zależy stopień rozjaśnienia? OD czasu ile będę trzymała rozjaśniacz? Chcę rozjaśnić włosy tylko o kilka tonów, więc musiała bym na oko patrzeć jakie są efekty.
A jakie włosy miałaś po ściągnięciu dekoloryzatora?

Nie musisz kupować rozjaśniacza 6 tonów. Spróbuj takiego co rozjaśnia o 3-4 tony A efekt zależy od tego jak długo trzymasz Ja na Twoim miejscy kupiłabym rozjaśniacz 4 tonowy (bądź dekoloryzator) i zaczeła nakładać od tego miejsca gdzie masz najciemniejsze Potrzymasz krócej niż pisze na ulotce i nałożysz ten rubin i powinno być ok
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:52   #149
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez extremeap Pokaż wiadomość
Hej )


Jestem tu nowa pierwszy post;D
ale juz nie wiem do kogo mam sie zwrocic ..
Mecza mnie wlosy a dokladnie zmiana ich ;p
Postanowilam zapuszczac juz kiedy mialam wlosy do pasa a zapuszczam bo mam taka dlugosc wlosow od okolo 4 lat;p
wysylam wam zdjęcia i prosze o porade;p
Meczy mnie blondzik nie bialy ale taki bardziej z naturalnych
Moze baleyage..? nie wiem doradzcie;D

http://i40.tinypic.com/9sw9ef.jpg
trudno ocenic po jednym zdjęciu, zwłaszcza że nie widac dokładnie odcienia cery i oczu, ale wydaje mi się, ze powinnaś zostać przy ciemnych włosach. a blond balejaż postarzy cię o dobre parę lat. ale to tylko moje zdanie.

poza tym to jest bardziej odpowiedni wątek dla tego pytania
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=5086&page=72
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 14:56   #150
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Po pierwszej dekoloryzacji miałam właściwie naturalne, czyli jasny brąz. Włosy miałam idealne, kolor równiutki i prześliczny, ale nałożyła mi toner i wyszedł znów ciemny. Za drugim razem w tym samym salonie robiono mi dekoloryzację i prawie nic nie było widać :/ widocznie ta koloryzacja strasznie mocno chwyciła. Miałam ciemny brąz w jaśniejszymi plamami. Potem robiono mi pasemka, których nie chcę już widzieć.

Chyba tym razem skuszę się na rozjaśniacz. Nie wiem właśnie tylko który. Obawiam się, że moje włosy potrzebują tego mocniejszego, najwyżej będę krócej trzymała.

Naprawdę moje włosy są koszmarne, nawet ciemny blond wychodzi mi jak czekoladowy, wszystko łapie tak mocno po tych dekoloryzacjach.

Dzięki za odpowiedzi i trzymam kciuki za Twój blond
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.