Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 13:10   #3451
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Mnie też ten filtr zainteresował, ale nigdzie go nie widziałam
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:35   #3452
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mnie bieli filtr Lirene

http://www.lirene.pl/produkt/156/filtruj ten ? stabilny ?


Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie bieli emulsja Iwostin 50+, którego używam teraz, ale makijaż wszystko zakrywa Podejrzewam, że jakby się dobrze wchłonął, to biel by zniknęła.

Dziewczyny, a spotkałyście się z tym filtrem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm ?
Jest tani, ma bardzo dobre recenzje, ale nie widziałam go nigdy niestety
nie zapycha Cię Iwostin ?

czytałam o tym filtrze z polleny, też chciałabym go dorwać
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:36   #3453
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tak, ten, jest stabilny
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:56   #3454
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
nie zapycha Cię Iwostin ?

czytałam o tym filtrze z polleny, też chciałabym go dorwać
Nie zapycha, ale mnie mało co zapycha odkąd używam Atredermu
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:02   #3455
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja mam takie pytanie odnośnie filtrów...

Czy SPFy się sumuje? Tzn jeśli mam podkład z SPF 17, a pod tym krem SPF 20 to razem na twarzy mam ochronę SPF 37? Jak to jest?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:12   #3456
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

spf się nie sumuje. zawsze działa ten ostatni faktor, czyli np krem z spf 15 a potem np podkład z spf 20 nie daje ci ochrony ok 35spf, tylko 20 (chociaż z podkładami i innymi tego typu kosmetykami z filtrami, które nie są typowymi kremami z filtrem - np 'krem nawilżający z filtrem', sławna baza MAC'a z spf 50+) jest tak, że nigdy nie nałożysz go tyle, by zapewnić deklarowaną wysokość ochrony (czyli te osławione 2 mg/cm2 skóry) by jednocześnie wyglądać jak człowiek podkład nakłada się w mniejszej ilości niż krem z filtrem dlatego wątpliwe jest osiągnięcie tych - np spf 20. a dodam tylko, że np przy wartości 50+ zmniejszenie ilości filtra o połowę nie daje np spf 20 czy 30, tylko redukuje do ok spf8
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-04-10 o 14:13
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 14:25   #3457
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
spf się nie sumuje. zawsze działa ten ostatni faktor, czyli np krem z spf 15 a potem np podkład z spf 20 nie daje ci ochrony ok 35spf, tylko 20 (chociaż z podkładami i innymi tego typu kosmetykami z filtrami, które nie są typowymi kremami z filtrem - np 'krem nawilżający z filtrem', sławna baza MAC'a z spf 50+) jest tak, że nigdy nie nałożysz go tyle, by zapewnić deklarowaną wysokość ochrony (czyli te osławione 2 mg/cm2 skóry) by jednocześnie wyglądać jak człowiek podkład nakłada się w mniejszej ilości niż krem z filtrem dlatego wątpliwe jest osiągnięcie tych - np spf 20. a dodam tylko, że np przy wartości 50+ zmniejszenie ilości filtra o połowę nie daje np spf 20 czy 30, tylko redukuje do ok spf8
Nie rozumiem. Czyli, że jak nakładam na filtr 50+ podkład 20 spf to filtr przestaje dzialac i mam ochrone tylko 20 spf?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 14:26   #3458
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 18:33   #3459
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Czyli, że jak nakładam na filtr 50+ podkład 20 spf to filtr przestaje dzialac i mam ochrone tylko 20 spf?
dokładnie. i oby to było spf 20, bo - jak pisałam - wątpliwe, by dało się nałożyć tą przepisową, gwarantującą ochronę na poziomie 20 spf, ilość podkładu.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:22   #3460
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dokładnie. i oby to było spf 20, bo - jak pisałam - wątpliwe, by dało się nałożyć tą przepisową, gwarantującą ochronę na poziomie 20 spf, ilość podkładu.
Więc właściwie to po co ja się tak filtruję?
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:33   #3461
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Więc właściwie to po co ja się tak filtruję?
żeby być młoda i piękna
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 19:48   #3462
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ee, coś naciągane to, Dziewczyny. ja czytałam w paru źródłach, że faktycznie - spf się nie sumują, ale jeśli nie dojdzie do destabilizacji, jesteśmy chronione przez wyższy filtr, w tym wypadku 50 pod podkładem 20. mogę się mylić, ale właśnie z takim przekonaniem żyję, dosyć jest logiczne bo chyba nie jest tak, że jak na bluzę wkładasz kurtkę, to bluza już nie grzeje?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 20:01   #3463
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No coś w tym jest. Muszę porządnie poczytać o filtrach by jednak wiedzieć co i jak
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 21:00   #3464
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

no mnie tez wlasnie sie to wydaje dziwne, no bo jak: smarując się podkladem 20spf na filtr 50 mam ochrone 20 albo i mniej, a podkładem bez filtra zostaje 50 spf? Jesli to jednak prawda to chyba wróće do EDM... (bo one filtra nie mają z tego co pamiętam, oui?)

A jeszcze co do filtrów: jakich używacie NA CIAŁO? Zbliża się lato i odkrywanie ciałka, warto o tym pomyśleć również
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 21:15   #3465
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
A jeszcze co do filtrów: jakich używacie NA CIAŁO? Zbliża się lato i odkrywanie ciałka, warto o tym pomyśleć również
tak na co dzień latem to spf 15 na całe ciałko, a ramiona, szyja to 25. a na plaży to spf 30 minimum.
z marki to mam ziaję albo irenę eris.
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 21:22   #3466
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

W końcu zamówiłam podkład Pixie Ale tylko refill w woreczku strunowym, więc pięknego pudełka nie dostanę, ale jak mi się spodoba, to zamówię pudełko Wzięłam kolor Ailive 0, wydaje się być jednocześnie najjaśniejszy i najzimniejszy, więc pewnie będzie pasować. Nie mam czasu na próbki niestety.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Ja używam 50+ odkąd tylko zaczynam się odsłaniać na słońcu. Niestety często słoneczko wywołuje u mnie alergie, więc nawet uszy sobie smaruję Na razie będzie Babydream, bo kupiłam z myślą o twarzy, ale mi nie podpasował. Jak się skończy, to pewnie wezmę jakiś rossmannowski, w tamtym roku miałam jakiś 50+ i podobał mi się.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 22:43   #3467
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hej kobietki, podczytuje Was od dawna

Powiedzcie mi czy ktoras z Was ma cere tlusta/tradzikowa? Bo nie moge sobie filtra dobrac....

A tak BTW to ostatnio przegladalismy z TZ zdjecia z ostatniego wypadu do Krakowa i powiedzial, ze wygladam na jednym zdjeciu jak Dita Von Teese. Oczywiscie uznalam to jako komplement
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 08:07   #3468
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Hej kobietki, podczytuje Was od dawna

Powiedzcie mi czy ktoras z Was ma cere tlusta/tradzikowa? Bo nie moge sobie filtra dobrac....

A tak BTW to ostatnio przegladalismy z TZ zdjecia z ostatniego wypadu do Krakowa i powiedzial, ze wygladam na jednym zdjeciu jak Dita Von Teese. Oczywiscie uznalam to jako komplement
Ja uzywam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-40-UVA-26.htm
I mi pasuje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 08:55   #3469
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ee, coś naciągane to, Dziewczyny. ja czytałam w paru źródłach, że faktycznie - spf się nie sumują, ale jeśli nie dojdzie do destabilizacji, jesteśmy chronione przez wyższy filtr, w tym wypadku 50 pod podkładem 20. mogę się mylić, ale właśnie z takim przekonaniem żyję, dosyć jest logiczne bo chyba nie jest tak, że jak na bluzę wkładasz kurtkę, to bluza już nie grzeje?
Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
No coś w tym jest. Muszę porządnie poczytać o filtrach by jednak wiedzieć co i jak
odsyłam więc do wątków 'Filtry ochronne' oraz 'Filtry UV a makijaż'
oczywiście nie można popadać w paranoję filtrową, o destabilizacji jeszcze bardzo mało wiadomo, jednakże zawsze spotykałam się z informacjami, że ochronnie działa zawsze ta ostatnia 'warstwa'.
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
no mnie tez wlasnie sie to wydaje dziwne, no bo jak: smarując się podkladem 20spf na filtr 50 mam ochrone 20 albo i mniej, a podkładem bez filtra zostaje 50 spf? Jesli to jednak prawda to chyba wróće do EDM... (bo one filtra nie mają z tego co pamiętam, oui?)

A jeszcze co do filtrów: jakich używacie NA CIAŁO? Zbliża się lato i odkrywanie ciałka, warto o tym pomyśleć również
zgadza się - najlepszą i najstabilniejszą ochroną jest sam filtr anty-UV
należy tutaj jeszcze pamiętać, że - a. są filtry, które są stabilniejsze w połączeniu z wszelką kolorówką (->avene, klorane), b.są filtry, które destabilizuje prawie wszystko (np parsol), c.są też podkłady/pudry względnie bezpieczne dla filtrów (m.in bez talku, miki i jeszcze paru składników;jest ich kilka i z tego, co pamiętam, to jednym z nich jest chyba city matt lirene). w ww watkach tych informacji jest naprawdę dużo ja nie używam podkładu, swoją avenkę matuję tylko mieszanką biochemicznych pudrów - skrobi, perłowego, diamentowego i jedwabiu.
a jeśli chodzi o ciało to mam kilka filtrów - garnier ambre solaire 50+, soraya 60, babydream 50+, nivea baby 50+.
dłonię muszę filtrować już od marca (jeśli nie zakładam rękawiczek), podobnie z szyją i dekoltem (mimo, że zawsze mam jakiś szal czy apaszkę). reszty ciała nigdy nie wystawiam na słońce, a to wszystko wina mojej alergii na słońce i pewnych fototoksycznych leków, które biorę. filtra na dłonie używam jak kremu do rąk i noszę - po każdym myciu i noszę w torebce, bo inaczej skończyłoby się to poparzeniem (kilka razy mi się zdarzyło i nie chcę powtórki )
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 09:19   #3470
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Tak, ten, jest stabilny
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Nie zapycha, ale mnie mało co zapycha odkąd używam Atredermu
dzięki

ja odkąd czytam dużo o filtrach wiem coraz mniej
a na całe ciało nie nakładam jeszcze nic czekam aż pojawi się seria w rossmannie

najgorsze jest to, że fluidy destabilizują działanie filtrów... a o jasny z tej listy dla mnie ciężko
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 09:39   #3471
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:22   #3472
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

właśnie - 'bezpieczne' dla filtrów podkłady do najjaśniejszych nie należą
...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:07   #3473
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

witam,przypadkiem natknęłam się na ten wątek i mam pytanko-mogę się przyłączyć??
przejrzałam go pobieżnie bo chciałam od razu się przywitać choć pewnie wszystkich postów nie dam rady przeczytać ze względów na ich ilość.

Czy jestem blada-z pewnością tak skoro solarium jest mi obce,a latem też staram się unikać słońca(choć w najbliższe wakacje mam inny plan,chcę ładnie wyglądać w dniu ślubu i liczę że jak się opalę to sińce pod oczami będą mnie widoczne)
Twarz i dłonie mam bardzo bladą w porównaniu do reszty ciała(kiedyś miałam dosyć ciemna karnację,ale pewnie przez to,że jednak twarz najczęściej się myje,peelinguje itd to jest bledsza? ) bo plecy,ręce mam w ładnym kolorze zdrowego człowiek
Znacie może jakiś krem nawilżający dla cery zmęczonej,szarej?? bo ta moja bladość niestety strasznie ziemista jest

pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:28   #3474
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

a używałyście affinitone ? ja miałam kiedyś jeden nr 09- bo koleżanki- bardzo bardzo blade miały i , wydaje się być ciemny, ale stapia się ze skórą, teraz koleżanka mi poradziła ten, ale odcień 03, sama nie wiem, który jaśniejszy ( a ona biała jak kartka )

teraz zastanawiam się też nad golden rose, mają bardzo jasne fluidy
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:58   #3475
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Loss_Lauri
Poczytałam trochę i już czuję się mądrzejszaDzięki

Ja również mam problem z alergią na słoneczko, dlatego od dosyć dawna się filtruję, żałuję tylko, że dopiero teraz jestem bardziej uświadomiona. Wcześniej myślałam, że jeżeli kupię wysoki filtr w aptece to wszystko będzie w porządku I właściwie nie miałam zbyt dużych problemów z poparzeniami, ponieważ nie używałam na filtr podkładu ew. odrobinkę na skrzydełka nosa czy pojedyncze niespodzianki. Obecnie używam minerałów EDM, ale widzę, że skoro używam Biodermy Photoderm Spot 50+ , który jak wyczytałam zawiera parsol to chyba z nich zrezygnuję


Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
witam,przypadkiem natknęłam się na ten wątek i mam pytanko-mogę się przyłączyć??
przejrzałam go pobieżnie bo chciałam od razu się przywitać choć pewnie wszystkich postów nie dam rady przeczytać ze względów na ich ilość.

Czy jestem blada-z pewnością tak skoro solarium jest mi obce,a latem też staram się unikać słońca(choć w najbliższe wakacje mam inny plan,chcę ładnie wyglądać w dniu ślubu i liczę że jak się opalę to sińce pod oczami będą mnie widoczne)
Twarz i dłonie mam bardzo bladą w porównaniu do reszty ciała(kiedyś miałam dosyć ciemna karnację,ale pewnie przez to,że jednak twarz najczęściej się myje,peelinguje itd to jest bledsza? ) bo plecy,ręce mam w ładnym kolorze zdrowego człowiek
Znacie może jakiś krem nawilżający dla cery zmęczonej,szarej?? bo ta moja bladość niestety strasznie ziemista jest

pozdrawiam

Witaj
Kremu niestety żadnego nie polecę, ale osobiście często używam maseczki Under Twenty Fall in Love, poprawiającą koloryt skóry. Bardzo ją lubię Gdy pierwszy raz ją otworzyłam bałam się, że sprawi, że będę pomarańczowa, ale nie, sprawiła natomiast,że skóra wydawała się taka.. promienna i zdrowa
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:04   #3476
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja na ciało używam Babydream SPF 50 : ) Jedyny krem z filtrami, który kupuję w drogerii, tylko temu ufam, bo dużo jest niefotostabilnych. A ten jest dosyć tani, łatwo dostępny, dobrze się wchłania, nie bieli, nie jest za ciężki. Używam na całe ciało. A na twarz Hyseac, Uriage SPF 5o do skóry tłustej/trądzikowej.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:08   #3477
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:29   #3478
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eais- ja mogę za coś jaśniutkiego wymienić podkład w musie Golden Rose, jeżeli jesteś chętna Bo dla mnie za mało kryjący jest :< Użyty 2 razy jakoś.

Co do filtrów- kurcze, nie wiedziałam, że EDM destabilizują, zawsze ich używałam na Biodermę...
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:10   #3479
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Eais- ja mogę za coś jaśniutkiego wymienić podkład w musie Golden Rose, jeżeli jesteś chętna Bo dla mnie za mało kryjący jest :< Użyty 2 razy jakoś.
hm jak oglądałam na stronce te w musie to chyba ciemne były
a i tak to wymiany miałabym tylko rimmela stay matt - fluid, rimmela pseudo mineralnego jako puder
Eais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:55   #3480
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Aaj, Rimmela i tak nie lubię Ale ten 01 w musie jest naprawdę bardzo jasny
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.