Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 20:53   #1771
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, wiesz, tak naprawdę nie mam pojęcia Też nad tym dumałam. Bo jeśli podkład jest bardzo drobno zmielony - mówimy tu o mikrometrach, to jak wszedł w tego pora, to powinien i równie dobrze jakoś stamtąd wyjść przy demakijażu. Gorzej ze średnią mikronizacją - kiedy jest ona zbyt mała na to, by drobinka nie mogła wejść do pora, a zbyt duża, by swobodnie z niego się wydostać przy zmywaniu podkładu...

A jeśli już mowa o minerałach, to mnie zaczęły zapychać minerałki z the body shop! Teraz biedaczki leżą sobie i czekają na lepsze czasy. Tymczasem ja czekam na Sandy Fair EDM-a. I na wypłatę

PS. Znalezione w sieci - dla maniaków jasnych podkładów płynnych:
http://theimaginariumofmakeup.blogspot.com/
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 21:09   #1772
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Strasznie ją lubię Ale ja jestem cichą fanką True Blood, więc nie jestem w stanie patrzeć obiektywnie na kogokolwiek. Kocham nawet Sookie, mimo iż leży na słońcu plackiem.
Równiez jestem fanką tego serialu ale mi się sookie nie podoba ... za to kocham się w Eryczku

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A jeśli już mowa o minerałach, to mnie zaczęły zapychać minerałki z the body shop! Teraz biedaczki leżą sobie i czekają na lepsze czasy. Tymczasem ja czekam na Sandy Fair EDM-a. I na wypłatę

PS. Znalezione w sieci - dla maniaków jasnych podkładów płynnych:
http://theimaginariumofmakeup.blogspot.com/
A generalnie jak oceniasz te minerały z TBS? to są takie prawdziwe minerały czy tylko z nazwy?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 21:27   #1773
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
hmmm a ja mam wrażenie, że w ogóle nie mogę się czuć bezpiecznie - nawet kilka dni totalnie minimalnej pielęgnacji (jeśli mogę nie wychodzić z domu i się nie malować a zdarza się to niestety rzadko) też niestety nie poprawia w jakiś spektakularny sposób stanu mojej cery...
generalnie jeśli zechce się ona wypryszczyć, to się wypryczczy i żadne argumenty jej od tego nie odwiodą... chociaż ostatnio katuję cytryną, i peelingiem cytryna z cukrem, i przynajmniej przebarwienia bledną, a dzisiaj przyszło do mnie serum migdałowe z BU z którym wiążę wieeeeelkie nadzieje, bo jasna cera w czerwone kropki nie jest fajna
chyba taka jest smutna prawda - jak ktoś ma trądzik to będzie go mieć, a krosty będą wyskakiwać same z siebie. ale to nie znaczy, ze mamy im pomagać, no nie?
Ale. co jest dziwne, dopiero ostatnio zauważyłam wieksze typowe zapychanie porów. znaczy, problemy z trądzikiem mam od dawna, ale wcześniej (kiedy malowałam się np. Dermacolem i talkowo-parafinowym sypkim pudrem, a moje "nawilżanie" ograniczało sie do matująco-nawilżającego kremu z Garniera) krosty miałam tylko na czole plus wągry na nosie i policzkach u nasady nosa. a teraz? zapchane pory (nie krosty) mam również na brodzie i na policzkach przy ustach ale przynajmniej nie świecę się aż tak, jak kiedyś...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-23 o 21:29
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 21:55   #1774
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no jasne, moje konkluzje w żadnym stopniu nie powodują, że sobie odpuszczam i smaruje mordę czym popadnie
ale mój ostatni (ciągnący się od czerwca, masakryczny) wysyp jest dla mnie kolejna lekcją pokory - mogę stawać na uszach, a moja skóra zrobi co zechce...
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-08-23 o 21:56 Powód: literówka
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 21:59   #1775
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Viki, to są prawdziwe minerały. Skład jest bardzo prosty: Mica, Titanium Dioxide, Kaolin, Illite. Na pewno nie są to minerały dla osób z cerą problematyczną - bo prawie w ogóle nie kryją, tylko rozświetlają skórę. No i kolorystyka baaaaardzo uboga tylko kilka odcieni do wyboru (w Polsce oczywiście) - ja mam 01 i 00 (00 obecnie sprezentowane siostrze, bo jest żółte i ciemne).
Konsystencja bardziej aksamitna, aczkolwiek posiada taką zmikronizowaną strukturę, którą da się wyczuć miętosząc puder pod palcami (chociaż mam wrażenie, że EDM-y są jeszcze mniej jedwabiste; inna kwestia, że używałam ich tak dawno, iż to może być już tylko mylne wrażenie).Ogólnie dla mnie są bardzo dobre; na KWC wystawiłam im 5 gwiazdek - być może na wyrost, ale naprawdę moja buzia ładnie się z nimi prezentuje. No i dla mnie dużym plusem jest to, że mogę je bez problemu kupić w drogerii, a nie ściągać zza granicy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:41   #1776
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Viki, to są prawdziwe minerały. Skład jest bardzo prosty: Mica, Titanium Dioxide, Kaolin, Illite. Na pewno nie są to minerały dla osób z cerą problematyczną - bo prawie w ogóle nie kryją, tylko rozświetlają skórę. No i kolorystyka baaaaardzo uboga tylko kilka odcieni do wyboru (w Polsce oczywiście) - ja mam 01 i 00 (00 obecnie sprezentowane siostrze, bo jest żółte i ciemne).
Konsystencja bardziej aksamitna, aczkolwiek posiada taką zmikronizowaną strukturę, którą da się wyczuć miętosząc puder pod palcami (chociaż mam wrażenie, że EDM-y są jeszcze mniej jedwabiste; inna kwestia, że używałam ich tak dawno, iż to może być już tylko mylne wrażenie).Ogólnie dla mnie są bardzo dobre; na KWC wystawiłam im 5 gwiazdek - być może na wyrost, ale naprawdę moja buzia ładnie się z nimi prezentuje. No i dla mnie dużym plusem jest to, że mogę je bez problemu kupić w drogerii, a nie ściągać zza granicy
No super recenzja Ja właśnie zdecydowałam że muszę się zainteresować minerałami dostępnymi u nas bo ilez można je ściągać z USA pytanie tylko czy znajdę "sój" odcień skoro mówisz ze kolorówka jest uboga... a próbowałaś może Bare Minerals?

Fiasco, powiem Ci że ja zauważąłym ze z wiekiem mi wągrów przybywa kiedyś miałam tylko na skrzydełkach nosa - teraz mam na całym oraz w załamaniu brody nie mam pojęcia jk z tym walczyć bo nic nie działa a pory są na tyle rozszerzone w tych miejscach że nawet jak mechanicznie się pozbędę jakiegoś dziada to zaraz sie znów zapycha...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:01   #1777
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No super recenzja Ja właśnie zdecydowałam że muszę się zainteresować minerałami dostępnymi u nas bo ilez można je ściągać z USA pytanie tylko czy znajdę "sój" odcień skoro mówisz ze kolorówka jest uboga... a próbowałaś może Bare Minerals?

Fiasco, powiem Ci że ja zauważąłym ze z wiekiem mi wągrów przybywa kiedyś miałam tylko na skrzydełkach nosa - teraz mam na całym oraz w załamaniu brody nie mam pojęcia jk z tym walczyć bo nic nie działa a pory są na tyle rozszerzone w tych miejscach że nawet jak mechanicznie się pozbędę jakiegoś dziada to zaraz sie znów zapycha...
dziewczyny - a próbowałyście walczyć z tym za pomocą kwasów? moja siostra też ma taki problem i np. tonik 10% AHA/BHA (z BU) daje u niej dobre rezultaty. a teraz na BU pojawiło się jeszcze takie serum:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
ja zastanawiam się czy usunie przebarwienia po otarciach od butów
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 11:06   #1778
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dziewczyny - a próbowałyście walczyć z tym za pomocą kwasów? moja siostra też ma taki problem i np. tonik 10% AHA/BHA (z BU) daje u niej dobre rezultaty. a teraz na BU pojawiło się jeszcze takie serum:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
ja zastanawiam się czy usunie przebarwienia po otarciach od butów
No to serum fajnie wygląda ja generalnie używałam kwasów w zeszłym roku ale po pierwsze efekt nie był wcale spektakularny a po drugie - jak przestałam używac w ramach letniej przerwy to znów mi się pełno wagrów zrobiło
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:22   #1779
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No to serum fajnie wygląda ja generalnie używałam kwasów w zeszłym roku ale po pierwsze efekt nie był wcale spektakularny a po drugie - jak przestałam używac w ramach letniej przerwy to znów mi się pełno wagrów zrobiło
w takim razie to kwestia indywidualna
ja próbowałam usunąć te przebarwienia na stopach eliksirem wybielającym z ZSK ale z marnym efektem więc zastanawiam się nad tym serum
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:41   #1780
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
natrix...zajrzałam na Twój blog, pomna opisów o wielowymiarowej barwie włosów. Chciałam podejrzeć cóż to za cudo. I? I powiem tak: co tam włosy! (aczkolwiek świetne) CAŁA jesteś piękna!...siedzę jak głupia i wlepiam się w te fotę: http://krewimleko.files.wordpress.co...07/stroza1.jpg

Klimat, stroje, no i blada skóra...cacko!
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
zgadzam się
Jejku, Dziewczyny, jesteście NIEMOŻLIWE! To aż się nie godzi pisać tak wspaniałych komplementów! Naprawdę, strasznie Wam dziękuję za wszystkie miłe opinie Jesteście najlepszą terapią na kompleksy
A moje druciane włosiska są całkiem zwykłe, może apart dodaje im jakichś dodatkowych walorów
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:00   #1781
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
w takim razie to kwestia indywidualna
ja próbowałam usunąć te przebarwienia na stopach eliksirem wybielającym z ZSK ale z marnym efektem więc zastanawiam się nad tym serum
Jak masz przebarwienia na stopach to spróbuj sobie kremu Cerkoderm 15 albo 30 to jest specjalny złuszczający krem z mocznikiem oraz kwasem mlekowym (30stka jest z glikolowym), można go kupić w aptekach (bez recepty), kosztuje chyba niecałe 20 zł
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 12:01   #1782
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Jejku, Dziewczyny, jesteście NIEMOŻLIWE! To aż się nie godzi pisać tak wspaniałych komplementów! Naprawdę, strasznie Wam dziękuję za wszystkie miłe opinie Jesteście najlepszą terapią na kompleksy
Muszę się wciąć, żeby potwierdzić Powiedziałam TŻowi o tym, co mi napisałyście, gdy wrzuciłam swoje zdjęcia, a on stwierdził: przecież ciągle ci to mówię, a ty nie słuchasz
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:31   #1783
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

bo my tu umiemy dostrzec prawdziwe piękno.

A Natrix jesteś naprawdę piękna i jak jeszcze raz coś palniesz o kompleksach, to CI wyśle pająka pocztą.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 12:50   #1784
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Muszę się wciąć, żeby potwierdzić Powiedziałam TŻowi o tym, co mi napisałyście, gdy wrzuciłam swoje zdjęcia, a on stwierdził: przecież ciągle ci to mówię, a ty nie słuchasz
Haha, mój TŻ mówi to samo Ale fakt, że jakoś inaczej jest jak kobiety, i to w dodatku cudowne Bladolice, to potwierdzają

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
bo my tu umiemy dostrzec prawdziwe piękno.

A Natrix jesteś naprawdę piękna i jak jeszcze raz coś palniesz o kompleksach, to CI wyśle pająka pocztą.
Że my, tutaj umiemy dostrzec prawdziwe piękno, to święta racja
I dziękuję Elianko za kolejne przemiłe słowo
A co do pająka, to widzę, że nie czekałaś i od razu pobiegłaś na pocztę, bo właśnie TAAAAKIEGO bydlaka napotkałam w łazience
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:20   #1785
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mi jeszcze nic nie zniwelowanło wągrów w takim stopniu, abym była zadowolona. Peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja, oczyszczanie mechaniczne, maseczki, peelingi, kremy i nawet acne- derm :P Kiedyś nawet miałam jakąś taką papkę, za którą dałam coś 70 złotych. Pamiętam jaki to wtedy dla mnie wydatek był, a wągry jak były tak są.

A ten podkład z TBS to ma niby filtr SPF25 ?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-08-24 o 13:21
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:33   #1786
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzisiaj przejrzałam swoje zdjęcia z wyjazdu. Ku mojemu zdziwieniu 3/4 zdjęć przedstawia mnie smarującą się kremem z filtrem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, kiedy zostały zrobione niektóre z nich. Cała rodzinka teraz się z tego śmieje.

Na moje wągry dobrze działa peeling ściereczką z mikrofibry (pomysł zaczerpnięty z bloga Cathy) z odrobiną czarnego mydła.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:11   #1787
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dzisiaj przejrzałam swoje zdjęcia z wyjazdu. Ku mojemu zdziwieniu 3/4 zdjęć przedstawia mnie smarującą się kremem z filtrem. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, kiedy zostały zrobione niektóre z nich. Cała rodzinka teraz się z tego śmieje.
Hyhy, dobre są dowody, że nie zaniedbywałaś filtrowania
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:23   #1788
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Na moje wągry dobrze działa peeling ściereczką z mikrofibry (pomysł zaczerpnięty z bloga Cathy) z odrobiną czarnego mydła.
możesz cos powiedzieć więcej o tej ściereczce? to jakaś specjalna?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-24 o 14:28
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 14:35   #1789
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dziewczyny - a próbowałyście walczyć z tym za pomocą kwasów? moja siostra też ma taki problem i np. tonik 10% AHA/BHA (z BU) daje u niej dobre rezultaty. a teraz na BU pojawiło się jeszcze takie serum:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-azelo.html
ja zastanawiam się czy usunie przebarwienia po otarciach od butów
Mnie częściowo na przebarwienia pomógł atrederm.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 14:54   #1790
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No więc, co wieczór (prawie robie sobie) OCM. I właśnie do usuwania oleju używam ściereczki z mikrofibry, później piorę z zabrudzeń i jeszcze raz przecieram nim twarz dokładnie masując. Tutaj link do postu Cathy o mikrofibrze, który wszystko wyjaśnia dokładnie i klarownie http://mineralnekosmetyki.pl/2010/05/mikrofibra/

Na swoją ściereczkę nie chciałam czekać Bóg wie ile, więc po prostu wydrukowałam zdjęcie ręczniczka Cathy i przeszłam się po kilku sklepach gospodarstwa domowego (nawet nie wiedziałam, że jest kilka rodzajów tych ściereczek, różnią się włóknem). W końcu dorwałam komplet 4 ściereczek w Castoramie przy czym przydatna okazała się tylko jedna. Resztę oddałam mamie do sprzątania. Niestety z jakością tej mikrofibry jest gorzej. Po 1,5 miesiąca użytkowania reczniczek widocznie się zużył i włókno nie jest takie same. Muszę ruszyć na kolejne poszukiwania.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:09   #1791
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Jejku, Dziewczyny, jesteście NIEMOŻLIWE! To aż się nie godzi pisać tak wspaniałych komplementów! Naprawdę, strasznie Wam dziękuję za wszystkie miłe opinie Jesteście najlepszą terapią na kompleksy
A moje druciane włosiska są całkiem zwykłe, może apart dodaje im jakichś dodatkowych walorów

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jak masz przebarwienia na stopach to spróbuj sobie kremu Cerkoderm 15 albo 30 to jest specjalny złuszczający krem z mocznikiem oraz kwasem mlekowym (30stka jest z glikolowym), można go kupić w aptekach (bez recepty), kosztuje chyba niecałe 20 zł
cerkodermu używam jako codziennego kremu do stóp bo przez kendo moje stopy wyglądają jak hobbicie (z wyjątkiem owłosienia oczywiście). do tego mam taką dziwną skórę, że każde buty mnie obcierają i zostają po tym takie nieestetyczne, ciemniejsze blizny no a w czasie treningu czy turnieju wszystko pięknie widać bo ćwiczy się na boso...
także poszukuję czegoś, co wyrównałoby koloryt - może to serum AZELO z BU będzie skuteczne?
a co do cerkodermu 30 to on nadaje się chyba tylko do stosowania jako kuracja, bo czytałam chyba kiedyś opinię jednej wizażanki, która napisała, że tak 'fajnie' złuszczyła sobie nim stópki, że parę dni nie mogła chodzić. ale zapytam w aptece o tę 30stkę - w sumie to można by go stosować miejscowo
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mnie częściowo na przebarwienia pomógł atrederm.
dzięki - to lek z tretioniną?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:19   #1792
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

loss_lauri, myślę ze skoro używasz 15 i nic złego się nie dzieje to 30 też sobie krzywdy nie zrobisz zwłaszcza jeśli bedziesz delikatnie wprowadzać jego stosowanie i myślę że skoro cerkoderm 15 nie zlikwidował Ci przebarwień to tym bardziej nie zrobi tego serum Azelo - skóra na stopach jest gruba i myślę że bedzie za słabe... a tak przy okazji również LPR ma serię Xerial do stóp z mocznikiem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:26   #1793
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
loss_lauri, myślę ze skoro używasz 15 i nic złego się nie dzieje to 30 też sobie krzywdy nie zrobisz zwłaszcza jeśli bedziesz delikatnie wprowadzać jego stosowanie i myślę że skoro cerkoderm 15 nie zlikwidował Ci przebarwień to tym bardziej nie zrobi tego serum Azelo - skóra na stopach jest gruba i myślę że bedzie za słabe... a tak przy okazji również LPR ma serię Xerial do stóp z mocznikiem
wiem, ja już powoli zaczynam wątpić czy się da tego pozbyć (jak kupię nowe buty to pewnie dojdą kolejne otarcia ). chyba pomyślę nad tym cerkodermem 30
a LRP czy SVR mają kosmetyki do stóp ze strasznym stosunkiem jakości do ceny - cerkoderm 15 to przecież prawie identyczny odpowiednik xerialu 15 a jest tańszy ok 35zł
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:33   #1794
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, a mieszasz go z wodą mineralną? wtedy nie jest taki mocny A do tego zwykła "staropolska" maść cynkowa Najpierw pryszcza wstrętnego wyciśnij, potem spirytusem posmaruj i na to maść
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 15:38   #1795
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiem, ja już powoli zaczynam wątpić czy się da tego pozbyć (jak kupię nowe buty to pewnie dojdą kolejne otarcia ). chyba pomyślę nad tym cerkodermem 30
a LRP czy SVR mają kosmetyki do stóp ze strasznym stosunkiem jakości do ceny - cerkoderm 15 to przecież prawie identyczny odpowiednik xerialu 15 a jest tańszy ok 35zł
No to prawda - z tym że Cerkoderm ma sporo zapychadeł w składzie a Xerial nie (więc zasadzie możnaby go na twarz nawet stosować- oczywiście jeśli chodzi o stopy to to nie ma znaczenia ), ja się przyznam ze zwykle te apteczne kosmetyki (dermokosmetyki) kupuję na promocjach w Superpharm - zwykle można kupić 20-30% taniej
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:12   #1796
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
No więc, co wieczór (prawie robie sobie) OCM. I właśnie do usuwania oleju używam ściereczki z mikrofibry, później piorę z zabrudzeń i jeszcze raz przecieram nim twarz dokładnie masując. Tutaj link do postu Cathy o mikrofibrze, który wszystko wyjaśnia dokładnie i klarownie http://mineralnekosmetyki.pl/2010/05/mikrofibra/

Na swoją ściereczkę nie chciałam czekać Bóg wie ile, więc po prostu wydrukowałam zdjęcie ręczniczka Cathy i przeszłam się po kilku sklepach gospodarstwa domowego (nawet nie wiedziałam, że jest kilka rodzajów tych ściereczek, różnią się włóknem). W końcu dorwałam komplet 4 ściereczek w Castoramie przy czym przydatna okazała się tylko jedna. Resztę oddałam mamie do sprzątania. Niestety z jakością tej mikrofibry jest gorzej. Po 1,5 miesiąca użytkowania reczniczek widocznie się zużył i włókno nie jest takie same. Muszę ruszyć na kolejne poszukiwania.
Jak dorwę ściereczkę to koniecznie to wypróbuję. Niestety w domu mam już wszystkie zużyte (w sensie do kurzu ). A OCM naprawde tak dobrze u Ciebie działa? Ja raz spróbowałam, ale dużo z tym zachodu, a efektu u mnie jakiegoś spektakularnego nie ma.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:43   #1797
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

U mnie też za pierwszym razem jakieś szalonego efektu nie było. Poza tym do pierwszych prób użyłam zwykłej oliwy z oliwek. Dopiero gdy kupiłam sobie w sklepie naturalis olej z pestek truskawek (dobry zimnotłoczony i nierafinowany olej jest bardzo ważny) zauważyłam poprawę. Skóra mi się już tak bardzo nie przetłuszcza mimo upałów, mam ściągnięte pory, a niespodzianki jeśli się zdarzają są małe i szybko się goją. Według mnie najważniejsze przy robieniu OCM jest dokładne zmycie oleju, bo zdarzyło mi się nie raz, że się śpieszyłam i zrobiłam to na odwal się, a rano tuż przy linii włosów miałam czerwoną gulę.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:59   #1798
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Do dziewcząt poszukujących Fair Neutral Być może jedyna okazja, żeby go jeszcze dorwać w swoje łapki

http://allegro.pl/item1199027177_eve...rmuly_big.html

Hmm...

UWAGA: TERMIN DOSTAWY: 2-3 TOGODNIE PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI. WYMAGANA ZAPŁATA ZA ZAKUPIONY PRODUKT W CIĄGU 3 DNI.
Rabu znalazlam jeszcze jedna aukcje, na ktorej jest FN dostepny i nawet 2zl taniej http://allegro.pl/edm-everyday-miner...202843234.html
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 19:27   #1799
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Viki, z doborem koloru minerałów z TBS jest duży problem, bo w grę wchodzą tak naprawdę tylko 2 kolory 00 i 01. Wrzucam zdjęcia 01 robione w sztucznym świetle. 00 jest moim zdaniem ciemniejszy i zdecydowanie bardziej zółty (niestety, zdjęć nie mam, bo kosmetyk oddałam siostrze; mieszka w Hiszpanii i jest lekko ozłocona przez słońce, więc kolor jej jak najbardziej pasuje).
Co do bare minerals, to czaiłam się na nie, ale przeczytałam na forum, że producent zmienił kolorystykę i osoby o porcelanowej cerze nie mają już czego tu szukać. Toteż zrezygnowałam.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-08-24 o 19:29
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 20:06   #1800
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Viki, z doborem koloru minerałów z TBS jest duży problem, bo w grę wchodzą tak naprawdę tylko 2 kolory 00 i 01. Wrzucam zdjęcia 01 robione w sztucznym świetle. 00 jest moim zdaniem ciemniejszy i zdecydowanie bardziej zółty (niestety, zdjęć nie mam, bo kosmetyk oddałam siostrze; mieszka w Hiszpanii i jest lekko ozłocona przez słońce, więc kolor jej jak najbardziej pasuje).
Wygląda zachęcająco
Generalnie jestem jedną z kilku obecnych bladolicych, które nadal trzymają się płynnych podkładów, ale coraz bardziej mnie kusicie...
Zaraz przeczytam sobie Twoją recenzję
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.