Essence cz. VI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 12:56   #4891
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziękuję Dobra Kobieto.:p liz:
Czekam z niecierpliwością.
Pomalowałam się, ale nie mam aparatu, będę miała go dopiero jutro. Chciałam zrobić starym, ale coś w nim wysiadło, bo zdjęcia są całe czarne. Już zdążyłam zepsuć dwa paznokcie, bo nie do końca wyschły, a wzięłam się za ten aparat.
Generalnie - jak nałożyłam sporą warstwę matta, to w ogóle nie widać połysku, ale widoczna zostaje ta jakby faktura shimmera. Przy mniejszej warstwie matta przebijają drobinki i mimo że lakier jest zmatowiony, to jednak nadal błyszczy. Jej, no nie umiem tego wytłumaczyć.
Może któraś dziewczyna ma My little Orchid, Matta i sprawny aparat, to Ci zrobi swatche jeszcze dziś... Ja bym mogła dopiero jutro.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:10   #4892
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Jak spisują się kredki Jumbo z Metallics?
Mają perłowy połysk?
ja mam brązową i jest genialna! jeśli chodzi o połysk to lekki jest ale naprawde lekki... próbowałam zrobić swatche ale coś aparat nie łapał odpowiednio koloru... na moim blogu w notce o limitce jest swatch ale nie na skórze, on w miare oddaje kolor ale w rzeczywistości jest duzo lepsza ta kredka...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:24   #4893
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam ogromną prośbę do posiadaczek lakieru z RtP-My little Orchid i jednocześnie Matt Topa.
Czy możecie zmatowić ten lakier?Jestem bardzo ciekawa czy ten perłowaty odcień znika,pod wpływem MT.
Nie mogę się jakoś przekonać do tego koloru,za mocno mi połyskuje.Swojego matowacza już się pozbyłam i nie wiem czy jest sens kupować nowy,tylko dla tego jednego odcienia.
Jeżeli chcesz to ja mogę się wymienić bo mam matowiaka ale go nie używam (użyłam go może 2-3razy i mi nie leży).

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Niedobre baby, znowu kuszą ja miałam zawsze wersję dla brunetek, matowego i pasiaka sun club, ale różobrązer dla blondynek już mnie ma

Wiem Sexi o czy mówisz, miałam okazję kiedyś być w MACu w Krakowie no i porazka zwracają uwagę tylko na jakieś wylansowane babki (takie które wyglądają i zachowują się jakby były gotowe kupic kosmetyki za 1000 zł za jednym zamachem) i potrafią się nimi zajmować nie zwracając uwagi na resztę klientek, a ja akurat byłam normalnie ubrana no i pochodziłam po sklepie kilka minut, podziwiałam i wyszłam bo straciłam cierpliwość następnego dnia znów poszłam i znów to samo więcej tam nie wejdę, Inglot spokojnie dorównuje MACowi a tyle nie kosztuje.

hmm. niedługo do mnie pewnie przyjdą, więc nie omieszkam się wypowiedzieć
Przynajmniej jedna kobietka mnie rozumie
Poza tym, że Inglot tańszy to jeszcze Panie milsze. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym była zawiedziona ich obsługą.


By łam dzisiaj w Bochni i w Naturze niestety nie ma pudrów RtP. Właściwie cała limitka jest poza pudrami. Do stałego wyposażenia szaf też nie dokładają. Na wyprzedażach jest to co zwykle.

Obejrzałam też całą szafę Kobo i stwierdziłam, że cenowo wychodzi podobnie jak Inglot. Pani obsługująca strasznie mnie namawiała na 2pigmenty (czerwony mat i perłowy) i bazę bo jej powiedziałam, że szukam czerwonego, błyszczącego cienia. Chyba bym zbankrutowała jakbym to kupiła.

No i jestem szczęśliwą posiadaczką czerwonego cienia z Inglota za 10zł
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:31   #4894
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Essence cz. VI

Powiedzcie mi proszę, czy na Waszych stoiskach Essence pędzelki tej firmy są wystawione jak każde inne produkty? U mnie w Naturze są aż dwie szafki Essence i na żadnej nie ma pędzelków, ja nie wiem, czy sa pochowane i trzeba się pytać, czy po prostu nie ma. Jestem z Poznania, może wie któraś z Was gdzie tu można dostać pędzelki Essence?
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:51   #4895
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę, czy na Waszych stoiskach Essence pędzelki tej firmy są wystawione jak każde inne produkty? U mnie w Naturze są aż dwie szafki Essence i na żadnej nie ma pędzelków, ja nie wiem, czy sa pochowane i trzeba się pytać, czy po prostu nie ma. Jestem z Poznania, może wie któraś z Was gdzie tu można dostać pędzelki Essence?
Pędzle do różu są w podstawowej szafie na dolnej półce.
Inne pędzelki w stałej ofercie są zdaje się w drugiej szafie [a może i w pierwszej, bo nie pamiętam ], w serii Pocket beauty http://www.essence.eu/pl/products/po...roduct/-1.html
Reszta to limitki.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:52   #4896
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Essence cz. VI

Dzisiaj w Pestce prawie pełna limitowanka - RtP.

Nie kupiłam rozświetlacza, nie jest różowy tak jak mi się wydawało. Bo chciałam jako róż używać, rozświetlacz kolejny mi niepotrzebny.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:57   #4897
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A ja mam dwa rozświetlacze bo... bo... bo pierwsze pudełko było zbyt luźne :P


Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Właściwie, to ja będę się pozbywać rozświetlacza RTP, nie wiem czemu go wzziełam to wszystko przez WIZAŻ!

kasiaen jak chcesz mogę Ci go odsprzedać, użyłam go dosłownie raz...
heh no przez wizaz to czlowiek sie napali na cos jakby mu reke mieli odciac jezeli nie kupi!
ja najbardziej jestem zadowolona z rozswietlacza z moonlight. Ten z crazy about color wzielam bo mi sie taki ladny wydawal i lezy nieuzywany
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 14:24   #4898
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Essence cz. VI

Nie wierzę własnym oczom - róż Cute as Hell na allegro doszedł do ceny 40 zł
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 14:26   #4899
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ceith Pokaż wiadomość
Nie wierzę własnym oczom - róż Cute as Hell na allegro doszedł do ceny 40 zł
eee to taniocha! ostatnio poszedl za 47zl a jeszcze wczesniej za chyba ok 60zl...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:26   #4900
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no przez wizaz to czlowiek sie napali na cos jakby mu reke mieli odciac jezeli nie kupi!
ja najbardziej jestem zadowolona z rozswietlacza z moonlight. Ten z crazy about color wzielam bo mi sie taki ladny wydawal i lezy nieuzywany
Wizaż to przeklęte miejsce - jak się raz wejdzie, to już koniec, nie ma odwrotu!

Ja rozświetlacz wzięłam, bo był w takim ładniusim, malutkim, uroczym opakowaniu... ale po co mi, skoro leży i się kurzy dobrze, że przynajmniej ładnie wygląda

Często kupiłyście coś tylko dlatego, że wyszła nowa limitka i trzeba coś nabyć? ...bo ja chyba muszę sobie nałożyć szlaban na essence
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:37   #4901
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Test pletki uwieńczony sukcesem Bez bazy nie utleniły się, nie zlazły, nie zrolowały... Aż w szoku jestem. Noi linerek jest jeszcze lepszyn niż ten z DW - bardziej kremowy
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 16:40   #4902
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zgadzam się jak najbardziej. Tym różowym pędzelkiem do różu można czochrać po pasiaku CaC do woli i nic mu się nie dzieje A przecież CaC to niezniszczalny twardziel

Prawdeś rzekła
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:42   #4903
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Wizaż to przeklęte miejsce - jak się raz wejdzie, to już koniec, nie ma odwrotu!

Ja rozświetlacz wzięłam, bo był w takim ładniusim, malutkim, uroczym opakowaniu... ale po co mi, skoro leży i się kurzy dobrze, że przynajmniej ładnie wygląda

Często kupiłyście coś tylko dlatego, że wyszła nowa limitka i trzeba coś nabyć? ...bo ja chyba muszę sobie nałożyć szlaban na essence
heh oj prawie zawsze...ja jak jest nowa limitka to musze cos kupic- chociaz jedna rzecz nawet jak mi sie az tak nie podoba
i z tego uzywam moze 2-3 rzeczy
a reszta sobie lezy- moze kiedys nadejdzie ich pora??
chociaz z metalowki nic nie mam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:55   #4904
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Wizaż to przeklęte miejsce - jak się raz wejdzie, to już koniec, nie ma odwrotu!

Moim skromnym zdaniem tytuł wątku powinien brzmieć: "Essence- wchodzący tu, porzućcie wszelką nadzieję"

Co do linera z metallics, to widzę, że nie tylko ja zauważyłam to, że nie wysycha do końca, mimo to bardzo odpowiada mi jego kremowość, ale znów z drugiej strony wkurza mnie, kiedy po kilku godzinach w pracy blaknie mi straszecznie Nie jestem do tego przyzwyczajona bo mój poprzedni płynny liner siedzi mi na powiece jak przyspawany cały boży dzień bez utraty koloru. Ogółem rzecz biorąc liner jest taki se, znam lepsze i dlatego tak wybrzydzam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:09   #4905
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Wizaż to przeklęte miejsce - jak się raz wejdzie, to już koniec, nie ma odwrotu!

Ja rozświetlacz wzięłam, bo był w takim ładniusim, malutkim, uroczym opakowaniu... ale po co mi, skoro leży i się kurzy dobrze, że przynajmniej ładnie wygląda

Często kupiłyście coś tylko dlatego, że wyszła nowa limitka i trzeba coś nabyć? ...bo ja chyba muszę sobie nałożyć szlaban na essence
Jak na pewno nie bedziesz go używać to ja bym go wydłubała i sprasowała cóś do niego. Ma takie śliczne opakowanie... mmmm (kupuje wiekszość rzeczy z limitek dla opakowan :P)
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:10   #4906
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam ogromną prośbę do posiadaczek lakieru z RtP-My little Orchid i jednocześnie Matt Topa.
Czy możecie zmatowić ten lakier?Jestem bardzo ciekawa czy ten perłowaty odcień znika,pod wpływem MT.
Nie mogę się jakoś przekonać do tego koloru,za mocno mi połyskuje.Swojego matowacza już się pozbyłam i nie wiem czy jest sens kupować nowy,tylko dla tego jednego odcienia.
już zmatowiłam go dla Ciebie efekt trochę jak matowa/satynowa bombka w każdym razie ja mam takie bombki na choinkę
Teraz czekam tylko na siostrę, żeby powiedziała mi, gdzie wsadziła aparat i zrobię zdjecia


edit
proszę
nie jestem mistrzem aparatu w rzeczywistości efekt jest ładniejszy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek

Edytowane przez agata_slomka
Czas edycji: 2010-11-24 o 18:11
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:59   #4907
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Wizaż to przeklęte miejsce - jak się raz wejdzie, to już koniec, nie ma odwrotu!

Ja rozświetlacz wzięłam, bo był w takim ładniusim, malutkim, uroczym opakowaniu... ale po co mi, skoro leży i się kurzy dobrze, że przynajmniej ładnie wygląda

Często kupiłyście coś tylko dlatego, że wyszła nowa limitka i trzeba coś nabyć? ...bo ja chyba muszę sobie nałożyć szlaban na essence
Ja z każdej kupuję min. 1 rzecz. Albo znów, jak było z Creamylicious, kupiłam tylko krem do rąk, a z wymianek skubnęłam 2 cienie, 2 błyszczyki i brązerek .

Straszne uzależnienie .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:41   #4908
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. VI

nabyłam dziś pędzel do linera u mnie są wszystkie paletki cieni, po 5 z każdego koloru, wszystkie szminki i lakiery
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:46   #4909
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Ja też kupuję rzeczy z limitek, tylko dlatego, że są limitkami
Co do stałego asortymentu to już chyba kupiłam wszystko co mogłabym chcieć, więc o tyle dobrze, że już więcej mnie nic nie kusi. Za to chętniej spoglądam na szafy innych firm, więc portfel nie jest bezpieczny.
A jak tu wyczytam, że jakaś limitka się pojawiła w innych miastach to usiedzieć nie mogę i codziennie jeżdżę sprawdzać :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 18:55   #4910
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

W tym roku ponownie Essence robi kalendarz adwentowy http://www.essence.eu/pl/beauty-worl...r-preview.html poprzednio chyba nie było go w naszej wersji językowej (pewnie dlatego żadna z nas nie wygrała ) więc to dobry znak
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:01   #4911
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

http://spookynails.blogspot.com/2010...hoose-you.html

wiem ze wszyscy znaja ale wlasnie dodalam

z lakierow mam jeszcze kilka zrecenzowanych - tu je znajdziecie

http://spookynails.blogspot.com/search/label/Essence
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:04   #4912
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
http://spookynails.blogspot.com/2010...hoose-you.html

wiem ze wszyscy znaja ale wlasnie dodalam

z lakierow mam jeszcze kilka zrecenzowanych - tu je znajdziecie

http://spookynails.blogspot.com/search/label/Essence
a farbuje pazury?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:10
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:09   #4913
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Essence cz. VI

nie wiem, bo ja zawsze daje cos pod spod, chociazby odzywke. ale nie powinien
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:17   #4914
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
już zmatowiłam go dla Ciebie efekt trochę jak matowa/satynowa bombka w każdym razie ja mam takie bombki na choinkę
Teraz czekam tylko na siostrę, żeby powiedziała mi, gdzie wsadziła aparat i zrobię zdjecia


edit
proszę
nie jestem mistrzem aparatu w rzeczywistości efekt jest ładniejszy
jak dobrze, ze jednak go kupilam! takiiii sliczny!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:35   #4915
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ja z każdej kupuję min. 1 rzecz. Albo znów, jak było z Creamylicious, kupiłam tylko krem do rąk, a z wymianek skubnęłam 2 cienie, 2 błyszczyki i brązerek .

Straszne uzależnienie .
Najgorsze jest to , że nie martwi mnie ile jeszcze kasy wydam na przyszłe limitki, ale bardziej mnie martwi, to - że nie zafascynowałam się essence wcześniej i tyyyyylllle świetnych limitek mnie ominęło (jak chociażby piękne creamylicious dzięki wymiankom puderek już mam! ale cienie też są cudowne!)


Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A jak tu wyczytam, że jakaś limitka się pojawiła w innych miastach to usiedzieć nie mogę i codziennie jeżdżę sprawdzać :P
Mam prawie tak samo:P tyle, że najpierw dzwonię i pytam czy już jest i wtedy pędzę na zakupy!

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W tym roku ponownie Essence robi kalendarz adwentowy http://www.essence.eu/pl/beauty-worl...r-preview.html poprzednio chyba nie było go w naszej wersji językowej (pewnie dlatego żadna z nas nie wygrała ) więc to dobry znak
A co to takiego?? i na czym polega?
__________________


Edytowane przez martita666
Czas edycji: 2010-11-24 o 19:37
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:41   #4916
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

racja, kolor jest cudny. Ciągle powstrzymuję się, żeby nie pytać znajomych 'fajny mam kolor na paznokciach, prawda?'
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:55   #4917
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
A co to takiego?? i na czym polega?
Jak to w kalendarzu adwentowym - codziennie pojawia się pytanie (i można coś wygrać), a czasem jest to np. darmowa tapeta lub instrukcja, jak wykonać jakiś świateczny gadżet (np. z papieru ). Działa od 1 grudnia.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:06   #4918
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jak to w kalendarzu adwentowym - codziennie pojawia się pytanie (i można coś wygrać), a czasem jest to np. darmowa tapeta lub instrukcja, jak wykonać jakiś świateczny gadżet (np. z papieru ). Działa od 1 grudnia.

O super! Już widzę jakie będzie poruszenie na forum
A w zeszłym roku jakaś wizażanka coś wygrała?
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:07   #4919
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Jak to w kalendarzu adwentowym - codziennie pojawia się pytanie (i można coś wygrać), a czasem jest to np. darmowa tapeta lub instrukcja, jak wykonać jakiś świateczny gadżet (np. z papieru ). Działa od 1 grudnia.
o fajnie, że w tym roku też jest w poprzednim nie udało mi się wygrać, może w tym się uda...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:13   #4920
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
W tym roku ponownie Essence robi kalendarz adwentowy http://www.essence.eu/pl/beauty-worl...r-preview.html poprzednio chyba nie było go w naszej wersji językowej (pewnie dlatego żadna z nas nie wygrała ) więc to dobry znak
Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
O super! Już widzę jakie będzie poruszenie na forum
A w zeszłym roku jakaś wizażanka coś wygrała?
zgadnij
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.