kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 18:43   #2431
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość

Przesyłka Lucy jest darmowa?

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


spróbuj light, gdzieś w tej sprawie Ci odpisałam
Chyba faktycznie wypróbuję to light, tylko trochę się boję, ale zamówię i będę nakładała na dekolt, bo jak sobie tam nałożę zapychający podkład, to też mi coś wyskakuje. Albo poczekam do dłuższego wolnego i tylko na jeden policzek będę nakładała, albo tylko na czoło(kremy tak często sprawdzam) Szkoda mi na całej twarzy testować, bo ostatnio się ładnie(odpukać, żeby nie zapeszyć ) wyleczyłam z dość dużego wysypu.

To jak już i tak zamawiam to sobie róże też potestuję czy są wszystkie z lucy mało kryjące róże, bo dotąd mialam dwa hyacynt i jakiś brązowy i oba tylko rozświetlały?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 18:52   #2432
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
To jednak chyba każdy musi sam wypróbować na swojej skórze, żeby kolor sprawdzic. Ja sie właśnie zakochalam w tym kolorze, ponieważ na mnie to on jest bardzo jasno zielony dokładnie jak moja szyja(przy żółtych podkładach szyja mi sie na zielono odcina, a przy nim nie) i tak szukam w innych podkładach takiego ładnego blado zielonkawego trupka i znaleźć nie mogę a lucy mi kuku robi

i masz babo placek
Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość

Przesyłka Lucy jest darmowa?
ale tania jest - we wspólnych na 50$ ok 4-5$
a jak przy mniejszych kwotach nie wiem.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:45   #2433
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

za 5 próbek zapłaciłam 2$, za 6 byłoby ok4$. Czy Lucy wysyła maila z informacją o wysyłce? Zamówiłam próbki 3 tygodnie temu i jeszcze nie doszły, nawet nie wiem czy zostały wysłane. Jak jest u Was dziewczyny?
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 19:49   #2434
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jestem pod wrażeniem jak Lucy pięknie dopasowuje się do mojej cery. Nie widać w ogóle żebym miała podkład na twarzy.
Mam odcień Cream Olive OCC.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 08:20   #2435
czekolada76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ale tania jest - we wspólnych na 50$ ok 4-5$
a jak przy mniejszych kwotach nie wiem.[/QUOTE]

A no fakt, coś mi sie pomieszało i narobiłam zamieszania. Rzeczywiście darmowa nie jest ale jeden pełny podkład mi wyliczło 4 USD więc taniutko. To chyba zamówię.

zastanawiam sie tylko co do formuły. W próbkach wzięłam original i tak się waham czy pełny wymiat też taki czy light. Bo ten original to tak kryje że trudno sobie maski nie zrobić. Jak nałożyłam ich tyle co original z EDM to wyglądałam jak stara pudernica.... Ot it jak zawsze dylemat jest....
czekolada76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:20   #2436
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
zastanawiam sie tylko co do formuły. W próbkach wzięłam original i tak się waham czy pełny wymiat też taki czy light. Bo ten original to tak kryje że trudno sobie maski nie zrobić. Jak nałożyłam ich tyle co original z EDM to wyglądałam jak stara pudernica.... Ot it jak zawsze dylemat jest....

Bierz po prostu mniejsza ilosc, Lucy wystarczy malutenko, przez co jest strasznie wydajna. Mi pomogla zmiana pedzla: flat EDM i Hakuro 51 byly chyba za geste. Zaczelam nakladac Hakuro 50 albo Kabuki, moze znajdziesz u siebie jakis mniej zbity pedzel?

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-11-19 o 07:51
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:52   #2437
1evitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Podkłady z Lucy Minerals są pierwszymi minerałami z jakimi miałam do czynienia i jestem w szoku jak pięknie wyglądają na twarzy!!! W tym miejscu podziękowania dla AgiBil, której filmik przypadkowo znalazłam na YouTube i która tak pięknie wypowiadała się na temat podkładów Lucy, że nie mogłam nie spróbować Nie wyobrażam sobie teraz używania zwykłego płynnego podkładu!
Za przesyłkę 4 próbeczek zapłaciłam 2$, czas oczekiwania - równe 10 dni

A może któraś z miłych wizażanek miałaby próbkę podkładu LM w kolorze Creamy Bisque? Chciałabym wypróbować jeszcze ten kolor ale 10 dni czekac na 1 próbkę.... A ja chcę już!!!
1evitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 12:28   #2438
kawa83
Przyczajenie
 
Avatar kawa83
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja właśnie czekam na moje próbeczki z Lucy i skoro idą 10 dni to powinny byc koło środy. Mam tylko nadzieję, że będą tak kremowe jak wszyscy mówią bo z EDM, Pixie i Lumiere byłam średnio zadowolona.
Już nie mogę się ich doczekać .
kawa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:02   #2439
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no i mam problemzaczełam testowac podkład lucy w orginalnej formule, idealnie trafiłam na kolor:zarowno light medium i bisque mi pasuja, swietnie lezy na mojej skorze,ale ostsnio jakies paskudztwa mi wychodza na skorze i boje sie ze to wina lucy...
choc musze przyznac ze zawze mam kłopoty z wypryskami, i niedawno mialam atak okropnego tradziku.wyleczy,lam go w miare ale cos ostatnio znow te krosty...nie wiem czy to wina lucy czy moich hormonow?nie wiem juz czy dalej testowac czy zostawic?szkoda mi bo bardzo polubiłam ten podkład....
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:35   #2440
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
no i mam problemzaczełam testowac podkład lucy w orginalnej formule, idealnie trafiłam na kolor:zarowno light medium i bisque mi pasuja, swietnie lezy na mojej skorze,ale ostsnio jakies paskudztwa mi wychodza na skorze i boje sie ze to wina lucy...
choc musze przyznac ze zawze mam kłopoty z wypryskami, i niedawno mialam atak okropnego tradziku.wyleczy,lam go w miare ale cos ostatnio znow te krosty...nie wiem czy to wina lucy czy moich hormonow?nie wiem juz czy dalej testowac czy zostawic?szkoda mi bo bardzo polubiłam ten podkład....
to ja miałam tak samo, musiałam się pożegnac z tak wspaniałymi podkładami, trafiłam na Meow - też podoba mi sie efekt - tylko pewnie nie będzie mnie na nie stać
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:48   #2441
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
to ja miałam tak samo, musiałam się pożegnac z tak wspaniałymi podkładami, trafiłam na Meow - też podoba mi sie efekt - tylko pewnie nie będzie mnie na nie stać
kurcze mam jescze nadziej ze to nie wina lucy, potestuje jescze troche i zobacze, oby to nie ona.....
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 20:53   #2442
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mam nadzieję że u ciebie to nie to, ja czuję że bezpieczna jest tylko formuła light, OCC i OSC boję się też mnie zapchają a jeszcze konkretnie ich nie przetestowałam bo ostatnio mam problemy z cerą, pełno pryszczy, i jeszcze do tego biorę tabletki z bratkiem...
mam ocohtę do formuły light dodać tlenek boru (to jest w podkładzie meow który dobrze leży)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:40   #2443
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czy któraś z Was mogłaby mi opisać, a najlepiej może wkleić zdjęcia kolorów Creamy, Creamy Olive, Creamy BisqueShell Beige i Light Medium. Bo mam dylemat czy zamówić już bigi w kicie (za 24$). Mam próbki creamy bisque, light medium i wydaje mi się, że ładnie się wtapiają,ale chyba powinnam poszukać czegoś pośredniego pomiędzy nimi. Nie chce mi się znów zamawiać tylko trzech próbek i czekać 10 dni, wolę już zamówić bigi. Creamy bisque jest bardziej żółty,a Light Medium beżowy, ale nie mam porównania z resztą. Pomożecie?
Poza tym przez ostatnie dwa tygodnie używałam Lucy i od wczoraj eksperymentuję z Pixie Cover de Luxe i wydaje mi się, że Pixie bardzo szybko waży się i moja buźka szybciej się błyszczy i widać wszystkie mniejsca, które chciałam ukryć. Lucy jednak lepiej kryje,ale Pixie ma większą gamę kolorów, które też się ładnie dopasowują.
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 18:18   #2444
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

uzupełniam swacza podkładów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lucy.jpg (86,9 KB, 152 załadowań)
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:40   #2445
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja mam na komputerze wszystkie zdjęcia jakie zapisywałam z tego wątku (tzn te odcienie które mnie interesowały) razem ponad 20 zdjęć - nie wiem czy je tu wkleić bo są różnych autorów?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 00:58   #2446
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
ja mam na komputerze wszystkie zdjęcia jakie zapisywałam z tego wątku (tzn te odcienie które mnie interesowały) razem ponad 20 zdjęć - nie wiem czy je tu wkleić bo są różnych autorów?
Mozna zapytac tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486419&page=9

Aniolek tasmanski przygotowala instruktaz, co zrobic zeby zalaczniki wrocily na swoje miejsce (oczywiscie mozna tez przegladnac swoje posty przy pomocy watkowej wyszukiwarki, dotrzec do nich i edytowac w celu dolaczenia zdjec) -
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487423
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:45   #2447
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki dziewczyny za pomoc. Przez tą awarię myślałam, że już nikt mi nie pomoże. A w międzyczasie doszły moje próbki Lucynki kolor pale olive i creamy olive. I już wiem, że jak dla mnie pale olive jest za jasny. jeszcze przetestowałabym golden medium. Zastanawiam się czy jest ciemniejszy od medium, czy taki pomiędzy medium a ligt medium bo wtedy mógłby być dobry.

A tak poza tematem, czy któraś z Was wie może gdzie jest zakładka na forum o minerałach bo ja jej u siebie nie widzę, albo ślepa jestem :P ?
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:46   #2448
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez aniazett Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc. Przez tą awarię myślałam, że już nikt mi nie pomoże. A w międzyczasie doszły moje próbki Lucynki kolor pale olive i creamy olive. I już wiem, że jak dla mnie pale olive jest za jasny. jeszcze przetestowałabym golden medium. Zastanawiam się czy jest ciemniejszy od medium, czy taki pomiędzy medium a ligt medium bo wtedy mógłby być dobry.

A tak poza tematem, czy któraś z Was wie może gdzie jest zakładka na forum o minerałach bo ja jej u siebie nie widzę, albo ślepa jestem :P ?
Faktycznie, ja też nie mam... Możesz wejść na forum, ikona koło KWC, tam gdzie rozwija się listę i daje na subskrypcje, po czym szukasz 'minerały'
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:55   #2449
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

no i skusiłam się i ja... Zamówiłam trochę próbek, bardzo jestem ciekawa, dotychczas używałam tylko EDM, ale sa trochę zbyt pudrowe jak dla mnie, a te podobno kremowe i cudowne... zobaczymy
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 17:48   #2450
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A czym sie rozni orginalna formula Lucy od Flawless Face Lumiere?Czy Lucy jest bardziej kremowa niz Lumiere?Moze ktos porownac?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-12-10 o 17:53
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 09:20   #2451
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A czym sie rozni orginalna formula Lucy od Flawless Face Lumiere?Czy Lucy jest bardziej kremowa niz Lumiere?Moze ktos porownac?
Dla mnie Lucy jest bardziej kremowaLumiere łatwiej sobie maskę zrobić niż Lucy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:12   #2452
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

a w moim odczuciu Lucy original jest bardziej "sucha" niz Lumiere FF
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 11:04   #2453
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dla mnie Lucy jest bardziej kremowaLumiere łatwiej sobie maskę zrobić niż Lucy
Dokładnie.
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:22   #2454
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzieki dziewczyny za opinie
Co do Lumiere to ja sie b musze starac zeby maske zrobicCo do Lucy to chyba nie bede ryzykowac bo widze z opinii na tym watku i na KWC ze co druga osobe zapycha ten podklad-a ja mam skore b sklonna do zapychania-pozostaje wiec przy Lumiere FF
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:31   #2455
majena777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bardzo prosze o głosy ; ) z góry dziękuję

to tylko jedno kliknięcie
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-792015
majena777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 18:40   #2456
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za opinie
Co do Lumiere to ja sie b musze starac zeby maske zrobicCo do Lucy to chyba nie bede ryzykowac bo widze z opinii na tym watku i na KWC ze co druga osobe zapycha ten podklad-a ja mam skore b sklonna do zapychania-pozostaje wiec przy Lumiere FF
Spróbuj wersje Light. Nie ma żadnych zapychaczy, krycie i konsystencja taka sama jak original.
Ja mam wrażliwą, naczynkową i atopową skórę i nic się nie dzieję
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:04   #2457
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

light też polece dla zapychających cer, kryje dobrze, choć trwałość na moje skórze pozostawia wiele do życzenia, ale ja mam tłustą, wszystko ze mnie spływa
bosze czy ja znajdę w końcu swój ideał, wczoraj posmarowałam się Rimmelem "mineralnym" - ja chcę taki efekt znaleźć wśród minerałów
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:25   #2458
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Spróbuj wersje Light. Nie ma żadnych zapychaczy, krycie i konsystencja taka sama jak original.
Ja mam wrażliwą, naczynkową i atopową skórę i nic się nie dzieję
Dzieki-moze sprobuje.W sumie nie szukam juz bo mi Lumiere pasuje ale zawsze pozostaje ciekawosc czy jest cos co jest moze lepsze od Lumiere.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
light też polece dla zapychających cer, kryje dobrze, choć trwałość na moje skórze pozostawia wiele do życzenia, ale ja mam tłustą, wszystko ze mnie spływa
bosze czy ja znajdę w końcu swój ideał, wczoraj posmarowałam się Rimmelem "mineralnym" - ja chcę taki efekt znaleźć wśród minerałów
Probowalas mineralow Monave?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:33   #2459
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki-moze sprobuje.W sumie nie szukam juz bo mi Lumiere pasuje ale zawsze pozostaje ciekawosc czy jest cos co jest moze lepsze od Lumiere.



Probowalas mineralow Monave?
nie, porządnie przetestowałam narazie Lucy i Meow, mówisz że to będą trwałe podkłady?

zerknełam na ich strone - koszty powalające, składów nie widzę

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-12-11 o 21:45
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 01:10   #2460
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
nie, porządnie przetestowałam narazie Lucy i Meow, mówisz że to będą trwałe podkłady?

zerknełam na ich strone - koszty powalające, składów nie widzę
Z tych mineralow co testowalam to Monave byly b trwale i najlepiej kryly.Niestety przesuszyly mnie troche(mam skore sucha).One beda idealne dla skory tlustej/mieszanej.Koszty do Polski nie sa rzeczywiscie zachecajace,ale oplacalo by sie moze w zbiorowym zamowieniu?Firma ta ma najwieksze probki jakie mialam-starczyly mi na pare miesiecy uzywania.
Sklady sa tutaj:
http://www.monave.com/popup.php?p=pa...id=ingredients

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2010-12-12 o 01:12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.