Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 18:13   #2101
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja się lubię malować połączeniem różu i fioletu
Ja też .
A tak przy okazji, mogłabyś mi Kasiu powiedzieć, czy warto kupić pędzel 138 i cień Indian Ink? Wiem, że te rzeczy masz, stąd zawracam Ci głowę.
Kompletuję pewną listę i jeszcze trochę się waham, czy te rzeczy mają się na niej znaleźć. Będę wdzięczna za sugestie w tym temacie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:20   #2102
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Niestety nie podam konkretnych cieni MAC, bo jestem początkująca w temacie ale wrzucam zdjęcie koloru o jaki mi chodzi - metaliczny beż - brudna perła. Metaliczny, neutralny odcień, 2-3 tony ciemniejszy od koloru skóry - pieknie sie komponuje z różnymi odcieniami fioletu, zreszta ze wszystkim Na zdjęciu są moje palety Clinique - stan ze stycznia 2010 (znalazłam te zdjęcia na dysku), teraz są dużo bardziej "wyżarte"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolety.jpg (71,4 KB, 23 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:55   #2103
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jutro dam szanse Knight divine w takim razie bo skoro dwie zielonookie zachwalają to coś musi z nim być

a czy Twoje zbiory Maczków juz podziwiałyśmy?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Nadi jaki jest Twój ukochany filote z mac?
wstyd sie przyznac ale nie mam zadnego....
ja nadal nie dorobiłam sie nowego aparatu ale jak mam sie dorobić, jak ja na te kosmetyki wydaję
kurcze, a mogę wybrać tylko jeden?? to tak naprawdę moim ukochanym fioletem nie jest wcale czysty fiolet, tylko tak naprawdę śliwka, bo nocturnelle. Jest chyba najbardziej uniwersalny, bo jest i dośc przygaszony do makijazu codziennego, jak i dosc wyraźny do wieczorowego. Zaś w pigmentów wybrałabym mój absolutny must have czyli circe plum (też nie czysty fiolet). Z cieni używam jeszcze często: shadowy lady, trax i fig (ale ten to mat, a takie odcienie to raczej w małej ilości na oku).
a i jeszcze przypomniało mi się - do Kinghta pasuje tez połączenie z oliwkowym cieniem. Niestety nie mam żandego takiego z MACa więc nie podam konkretu, ale używam z oliwką z Inglota i naprawdę wychodzi super. Daj mu szansę, bo to naprwdę fajny kolor. Ja nie mogłam przekonać się do pędzla 187, bo do podkąłdu mi nie pasował, do różu zbyt duży, ale spróbowałam do kulek i bronzera i teraz go kocham

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja nawet flaszki dobieram pod kolor - jak jestem we fiolecie, to i zapach też musi byc
.
czy myślimy o pewnym napoju z naklejką z wyszczerzoną czaszką?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja się lubię malować połączeniem różu i fioletu
bo Tobie to pasuje, bo masz delikatną urodę i absolutnie cudny kolor oczu, a ja wygladam jakbym szła na szkolny potańc niczym Barbi skrzyżowana z blacharą a jeszcze jak kiedys spróbowałam połaczyć to z pigmiakiem Kitschmas to mój ówczesny facet zaniemówił na mój widok i to nie z zachwytu

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niestety nie podam konkretnych cieni MAC, bo jestem początkująca w temacie ale wrzucam zdjęcie koloru o jaki mi chodzi - metaliczny beż - brudna perła. Metaliczny, neutralny odcień, 2-3 tony ciemniejszy od koloru skóry - pieknie sie komponuje z różnymi odcieniami fioletu, zreszta ze wszystkim Na zdjęciu są moje palety Clinique - stan ze stycznia 2010 (znalazłam te zdjęcia na dysku), teraz są dużo bardziej "wyżarte"
błyszczącym beżem jest brule, ale jeśli skóra jest ciemniejsza, to moze go nie być widać.
Paletki śliczne, a jak z intensywnością ich kolorku??Zawsze mi sie wydawało, ze one dają tylko taki "przejrzysty" efekt, bez wyraźnego koloru...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wiem, ze w wątku toczyła się już dyskusja na ten temat, ale nie znalazłam w końcu jednoznacznej odpowiedzi - czy Mac ma w swojej ofercie podkłady w odcieniu NC10 ?
z tego co wiem, to chyba 15 są najjaśniejsze (niech mnie ktoś w razie czego poprawi) i są one dośc jasne. Jednak jeśli dla Ciebie nadal sa zbyt ciemne, to może spróbuj wśród podkładów mineralnych

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też .
A tak przy okazji, mogłabyś mi Kasiu powiedzieć, czy warto kupić pędzel 138 i cień Indian Ink? Wiem, że te rzeczy masz, stąd zawracam Ci głowę.
Kompletuję pewną listę i jeszcze trochę się waham, czy te rzeczy mają się na niej znaleźć. Będę wdzięczna za sugestie w tym temacie .
Ja nie Kasia i nie mam tego pędzla, ale słyszałam tyle dobrych opinii na jego temat, ze też mam zamiar kupić. Podobno jest booooski do konturowania twarzy (łatwiej i precyzyjniej zrobić efekt wgłębienia niż innym pędzlem). Ja albo zaopatrzę się w ten MAcowy albo kupię jego tańszy odpowiednik z Sigmy.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:56   #2104
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość

z tego co wiem, to chyba 15 są najjaśniejsze (niech mnie ktoś w razie czego poprawi) i są one dośc jasne. Jednak jeśli dla Ciebie nadal sa zbyt ciemne, to może spróbuj wśród podkładów mineralnych
tak, są za ciemne
a z minerałow miałam lily lolo i edm i niestety mam na nie okropne uczulenie - na twarzy wyskakują mi malutkie krostki
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:11   #2105
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
tak, są za ciemne
a z minerałow miałam lily lolo i edm i niestety mam na nie okropne uczulenie - na twarzy wyskakują mi malutkie krostki
a jesteś pewna że to uczulenie a nie efekt oczyszczania sie skóry?? spróbuj może Lucy Minerals-ja byłam baaardzo zadowolona. Polecam wątki o minerałach-tam Dziewczyny pomoga Ci w doborze firmy i odcienia.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:12   #2106
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja nie Kasia i nie mam tego pędzla, ale słyszałam tyle dobrych opinii na jego temat, ze też mam zamiar kupić. Podobno jest booooski do konturowania twarzy (łatwiej i precyzyjniej zrobić efekt wgłębienia niż innym pędzlem). Ja albo zaopatrzę się w ten MAcowy albo kupię jego tańszy odpowiednik z Sigmy.
Dzięki - każda uwaga jest cenna, zwłaszcza, jak przekonuje mnie do zakupu .
Też prześledziłam różne opinie na jego temat i w zasadzie już postanowiłam, że będzie mój . I Indian Ink też .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:15   #2107
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też .
A tak przy okazji, mogłabyś mi Kasiu powiedzieć, czy warto kupić pędzel 138 i cień Indian Ink? Wiem, że te rzeczy masz, stąd zawracam Ci głowę.
Kompletuję pewną listę i jeszcze trochę się waham, czy te rzeczy mają się na niej znaleźć. Będę wdzięczna za sugestie w tym temacie .
Olu, II mi sie osobiście bardzo podoba, bardzo fajnie się rozprowadza, nie ma z nim problemów
a co do 138 to Ci powiem, że odkąd go mam to czasem jak jestem leniwa robię nim praktycznie cały makijaż, oprócz podkładu (używam minerałów). Nadaje się do różu, bronzera, rozświetlacza, moim zdaniem jest bardzo uniwersalny )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 19:18   #2108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niestety nie podam konkretnych cieni MAC, bo jestem początkująca w temacie ale wrzucam zdjęcie koloru o jaki mi chodzi - metaliczny beż - brudna perła. Metaliczny, neutralny odcień, 2-3 tony ciemniejszy od koloru skóry - pieknie sie komponuje z różnymi odcieniami fioletu, zreszta ze wszystkim Na zdjęciu są moje palety Clinique - stan ze stycznia 2010 (znalazłam te zdjęcia na dysku), teraz są dużo bardziej "wyżarte"
Bardzo Ci dziękuję!
Przypatrzę się i skonfrontuje co się nada z MAC-a
Tak na szybko - ta metaliczna perła to od biedy Electra moze być, neutral to pomysle co
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-28 o 19:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:21   #2109
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

według Was oryginalny czy fake? jestem jeszcze laikiem jeśli chodzi o mac'owe pędzle
http://allegro.pl/show_item.php?item=1674945408
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:26   #2110
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję!
Przypatrzę się i skonfrontuje co się nada z MAC-a
Tak na szybko - ta metaliczna perła to od biedy Electra moze być, neutral to pomysle co
oj, Electra to dla mnie najgorszy cien z MACa. Nijak nie mogłamz nim pracować, dawał się jedynie naciapać na powiekę, bo rozetrzec tego dziadostwa sie nie dało. Uprzedzam pytania- cien kupowany w salonie, używany razem z innymi, które rozprowadzały sie bez problemu.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:26   #2111
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Fake. Spójrz na inne aukcje tej użytkowniczki, MAC nigdy nie miał zestawów pędzli 32 sztuki.
dzięki wielkie , faktycznie nie przejrzałam innych aukcji
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 19:27   #2112
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez aga3miko Pokaż wiadomość
według Was oryginalny czy fake? jestem jeszcze laikiem jeśli chodzi o mac'owe pędzle
http://allegro.pl/show_item.php?item=1674945408
Fake. Spójrz na inne aukcje tej użytkowniczki, MAC nigdy nie miał zestawów pędzli 32 sztuki.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:27   #2113
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez aga3miko Pokaż wiadomość
według Was oryginalny czy fake? jestem jeszcze laikiem jeśli chodzi o mac'owe pędzle
http://allegro.pl/show_item.php?item=1674945408
po tym jednym pędzlu nie jestem w stanie odp ale inne przedmioty u tej sprzedającej (zwłaszcza sety pędzli MAC 32 szt i Bobbi Brown sprawiają, że nigdy przenigdy bym u niej nie kupiła...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:33   #2114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj, Electra to dla mnie najgorszy cien z MACa. Nijak nie mogłamz nim pracować, dawał się jedynie naciapać na powiekę, bo rozetrzec tego dziadostwa sie nie dało. Uprzedzam pytania- cien kupowany w salonie, używany razem z innymi, które rozprowadzały sie bez problemu.
Ja Electre lubię i nie narzekałam na nia nigdy za bardzo, jesli już to ewentualnie na nadmiar połysku, ale nakładanie, rozcieranie,wspólpraca z innymi cieniami - no problemo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:35   #2115
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, II mi sie osobiście bardzo podoba, bardzo fajnie się rozprowadza, nie ma z nim problemów
a co do 138 to Ci powiem, że odkąd go mam to czasem jak jestem leniwa robię nim praktycznie cały makijaż, oprócz podkładu (używam minerałów). Nadaje się do różu, bronzera, rozświetlacza, moim zdaniem jest bardzo uniwersalny )
To super , wielkie dzięki , teraz już nie mam nawet cienia wątpliwości .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:36   #2116
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
a jesteś pewna że to uczulenie a nie efekt oczyszczania sie skóry?? spróbuj może Lucy Minerals-ja byłam baaardzo zadowolona. Polecam wątki o minerałach-tam Dziewczyny pomoga Ci w doborze firmy i odcienia.
tak, jestem pewna konsultowałam się w tej sprawie z dermatologiem i z dziewczynami na forum minerałowym, poza tym to były krostki typowo alergiczne, wypełnione jakby wodą/plynem, a nie efekt oczyszczania
po zaprzestaniu używania zniknęły. nawet któraś wizażanka mówiła mi, który to składnik wywołuje takie reakcje, ale już nie pamiętam.(historia opisana we wątku 'Zwątpienie minerałowe' )
od tej pory mam do minerałow okropny uraz i nie będę próbować
zwalczałam efekty uczulenia bardzo długo


szkoda, że NC 10 to podróbki a czym różnią się od oryginału ? w sensie jakościowym
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:57   #2117
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
szkoda, że NC 10 to podróbki a czym różnią się od oryginału ? w sensie jakościowym
Ja tam chciałabym wiedzieć,że nie nakładam na twarz jakiegoś tynku wymieszanego z barwnikiem gdzieś w garażu.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:41   #2118
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ej dziewczęta, używała któraś z Was MAC Studio Moisture Cream, która, ma bardzo suchą? jak się sprawdza? bo jestem na etapie testowania każdej marki pod tym kątem w celu znalezienia ideału ;]
ostatnio użyto go na mnie podczas makijażu w MAC Mam dość mocno przesuszoną skórę, krem bardzo dobrze nawilżył i nałożony na niego podkład (nie pamiętam nazwy, taki mineralny w płynie) wyglądał bardzo dobrze aż do zmycia, nie podkreślał suchych skórek i się nie rolował. Ale tak jak mówię miałam go na sobie tylko raz więc trudno mi coś więcej powiedzieć Jeśli masz dostęp do MACa to najlepiej poproś o próbkę, powinnaś bez problemu dostać
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:13   #2119
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czesc
Nareszcie zakupilam rzeczy z kolekcji SEMI PRECIOUS
Wstawiam zdjatka.

* Charged water
*pomadka Lush Amber (lustre)
*pedzelek 234
*pedzelek 235
* MINERALIZE SKINFINISH Rose Quartz
*roz mineralny Warmth of coral (brzoskwinkowy)
*roz mineralny Pressed Amber (brazik)

Cienie mi sie nie podobaly
Pomadka jest jeszcze jedna ciekawa, taki zgaszony roz, ale mam juz ich tyyyle, ze nie potrzebuje jeszcze jednej.
Blyszczyki nic specjalnego jak dla mnie.

Jezeli chodzi o ta jasna pomadke, to wzielam ostatnia...
Pedzelkow zostaly jeszcze po 3 sztuki..
Ogolnie malo sztuk mieli danego produktu, wiec jesli Wam na czyms zalezy , to radze sie pospieszyc..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08006.jpg (43,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08008.jpg (17,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08010.jpg (19,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08011.jpg (22,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08013.jpg (28,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08014.jpg (19,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08015.jpg (21,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08016.jpg (20,3 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-06-28 o 22:16
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 22:16   #2120
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dorcia, mogłabyś w wolnej chwili wkleić skład INCI z Charged Water
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:21   #2121
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ogolnie malo sztuk mieli danego produktu, wiec jesli Wam na czyms zalezy , to radze sie pospieszyc..
Dorcia a gdzie kupiłaś?? podobno w wawie miały być 1.07, czyżby dali wcześniej...?
a zakupy super! Wypróbowałaś już MSF i róże? mam nadzieję że będą swatche niebawem
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:26   #2122
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Dorcia, mogłabyś w wolnej chwili wkleić skład INCI z Charged Water
Chodzi Tobie o sklad ?
Wklejam z kartonika.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08026.jpg (59,8 KB, 19 załadowań)
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:28   #2123
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
Dorcia a gdzie kupiłaś?? podobno w wawie miały być 1.07, czyżby dali wcześniej...?
a zakupy super! Wypróbowałaś już MSF i róże? mam nadzieję że będą swatche niebawem

Radze sie pospieszyc, bo do pierwszego moze juz nic nie byc

Swatche zrobie jutro, dzis nie bardzo wyszly, ale sprobuje wkleic na swatchowym.
Jeszcze nie probowalam, jutro pierwsze testy.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-06-28 o 22:31
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:36   #2124
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Chodzi Tobie o sklad ?
Wklejam z kartonika.
nawet fajny ten skład, chyab se kupie, ale mam jeszcze prawie cały fix+
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:43   #2125
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość

Radze sie pospieszyc, bo do pierwszego moze juz nic nie byc

Swatche zrobie jutro, dzis nie bardzo wyszly, ale sprobuje wkleic na swatchowym.
Jeszcze nie probowalam, jutro pierwsze testy.
super, to nie mogę się doczekać
a ja w takim razie jednak jutro śmignę na zakupy
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:44   #2126
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też .
A tak przy okazji, mogłabyś mi Kasiu powiedzieć, czy warto kupić pędzel 138 i cień Indian Ink? Wiem, że te rzeczy masz, stąd zawracam Ci głowę.
Kompletuję pewną listę i jeszcze trochę się waham, czy te rzeczy mają się na niej znaleźć. Będę wdzięczna za sugestie w tym temacie .
ja nie Kasia, ale odpowiedź brzmi zdecydowanie
Indian Ink jest śliczny i cudowny w aplikacji.. a 138 jest rewelacyjny do konturowania.. bronzer idzie na czubeczek, a reszta pędzla blenduje.. szczerze polecam.. tym bardziej takiej maniaczce pędzli

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
bo Tobie to pasuje, bo masz delikatną urodę i absolutnie cudny kolor oczu, a ja wygladam jakbym szła na szkolny potańc niczym Barbi skrzyżowana z blacharą a jeszcze jak kiedys spróbowałam połaczyć to z pigmiakiem Kitschmas to mój ówczesny facet zaniemówił na mój widok i to nie z zachwytu

przepraszam.. nie mogłam się oprzeć
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:49   #2127
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nawet fajny ten skład, chyab se kupie, ale mam jeszcze prawie cały fix+
No wlasnie ja mialam zalatwiony ten problem, bo mi sie FIX+ dopiero co skonczyl
Calkiem przyjemnie pachnie, z tym ze wydaje mi sie, ze ta mgielka rozpylana z CW daje wieksze krople.
Z Fixa ta mgielka jest delikatniejsza.
i Fixa zapach jest obledny...
To tak na poczatek, zobaczymy co bedzie dalej

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-06-28 o 22:50
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:52   #2128
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy mi się wydaje, czy Charged Water była juz dostępna w 2008 roku w kolekcji MAC Future Earth??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:55   #2129
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
super, to nie mogę się doczekać
a ja w takim razie jednak jutro śmignę na zakupy
Wkleilam te dzisiejsze swatche.
Bardzo kiepskie, nie moglam oddac koloru pomadki.
Ale sa

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje, czy Charged Water była juz dostępna w 2008 roku w kolekcji MAC Future Earth??
Byla juz dostepna.
Rozmawialam z dziewczynami i powiedzialy.ze byla 3, albo5 lat temu.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:58   #2130
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[QUOTE=dorcia 83;27811559]Wkleilam te dzisiejsze swatche.
Bardzo kiepskie, nie moglam oddac koloru pomadki.
Ale sa
QUOTE]

dzięki Bardzo fajnie wygląda Rose Quartz, wydaje się że nie ma przesadnie dużo drobinek. A oglądałaś pozostałe MSFy? Były jeszcze dostępne? wybacz że tyle pytań
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.