Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 13:03   #91
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
zaczynają mnie wkurzac opisy BU, każdy produkt jest dla każdego
cytat: dla cery młodej jako ochrona i prewencja przed oznakami przedwczesnego starzenia, jak i dla cery dojrzałej jako kuracja regenerująca zaistniałe zniszczenia skóry oraz hamująca dalsze niekorzystne zmiany; odpowiedni także na okolice oczu, szyję, dekolt i dłonie

jak cos co ma byc prewencją przed zmarszczami moze działac na te juz isniejące ??
Mi sie wydaje ,ze tutaj chodzi o "zakres zmarszczek ". Wiadomo,ze jak ma sie mloda cere to jest oczywiste,ze tych zmarszczek ma sie mniej w porownaniu z osoba ktora ma cere dojrzala. Dlatego dla cery mlodej ma to dopiero dzialanie prewencyjne poniewaz w porownaniu z dojrzala cera nie ma tylu zmarszczek i wlasnie uzywanie tego kremu ma na celu opoznienie ich powstawanie. Natomiast w przypadku cery dojrzalej te oznaki starzenia juz sa dlatego ten krem je zregeneruje i zahamuje powsanie dalszych niekorzystnych zmian. Taka jest moja intenrpretacja;d
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 13:05   #92
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wiadomo, ze mozna sobie to jakos wytłumaczyc - ja jestem po 30stce i ciezko mi sie teraz na cos zdecydowac na BU bo zaczynam miec wrazenie ze wszystko jest do wszystkiego i dla wszystkich
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 15:59   #93
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
No i stało się Mimo, że jeszcze cały czas czekam na poprzednie zamówienie (serum azelo i lemon) to postanowiłam, za Waszą namową poczynić następne zakupy:
  1. Hydrolat z kwiatu pomarańczy
  2. Olej tamanu EKOLOGICZNY
  3. Olejek myjący - drzewko herbaciane -
  4. Pudełko na puder sypki 15 ml z sitkiem
  5. Tonik z kwasem BHA 2%
  6. Żel hialuronowy odżywczy
Mam tłustą dojrzałą cerę i mam nadzieję, że w końcu może BU mi pomoże !
Dziewczyny, planuję pierwsze zamówienie z BU. Trochę już poczytałam i mniej więcej wiem o co chodzi. No ale mam pytanie: który olejek myjący wybrać - pomarańczowy czy drzewko herbaciane? Czy rzeczywiście ten drugi ma jakieś dodatkowe właściwości działające na skórę z wypryskami? Jak jest z jego zapachem? Szczerze mówiąc to wzięłabym ten z drzewkiem herbacianym, ale boję się zapachu...
Może któraś z was może się podzielić swoimi uwagami?

A hydrolat oczarowy rozumiem, że będzie dobry dla cery tłustej, skłonnej do wyprysków. Ale dla mojej mamy - cera dojrzała, poszarzała, zmarszczki - jaki hydrolat byłby lepszy? Nie mogę się zdecydować przez te opisy
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 17:49   #94
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Natomiast przy stosowaniu serum azelo - oliwkowego nie ma koniecznosci uzywania kremow z filtrem. Ale jezeli ma to byc skuteczna kuracja antyzmarszczkowa to prewencyjnie jak najbardziej trzeba klasc,chociaz nie wiem czy jak zmieszasz go z kremem czy nie traci swoich wlasciwosci. Bo to zalezy od tego czy ma tzw. parasol czy nie. Bo czasami kremy z filtrem gryza sie z innymi kremami i kolorowka
jestes aniolem!
dziekuje za pomoc
w takim razie skladam zamowienie i bede sobie czekac na te magiczne ;0 specyfiki

co do filtrow, to juz od kilku lat stosuje i czulabym sie "lyso", gdybym miala z nich zrezygnowac
uzywam tylko mineralnych, takze parsol raczej nie jest mi grozny
przynajmniej tak mi sie wydaje


Dziewczyny, a jak nie widze na BU oleju jojoba, to ktory najlepiej wybrac? co myslicie o malinowym?

Tak sobie jeszcze pomyslalam,ze wzielabym cos Mamie, ktora bardzo narzeka na naczynka. Macie cos sprawdzonego?
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see

Edytowane przez pearpearl
Czas edycji: 2011-08-04 o 18:05
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 18:55   #95
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alikatena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planuję pierwsze zamówienie z BU. Trochę już poczytałam i mniej więcej wiem o co chodzi. No ale mam pytanie: który olejek myjący wybrać - pomarańczowy czy drzewko herbaciane? Czy rzeczywiście ten drugi ma jakieś dodatkowe właściwości działające na skórę z wypryskami? Jak jest z jego zapachem? Szczerze mówiąc to wzięłabym ten z drzewkiem herbacianym, ale boję się zapachu...
Może któraś z was może się podzielić swoimi uwagami?
ja używam tego olejku (drzewko herbaciane) od kilku tygodni i nie wiem czy to jedynie jego zasługa, ale moja skóra jest teraz naprawdę świetnie oczyszczona, miękka, gładka- widzę wielką poprawę wyglądu! W ogóle uwielbiam go używać i na pewno go jeszcze zamówię co do zapachu to dla mnie jest on ziołowy, leśny- coś w stylu hydrolatu oczarowego.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 19:46   #96
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A czy przy używaniu toniku BHA 2% wymagane jest używanie kremów z filtrem??
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:04   #97
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
A czy przy używaniu toniku BHA 2% wymagane jest używanie kremów z filtrem??
Tak, nie wolno sie opalac i nalezy korzystac codziennie z ochrony przeciwslonecznej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 20:06   #98
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja używam tego olejku (drzewko herbaciane) od kilku tygodni i nie wiem czy to jedynie jego zasługa, ale moja skóra jest teraz naprawdę świetnie oczyszczona, miękka, gładka- widzę wielką poprawę wyglądu! W ogóle uwielbiam go używać i na pewno go jeszcze zamówię co do zapachu to dla mnie jest on ziołowy, leśny- coś w stylu hydrolatu oczarowego.
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź Zdążyłam już jednak złożyć zamówienie na tej z olejkiem pomarańczowym. Skusił mnie zapach i perspektywa, że rano będzie mnie on budzić. Zobaczymy jak się spisze, a jeśli dobrze to następnym razem wezmę ten z drzewkiem

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
A czy przy używaniu toniku BHA 2% wymagane jest używanie kremów z filtrem??
Tak, BHA to kwas salicylowy z grupy kwasów hydroksylowych. Tonik ma składniki, które działają złuszczająco, dlatego też skóra jest bardzie uwrażliwiona na słońce. Żeby jej nie zaszkodzić, bardziej niż pomóc, zaleca się używania właśnie wysokich filtrów i ograniczenie ekspozycji na słońce. Ogólnie jednak kuracje z kwasami zaleca się robić w okresie jesienno-zimowym (kiedy się je zaczyna), bo jednak jest z tym więcej zachodu latem, chyba że ktoś i tak używa filtry
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 20:21   #99
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki dziewczyny!! Tak właśnie mi się wydawało ale wolałam się upewnić
Zwlekam z zamówieniem, mimo tego, że chce jak najszybciej zacząć swoją przygodę z BU. Obawiam się czy jak na pierwszy raz nie wybrałam za dużo produktów. Czy możecie rzucić okiem czy nie przesadziłam?? Oto co zamierzam zamówić:
- peeling enzymatyczny
- hydrolant oczarowy
- serum azelo - oliwkowe
- tonik BHA 2%
- olejek tamanu
- żel hialuronowy
- olejek myjący drzewko herbaciane
- puder bambusowy z jedwabiem
- butelka z atomizerem
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 22:57   #100
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
zaczynają mnie wkurzac opisy BU, każdy produkt jest dla każdego
cytat: dla cery młodej jako ochrona i prewencja przed oznakami przedwczesnego starzenia, jak i dla cery dojrzałej jako kuracja regenerująca zaistniałe zniszczenia skóry oraz hamująca dalsze niekorzystne zmiany; odpowiedni także na okolice oczu, szyję, dekolt i dłonie

jak cos co ma byc prewencją przed zmarszczami moze działac na te juz isniejące ??
Ja to rozumiem w taki sposób - produkt zawiera składniki działające prewencyjnie oraz takie, co zmniejszają istniejące zmarszczki. Jeśli stosujemy na skórę młodą, to wykorzysta ona tyle te składniki, które są jej przydatne, czyli zapobiegawcze. Jeśli używamy na skórze dojrzałej, to korzysta ona z całego wachlarza składników - i takich, co regenerują, i takich, co zapobiegają powstawaniu kolejnych


Dostałam paczkę z BU po 10 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty Nie mogłam się już doczekać na puder perłowy, dla mnie jest cudowny.
Próbował ktoś mieszać go z jedwabiem? Chodzi mi o połączenie bez pudru bambusowego.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 07:55   #101
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny!! Tak właśnie mi się wydawało ale wolałam się upewnić
Zwlekam z zamówieniem, mimo tego, że chce jak najszybciej zacząć swoją przygodę z BU. Obawiam się czy jak na pierwszy raz nie wybrałam za dużo produktów. Czy możecie rzucić okiem czy nie przesadziłam?? Oto co zamierzam zamówić:
- peeling enzymatyczny
- hydrolant oczarowy
- serum azelo - oliwkowe
- tonik BHA 2%
- olejek tamanu
- żel hialuronowy
- olejek myjący drzewko herbaciane
- puder bambusowy z jedwabiem
- butelka z atomizerem
Uważam, że wszystko jest ok. Zamowiłaś produkty bardzo podobne do tych co ja . I myślę, że nie przseadziłaś, bo trzeba wziąć pod uwagę to, że z BU długo się czeka na dostawę. ja na serum azelo i lemom czekam od 12 lipca . Więc w między czasu zrobiłam już kolejne zamówienie. Tak więc nie zwlekaj tylko zamawiaj
Ciekawa jestem tego pudru bambusowego... Jako primera uzywam pudru Jadwiga do cery tłustej, ale i tak po godzinie świecę się, więc chyba będę musiała pokombinować sama.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość

Dostałam paczkę z BU po 10 dniach roboczych od zaksięgowania wpłaty Nie mogłam się już doczekać na puder perłowy, dla mnie jest cudowny.
Próbował ktoś mieszać go z jedwabiem? Chodzi mi o połączenie bez pudru bambusowego.
Szczęściara z Ciebie, że tak szybko
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 12:17   #102
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Witam!


Nie znalazłam nigdzie informacji czy żel hialuronowy z BU można dodać raz do kremu, wymieszać i potem stale używać, czy trzeba dodawać i mieszać za każdym razem z małą ilością kremu? Krem to konkretnie Ziaja Calma biolipidowy.

Będę wdzięczna za odpowiedź

Oprócz tego, mam pytanie czy mogę do myjącego olejku egzotycznego dodać kilka kropel olejku z drzewa herbacianego? Jeśli nie to do jakiego innego produktu mogę to dodać? Do płynu micelarnego? Do żelu hialuronowego?
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 18:17   #103
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Zrobiłam serum flavo-C i wyszedł mi obślizgły ślimak Zdarzyło się to komuś?
Nie pierwszy raz robię to serum, bo dwa poprzednie były piękne. Za to nigdy nie robiłam w środku lata...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 20:37   #104
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Zrobiłam serum flavo-C i wyszedł mi obślizgły ślimak Zdarzyło się to komuś?
Nie pierwszy raz robię to serum, bo dwa poprzednie były piękne. Za to nigdy nie robiłam w środku lata...
Mi wyszedł bardzo gęsty, ciągnący się żel, ale na drugi dzień zmieniła się jego konsystencja na płynną
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:57   #105
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki, uspokoiłaś mnie trochę
Zaglądnę jutro do tego serum, bo jeszcze dzisiaj jest glutowate...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 21:43   #106
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Poszło pierwsze zamówienie
Zakupy są banalnie proste!! Nigdy nie kupowałam nic w sklepach internetowych (za wyjątkiem allegro) i obawiałam się, że złożenie zamówienia to coś skomplikowanego, a tu taka miła niespodzianka
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 22:05   #107
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Poszło pierwsze zamówienie
Zakupy są banalnie proste!! Nigdy nie kupowałam nic w sklepach internetowych (za wyjątkiem allegro) i obawiałam się, że złożenie zamówienia to coś skomplikowanego, a tu taka miła niespodzianka
Ja właśnie też złożyłam swoje pierwsze zamówienie. Przelałam pieniądze w piątek ok. godz. 13. Z konta ściągnęło mi od razu, ale nie dostałam żadnego obiecanego maila informującego o wpłacie, a jak sprawdzam na stronie to cały czas jest informacja, że zamówienie zostało złożone i czeka na zapłatę..
Doczytałam, że odznaczają te wpłaty po godz. 15 no ale moja powinna dojść już dawno. Nie wiem, nie wiem.. poczekam do poniedziałku Ktoś tak miał?
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 22:17   #108
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alikatena Pokaż wiadomość
Ja właśnie też złożyłam swoje pierwsze zamówienie. Przelałam pieniądze w piątek ok. godz. 13. Z konta ściągnęło mi od razu, ale nie dostałam żadnego obiecanego maila informującego o wpłacie, a jak sprawdzam na stronie to cały czas jest informacja, że zamówienie zostało złożone i czeka na zapłatę..
Doczytałam, że odznaczają te wpłaty po godz. 15 no ale moja powinna dojść już dawno. Nie wiem, nie wiem.. poczekam do poniedziałku Ktoś tak miał?
Dużo też zależy od Twojego banku kiedy zrobi przelew. Pieniądze są ściągane w konta od razu ale to nie znaczy, że trafiły już do odbiorcy. Takie przelewy idą do 2 dni roboczych więc się nie obawiaj. Pewnie w poniedziałek zaksięgują już pieniądze w BU
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 22:22   #109
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aniaa20 Pokaż wiadomość
Dużo też zależy od Twojego banku kiedy zrobi przelew. Pieniądze są ściągane w konta od razu ale to nie znaczy, że trafiły już do odbiorcy. Takie przelewy idą do 2 dni roboczych więc się nie obawiaj. Pewnie w poniedziałek zaksięgują już pieniądze w BU
Dziękuję Ci za odpowiedź Tak przypuszczam, że przelew nie doszedł na ich konto do godz. 15 w piątek, więc dopiero zaksięgują to w poniedziałek Sprawdziłam przed chwilą i oni mają inny bank niż ja, a w takich przypadkach rzeczywiście dłużej to trwa.

Niestety poczekam jeszcze dłużej na kosmetyki Ale mam nadzieję, że warto!
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 22:26   #110
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alikatena Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za odpowiedź Tak przypuszczam, że przelew nie doszedł na ich konto do godz. 15 w piątek, więc dopiero zaksięgują to w poniedziałek Sprawdziłam przed chwilą i oni mają inny bank niż ja, a w takich przypadkach rzeczywiście dłużej to trwa.

Niestety poczekam jeszcze dłużej na kosmetyki Ale mam nadzieję, że warto!
Przekonamy się za 3 tygodnie ale myślę, że WARTO ))
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 10:32   #111
aniaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ale miałam szczęście!! Od dzisiaj BU ma przerwę i do 16.08 nie można składać zamówień.

Cytat:
Chwilowa przerwa w działaniu Serwisu 'Biochemia Urody'!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 7 sierpnia do 15 sierpnia w sklepie trwa chwilowa przerwa dotycząca przyjmowania nowych zamówień.

Otrzymaliśmy dużą ilość zamówień i zajmujemy się ich realizacją.
Jako mała firma, jesteśmy bardzo wdzięczni i zaszczyceni tak dużym zainteresowaniem z Państwa strony!

Z powodu okresu urlopowego, aby móc zrealizować przyjęte zamówienia w gwarantowanym terminie chwilowo nie jesteśmy w stanie przyjmować nowych zamówień, za co bardzo przepraszamy.

Przewidywane otwarcie sklepu nastąpi 16 sierpnia.

Status zamówienia można w każdej chwili sprawdzić => TUTAJ

Zapraszamy i przepraszamy bardzo za niedogodności!
Serwis ‘Biochemia Urody’
aniaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 14:17   #112
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kawo ja mam serum z wit.C ale z mazideł i ten to dopiero ma dziwną konsytsencję, taką płynną i trochę nie chce się silikon wmieszać w resztę składników ale i tak nakładam

A ja Wam powiem że ostatnio zrobiłam sobie kuku po testowaniu kosmetyków z BU
Zamówiłam:

-hydrolat oczarowy
-krem azelo BHA/AHA
-serum Lemon
- tonik PHA

No i ja od pierwszego dnia chcąc działać na wszystkich frontach smarowałam rano i wieczorem twarz tonikiem, nakładając rano krem azelo a na noc serum Lemon i takie gule mi powyskakiwały jakich już daaawno nie miałam Szczególnie pod policzkami i w okolicy żuchwy.Myślałam że może skóra się oczyszcza ale zamaist się poprawiać to było coraz gorzej więc na razie odstawiłam wszystko bo nie wiem który dokładnie produkt tak mnie potraktował
Od środy zaczynam używać toniku max 2 razy w tyg. i wprowadzę 2 razy w tyg. serum Lemon i zobacze jak skóra reaguje. Jesli będzie ok. to dorzucę po jakimś tygodniu krem azelo ale to też bardzo oszczędnie. Także ostrzaegam przed takim "zaskakiwaniem" swojej skóry nowymi kosmetykami nigdy niewiadomo jak może ona zareagować i znowu kłania się zasada że najważniejszy jest umiar we wszystkim
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 15:13   #113
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A niech to. Miałam zamówić wczoraj, w końcu mi się nie chciało i teraz tyle trzeba czekać
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 17:33   #114
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy wiecie, gdzie mozna kupic spirytus rektyfikowany? potrzebny jest mi do serum migdałowego
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 18:04   #115
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
czy wiecie, gdzie mozna kupic spirytus rektyfikowany? potrzebny jest mi do serum migdałowego

Ja do tonikua 2%% BHA kupilam w zwyklym sklepie monopolowym. Bodajze Lubelski. Normalnie dostaniesz, musisz tylko zaznaczyc ze rektyfikowany albo etylowy bo nie kazdy kojarzy te nazwe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 18:40   #116
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moje serum flavo-C raczyło zmienić konsystencję z gęstego gluta na odpowiednią wodnisto-żelową Już się obawiałam, że pogoda zepsuła mi jakiś składnik, a zamówiłam 2 zestawy - bałam się ruszać ten drugi zestaw jak mi pierwsze serum się ześlimaczyło

Spirytus rektyfikowany jest w każdym monopolowym, ja płacę koło 10zł za małpkę 100ml I też kupuje "Lubelski".
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 20:01   #117
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
czy wiecie, gdzie mozna kupic spirytus rektyfikowany? potrzebny jest mi do serum migdałowego
Polecam poczciwą Biedronkę
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:34   #118
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć, co polecicie mi z BU na tłustą cerę, która potwornie się świeci i ma mnóstwo zaskórników (krostki rzadziej, choć też)? Mogą być produkty z kwasami, ale nie interesują mnie te, przy których należy codziennie dbać o ochronę UV : )
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 21:41   #119
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;28613700]Cześć, co polecicie mi z BU na tłustą cerę, która potwornie się świeci i ma mnóstwo zaskórników (krostki rzadziej, choć też)? Mogą być produkty z kwasami, ale nie interesują mnie te, przy których należy codziennie dbać o ochronę UV : )[/QUOTE]

To niestety się wyklucza, bo przy kwasach absolutnie konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna czyli filtry. Kwasy złuszczają skórę i uwrażliwiają ją na słońce, więc bez filtrów można nabawić się przebarwień niestety.

Ja złożyłam dopiero pierwsze zamówienie i z tego co wyczytałam co będzie dobre dla mojej cery (również tłusta) to zamówiłam: hydrolat oczarowy, olejek myjący i puder bambusowy z jedwabiem. Tak więc nie doradzę Ci najlepiej, ale uważaj na te kwasy

A i co do kwasów to najlepiej zacząć kurację właśnie nie latem ale w chłodniejsze miesiące!
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"

Edytowane przez alikatena
Czas edycji: 2011-08-07 o 21:42
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 23:03   #120
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A tutaj pisze, że można używać tego preparatu bezpiecznie nawet latem... http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-acne.html : )
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.