SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-30, 14:19   #181
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że ten filtr jest wręcz trudno usunąć ze skóry - po nałozeniu go na twarz nie mogę domyc rąk Na twarzy też się trzyma, ale z upływem czasu w ciągu dnia coraz gorzej wygląda, tzn. włazi w pory, podkreśla załamania skóry (nigdy nie przypuszczałam, że mam aż tyle zmarszczek pod oczami ), w ogóle wygląda jak nadmiar mocno kryjącego podkładu. Z uwagi na fenomenalne krycie nie jest zły, ale nie jest mi łatwo się z nim "dogadać"... Ponadto wciąż mam watpliwości, jaką właściwie on mi daje ochronę, no bo nie ma mowy o nalozeniu choćby 1,5 ml. Trudno powiedzieć, ile go nakładam, ale przypuszczam, że jest to max 1 ml na twarz. Mam nadzieję, że w przypadku filtra mineralnego to wystarczy. Patrząc na ten gips, który mam na twarzy, to musi działać Żaden promyczek UV się przez to nie przebije

SVR 50 ma do siebie to,ze trzyma sie mocno skory chociaz u mnie nie problemu z demakijazem czy domyciem rak-ale wiadomo,kazda skora zareaguje inaczej.
Jednak potwierdze Twoje slowa Erato,ze nie kazdy moze byc zadowolony z efektu jaki w ciagu dnia ukazuje na twarzy-moja kolezanka choc bardzo go polubila skarazy sie na podobne odczucia i faktycznie nie wyglada to estetycznie.Probowala roznych kombinacji i w efekcie koncowym dala sobie z nim spokoj,choc ma cere typowo tlusta i nie potrzebowala zandego podkladu pod ten filtr to pozniej zaczynala sie masakra,wiec po raz kolejny potwierdza sie fakt,ze nie kazdej wszystko jest dobre.

Nie jestem ortodoksyjna jezeli chodzi o kwestie ochrony poniewaz kiedy nakladam Avene to nie mam pozniej mozliwosci reaplikacji;a wiadomo,ze jest wtedy nalozony pelen makijaz.W ciagu dnia dopadaja Nas rozne sytuacje,ktore takze maja wplyw na zachowanie sie filtra na twarzy wiec....daje sobie na luz od tej strony
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:47   #182
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

I ja się w końcu zdecydowałam na całą tubę tego filtra. Po próbce byłam zadowolona, więc się skusiłam. Moje pierwsze spostrzeżenie: absolutnie nie nadaje się on na łuszczącą się skórę, bo wygląda tragicznie...(zmarnowałam tylko filtr i troszkę się przejęłam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto). Ale poza tym jest spoko, tylko trzeba opracować metodę nakładania: ja najpierw delikatnie przecieram twarz oliwką Hipp (potem się lepiej nakłada SVR), a porcję filtra dzielę sobie na 4 razy, pierwszą i drugą warstwę wcieram, a pozostałe wklepuję i jest pięknie chociaż 1,8 ml to na pewno nie nakładam...I moja mega tłusta cera wymaga po godzince skrobii, ale potem już nie. Fakt: efekt kryjący nie jest trwały przez cały dzień, bo po pewnym czasie (u mnie ok.3-4 godziny) zamienia się w efekt "wypełniający" , ale można to jakoś zatuszować.
Stosuję go od tygodnia i jakiegoś przesuszenia jeszcze nie zaobserwowałam i mam nadzieję, że tak pozostanie.
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 20:40   #183
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie jestem ortodoksyjna jezeli chodzi o kwestie ochrony poniewaz kiedy nakladam Avene to nie mam pozniej mozliwosci reaplikacji;a wiadomo,ze jest wtedy nalozony pelen makijaz.W ciagu dnia dopadaja Nas rozne sytuacje,ktore takze maja wplyw na zachowanie sie filtra na twarzy wiec....daje sobie na luz od tej strony
No niby tak, ale jeśli by się miało okazać, że cienka warstwa funduje mi np. spf 10, to o co się mam w ogóle męczyć z tą pastą? Wolę zwykły krem i podkład.
Dzisiaj kolejny raz nałożyłam SVR, no i niestety - ładnie jest jakieś 2-3 godziny, potem zaczyna być okropnie Tzn. jest to po części wina łuszczącej sie skóry, no ale ja eraz potrzebuję czegoś, co to łuszczenie zamaskuje. SVR odwrotnie - podkreśla. Musiałabym go zmyć po 2 godzinach i nałożyć świeżą warstwę Mogę go używac tylko w te dni, kiedy się akurat nie łuszczę (a tak ostatnio jest niezwykle rzadko )
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 21:16   #184
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No niby tak, ale jeśli by się miało okazać, że cienka warstwa funduje mi np. spf 10, to o co się mam w ogóle męczyć z tą pastą? Wolę zwykły krem i podkład.
Dzisiaj kolejny raz nałożyłam SVR, no i niestety - ładnie jest jakieś 2-3 godziny, potem zaczyna być okropnie Tzn. jest to po części wina łuszczącej sie skóry, no ale ja eraz potrzebuję czegoś, co to łuszczenie zamaskuje. SVR odwrotnie - podkreśla. Musiałabym go zmyć po 2 godzinach i nałożyć świeżą warstwę Mogę go używac tylko w te dni, kiedy się akurat nie łuszczę (a tak ostatnio jest niezwykle rzadko )

Zobacz,ze na dobra sprawe uzywajac kremu i podkladu tez nie wiesz jaka ochrone sobie fundujesz?
To sa spekulacje z Naszej strony a mysle,ze priorytetem staje sie dobranie filtra najbardziej optymalnego dla Nas w uzyciu na co dzien.
W kazdym razie nic na sile
Nie jestes czasem na Zoracu?ja sie na niego koniec koncem nie zdecydowalam i chyba wogole tego nie zrobie,to tak OT
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 15:34   #185
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zobacz,ze na dobra sprawe uzywajac kremu i podkladu tez nie wiesz jaka ochrone sobie fundujesz?
To sa spekulacje z Naszej strony a mysle,ze priorytetem staje sie dobranie filtra najbardziej optymalnego dla Nas w uzyciu na co dzien.
W kazdym razie nic na sile
Nie jestes czasem na Zoracu?ja sie na niego koniec koncem nie zdecydowalam i chyba wogole tego nie zrobie,to tak OT
Podziwiam i popieram Twoje zdroworozsądkowe podejście do kwestii filtra na co dzień, zawsze powtarzam, że nasze gdybania co do ochrony, ilości nakładanego filtra, interakcji z podkłądem, pudrem, to tylko spekulacje, a nie fakty i dokładne wyliczenia.
Ja sama lubię SVR 50 B, zawsze nakładam go mało, nie dam rady 2 ml, ale żadne przebarwienia mnie nie dopadły. Faktem jest, że na łuszczącą się skórę nie da rady go nałożyć. Hexxano - ja tez nie zdecydowałam się na Zorac i się nie zdecyduję.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 17:55   #186
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Podziwiam i popieram Twoje zdroworozsądkowe podejście do kwestii filtra na co dzień, zawsze powtarzam, że nasze gdybania co do ochrony, ilości nakładanego filtra, interakcji z podkłądem, pudrem, to tylko spekulacje, a nie fakty i dokładne wyliczenia.
Ja sama lubię SVR 50 B, zawsze nakładam go mało, nie dam rady 2 ml, ale żadne przebarwienia mnie nie dopadły. Faktem jest, że na łuszczącą się skórę nie da rady go nałożyć. Hexxano - ja tez nie zdecydowałam się na Zorac i się nie zdecyduję.
Z Twoich ust brzmi to jak komplement poniewaz cenie sobie Twoje zdanie,wiedze i opinie.
Pozdrawiam cieplutko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:27   #187
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Z Twoich ust brzmi to jak komplement poniewaz cenie sobie Twoje zdanie,wiedze i opinie.
Pozdrawiam cieplutko
Ja równie sobie cenię Twoje zdanie i opinię.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 21:41   #188
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

No po takiej wymianie zdań nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć "ja też NIE zdecyduję się na Zorac".
W ogóle to, co mam po Diacnealu, w zupełności mi wystarczy. Nie chciałoby mi się katować dla "ciut lepszego" efektu.

Ale trzymam kciuki mocno za Erato i inne zorakujące się dziewczyny.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 00:17   #189
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Justyce zrobilam sobie maly test z Diacnealu ale nie dla mnie on jest stworzony,zabawa z Zoraciem tez mnie przeraza-zreszta dobrze opisala to Monika,ze ja tez chce byc piekna tu i teraz i nie martwic sie w jakim stanie bedzie moja cera po nocy z Diacnealem czy Zoraciem.
Wystarcza mi lata zmagania z podraznieniami,uczuleniam i i alergiami....od ponad roku moge cieszyc sie cera,ktora juz nie spedza mi snu z powiek i coraz staranniej dobieram pielegnacje czy kolorowke,ktora ma sluzyc przede wszystkim mnie

Indywidualna kwestia kazdej z Nas na co sie decyduje,nikogo nie potepiam za to czy tamto-absolutnie;jednak sama wole metody mniej inwazyjne
Wazne by niczego nie robic na sile i wbrew.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 07:20   #190
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

No rozumiem. Ja zdecydowałam się na Diacneal, żeby wytępić zaskórniki, a nigdy nie miałam poważniejszych problemów alergicznych (oprócz ostatniego - uczulenia na mocniej perfumowane kosmetyki - no ale to jeszcze zrozumiem ). Jestem zadowolona, widzę dobre efekty, nie chcę więcej - jak skończę tę tubkę, nie będę kupować nowej - dopiero przyszłej zimy. Na resztę roku zostanie BHA No i tyle.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 14:23   #191
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dziś nałożyłam SVR na pigwowy Hauschki bez odciskania tego tłuściocha i jest lepiej, tzn łatwiej się nakłada, mniej podkreśla skórki, nie wchodzi w pory.
Macie racje, na natłuszczoną buzię to inna bajka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-03, 14:45   #192
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
No po takiej wymianie zdań nie pozostaje mi nic innego, jak powiedzieć "ja też NIE zdecyduję się na Zorac".
W ogóle to, co mam po Diacnealu, w zupełności mi wystarczy. Nie chciałoby mi się katować dla "ciut lepszego" efektu.

Ale trzymam kciuki mocno za Erato i inne zorakujące się dziewczyny.
Ha, dzięki Akurat Zorac mniej masakruje niż Diacneal... Ja się nie obdzieram dla zabawy ani przyjemności, ani dlatego, że chcę, aby moja skóra była "jeszcze bardziej idealna" Chcę, żeby była normalna, zdrowa i ładna. A nie jest Wciąż.
Wracając do tematu, myślałam, że sie przekonam do tego SVR, ale jednak nie Co bym pod niego nie nałożyła i wszystko jedno czy się łuszczę, czy akurat nie, po dwóch-trzech godzinach wygląda tragicznie. To chyba wina tego, że moja skóra nie ma jednolitej powierzchni, i ten filtr strasznie podkreśla takie nierówności, rozszerzone pory, dziurki itp. Wyglądam gorzej, niz naprawdę jest
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 21:32   #193
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ha, dzięki Akurat Zorac mniej masakruje niż Diacneal... Ja się nie obdzieram dla zabawy ani przyjemności, ani dlatego, że chcę, aby moja skóra była "jeszcze bardziej idealna" Chcę, żeby była normalna, zdrowa i ładna. A nie jest Wciąż.
Wracając do tematu, myślałam, że sie przekonam do tego SVR, ale jednak nie Co bym pod niego nie nałożyła i wszystko jedno czy się łuszczę, czy akurat nie, po dwóch-trzech godzinach wygląda tragicznie. To chyba wina tego, że moja skóra nie ma jednolitej powierzchni, i ten filtr strasznie podkreśla takie nierówności, rozszerzone pory, dziurki itp. Wyglądam gorzej, niz naprawdę jest
Erato - wiem, dlatego trzymam kciuki

Mnie Diacneal nie masakruje, z czego bardzo się cieszę. Moja cera przyjmuje go nadzwyczaj dobrze
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 00:21   #194
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ha, dzięki Akurat Zorac mniej masakruje niż Diacneal... Ja się nie obdzieram dla zabawy ani przyjemności, ani dlatego, że chcę, aby moja skóra była "jeszcze bardziej idealna" Chcę, żeby była normalna, zdrowa i ładna. A nie jest Wciąż.
Wracając do tematu, myślałam, że sie przekonam do tego SVR, ale jednak nie Co bym pod niego nie nałożyła i wszystko jedno czy się łuszczę, czy akurat nie, po dwóch-trzech godzinach wygląda tragicznie. To chyba wina tego, że moja skóra nie ma jednolitej powierzchni, i ten filtr strasznie podkreśla takie nierówności, rozszerzone pory, dziurki itp. Wyglądam gorzej, niz naprawdę jest
Masz racje w tym przypadku SVR 50 dobrze sie prezentuje na gladkich cerach(w miare mozliwosci)bez wiekszych problemow;poniewaz w momencie kiedy skora nie ma jednolitej powierzchni uwydatnia to jeszcze bardziej i nawet dobry podklad z kremu nie pomoze.
Za kazdym razem potwierdza sie regula,ze dla kazdego dobre jest cos innegoi warto probowac,testowac,szukac.
Mnie sie udalo odnalezc swojego Graala,czego i Wam zycze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:42   #195
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

dziewczyny a jak sądzicie czy ten filtr nadaję się na zimę. Kupiła mi go mama przed wyjazdem nad jezioro w wakacje i pani w aptece nie poinformowała jej ze to jest filtr w postaci kremu tonującego nie nadawał się on wcale do smarowania ciała wiec kupiłam Iwostin Solecrin, a ten wylądował na dnie kosmetyczki w oczekiwaniu na lepsze czasy. I teraz na zime chcialam sobie sprawic jakis podkład i zastanawiam się czy mogę stosowac ten filtr zamiast podkładu??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 16:51   #196
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak sądzicie czy ten filtr nadaję się na zimę. Kupiła mi go mama przed wyjazdem nad jezioro w wakacje i pani w aptece nie poinformowała jej ze to jest filtr w postaci kremu tonującego nie nadawał się on wcale do smarowania ciała wiec kupiłam Iwostin Solecrin, a ten wylądował na dnie kosmetyczki w oczekiwaniu na lepsze czasy. I teraz na zime chcialam sobie sprawic jakis podkład i zastanawiam się czy mogę stosowac ten filtr zamiast podkładu??

Przede wszystkim to musi pasowac Tobie tymbardziej,ze o wlasciwosciach,plusach i minusach zostalo napisane juz wszystko w powyzszych postach.
Sproboj-moze akurat w ten sposob spelni sie u Ciebie-powtorze to po raz kolejny ale osobiscie lubie SVR 50 i cenie go wlasnie dodatkowo za to,ze jest zarazem filtrem i podkladem w jednym!
Kazda z Nas ma inna cere oraz preferencje,dopoki nie wyprobujesz-nie przekonasz sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:33   #197
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to musi pasowac Tobie

Wiem że musi pasowac mi, ale zastanawiam sie czy jest odpowiedni ma mróz??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:37   #198
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Wiem że musi pasowac mi, ale zastanawiam sie czy jest odpowiedni ma mróz??
Nie widze przeciwskazan,jezeli tylko bedzie sie u Ciebie dobrze spisywal
Pamietam,ze Sandija bardzo go wychwalala w warunkach zimowych ale o tym musisz sie przekonac sama.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 17:49   #199
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie widze przeciwskazan,jezeli tylko bedzie sie u Ciebie dobrze spisywal
Pamietam,ze Sandija bardzo go wychwalala w warunkach zimowych ale o tym musisz sie przekonac sama.

Hexxana przyznaje sie bez bicia, że nie czytałam dokładnie tego wątku bo myślałam ze piszecie tu raczej o jego walorach ochronnych przed promieniowanie słonecznym, a nie pielęgnacyjnych podczas zimy.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-11, 18:02   #200
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Hexxana przyznaje sie bez bicia, że nie czytałam dokładnie tego wątku bo myślałam ze piszecie tu raczej o jego walorach ochronnych przed promieniowanie słonecznym, a nie pielęgnacyjnych podczas zimy.
mysle,ze w tym watku napisalysmy prawie wszystko na temat zastosowania SVR 50 nie tylko pod katem ochrony ale takze dzialania na cere wiec warto przylozyc sie do lektury
a tak powaznie to osobiscie mam wrazenie,ze wlasnie podczas chlodnych i zimowych dni filtr lepiej trzyma sie skory i daje dodatkowa "kolderke"na buzi.Chociaz to akurat chyba odnosi sie do kazdego filtra,zima filtrowanie jest zdecydowanie przyjemniejsze i mniej przysparza problemow-przynajmniej dla mnie.
Jezeli SVR 50 nie bedzie Cie dodatkowo podsuszal to na pewno bedziesz zadowolona kiedy zapanuja mrozy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 01:01   #201
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Mnie ten filtr niestety zapchał zdąrzyłam użyć dosłownie 2 razy, strasznie żałuję, bo poza zapachniem jest świetny! Teraz tubka leży od tygodnia i czeka na zmiłowanie...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 01:38   #202
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dla mnie to jest taki filtr awaryjny, używam go, kiedy muszę wyglądać dobrze i traktuję go wtedy jako podkład. Uzywam go zamiast podkładu, żeby się trochę pooszukiwać: nałożylam filtr, co rzeczywiście jest oszukiwaniem się, bo tego nie da się nałożyć w przepisowej ilości.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:57   #203
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Wracając do tematu, myślałam, że sie przekonam do tego SVR, ale jednak nie Co bym pod niego nie nałożyła i wszystko jedno czy się łuszczę, czy akurat nie, po dwóch-trzech godzinach wygląda tragicznie. To chyba wina tego, że moja skóra nie ma jednolitej powierzchni, i ten filtr strasznie podkreśla takie nierówności, rozszerzone pory, dziurki itp. Wyglądam gorzej, niz naprawdę jest
Przeszłam to samo z tym filtrem, wchodził mi w pory i wszelkie zakamarki, podreślał nie znane mi dotąd zmarszczki . Dopiero nałożony na olej z dzikiej róży wygladał w miarę znośnie, stwierdziłam że może się jakoś z nim przemęczę i..................... mnie zapchał
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 13:36   #204
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Witam świątecznie!

Myślę, ze czas podciągnąć wątek o moim ulubionym filtrze!
Mam pytanie odnośnie SVR50. Używam go z powodzeniem jako 2 w 1 czyli filtr i podkład. Pudruję całość sypkim i taki efekt w pełni mnie satysfakcjonuje. Zastanawiam się ostatnio, czy jest sens nakładać SVR pędzlem do podkładu?
Czy może stosujecie taką metodę, a może pędzel nie zapewnia odpowiedniego krycia? Jak sądzicie taka technika pomoże czy zaszkodzi?
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 18:44   #205
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

"SVR 50 Compact NOWOŚĆ

Wskazania: skóra wrażliwa, tłusta, skłonna do przebarwień, bielactwo, ekstremalne nasłonecznienie.

Działanie: SPF 50, chroni przed UVB i UVA, IR, matuje, ujednolica koloryt skóry, doskonale kryje niedoskonałości skóry. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne.

Stosowanie: nakładać gąbeczką pokrywając dokładnie całą skórę twarzy. Powtarzać aplikacje. Zastępuje podkład i puder, daje idealne, matowe wykończenie. Wygodne i eleganckie opakowanie w dodatkowym etui.

Skład: innowacyjne połączenie czystych, mikronizowanych filtrów mineralnych, witamina E. Beztłuszczowy, nie powoduje powstawania zaskórników. Odporny na wodę i pot. Bez środków zapachowych."

Ma byc dostepny w maju a to juz tuz tuz przyznam sie,ze bardzo ciekawa go jestem i czy kolor zostanie utrzymany w takiej samej tonacji czy nie...
Jezeli ktoras z Was cos bedzie mogla napisac to bede bardzo wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 61_d1e4c.jpg (4,2 KB, 19 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:29   #206
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

a czy to jest tez ten czy to zupełnie inny filtr? http://www.allegro.pl/item186974111_...za_.html#photo
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 09:43   #207
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
a czy to jest tez ten czy to zupełnie inny filtr? http://www.allegro.pl/item186974111_...za_.html#photo
To juz zupelnie inny filtr,rozni sie glownie kolorem-jest bardzo pomaranczowy

a piszemy tutaj o tym filtrze SVR 50

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1409
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 09:00   #208
littleblackdress
Raczkowanie
 
Avatar littleblackdress
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 45
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Witam Was dziewczyny!
mam pytanie, czy któraś z Was słyszała może o kompakcie-dermokosmetyku podkłąd + filtr 50 firmy SVR?widziałam ostatnio reklamę i jestem bardzo ciekawa opinii na jego temat.pozdrawiam!
littleblackdress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 16:13   #209
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez littleblackdress Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny!
mam pytanie, czy któraś z Was słyszała może o kompakcie-dermokosmetyku podkłąd + filtr 50 firmy SVR?widziałam ostatnio reklamę i jestem bardzo ciekawa opinii na jego temat.pozdrawiam!

Pisalam o nim kilka postow wyzej i do tej pory nikt o kompakcie slowa nie napisal jest to nowosc,ktora ma byc dostepna od maja br ale jak widac nadal cisza
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 12:35   #210
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

SVR spf 50 ponownie zmienił skład- to juz chyba trzeci raz.
oto aktualny:

SVR 50 Ecran tientee :

aqua, cyclomethicone, titanium dioxide, glycerin, hexyldecyl stearate,
zinc oxide, caprylyl dimethicone ethoxy glucoside, sodium PCA, sodium
chloride, tocopherol acetate, polyglyceryl-4 isostearate, alumina,
methicone, cetyl dimethicone, Thermus Termophilus Ferment,
cyclomethiconol, quaternium-90 bentonite, dimethicone, dimethiconol,
alcohol, potassium sorbate, phenoxyethanol, glycerin, methylparaben,
CI77491, CI77492, CI77499
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.