Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 15:26   #1171
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja uwielbiam medycynę estetyczną, robiłam kilka różnych zabiegów i tak jestem bardzo zadowolona, może nie wyglądam na 18 lat, ale 10 lat młodziej
też uwielbiam, ja robiłam jak na razie botoks 3 razy i raz mezoterapię igłową a teraz idę na wypełnienie doliny łez, bo mezo nic nie dała na zmarszczki pod oczami
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:34   #1172
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
To dodam Wam dla porównania trzy kolory Mój naturalny blond, lekko przyciemniony i aktualny brązik jestem bardzo ciekawa Waszej opinii ) małżonek chce blondynkę z powrotem...
sorry za głupią minę ale z lepszą nie znalazłam foty
Kasiu, faktycznie w ciemnych bardziej charakternie wyglądasz, a w blondzie jakieś 3-4 lata młodziej, jeśli już tę kwestię tu w wątku rozpatrujemy

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:36
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 15:45   #1173
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
też uwielbiam, ja robiłam jak na razie botoks 3 razy i raz mezoterapię igłową a teraz idę na wypełnienie doliny łez, bo mezo nic nie dała na zmarszczki pod oczami
Chyba mam dziś problemy z percepcją, ale czy dobrze zrozumiałam, że masz dopiero 26 lat, ludzie dają raptem Ci 16-17, a mimo to masz już 3 botoksy za sobą?

Nie oceniam, ale jak spojrzałam na to całościowo, to nie ogarniam. Ten botoks to po to, żeby na jeszcze młodszą wyglądać? A jednocześnie mówisz, że młody wygląd Ci w pracy przeszkadza.

I nie, nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej. I chętnie spróbuję zrozumieć

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2012-02-25 o 15:47
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:07   #1174
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Chyba mam dziś problemy z percepcją, ale czy dobrze zrozumiałam, że masz dopiero 26 lat, ludzie dają raptem Ci 16-17, a mimo to masz już 3 botoksy za sobą?

Nie oceniam, ale jak spojrzałam na to całościowo, to nie ogarniam. Ten botoks to po to, żeby na jeszcze młodszą wyglądać? A jednocześnie mówisz, że młody wygląd Ci w pracy przeszkadza.

I nie, nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej. I chętnie spróbuję zrozumieć
Zgadza się, ale niestety mam straszne mimiczne zmarszczki wokół oczu i botoks robię tylko na kurze łapki, bo wtedy skóra jest trochę wyprostowana (niestety zmarszczki to efekt tego że kiedyś bardzo dużo się opalałam) a wolę teraz zapobiegać niż potem żałować że nic z tym nie robiłam, bo kremy nie pomagają.

I co jak co, ale ze względu na te zmarszczki już prawie w ogóle się nie uśmiecham
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:11   #1175
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bardzo ładne wszystkie jesteście
dowód na to, że Polski są wyjątkowe urodziwe
Uroczysko fajowy makijaż i cudowne brwi
Zgadzam się, Polki są wyjątkowo ładne

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32527153]Rowniez nigdy nie wzielabym Cie za nastolatke. Moim zdaniem urode masz bardzo swieza, dziewczeca, ale wygladasz dosc powaznie. Z gimnazjalistka bym Cie nie pomylila .[/QUOTE]
Ale ja nie pisałam, że mnie biorą za gimnazjalistkę, tylko moją koleżankę! I że młodsze chłopaki do niej zarywają Ale ona faktycznie i zachowanie ma takie, i styl ubierania się... I najlepsze jest to, że sama to lubi, a z drugiej strony narzeka, że chłopaka nie może znaleźć

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
moim zdaniem lat dodaje waga
To chyba zależy od danej twarzy. Mi dodatkowe kg ujmowały lat, a jak schudłam buzia zaczęła wyglądać poważniej.

Ja to w ogóle mam cechy typowe dla młodszych dziewczyn - niski wzrost, drobną budowę ciała, nie za duży biust, blond loki i jeszcze ten dziecinny głos, którego nie cierpię Dlatego zawsze dają mi mniej lat niż mam. Ale staram postarzać się makijażem i ciuchami I kiedyś,jeden jedyny raz w życiu ufarbowałam się na brąz Dokładnie tak jak kasiaj85 ubzdurałam sobie, że w blondzie jestem taka mało wyrazista ;P

Moja mama i babcia też wyglądają dużo młodziej. Kurde, moja mamcia 57 lat, wygląda jak normalna kobieta, a jak patrzę na jej rówieśniczki - normalnie takie babcie że szok

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32531304]Kurcze, tak patrze na te zdjecia i choc wszystkie ladne to okazalo sie, ze zadna nie nastolatka .[/QUOTE]
Bo już z góry wiedziałyście ile mamy lat. Co innego jakbyśmy nie mówiły, tylko wrzuciły zdjęcia, a potem zapytały. Poza tym wypowiadamy się na forum nie od dzisiaj, i z tych wypowiedzi też można sobie wyobrazić osobę. Np. gdybym nie wiedziała ile masz lat, to dawałabym Ci więcej niż masz, bo Twoje wypowiedzi zazwyczaj są bardzo poważne

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32532871]Ja ponoc dosc mlodo wygladam. Mam tez dziarski i pewny siebie sposob bycia. Nie wygladam na przestraszona malolate. Pomaga mi to zawsze w pracy. Prace, ktore podejmuje zawsze sa zwiazne z dziedzina w ktorej doswiadczenie jest kluczowe. O ile moj wyglad nie budzi zaufania, bo wygladam mlodo (widac wiec, ze doswiadczenia wielkiego nie mam) o tyle strojem i zachowaniem nadrabiam wrazenie, zem ja posiadajaca moc niszczenia niczym Atylla - wodz Hunow . Zawsze kazdego udaje mi sie do siebie przekonac .
Wiadomo, ze jesli moje zachowanie i stroj bylyby "na sierotke" badz "na szara myszke" to nikt by ze mna nawet nie gadal.

Daltego tez uwazam, ze robienie wrazenia jest prawdziwa sztuka. Opanowanie jej niezwykle pomaga w kreowaniu tego, jak widza nas inni i nawet jesli ktos wyglada mlodo to nie musi byc odbierany mlodo.
[/QUOTE]


A jaką masz pracę, jeśli można spytać?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi ostatnio mówią, że mnie te włosy spoważniają, że blond jest lepiej a ja sama nie wiem, bardzo dobrze się w tych włoskach czuję...
ZAWSZE mówią, że jak chcesz wyglądać młodziej, to farbuj się na blond. Moim zdaniem to głupie, bo po pierwsze nie każdemu pasuje, a po drugie - niech każdy nosi taki kolor, w jakim dobrze się czuje
Ale skoro Ty masz naturalnie blond włoski to muszę przyznać, że wyglądasz w nich najlepiej I jakie ładne masz łuki brwiowe

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-02-25 o 16:15
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:18   #1176
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale niestety mam straszne mimiczne zmarszczki wokół oczu i botoks robię tylko na kurze łapki, bo wtedy skóra jest trochę wyprostowana (niestety zmarszczki to efekt tego że kiedyś bardzo dużo się opalałam) a wolę teraz zapobiegać niż potem żałować że nic z tym nie robiłam, bo kremy nie pomagają.

I co jak co, ale ze względu na te zmarszczki już prawie w ogóle się nie uśmiecham
Na kurze łapki fajnym sposobem jest miękka grzywka, która jest lekko jakby dłuższa na bokach, bardzo ładnie to zakrywa, wygładza optycznie i czoło i boki twarzy przy okach Z tym, ze nie każdemu pasuje i nie każdy lubi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:26   #1177
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Chyba mam dziś problemy z percepcją, ale czy dobrze zrozumiałam, że masz dopiero 26 lat, ludzie dają raptem Ci 16-17, a mimo to masz już 3 botoksy za sobą?

Nie oceniam, ale jak spojrzałam na to całościowo, to nie ogarniam. Ten botoks to po to, żeby na jeszcze młodszą wyglądać? A jednocześnie mówisz, że młody wygląd Ci w pracy przeszkadza.

I nie, nie mam nic przeciwko medycynie estetycznej. I chętnie spróbuję zrozumieć


Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość

I co jak co, ale ze względu na te zmarszczki już prawie w ogóle się nie uśmiecham
Ja tam sie czesto chichram. Do tego mam mimike jak Jim Carrey i non stop nawet nieswiadomie sie marszcze.
Nie zrezygnowalabym jednak z usmiechania sie dla mniej pomarszczonej skory.

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Ja to w ogóle mam cechy typowe dla młodszych dziewczyn - niski wzrost, drobną budowę ciała, nie za duży biust, blond loki i jeszcze ten dziecinny głos, którego nie cierpię
Wygladam nieco podobnie. Mam nieduzy biust, niestety wystajaca, okragla i spora pupe (zawsze zazdroszcze innym malego tyleczka ), blond dlugie wlosy.
Glos mam jednak dziwny. Czasami mam niski glos jakbym butelke whisky dzien wczesniej wypila a czasami piszcze tak, ze tylko nietoperze mnie slysza .



Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Bo już z góry wiedziałyście ile mamy lat. Co innego jakbyśmy nie mówiły, tylko wrzuciły zdjęcia, a potem zapytały. Poza tym wypowiadamy się na forum nie od dzisiaj, i z tych wypowiedzi też można sobie wyobrazić osobę. Np. gdybym nie wiedziała ile masz lat, to dawałabym Ci więcej niż masz, bo Twoje wypowiedzi zazwyczaj są bardzo poważne
Czy ja wiem czy moje wypowiedzi takie powaznie? Raczej tu powaznych tematow nie poruszamy, wiec i ciezko sie powaznie wypowiadac .
Mam moze specyficzny sposob bycia . Blizej mi do ekipy Monthy Pythona niz Teletubisia. W naszym kraju sarkazm czy ironia zawsze sie zle ludzia kojarza i moze dlatego wydaje sie byc stara babcia .

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A jaką masz pracę, jeśli można spytać?
Ogolnie mowiac zajmuje sie prawem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 16:38   #1178
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale niestety mam straszne mimiczne zmarszczki wokół oczu i botoks robię tylko na kurze łapki, bo wtedy skóra jest trochę wyprostowana (niestety zmarszczki to efekt tego że kiedyś bardzo dużo się opalałam) a wolę teraz zapobiegać niż potem żałować że nic z tym nie robiłam, bo kremy nie pomagają.

I co jak co, ale ze względu na te zmarszczki już prawie w ogóle się nie uśmiecham
Gdyby takie pierdoły jak kurze łapki miały mi odebrać radość życia i ze względu na nie nie śmiałabym się, to straszne byłoby to moje życie.
Moje kurze łapki też mnie potrafią przygnębić, ale są ważniejsze rzeczy niż kilka zmarch.

Ddiana, ty kiedyś pisałaś, że leżałaś w szpitalu ze względu na uczuleniowe sprawy. Od 10 lat męczę się z czymś, co mój dermatolog nazwał zmianami łuszczycowymi. I to jej leczenie o kant d..y można rozbić. Masz namiary może na jakiegoś super dermatologa, który wyśle na badania bez łachy i przejmnie się tym, że cierpisz i potrzebujesz pomocy a nie kolejnej maści ze sterydami lib witaminką A?

I dziękuję za komplementy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:42   #1179
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kasia, ja wybieram Ciebie na zdjęciu nr 2, ciemny blond w chłodniejszym odcieniu niż na zdjęciu nr 1
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:48   #1180
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32543692]Ja tam sie czesto chichram. Do tego mam mimike jak Jim Carrey i non stop nawet nieswiadomie sie marszcze.
Nie zrezygnowalabym jednak z usmiechania sie dla mniej pomarszczonej skory.[/QUOTE]
Rezygnowanie z uśmiechania się, żeby nie mieć zmarszczek brzmi dla mnie jak kosmos Jak można tak się katować? Sama mam delikatną skórę wokół oczu i zmarszczki, ale trudno. Kiedyś może będę z tego powodu robić botoks, ale póki co chcę cieszyć się życiem, być spontaniczna i marszczyć się na twarzy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32543692]Wygladam nieco podobnie. Mam nieduzy biust, niestety wystajaca, okragla i spora pupe (zawsze zazdroszcze innym malego tyleczka ), blond dlugie wlosy.
Glos mam jednak dziwny. Czasami mam niski glos jakbym butelke whisky dzien wczesniej wypila a czasami piszcze tak, ze tylko nietoperze mnie slysza .[/QUOTE]
Ojej, ja też mam taką okrągłą pupę, ku uciesze swojego TŻ-ta. Może nie jest jakaś duża, bo i biodra mam wąskie (a ramiona szerokie), niemniej jednak wolałabym mieć ją płaską

Wrzuć zdjęcie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32543692]Czy ja wiem czy moje wypowiedzi takie powaznie? Raczej tu powaznych tematow nie poruszamy, wiec i ciezko sie powaznie wypowiadac .
Mam moze specyficzny sposob bycia . Blizej mi do ekipy Monthy Pythona niz Teletubisia. W naszym kraju sarkazm czy ironia zawsze sie zle ludzia kojarza i moze dlatego wydaje sie byc stara babcia .

Ogolnie mowiac zajmuje sie prawem.[/QUOTE]
Tematy może i mało poważne, ale niektóre Twoje wypowiedzi wręcz chłodem biją

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Jeszcze a propos uśmiechania się i zmarszczek - przypomniało mi się, jak kiedyś czytałam z nudów jakiś wywiad z Victorią Bekham (czy tam artykuł o niej), i ona właśnie mówiła, że nie uśmiecha się, bo po pierwsze to pogłębia zmarszczki, a po drugie źle wygląda uśmiechnięta. A pisali, że prywatnie jest taką pogodną i ciepłą osobą. No faktycznie na taką wygląda

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-02-25 o 16:44
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:52   #1181
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja również. Robisz piorunujące wrażenie jako blondynka
Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Teraz jak pokazałaś blond foty, to zdecydowanie jestem za Twoim naturalnym kolorem włosów
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Się zgadzam
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32542750]Kasiu, faktycznie w ciemnych bardziej charakternie wyglądasz, a w blondzie jakieś 3-4 lata młodziej, jeśli już tę kwestię tu w wątku rozpatrujemy [/QUOTE]

ooo jaka jednogłośność w narodzie! to coś w tym musi być ok, czyli tradycyjnie wracam do blondu przynajmniej na lato
ja właśnie lubię brąz za tą wyrazistość

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle mam cechy typowe dla młodszych dziewczyn - niski wzrost, drobną budowę ciała, nie za duży biust, blond loki i jeszcze ten dziecinny głos, którego nie cierpię Dlatego zawsze dają mi mniej lat niż mam. Ale staram postarzać się makijażem i ciuchami I kiedyś,jeden jedyny raz w życiu ufarbowałam się na brąz Dokładnie tak jak kasiaj85 ubzdurałam sobie, że w blondzie jestem taka mało wyrazista ;P


ZAWSZE mówią, że jak chcesz wyglądać młodziej, to farbuj się na blond. Moim zdaniem to głupie, bo po pierwsze nie każdemu pasuje, a po drugie - niech każdy nosi taki kolor, w jakim dobrze się czuje
Ale skoro Ty masz naturalnie blond włoski to muszę przyznać, że wyglądasz w nich najlepiej I jakie ładne masz łuki brwiowe
oj, ja sobie nie ubzdurałam tylko jestem
no tak, bo taka prawda, Matka Natura się zna na rzeczy jednak... i kombinowanie przy niej nie zawsze wychodzi na korzyść... ) Jej, a co do tych łuków dziękuję ale jakoś nigdy na to nie zwracałam uwagi... Niedawno zaczęłam podkreślać brwi bo bez nich podkreślonych to juz w ogóle moja twarz byłaby bez wymiaru...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 16:52   #1182
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość

Wrzuć zdjęcie
Nie ma na co patrzec, naprawde .

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tematy może i mało poważne, ale niektóre Twoje wypowiedzi wręcz chłodem biją
Jak kogos uwazam za idiote to przechodze w tryb chlodu . Bardzo takie podejscie w pracy pomaga .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:53   #1183
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

botoks robi się wtedy, kiedy zmarszczki mimiczne zaczynają się pokazywać, bo jak już się zrobią to trochę za późno.
Generalnie zabiegi robi sie po to by zapobiegać a ie leczyć.
Ja pierwszy zabieg zrobiłam, jak miałam 25 lat
Ja jeżdżę do Rybnika i polecam.
James a różne rzeczy robiłam, nie zadowolona byłam z usuwania laserowego owłosienia i zamykania naczynek.
Botoks jest fajny, ale efekt jest krótkotrwały i w sumie to bardzo drogo wychodzi.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:56   #1184
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kasiaj85, moim zdaniem najlepiej Ci w rudym. Domyslam sie jednak, ze nie bierzesz tego koloru pod uwage bo zdjecia nie wstawilas choc wiem, ze ruda bylas .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:57   #1185
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Kasia, ja wybieram Ciebie na zdjęciu nr 2, ciemny blond w chłodniejszym odcieniu niż na zdjęciu nr 1
to taki był przejściowy z blondu do brązu chyba z tego co pamiętam. Ja mam ogólnie tak, że na lato wolę blond jakoś tak wiosennie się wtedy robi, a na zimę "chowam się" pod ciemnym wyrazistym kolorem...
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Rezygnowanie z uśmiechania się, żeby nie mieć zmarszczek brzmi dla mnie jak kosmos Jak można tak się katować? Sama mam delikatną skórę wokół oczu i zmarszczki, ale trudno. Kiedyś może będę z tego powodu robić botoks, ale póki co chcę cieszyć się życiem, być spontaniczna i marszczyć się na twarzy
dokładnie, mnie też to niesamowicie dziwi. Poza tym... życie nam się w tych zmarszczkach odbija, nie wiem, tak jakoś uważam, ja bym chyba nigdy nie zrobiła sobie botoksu... co mi to da że będę wyglądać młodziej? ja nie rozumiem tego parcia na młodość.. tzn ok, kremy itp dla dobrej kondycji skóry to rozumiem... ale zabiegi? ostrzykiwania... ? ja bym tego nie zrobiła bo po prostu po co? Dla mnie to tak samo dziwne jak implanty piersi (swoją drogą, afera niezła z tymi francuskimi implantami się zrobiła, słyszałyście??)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:59   #1186
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Kasiaj85 wiesz dla jednych dziwne jest namiętne kupowania kolorówki, dla innych to a dal innych tamto, ludzie są generalnie różni.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:00   #1187
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
botoks robi się wtedy, kiedy zmarszczki mimiczne zaczynają się pokazywać, bo jak już się zrobią to trochę za późno.
Generalnie zabiegi robi sie po to by zapobiegać a ie leczyć.
Ja pierwszy zabieg zrobiłam, jak miałam 25 lat
Ja jeżdżę do Rybnika i polecam.
James a różne rzeczy robiłam, nie zadowolona byłam z usuwania laserowego owłosienia i zamykania naczynek.
Botoks jest fajny, ale efekt jest krótkotrwały i w sumie to bardzo drogo wychodzi.
Ja mam mimiczne zmarszczki (oczy i czolo), ale jeszcze nic z nimi nie robie.
Czemu uwazasz, ze jak zmarszczki mimiczne juz sa to jest za pozno? Zawsze mi sie wydawalo, ze najpierw paralizujesz miesnie botoksem, potem wypelniasz zmarszczke i jestes piekna jak ta lala .

btw: ile u Ciebie sie botoks trzymal? Rzcezywiscie efekt miesci sie w granicach 20-30 tygodni?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:04   #1188
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
botoks robi się wtedy, kiedy zmarszczki mimiczne zaczynają się pokazywać, bo jak już się zrobią to trochę za późno.
Generalnie zabiegi robi sie po to by zapobiegać a ie leczyć.
Ja pierwszy zabieg zrobiłam, jak miałam 25 lat
Ja jeżdżę do Rybnika i polecam.
James a różne rzeczy robiłam, nie zadowolona byłam z usuwania laserowego owłosienia i zamykania naczynek.
Botoks jest fajny, ale efekt jest krótkotrwały i w sumie to bardzo drogo wychodzi.
Ja też pierwszy raz zrobiłam rok temu w kwietniu no ale efekt tylko na ok 3-5 m-cy, dlatego już 3 razy byłam. I dokładnie botoks jest żeby zapobiegać, zmarszczek nie usunie jak się utrwalą, a czemu nie korzystać jak są takie możliwości wszystko dla ludzi. Ja jeżdżę do lekarza do Katowic.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32544357]Ja mam mimiczne zmarszczki (oczy i czolo), ale jeszcze nic z nimi nie robie.
Czemu uwazasz, ze jak zmarszczki mimiczne juz sa to jest za pozno? Zawsze mi sie wydawalo, ze najpierw paralizujesz miesnie botoksem, potem wypelniasz zmarszczke i jestes piekna jak ta lala .

btw: ile u Ciebie sie botoks trzymal? Rzcezywiscie efekt miesci sie w granicach 20-30 tygodni?[/QUOTE]
ja raz miałam 3 m-ce a raz 5 m-cy, w zależności jaki preparat, moim zdaniem najlepszy jest botox, ale dwa razy zrobiłam Azzalure.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:06   #1189
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Kasiaj85 wiesz dla jednych dziwne jest namiętne kupowania kolorówki, dla innych to a dal innych tamto, ludzie są generalnie różni.
No całkowicie się z Tobą zgadzam, uważam (mam nadzieje), że moja wypowiedź nie była rażąca w żaden sposób. Powiedziałam po prostu, że dla mnie to dziwne i tyle...?a i że sobie bym tego po prostu nie zrobiła...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 17:07   #1190
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

James bo botoks jest po to żeby opóźnić powstanie zmarszczek mimicznych, oczywiście on czasowo je "zakrywa" tj. nie widać, ze je masz, ale nie o to do końca chodzi.
Ja strasznie marszczę czoło i botoks dawał cudowny efekt, ale u mnie trzyma się jakieś 5-6 mc i stwierdziłam, że to za drogo wychodzi i już nie będę robić. Generalnie to i tak długo, bo w sumie klasycznie to po 3 mc może nawet zniknąć.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No całkowicie się z Tobą zgadzam, uważam (mam nadzieje), że moja wypowiedź nie była rażąca w żaden sposób. Powiedziałam po prostu, że dla mnie to dziwne i tyle...?a i że sobie bym tego po prostu nie zrobiła...
Ale ja się nie poczułam urażona, bo ja generalnie robię to co uważam za słuszne i co mi się podoba a zdanie innych jakoś tak mnie mało obchodzi.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:08   #1191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ojej, ja też mam taką okrągłą pupę, ku uciesze swojego TŻ-ta. Może nie jest jakaś duża, bo i biodra mam wąskie (a ramiona szerokie), niemniej jednak wolałabym mieć ją płaską
Nie wiesz co mówisz Mam płaskie i małe siedzenie i uwierz, jak nie mam odpowiednio miekkiego krzesla, kanpay, etc, to męka dla mojego siedzenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:08   #1192
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No całkowicie się z Tobą zgadzam, uważam (mam nadzieje), że moja wypowiedź nie była rażąca w żaden sposób. Powiedziałam po prostu, że dla mnie to dziwne i tyle...?a i że sobie bym tego po prostu nie zrobiła...
Każdy ma swoje zdanie, ja akurat nic przeciwko medycynie estetycznej nie mam, tak samo jak nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej.

Ja po prostu wolę zapobiegać, bo wiem ile moja mama teraz wydaje kasy na medycynę estetyczną, a wychodzi to drożej niż zapobieganie. Tak że wolę raz np na 3 m-ce wydać na botoks a kupić tańszy krem pod oczy np AnneMarie Boerlind niż droższy krem który i tak nie działa.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:12   #1193
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

chirurgia plastyczna to mi osobiście przeraża
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:12   #1194
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiesz co mówisz Mam płaskie i małe siedzenie i uwierz, jak nie mam odpowiednio miekkiego krzesla, kanpay, etc, to męka dla mojego siedzenia
Po długim siedzeniu każdy tyłek będzie boleć

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zdanie, ja akurat nic przeciwko medycynie estetycznej nie mam, tak samo jak nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej.

Ja po prostu wolę zapobiegać, bo wiem ile moja mama teraz wydaje kasy na medycynę estetyczną, a wychodzi to drożej niż zapobieganie. Tak że wolę raz np na 3 m-ce wydać na botoks a kupić tańszy krem pod oczy np AnneMarie Boerlind niż droższy krem który i tak nie działa.
Ja póki co naiwnie wierzę, że te kremy mi pomogą, a o botoksach zacznę myśleć może po 30
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:14   #1195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Po długim siedzeniu każdy tyłek będzie boleć
Ale chudy 5 razy szybciej i bolesniej i generalnie zadna kiecka na mnie ladnie nie chce lezeć na plaskim
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:15   #1196
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale chudy 5 razy szybciej i bolesniej i generalnie zadna kiecka na mnie ladnie nie chce lezeć na plaskim
ja tam wolę płaskie niz takie jak ma JLo
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:16   #1197
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No całkowicie się z Tobą zgadzam, uważam (mam nadzieje), że moja wypowiedź nie była rażąca w żaden sposób. Powiedziałam po prostu, że dla mnie to dziwne i tyle...?a i że sobie bym tego po prostu nie zrobiła...
Pewnie Kasiu, nikt sie tu nie gniewa na czyjes opinie .

Ja z kolei chcialabym pare zabiegow. Chetnie zrobilabym sobie nos, powieki a przede wszystkim kolana. Nie znosze swoich kolan.
Ja wiem, ze zawsze sie mowi, ze trzeba pokochac siebie i bla bla bla. To jakos do mnie nie przemawia. Nie podobaja mi sie pewne rzeczy w sobie i ciezko mi patrzac na moje kolana nie skrzywic sie z dezaprobata . Niestety platyka kolan to ciezki zabieg, bardzo drogi i malo kto sie go w Polsce podejmuje. Dla "inspiracji"przeglada m stare zdjecia Demi Moore i te obecne i powiem, ze bardzo mnie przyszla wizja zabiegu ekscytuje bo efekt jest swietny .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
James bo botoks jest po to żeby opóźnić powstanie zmarszczek mimicznych, oczywiście on czasowo je "zakrywa" tj. nie widać, ze je masz, ale nie o to do końca chodzi.
Ja strasznie marszczę czoło i botoks dawał cudowny efekt, ale u mnie trzyma się jakieś 5-6 mc i stwierdziłam, że to za drogo wychodzi i już nie będę robić. Generalnie to i tak długo, bo w sumie klasycznie to po 3 mc może nawet zniknąć.
Ja chyba sobie w tym roku sprezentuje na czolko .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:18   #1198
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja tam wolę płaskie niz takie jak ma JLo
A tez masz plaski Pingiwn?
Noo, zawsze powtarzam małzowi, ze co jak co, ale w zyciu bym takiej d*** jak Jo Lo miec nie chciała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:22   #1199
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ale ja się nie poczułam urażona, bo ja generalnie robię to co uważam za słuszne i co mi się podoba a zdanie innych jakoś tak mnie mało obchodzi.
to bardzo ok, bo ta Twoja uwaga zabrzmiała trochę jakbyś jednak poczuła się urażona
ja mam podobne podejście, właśnie jeśli chodzi o wspomniane przez Ciebie kupowanie kolorówki namiętne, więc może dlatego odebrałam ten prztyczek w nos jakoś osobiście... ale też mnie mało obchodzi co ludzie powiedzą, także chyba mamy zdrowe podejście do tematu )
Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Każdy ma swoje zdanie, ja akurat nic przeciwko medycynie estetycznej nie mam, tak samo jak nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej.

Ja po prostu wolę zapobiegać, bo wiem ile moja mama teraz wydaje kasy na medycynę estetyczną, a wychodzi to drożej niż zapobieganie. Tak że wolę raz np na 3 m-ce wydać na botoks a kupić tańszy krem pod oczy np AnneMarie Boerlind niż droższy krem który i tak nie działa.
a to ja tak do tego nie podchodzę, w ogóle nie poddałabym się żadnemu zabiegowi dobrowolnie (pewnie dlatego że nigdy w życiu nie leżałam w szpitalu i samej mi do leżenia gdziekolwiek na stole niespieszno). wiem jedno - ja natury na dzień dzisiejszy nie zamierzam poprawiać... strasznie mi się nie podoba mój nos ale z tym żyję bo wolę mieć jaki mam niż iść pod nóż z tak błahego powodu... Choć jednocześnie rozumiem, że są dziewczyny, które mogą mieć np bardzo duże kompleksy związane z jakąś częścią ciała i twarzy i chcą to poprawić. Nikomu nie bronię, z transparentami nie chodzę bo uważam, ze każdy powinien mieć prawo zrobić ze swoim ciałem co chce )
mam nadzieję, że po 40stce nie zmienię zdania... ) mam wiele koleżanek starszych od siebie (ze strony męża, z naszej paczki) które mają np. zmarszczki wkoło oczu jak się śmieją i wyglądają z nimi tak naturalnie i tak cudownie że zapłakałabym się jakby sobie zrobiły botox... ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:26   #1200
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Ja póki co naiwnie wierzę, że te kremy mi pomogą, a o botoksach zacznę myśleć może po 30
Mam tak samo. Zawsze przy okazji urodzin gadam, że na 30-te zrobię sobie jedenastkę między brwiami.
W świetle Waszych wypowiedzi, chyba już jestem spóźniona
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.