Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 13:52   #2671
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja noszę głównie czarne rzeczy, posiadam też czerwone rurki w kratkę czarne spodnie, sweterki, zakolanówki... a do tego glany

a oto mój kolorek dzisiaj rano w przedpokoju:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reed.jpg (24,9 KB, 55 załadowań)
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:18   #2672
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A ja nosze to w czym mi wygodnie i to co mi się podoba. Zwykle rurki alco granatowe albo szare, legginsy.. zweterki różowe albo czarne.. co do makijażu no właśnie odkąd mam jasną czerwień maluję ciemniej oczy.. kreska na dole i na górze powieki.
Czasem ciemne fioletowe albo szare cienie.. szminka różowa albo ciemno różowa pod czerwień podchodząca.. trochę różu, ciemniejszy podkład ale nie za ciemny,,,

PS kamulla fajny kolorek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-24 o 16:19
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:36   #2673
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kamulla śliczne włosy
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:20   #2674
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej. Wczoraj farbowałam resztą Allwavesa z utleniaczem 9% na całość. Trzymałam przeszło godzinę, na wcześniej naolejowane włosy. Stwierdzam, że Allwaves to pewniak, ale nie KWC, niestety. Stan włosów- przesuszone. To czuć i widać. Ale kolor lepszy niż ostatnim razem. Oczywiście końce ciemniejesze niż góra, ale nie przeszkadza mi to jakoś wybitnie. Po kąpieli rozjaśniającej trochę się to zgubiło, ale włosy się podsuszyły dodatkowo. Co do samego koloru, to nie ma żarówy jak u Luny z yotuba, ale chyba wolę taki kolor bardziej "naturalny" (o ile czerwony może być naturalny). Fotki z parku w Żywcu i z mieszkania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00454.jpg (55,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00453.jpg (50,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00455.jpg (61,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00457.jpg (34,6 KB, 49 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:20   #2675
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziękuję, ale z góry są niestety niesamowicie różowe, w słońcu to wrażenie tylko się potęguje :< zostało mi ok 40 ml tej farby, nie wiem co z nia zrobić.. szukam następnej
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:00   #2676
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj farbowałam resztą Allwavesa z utleniaczem 9% na całość. Trzymałam przeszło godzinę, na wcześniej naolejowane włosy. Stwierdzam, że Allwaves to pewniak, ale nie KWC, niestety. Stan włosów- przesuszone. To czuć i widać. Ale kolor lepszy niż ostatnim razem. Oczywiście końce ciemniejesze niż góra, ale nie przeszkadza mi to jakoś wybitnie. Po kąpieli rozjaśniającej trochę się to zgubiło, ale włosy się podsuszyły dodatkowo. Co do samego koloru, to nie ma żarówy jak u Luny z yotuba, ale chyba wolę taki kolor bardziej "naturalny" (o ile czerwony może być naturalny). Fotki z parku w Żywcu i z mieszkania
bardzo ładny ten kolor zwłaszcza w słońcu ale też widać to przesuszenie, ale odżywki na pewno pomoże i będzie lepiej
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:02   #2677
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziewczyny, wszystkie wasze kolory mi sie niesamowicie podobają

falka_19 u mnie też końcówki są nieco ciemniejsze z tym że jak widać na moim zdjęciu które ostatnio wstawiłam, teraz różnicy prawie nie widać, za to wtedy była fatalna teraz mam praktycznie taką żarówe w słońcu jak Louna

oooj moje włosy zaczynają sie sprzeciwiać moim praktykom czas zaopatrzyć się w jakąś maske do włosów
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 13:43   #2678
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Hej. Wczoraj farbowałam resztą Allwavesa z utleniaczem 9% na całość. Trzymałam przeszło godzinę, na wcześniej naolejowane włosy. Stwierdzam, że Allwaves to pewniak, ale nie KWC, niestety. Stan włosów- przesuszone. To czuć i widać. Ale kolor lepszy niż ostatnim razem. Oczywiście końce ciemniejesze niż góra, ale nie przeszkadza mi to jakoś wybitnie. Po kąpieli rozjaśniającej trochę się to zgubiło, ale włosy się podsuszyły dodatkowo. Co do samego koloru, to nie ma żarówy jak u Luny z yotuba, ale chyba wolę taki kolor bardziej "naturalny" (o ile czerwony może być naturalny). Fotki z parku w Żywcu i z mieszkania
pięknie!
a mi wczoraj szwagierka powiedziała że mam źle pofarbowane włosy.. że z tyłu mi nie pokryło odrostów i gdzieniegdzie mam jaśniejsze tzn źle farbe rozprowadziłam.. no trudno nic nie poradze ale za miesiąc będe do niej chyba szła na farbowanie odrostów bo to juz 2 raz jak się okazało że nie mam dobrze pokrytych odrostów..:brzy dal:
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:46   #2679
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Oj, znam ból przesuszenia, tylko u mnie to się objawia jaśniejszymi końcówkami. Po pierwszym, drugim myciu jeszcze się trzymają, ale potem coraz większa różnica w porównaniu z górą, która pięknie trzyma kolor...

Wczoraj na sesji foto z przyjaciółką, po drugim myciu głowy wyglądały, jak w załączniku - w końcu dokładnie taki kolor, jak mam w rzeczywistości.
No to patrzę i się 'nacieszam', bo od kolejnych sesji z szamponem będzie już tylko gorzej.
czerwień: kocham i nienawidzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (41,0 KB, 65 załadowań)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:57   #2680
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Oj, znam ból przesuszenia, tylko u mnie to się objawia jaśniejszymi końcówkami. Po pierwszym, drugim myciu jeszcze się trzymają, ale potem coraz większa różnica w porównaniu z górą, która pięknie trzyma kolor...

Wczoraj na sesji foto z przyjaciółką, po drugim myciu głowy wyglądały, jak w załączniku - w końcu dokładnie taki kolor, jak mam w rzeczywistości.
No to patrzę i się 'nacieszam', bo od kolejnych sesji z szamponem będzie już tylko gorzej.
czerwień: kocham i nienawidzę
rewelka

mi kolor prawie nie spływa ale ja bardzo rzadko myje włosy jedyne co poprzednio ciemne końce robiły się powoli... brązowe
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 14:03   #2681
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
rewelka

mi kolor prawie nie spływa ale ja bardzo rzadko myje włosy jedyne co poprzednio ciemne końce robiły się powoli... brązowe
Witaj w klubie - mam to szczęście, że nie przetłuszczają się w ogóle. Przypuszczam, że nawet po 3 tygodniach nie byłoby potrzeby mycia, ale generalnie nie czekam tak długo, bo lubię pachnące włosy, więc średnio co 1,5 myję ;D
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 14:12   #2682
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie - mam to szczęście, że nie przetłuszczają się w ogóle. Przypuszczam, że nawet po 3 tygodniach nie byłoby potrzeby mycia, ale generalnie nie czekam tak długo, bo lubię pachnące włosy, więc średnio co 1,5 myję ;D
wow też bym tak chciała. niestety aż tak dobrze nie jest na szczęście na czerwonych włosach (nie wiem jak u was) nie widać tak bardzo jak są tłuste

tak by the way - nie sugerujcie sie do końca zdjęciami Louny, bo często są one "podkręcone" w photoshopie
o, akurat weszłam na jej tumbrl i proszę bardzo tak na prawdę wyglądają jej włosy
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 14:59   #2683
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

sonea, co to za farba? piękny kolor ahh...

mnie korci by rozjaśnić włosy i eksperymentować z tonerami w poszukiwaniu tego, idealnego koloru .. . eh ;p zero różu, tylko piękna głęboka czerwień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 109035385.jpg (84,7 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-25 o 15:01
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:14   #2684
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
wow też bym tak chciała. niestety aż tak dobrze nie jest na szczęście na czerwonych włosach (nie wiem jak u was) nie widać tak bardzo jak są tłuste

tak by the way - nie sugerujcie sie do końca zdjęciami Louny, bo często są one "podkręcone" w photoshopie
o, akurat weszłam na jej tumbrl i proszę bardzo tak na prawdę wyglądają jej włosy

Ojee faktycznie ciemniejsza czerwien niz na filmikach i innych fotACH
no a Sonea- sesja booska
ja myje co 2-3 dni włosy i niestety wiem ze po 2-3 tyg bede miala rudy ale co porqadzić jak mnie po tych 3 dniach głowa juz swędzi..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-03-25 o 15:16
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:15   #2685
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia, miałam podobny kolor po Scandic Line, tylko włosy rozjaśniły się z czasem.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:20   #2686
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
sonea, co to za farba? piękny kolor ahh...

mnie korci by rozjaśnić włosy i eksperymentować z tonerami w poszukiwaniu tego, idealnego koloru .. . eh ;p zero różu, tylko piękna głęboka czerwień
polecam Ci Directions Poppy Red lub troche ciemniejszy Pillarbox

ja zastanawiam się nad kupnem przedłużeń "clip in" i pofarbowaniu ich na zielony uwielbiam połączenie czerwieni z zielenią
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:39   #2687
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no to z kolei ja mogę polecić Tobie włosy z tego sklepu http://www.hairservice.redcart.pl/ podobno są bardzo dobre, choć sama (jeszcze) ich nie sprawdzałam

pillarbox odpada bo ma w sobie coś z różu, a ja jestem typowym ciepłym typem kolorystycznym więc z dwojga złego wolę być ruda niż różowa Dzięki Enn, byłoby super gdybym znalazła farbę o takim/lub zbliżonym kolorze, zawsze to lepsze niż używanie rozjaśniacza ^^
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:43   #2688
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
no to z kolei ja mogę polecić Tobie włosy z tego sklepu http://www.hairservice.redcart.pl/ podobno są bardzo dobre, choć sama (jeszcze) ich nie sprawdzałam

pillarbox odpada bo ma w sobie coś z różu, a ja jestem typowym ciepłym typem kolorystycznym więc z dwojga złego wolę być ruda niż różowa Dzięki Enn, byłoby super gdybym znalazła farbę o takim/lub zbliżonym kolorze, zawsze to lepsze niż używanie rozjaśniacza ^^
troche drogo hehe. na allegro są gotowe kolorowe, ale zieleń którą mają jest... paskudna

próbowalam zrobić zdjęcie swoich kłaków w słońcu dla porównania i... większości razy działo się to, co widać na ostatnim zdjęciu pierwsze jest w słońcu, udane, bez przepaleń :P drugie "za chmurą"

zauważyłam też (jako że mam dwa monitory) że kolor włosów na zdjęciach zależy też od kalibracji kolorów w monitorach więc nie ma się co martwić, jeśli na komputerze wyglądają gorzej niż "w realu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (30,4 KB, 55 załadowań)
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 17:58   #2689
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
troche drogo hehe. na allegro są gotowe kolorowe, ale zieleń którą mają jest... paskudna

próbowalam zrobić zdjęcie swoich kłaków w słońcu dla porównania i... większości razy działo się to, co widać na ostatnim zdjęciu pierwsze jest w słońcu, udane, bez przepaleń :P drugie "za chmurą"

zauważyłam też (jako że mam dwa monitory) że kolor włosów na zdjęciach zależy też od kalibracji kolorów w monitorach więc nie ma się co martwić, jeśli na komputerze wyglądają gorzej niż "w realu"
oo jeżuniuu bosko
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 18:29   #2690
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@michaalinaa - zazdroszczę odwagi, kocham czerwień, ale takiej jaskrawej chyba bym się bała... tym bardziej, że to już 9 zapewne? Jasno, bardzo jasno. Włos by mi zdechł kompletnie, zmaltretowany

@uolcia - dzięki. To Matrix Sored, już się o tej farbie tu produkowałam nieraz Generalnie mam odcień czysto czerwony, czyli RR. RV - daje chłodny fioletowy poblask, a RC - rudy. Ten w założeniu ma być neutralny właśnie, u mnie wychodzi, jak widać

@Sugar - dzięki też
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 18:46   #2691
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

powiem wam, że najbardziej zdziwił mnie fakt, że kiedy miałam różowe włosy ludzie praktycznie nie zwracali uwagi, a teraz wszyscy na mnie patrzą, gimbusy komentują między sobą, bylebym usłyszała :P, zdarza się że ludzie mówią mi że mam świetny kolor raz zdarzyło mi się, że koleś zapytał mnie, czemu pofarbowałam włosy na taki kolor
szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego. ale z negatywnymi komentarzami (nie licząc mojego konserwatywnego dziadziusia ) się nie spotkałam
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 19:33   #2692
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
powiem wam, że najbardziej zdziwił mnie fakt, że kiedy miałam różowe włosy ludzie praktycznie nie zwracali uwagi, a teraz wszyscy na mnie patrzą, gimbusy komentują między sobą, bylebym usłyszała :P, zdarza się że ludzie mówią mi że mam świetny kolor raz zdarzyło mi się, że koleś zapytał mnie, czemu pofarbowałam włosy na taki kolor
szczerze mówiąc nie spodziewałam się czegoś takiego. ale z negatywnymi komentarzami (nie licząc mojego konserwatywnego dziadziusia ) się nie spotkałam
znam to na mnie też patrzą na ulicy strasznie!
ado tego jakieś cichutnie gadanie między sobą przeważnie młodzież
aRaz czy dwa razy ktoś się spojżał złym wzrokiem ale tak to mili ludzie są
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:42   #2693
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja widziałam włosy tej laski na wielu filmikach i wielu fotkach, nawet na filmiku z koncertu i jednak ma czerwone włosy takie jak na filmikach. może ma tu nałożony jakiś toner, albo zdjęcie dziwnie wyszło, niedługo też zmienia na fiolet więc sobie nie pooglądamy. no i ona też miewa sprany kolor: http://www.youtube.com/watch?v=rgb2p...gOUA9X0aUtw%3D ja jestem właśnie po pierwszym myciu- boję się wysuszyć włosy jutro zrobię zdjęcie.
w ogóle robiłam dzisiaj pranie i w bluzie znalazł się mój włos, po wyciągnięciu z pralki na odroście był intensywnie czerwony a reszta spłukana do bieli

co do reakcji obcych ludzi, to już mi to obojętne- ważne że nie słyszę 'o patrz różowe włosy'... ufff

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-03-25 o 20:44
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:13   #2694
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Ja widziałam włosy tej laski na wielu filmikach i wielu fotkach, nawet na filmiku z koncertu i jednak ma czerwone włosy takie jak na filmikach. może ma tu nałożony jakiś toner, albo zdjęcie dziwnie wyszło, niedługo też zmienia na fiolet więc sobie nie pooglądamy. no i ona też miewa sprany kolor: http://www.youtube.com/watch?v=rgb2p...gOUA9X0aUtw%3D ja jestem właśnie po pierwszym myciu- boję się wysuszyć włosy jutro zrobię zdjęcie.
to od słońca i wody. w sumie i tak dobrze, mojej koleżance z czerwono-rudych zrobiły się fioletowo-sraczkowate

a co do innych ludzi - tyle lat mam ten kolor, że już mi nie robi faceci się często ogladają do czego musiał przywyknąć mój TŻ
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 05:58   #2695
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Ja widziałam włosy tej laski na wielu filmikach i wielu fotkach, nawet na filmiku z koncertu i jednak ma czerwone włosy takie jak na filmikach. może ma tu nałożony jakiś toner, albo zdjęcie dziwnie wyszło, niedługo też zmienia na fiolet więc sobie nie pooglądamy. no i ona też miewa sprany kolor: http://www.youtube.com/watch?v=rgb2p...gOUA9X0aUtw%3D ja jestem właśnie po pierwszym myciu- boję się wysuszyć włosy jutro zrobię zdjęcie.
w ogóle robiłam dzisiaj pranie i w bluzie znalazł się mój włos, po wyciągnięciu z pralki na odroście był intensywnie czerwony a reszta spłukana do bieli

co do reakcji obcych ludzi, to już mi to obojętne- ważne że nie słyszę 'o patrz różowe włosy'... ufff

noo widzialam ten filmik kapa..
pozatym na facebooku pisała ostatnio że chce fiolet mieć
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 13:48   #2696
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wczoraj na spacerku byliśmy z mężem i małym ale fajna pogoda.. normalnie super ciepełko a moje włosy jak w słoneczku fajnie wyglądały...
dodaje fotki mojego wczorajszego make-upu i z parku fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spacerek.jpg (258,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg make up.jpg (85,5 KB, 45 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 16:36   #2697
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugarbaby- ładnie Ci kolor trzyma Co ile myjesz włosy? I tak odbiegając odrobinę od czerwieni, to nie myślałaś by wyregulować brwi i podkreślać lekko kontur cieniem? Twoja twarz nabrałaby takiej lekkości wtedy. Wydaje mi się że taki zabieg dodałby Ci uroku

Ja zdjęcia po myciu nie zrobię bo ładowarka od aparatu zapadła się pod ziemię. Kolor jest ociupinkę jaśniejszy, nie rzuca się to w oczy. Tym bardziej że myłam głowę podwójnie i jeszcze maseczkę spłukiwałam. Nie wstyd wyjść na ulicę, jest o wiele lepiej niż się spodziewałam
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:15   #2698
Nedera
Raczkowanie
 
Avatar Nedera
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 252
GG do Nedera
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ha!
Brzydacka farba wymyta w końcu Nieco zdesperowana mahoniem na łbie wynalazłam mieszankę rewelacyjnie zmywającą farbę... Może nieco brutalne, ale grunt, że kolor wrócił do normy
Sposób bardzo prosty. Do szamponu przeciwłupieżowego dodaję troszkę utleniacza w kremie (9%). O dziwo włosy nie zniszczyły się (bardziej, niż już są zniszczone...), a już po trzech myciach rozjaśniły się z trzy tony Byłam tylko przerażona tym, jaki kolor miała woda przy spłukiwaniu...
Grunt, że patent działa.

Tymczasowo pokusiłam się o szamponetkowanie, coby jakoś dotrwać do farbowania pełnosprytnego (Joanna - czerwona porzeczka plus malinowa czerwień) - śliczny kolorek wyszedł, niestety sprał się dosyć szybko.
Teraz na głowie mam intensywną czerwień, też Joanny ale z linii Multi Cream.
Z pełną premedytacją użyłam farby drogeryjnej. Bo jakoś straciłam zaufanie do Ce Ce, a Joanna zawsze miała zbawienny wpływ na moje włosy. Robią się po niej takie błyszczące, miłe w dotyku.... Czyste mrrr Kolor nieco zbyt miedziany jak na mój gust. Ale grunt, że nie są ciemne.
Bordowemu i mahoniom wszelakim mówię stanowcze NIE.


Czy któraś z Was jest na diecie bez SLSowej i antysilikonowej? Bo jakoś tak się zabieram powoli za taką zabawę... Tylko boję się o wpływ na kolor Oleje nie przyśpieszają czasem płowienia?


No nic. Zdjęcia.
Pierwsze - intensywna czerwień, Joanna Multi Cream. Postrzępione, ale bezsilikonowe kłaczki Szkoda, że farba nie wyrównuje zbytnio kolorytu - czubek głowy bardzo jaskrawy, jasny, spód sporo ciemniejszy (ale nie aż tak jakby mogło się wydawać po zdjęciu - po prostu słonko padało na sam czubek łba). Ale to tylko tymczasowe rozwiązanie.
I porównawczo - pierwsze farbowanie CeCe. Tęsknię za tym kolorem Świetnie wyrównał żółte odrosty, miedziane pierwsze 10cm i czerwone końcówki.
Pierwsze robione w słonku, CeCe w cieniu. A był tak intensywny... Bu... Drugie farbowanie tą mieszanką jeszcze było rewelacyjne, ale trzecie... tragedia... prawie czarne kłaki.... Tylko nie wystraszcie się niezmakoupowanego pyska

Nastawiam się psychicznie na Majicontrast.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Joanna Multi Cream - intensywna czerwień.jpg (17,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CeCe-0,53+0,55+red.jpg (19,2 KB, 33 załadowań)
__________________
I tak Lucynka stała się dyplomowaną wizażystką
Nedera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:22   #2699
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Sugarbaby- ładnie Ci kolor trzyma Co ile myjesz włosy? I tak odbiegając odrobinę od czerwieni, to nie myślałaś by wyregulować brwi i podkreślać lekko kontur cieniem? Twoja twarz nabrałaby takiej lekkości wtedy. Wydaje mi się że taki zabieg dodałby Ci uroku

Ja zdjęcia po myciu nie zrobię bo ładowarka od aparatu zapadła się pod ziemię. Kolor jest ociupinkę jaśniejszy, nie rzuca się to w oczy. Tym bardziej że myłam głowę podwójnie i jeszcze maseczkę spłukiwałam. Nie wstyd wyjść na ulicę, jest o wiele lepiej niż się spodziewałam
Kurczę, tyle osób juz mnie do tego namawia a mnie to nadal nie przekonuje.. jakoś nie lubie jak mi ktoś coś wyrywa z twarzy. co do mycia, myje co 2-3 dni od farbowania minął równo tydzien a włosy juz ze 3 razy myłam mi się też podoba..
ładowarka się zgubiła? skąd ja to znam

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Ha!
Brzydacka farba wymyta w końcu Nieco zdesperowana mahoniem na łbie wynalazłam mieszankę rewelacyjnie zmywającą farbę... Może nieco brutalne, ale grunt, że kolor wrócił do normy
Sposób bardzo prosty. Do szamponu przeciwłupieżowego dodaję troszkę utleniacza w kremie (9%). O dziwo włosy nie zniszczyły się (bardziej, niż już są zniszczone...), a już po trzech myciach rozjaśniły się z trzy tony Byłam tylko przerażona tym, jaki kolor miała woda przy spłukiwaniu...
Grunt, że patent działa.

Tymczasowo pokusiłam się o szamponetkowanie, coby jakoś dotrwać do farbowania pełnosprytnego (Joanna - czerwona porzeczka plus malinowa czerwień) - śliczny kolorek wyszedł, niestety sprał się dosyć szybko.
Teraz na głowie mam intensywną czerwień, też Joanny ale z linii Multi Cream.
Z pełną premedytacją użyłam farby drogeryjnej. Bo jakoś straciłam zaufanie do Ce Ce, a Joanna zawsze miała zbawienny wpływ na moje włosy. Robią się po niej takie błyszczące, miłe w dotyku.... Czyste mrrr Kolor nieco zbyt miedziany jak na mój gust. Ale grunt, że nie są ciemne.
Bordowemu i mahoniom wszelakim mówię stanowcze NIE.


Czy któraś z Was jest na diecie bez SLSowej i antysilikonowej? Bo jakoś tak się zabieram powoli za taką zabawę... Tylko boję się o wpływ na kolor Oleje nie przyśpieszają czasem płowienia?


No nic. Zdjęcia.
Pierwsze - intensywna czerwień, Joanna Multi Cream. Postrzępione, ale bezsilikonowe kłaczki Szkoda, że farba nie wyrównuje zbytnio kolorytu - czubek głowy bardzo jaskrawy, jasny, spód sporo ciemniejszy (ale nie aż tak jakby mogło się wydawać po zdjęciu - po prostu słonko padało na sam czubek łba). Ale to tylko tymczasowe rozwiązanie.
I porównawczo - pierwsze farbowanie CeCe. Tęsknię za tym kolorem Świetnie wyrównał żółte odrosty, miedziane pierwsze 10cm i czerwone końcówki.
Pierwsze robione w słonku, CeCe w cieniu. A był tak intensywny... Bu... Drugie farbowanie tą mieszanką jeszcze było rewelacyjne, ale trzecie... tragedia... prawie czarne kłaki.... Tylko nie wystraszcie się niezmakoupowanego pyska

Nastawiam się psychicznie na Majicontrast.
Hej,
Czyli następna szalona czerwonowłosa która eksperymentuje z kolorami?
Ja myję włosy szamponem do czerwonych włosów(ma sls ale nie ma silikonów) co 2 mycie a raz w tygodniu a nawet raz na 2 tygodnie myje szamponem bez silikonów i sls aktualnie mam dla dzieci z serii Babylove z drogerii DM
ale alterra i alverde są dobre a także babydream z rossmana..
nie mają ani SLSa ani Silikonów. Typowe szampony do mycia ale koniecznie po nich daj odżywke bo hmm nie wiem jak u ciebie ale u mnie włosy się strasznie kołtunią po samym szamponie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 17:30   #2700
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Sugar, daj maila na pw, to Ci wyślę jak to sobie wyobraziłam na podstawie Twoich zdjęć. Poza tym raz możesz iść do kosmetyczki a później sama
Jak po 3 myciach to dalej intensywnie trzyma
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.