Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-05-07, 12:41   #4231
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li masz twarde dowody to siê nie stresuj
facet cwaniakuje i tyle
mam pewne podejrzenia ¿e to kobieta, a wiadomo jakie s± kobiety walcz± jak dzikie lwice i tak pewnie bêdzie
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:43   #4232
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
mam pewne podejrzenia ¿e to kobieta, a wiadomo jakie s± kobiety walcz± jak dzikie lwice i tak pewnie bêdzie
tego nie mozna wykluczyæ
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:53   #4233
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tego nie mozna wykluczyæ
Mówi siê, ¿e facet to ¶winia ale baby s± gorsze. Baby to takie ¿mije i jêdze, ¿e ja to tylko kumpli mam od lat a nie kole¿anki.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 12:54   #4234
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mówi siê, ¿e facet to ¶winia ale baby s± gorsze. Baby to takie ¿mije i jêdze, ¿e ja to tylko kumpli mam od lat a nie kole¿anki.
niestety to prawda
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:05   #4235
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
niestety to prawda
Czasami to mi wstyd, ¿e jestem bab± jak patrzê co inne wyrabiaj±. Tym bardziej teraz jak mam trzech ch³opów w domu
My¶lê nawet aby zacz±æ sikaæ na stoj±co
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:14   #4236
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czasami to mi wstyd, ¿e jestem bab± jak patrzê co inne wyrabiaj±. Tym bardziej teraz jak mam trzech ch³opów w domu
My¶lê nawet aby zacz±æ sikaæ na stoj±co
zawsze mozesz spróbowaæ hihi

zobacz jakie piekne kolory w linku poni¿ej
http://www.biokap.pl/paleta-kolorow/
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:31   #4237
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
tego nie mozna wykluczyæ


Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mówi siê, ¿e facet to ¶winia ale baby s± gorsze. Baby to takie ¿mije i jêdze, ¿e ja to tylko kumpli mam od lat a nie kole¿anki.
¶wiêta racja, facet facetem ale kobieta potrafi byæ ¿mijowata a jak sie z kim¶ pok³óci to do ¶mierci pamiêta i wybaczyæ nie mo¿e, natomiast taki przyk³adowy mê¿czyzna to zapomina ze sie z innym pok³óci³ w prêdko¶ci ¶wiat³a

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czasami to mi wstyd, ¿e jestem bab± jak patrzê co inne wyrabiaj±. Tym bardziej teraz jak mam trzech ch³opów w domu
My¶lê nawet aby zacz±æ sikaæ na stoj±co
chyba by³oby wiêcej sprz±tania potem ni¿ samej czynno¶ci


metaxa, to jaki teraz masz w koñcu kolorek na g³owie? masz jakie¶ zdjêcie?
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 13:39   #4238
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ

chyba by³oby wiêcej sprz±tania potem ni¿ samej czynno¶ci
Nie wiesz ile jest po moich facetach... Podejrzewam, ¿e ja lepiej bym wycelowa³a
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:43   #4239
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiesz ile jest po moich facetach... Podejrzewam, ¿e ja lepiej bym wycelowa³a
straszne ja mam z moim mê¿czyzn± gorzej bo to on za mn± lata z textem ` czemu nie spu¶ci³a¶ deski, kibel ma byæ zawsze zamkniety`

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

podoba mi siê ten ciemny br±z 3.0 z tego biokap`u, tylko jak na razie ju¿ mi nie chyci.. ale to nie zmienia faktu i¿ jest sliczny
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:43   #4240
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
zawsze mozesz spróbowaæ hihi

zobacz jakie piekne kolory w linku poni¿ej
http://www.biokap.pl/paleta-kolorow/
£adne odcienie ale cena...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 13:56   #4241
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

w³a¶nie, ile kosztuj±? bo sie nie mogê doczytaæ a ciekawa jestem
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 14:21   #4242
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ




¶wiêta racja, facet facetem ale kobieta potrafi byæ ¿mijowata a jak sie z kim¶ pok³óci to do ¶mierci pamiêta i wybaczyæ nie mo¿e, natomiast taki przyk³adowy mê¿czyzna to zapomina ze sie z innym pok³óci³ w prêdko¶ci ¶wiat³a


chyba by³oby wiêcej sprz±tania potem ni¿ samej czynno¶ci


metaxa, to jaki teraz masz w koñcu kolorek na g³owie? masz jakie¶ zdjêcie?
br±zowy

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie, ile kosztuj±? bo sie nie mogê doczytaæ a ciekawa jestem
30-40 z³
jest watek na wiza¿u o tych farbach
praktycznie same pozytywy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 14:30   #4243
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

[QUOTE=Kachula82;33950381]Nawet te na bazie olejków czy zió³ co tak niektóre profesjonalne s± do kupienia na allegro?

Kasiu tutaj masz artyku³ na temat faktów i mitów dotycz±cych amoniaku w farbach. http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/


Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 15:22   #4244
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cze¶æ Dziewczyny!
kicia069 jak tam biedactwo idzie ci sprawa? By³as na policji?

Dziewczyny mozecie mi poleciæ jakie¶ ³adne ciep³e kolorki (bez rudych, czerwonych refleksów ) takiego jasnego/¶redniego br±zu jak na zdjeciu ni¿ej?
Najbardziej zaleza³oby mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie próbowa³am a duzo dobrego o nich s³yszalam...ciep³y braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img135826.fryzury-dlugie.1379147.jpg (694,2 KB, 54 za³adowañ)
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 15:26
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:12   #4245
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
kicia069 jak tam biedactwo idzie ci sprawa? By³as na policji?

Dziewczyny mozecie mi poleciæ jakie¶ ³adne ciep³e kolorki (bez rudych, czerwonych refleksów ) takiego jasnego/¶redniego br±zu jak na zdjeciu ni¿ej?
Najbardziej zaleza³oby mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie próbowa³am a duzo dobrego o nich s³yszalam...ciep³y braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
To nie stosuj br±zów. Na YouTube dziewczyny na ciemne w³osy k³ad± jakie¶ blondy i wychodzi im zawsze ciep³y ja¶niejszy br±zik. Kiedy¶ sama nad tym my¶la³am ale wtedy zaczê³am jednak schodziæ na rudy
Z wydajnych farb to nie wellaton który i tak ciemno wychodzi. Mo¿e jakie¶ polskie firmy jak Marion: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4399 Np orzechowy br±z?
Kosztuj± ok 6z³...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Albo Revia: http://allegro.pl/listing.php/search...0&string=revia
Jedna z wiza¿anek pisa³a gdzie¶ ¿e wychodza jak na opakowaniu. Poczytaj w KWC oczywi¶cie te pozytywne opinie

Albo Allwaves bo to a¿ 100ml farby (prfesjonalnej) na allegro mo¿na ju¿ za 11-12z³ kupiæ.
Albo boskie odcienie ma KJMN: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
ok 11z³ na allegro i te¿ 100ml.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-05-07 o 16:15
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:29   #4246
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie stosuj br±zów. Na YouTube dziewczyny na ciemne w³osy k³ad± jakie¶ blondy i wychodzi im zawsze ciep³y ja¶niejszy br±zik. Kiedy¶ sama nad tym my¶la³am ale wtedy zaczê³am jednak schodziæ na rudy
Z wydajnych farb to nie wellaton który i tak ciemno wychodzi. Mo¿e jakie¶ polskie firmy jak Marion: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4399 Np orzechowy br±z?
Kosztuj± ok 6z³...

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Albo Revia: http://allegro.pl/listing.php/search...0&string=revia
Jedna z wiza¿anek pisa³a gdzie¶ ¿e wychodza jak na opakowaniu. Poczytaj w KWC oczywi¶cie te pozytywne opinie

Albo Allwaves bo to a¿ 100ml farby (prfesjonalnej) na allegro mo¿na ju¿ za 11-12z³ kupiæ.
Albo boskie odcienie ma KJMN: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf
ok 11z³ na allegro i te¿ 100ml.
Ten Marion mnie zainteresowal, ale boje sie zeby mi wlosów nie zniszczyl jak Garnier, bo dbam o nie bardzo a po woli przestaje to byc widoczne;(
Czekoladowy braz jest switny ale zeby mi czerwony nie wyszedl....ostatnio zastanawiam sie czy nie wracac do natralnego...
A ten Marion to jaki mi polecasz? Bo mi osobi¶cie spodoba³ sie ciemny br±z i czekoladowy braz...i teraz nie wiem ktory kupic?
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 17:24
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:52   #4247
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

O, chyba znalaz³am dobre miejsce na zadanie tego pytania
Chodzi o to, ¿e kiedy¶ rozja¶nia³am w³osy, przesta³am 2 lata temu i obecnie farbujê na br±zy. Mój problem polega na tym, ¿e zawsze wychodz± mi ciemne koñcówki. Od czego to siê wziê³o i jak mogê wyrównaæ kolor?Farbowa³am przedwczoraj Perfect moussem z loreala - czekoladowy br±z i znów to samo Foto: (w prostych po farbowaniu)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (75,8 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0163.jpg (87,3 KB, 13 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 16:57   #4248
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
O, chyba znalaz³am dobre miejsce na zadanie tego pytania
Chodzi o to, ¿e kiedy¶ rozja¶nia³am w³osy, przesta³am 2 lata temu i obecnie farbujê na br±zy. Mój problem polega na tym, ¿e zawsze wychodz± mi ciemne koñcówki. Od czego to siê wziê³o i jak mogê wyrównaæ kolor?Farbowa³am przedwczoraj Perfect moussem z loreala - czekoladowy br±z i znów to samo Foto: (w prostych po farbowaniu)
Z mojej wiedzy (nie du¿ej) wynika, ze masz zniszzone koncowki a co za tym idzie one bd wychodzic ciemniejsze.
1. Mozesz dac olej na koncowki 2 h przed farbowaniem albo farbe dac na 5 - 10 cm od koncowek na 5 minut, wtedy powinien kolor w miare jednolity wyjsc bo im bd mniej farby dawala na koncowki to ona zacznie sie spierac i lapac ten kolor co ma byc...ale nie zalamuj sie ja tez tak kiedys mialam^^
2. Mo¿esz tez jedno mycie przed farbowaniem dac na koncowki na ok 10 min szampon z soda oczyszczon±, która otwiera ³uski i kolor siê wyp³ukuje, ale taki zabieg wysusza trochê w³osy.
3. Metoda naturalna: przed ka¿dym myciem na 2 h wcieraj w te czarne koncowki MIOD! S³ynie on z tego, ¿e rozja¶nia w³osy. My¶le ze po miesi±cu byloby widaæ ro¿nice


Z tymi wlosami to czasem niezle akcje sa, zeby znalezc swoj wymarzony kolor to trzeba sie niezle natrudzic. Ja to co chwile szukam...i ostatnio chodzi mi po glowie, ¿eby wrocic do naturalnego, ale z drugiej strony kocham zmiany.
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 21:46
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:28   #4249
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mozecie mi poleciæ jakie¶ ³adne ciep³e kolorki (bez rudych, czerwonych refleksów ) takiego jasnego/¶redniego br±zu jak na zdjeciu ni¿ej?
Najbardziej zaleza³oby mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie próbowa³am a duzo dobrego o nich s³yszalam...ciep³y braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
mo¿e mleczna czekolada wellaton??? ogólnie jak chcesz ciep³y kolorek to bez refleksów siê nie da raczej sama czego¶ takiego szukam

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie stosuj br±zów. Na YouTube dziewczyny na ciemne w³osy k³ad± jakie¶ blondy i wychodzi im zawsze ciep³y ja¶niejszy br±zik. Kiedy¶ sama nad tym my¶la³am ale wtedy zaczê³am jednak schodziæ na rudy
Z wydajnych farb to nie wellaton który i tak ciemno wychodzi. Mo¿e jakie¶ polskie firmy jak Marion: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4399 Np orzechowy br±z?
Kosztuj± ok 6z³...



Albo Allwaves bo to a¿ 100ml farby (prfesjonalnej) na allegro mo¿na ju¿ za 11-12z³ kupiæ.
ooo na ten orzechowy br±z chorowa³am jaki¶ czas temu, ale nie mia³am odwagi uzyæ, fakt, mo¿e to by³ b³±d z mojej strony

a allwaves teraz zamierzam zamówiæ

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
O, chyba znalaz³am dobre miejsce na zadanie tego pytania
Chodzi o to, ¿e kiedy¶ rozja¶nia³am w³osy, przesta³am 2 lata temu i obecnie farbujê na br±zy. Mój problem polega na tym, ¿e zawsze wychodz± mi ciemne koñcówki. Od czego to siê wziê³o i jak mogê wyrównaæ kolor?Farbowa³am przedwczoraj Perfect moussem z loreala - czekoladowy br±z i znów to samo Foto: (w prostych po farbowaniu)
nie k³ad¼ farby od razu na ca³e w³osy, tylko na odrosty i te jasniejsze pasma, a dopiero na sam zmocz w³osy i rozmasuj wszystko na konce (3-4 min trzymaj - albo nawet i nie) i sp³ukuj ca³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Z tymi wlosami to czasem niezle akcje sa, zeby znalezc swoj wymarzony kolor to trzeba sie niezle natrudzic. Ja to co chwile szukam...i ostatnio chodzi mi po glowie, ¿eby wrocic do naturalnego, ale z drugiej strony kocham zmiany.
Tak wgl±da moj naturalny kolor (taki jakis smieszno-dziwny):
gdybym ja mia³a taki naturalny kolor to moje w³osy nie wiedzia³yby co to farba hahahha chocia¿ pewnie nie powstrzyma³abym siê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 19:36   #4250
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Ten Marion mnie zainteresowal, ale boje sie zeby mi wlosów nie zniszczyl jak Garnier, bo dbam o nie bardzo a po woli przestaje to byc widoczne;(
Czekoladowy braz jest switny ale zeby mi czerwony nie wyszedl....ostatnio zastanawiam sie czy nie wracac do natralnego...
A ten Marion to jaki mi polecasz? Bo mi osobi¶cie spodoba³ sie ciemny br±z i czekoladowy braz...i teraz nie wiem ktory kupic?
Ja marionem robi³am orzechowy z saszetki i by³ ³adny, jasny bez czerwieni. I ostatnio ciemny blond. Wyszed³ jak z³otawy jasno-¶redni br±z ale k³ad³am na rudy. Ja to uwielbiam czekolady A tu masz ale saszetka kawowy br±z: http://i.pinger.pl/pgr62/ed9fe76e001...a/P1122908.JPG
Po czekoladzie mówi± na necie ¿e rudawa mo¿e wyj¶æ ale o czerwieni nie pisz±. I ¿e ciemno nie wychodzi. Bierz czekoladê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:37   #4251
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Z mojej wiedzy (nie du¿ej) wynika, ze masz zniszzone koncowki a co za tym idzie one bd wychodzic ciemniejsze.
1. Mozesz dac olej na koncowki 2 h przed farbowaniem albo farbe dac na 5 - 10 cm od koncowek na 5 minut, wtedy powinien kolor w miare jednolity wyjsc bo im bd mniej farby dawala na koncowki to ona zacznie sie spierac i lapac ten kolor co ma byc...ale nie zalamuj sie ja tez tak kiedys mialam^^
2. Mo¿esz tez jedno mycie przed farbowaniem dac na koncowki na ok 10 min szampon z soda oczyszczon±, która otwiera ³uski i kolor siê wyp³ukuje, ale taki zabieg wysusza trochê w³osy.
3. Metoda naturalna: przed ka¿dym myciem na 2 h wcieraj w te czarne koncowki MIOD! S³ynie on z tego, ¿e rozja¶nia w³osy. My¶le ze po miesi±cu byloby widaæ ro¿nice


Z tymi wlosami to czasem niezle akcje sa, zeby znalezc swoj wymarzony kolor to trzeba sie niezle natrudzic. Ja to co chwile szukam...i ostatnio chodzi mi po glowie, ¿eby wrocic do naturalnego, ale z drugiej strony kocham zmiany.
Tak wgl±da moj naturalny kolor (taki jakis smieszno-dziwny):
Oo dziêkujê! Pomys³ z miodem wydaje siê dobry my¶la³am nad rozja¶nieniem koñców, ale farbowa³am henn± w styczniu, wiêc wysz³yby zielone
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:39   #4252
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e mleczna czekolada wellaton??? ogólnie jak chcesz ciep³y kolorek to bez refleksów siê nie da raczej sama czego¶ takiego szukam :
O kolorek ciekawy ale musia³abym zobaczyc jak wychodzi na wlosach u innych^^
Kurcze juz sama nie wiem, ciagle zmieniam. Chcia³abym trafic na taki, w którym bd sie czula i wygl±da³a fantastycznie

Moje ulubione:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (27,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg before and after treatment.jpg (216,0 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ikf.com.pl-fotka-345274.jpg (24,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img141203.fryzury-dlugie.1400214.jpg (72,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img117715.fryzury-dlugie.1400921.jpg (95,6 KB, 24 za³adowañ)
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 19:51
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:53   #4253
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
O kolorek ciekawy ale musia³abym zobaczyc jak wychodzi na wlosach u innych^^
Kurcze juz sama nie wiem, ciagle zmieniam. Chcia³abym trafic na taki, w którym bd sie czula i wygl±da³a fantastycznie

Moje ulubione:
polecam do przejrzenia w±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=15

post 446 moja mleczna czekolada
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:06   #4254
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 059
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!
kicia069 jak tam biedactwo idzie ci sprawa? By³as na policji?

Dziewczyny mozecie mi poleciæ jakie¶ ³adne ciep³e kolorki (bez rudych, czerwonych refleksów ) takiego jasnego/¶redniego br±zu jak na zdjeciu ni¿ej?
Najbardziej zaleza³oby mi na fabach Wellaton bo ich jeszcze nigdy w zyciu nie próbowa³am a duzo dobrego o nich s³yszalam...ciep³y braz nie zimny! Bo jak mi kolejny raz zimny wyjdzie to ja juz nie wiem, niby ok ale ja lubie cieple kolory a jeszcze lato idzie....

PS: Ale moga byc tez z innych firm ale nie drogie bo na moje wlosy juz jedno opakowanie nie wystarcza;/
to Twoje w³osy? cudo po prostu, mo¿e sie doczekam takich za pare dziesi±t lat ¶wietlnych

a po czym wychodzi³y Ci zimne br±zy? ja w³a¶nie zawsze szuka³am ch³odnego a na z³o¶æ za ka¿dym razem mi ciep³a tonacja wychodzi (chyba mamy na odwrót)

nie nie by³am na policji, ale znalaz³am na allegro program ochrony kupuj±cych i opisa³am im sprawê, zobaczymy co siê bêdzie dzia³o dalej, nie odpuszcze mu ze wzglêdu na to i¿ mnie obra¿a³ i zastrasza³ a tak bybæ nie mo¿e...
Cytat:
Napisane przez Lasd Poka¿ wiadomo¶æ
O kolorek ciekawy ale musia³abym zobaczyc jak wychodzi na wlosach u innych^^
Kurcze juz sama nie wiem, ciagle zmieniam. Chcia³abym trafic na taki, w którym bd sie czula i wygl±da³a fantastycznie

Moje ulubione:
te 3 ostatnie zdjêcia... jej ale siê tu mo¿na zdo³owac
kicia069 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:24   #4255
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Poka¿ wiadomo¶æ

Kasiu tutaj masz artyku³ na temat faktów i mitów dotycz±cych amoniaku w farbach. http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/

artyku³ po prostu bomba amoniak rulez
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:30   #4256
Lasd
Raczkowanie
 
Avatar Lasd
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez kicia069 Poka¿ wiadomo¶æ
to Twoje w³osy? cudo po prostu, mo¿e sie doczekam takich za pare dziesi±t lat ¶wietlnych

a po czym wychodzi³y Ci zimne br±zy? ja w³a¶nie zawsze szuka³am ch³odnego a na z³o¶æ za ka¿dym razem mi ciep³a tonacja wychodzi (chyba mamy na odwrót)
Nie, niestety nie moje ale marze o takich wlosach i taaaakim kolorze *_*
Pokazalam mamie to zdjêcie a ona: No to ty przeciez tez mia³a¶ takie naturalne!
No moja wina wyraza³a wiecej niz tysi±c slow...
Zimne mi wyszly po Joannie czekoladowy braz i cynamonowy br±z ( a przeciez sa cieple, mozesz na moim blogu zobaczyc)
Chyba na drugi miesiac kupie orzechowy braz lub mleczna czekolade i bd swoje naturalne zapuszczac (no chyba ze te kolorki mi sie baaaaaardzo spodobaj±) tylko ta co mam teraz musze sprac.


PS: Jaki to moze byc kolor? (nigdy nie umialam go okreslic;/)
na te rozowo - czerwone pasemka nie zwracajcie uwagi..wakacje to glowa szalala^^
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (14,9 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (18,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nat2.jpg (15,7 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg klaczki natural.jpg (16,4 KB, 3 za³adowañ)
__________________
: )

Edytowane przez Lasd
Czas edycji: 2012-05-07 o 22:05
Lasd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-08, 06:48   #4257
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
artyku³ po prostu bomba amoniak rulez

amoniak nie taki z³y jak go maluj± )
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-08, 07:15   #4258
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Witam
Robi³am wczoraj k±piel rozja¶niaj±c±, trzyma³am to na w³osach 10 minut i zaczê³o mi tam dziwnie syczeæ i siê pieniæ, mia³am w³osy w koczku, rozpu¶ci³am i w³osy by³y gor±ce, przestraszy³am siê i szybko zmy³am :/ powiedzcie mi czy tak ma byæ ? W³oski siê rozja¶ni³y, nie tak jak chcia³am bo za krótko mia³am k±piel na w³osach ale s± w bardzo dobrym stanie, a ba³am siê, ¿e siê przez to popal±. Chcia³am zej¶æ z ciemnego br±zu/ czerni do ja¶niejszego br±zu.
LosingMyWay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-08, 07:40   #4259
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Robi³am wczoraj k±piel rozja¶niaj±c±, trzyma³am to na w³osach 10 minut i zaczê³o mi tam dziwnie syczeæ i siê pieniæ, mia³am w³osy w koczku, rozpu¶ci³am i w³osy by³y gor±ce, przestraszy³am siê i szybko zmy³am :/ powiedzcie mi czy tak ma byæ ? W³oski siê rozja¶ni³y, nie tak jak chcia³am bo za krótko mia³am k±piel na w³osach ale s± w bardzo dobrym stanie, a ba³am siê, ¿e siê przez to popal±. Chcia³am zej¶æ z ciemnego br±zu/ czerni do ja¶niejszego br±zu.
jaka woda??? i jaki rozjasniacz??? nie tak nie powinno byæ, na pewno by³a za wysoka woda
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-05-08, 07:45   #4260
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

http://www.celux.pl/index.php?produc...t&prod_id=5597 ten rozja¶niacz, woda nie mam pojêcia jaka, bo nie by³o tam takiej informacji Ale specjalnie da³am baaaardzo du¿o szamponu i maski, na wszelki wypadek, ¿eby siê to rozcieñczy³o, no ale widaæ nie pomog³o. Dobrze, ¿e w³osy ca³e
LosingMyWay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.