Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-31, 19:15   #61
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 3 261
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Samo sie ma zmienic po slubie? Najwyzej na gorsze. Ja bym jeszcze zapytala dlaczego Cie zbywa kiedy Ty oczekujesz konkretnej odpowiedzi.
Ja uwazam ze nie wymagasz za duzo, w koncu nie czepiasz sie szczegolow tylko mowisz o tym co jest dla Ciebie wazne. Nie rezygnuj ze swoich wymagan bo za pare lat stwierdzisz ze juz w tym zwiazku nie wytrzymasz ani chwili dluzej. Zwiazek na rownych zasadach nie powinien tak wygladac ze jedna strona ustepuje we wszystkim
Zgadzam siê ze wszystkim, zw³aszcza z podkre¶lonym. Piszê to z punktu widzenia osoby z "do¶wiadczeniem".
wlosomaniaczkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 11:22   #62
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 399
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Napisalem ze mieszkamy razem od 4 lata, ale jestesmy razem 8 lat

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Tak czytam wszystko to po kilka razy, analizuje rozmawiam z narzeczona i patrzê na jej zachowanie. I powoli dochodzê do wniosku ze mo¿e lepiej zaczekaæ ze ¶lubem. Wczoraj podj±³em temat seksu i blisko¶ci, hmm i znów zakoñczy³o siê na tym i¿ kiedy¶ to siê zmieni po ¶lubie itp. Sam ju¿ nie wiem co my¶leæ. A z drugiej strony mo¿e ja za du¿o oczekuje?
najwieksze klamstwo ludzkosci to : zmieni sie po slubie.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 16:59   #63
Gustavson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
najwieksze klamstwo ludzkosci to : zmieni sie po slubie.


Sam nie wiem co my¶lec a tym bardziej co robic. Mam wiecej pytañ i w±tpliwo¶ci nie zaczym tu napisalem. Ale tak z drugiej strony rozstac sie po tylu latach, kocham j± nad zycie i chyba juz nigdy bym nikogo tak nie pokocha³.
Gustavson jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-01, 17:21   #64
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Wiec mow o swoich oczekiwaniach i wymagaj. Jej to bardzo dobrze wychodzi.
Mam takie wrazenie ze nie pracowaliscie nad tym zwiazkiem tylko tak sila rozpedu te pare lat minelo, ale cale zycie tak sie nie da.
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 12:56   #65
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 399
Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Sam nie wiem co myślec a tym bardziej co robic. Mam wiecej pytań i wątpliwości nie zaczym tu napisalem. Ale tak z drugiej strony rozstac sie po tylu latach, kocham ją nad zycie i chyba juz nigdy bym nikogo tak nie pokochał.
Zamaiast jeczec wez sie do roboty i skorzystaj z danych rad. Zycie przecieka wam przez palce a ty czekasz niwiadomo na co..
Nie wmawiaj sobie ze nigdy nikogo nie pokochasz- najpierw musialbys sprobowac.
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-02, 22:16   #66
Agusia_4you
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Hmm.. mia³am podobn± sytuacjê.. ale od strony kobiety. By³am z ch³opakiem 4 lata, seks wydawa³ mi siê w porz±dku, nie mia³am do niego ¿adnych zastrze¿eñ. Ostatnie 1,5 roku zwi±zku zmusza³am siê do tego, by robiæ to raz w miesi±cu. Oczywi¶cie szuka³am problemu w sobie, chcia³am siê leczyæ na niskie libido. A ch³opak zaczyna³ mieæ do mnie pretensje - w sumie mu siê nie dziwiê. Dosz³am jednak do tego, ¿e w tym przypadku (mam nadziejê, ¿e u Ciebie tak nie bêdzie - bo z tego co mówisz, dbasz o swoj± partnerkê). Zaczêli¶my po prostu mieæ problemy w ¿yciu poza³ó¿kowym - tzn. ja zaczê³am, poniewa¿ zrobi³ siê z tego toksyczny zwi±zek, w którym ja dawa³am z siebie wszystko i nie dostawa³am nic w zamian - czego efektem by³o to, ¿e przesta³am mieæ ochotê na seks.
Teraz mam innego partnera i seks jest z nim przecudowny i mam ochotê na niego ca³y czas - pomijam ju¿ fakt, ¿e po prostu seks z poprzednim T¯ wcale nie by³ taki udany, za jaki go wcze¶niej uznawa³am (mam teraz porównanie, bo tamten by³ moim pierwszym).

Wiêc - mo¿e to po prostu kwestia jaki¶ ukrytych frustracji Twojej partnerki. Mnie te¿ siê wydawa³o, ¿e kocham swojego T¯, ale po jakim¶ czasie "pêk³a ¿y³ka" i okaza³o siê, ¿e to by³o tylko przyzwyczajenie. Mo¿e robisz co¶ nie tak? Partnerka na Ciebie narzeka? Spójrz na swoje zachowanie krytycznym okiem, maj±c na my¶li zachowanie nie zwi±zane z sytuacjami intymnymi. Ja te¿ mu ci±gle powtarza³am i obiecywa³am, ¿e co¶ siê zmieni- maj±c jednocze¶nie nadziejê, ¿e to najpierw ON siê zmieni i wszystko bêdzie jak na pocz±tku naszego zwi±zku.
__________________
32 dnia 13 miesi±ca roku wpadnê na Ciebie po 25 w wielkomiejskim t³oku..
Agusia_4you jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-04, 21:17   #67
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 399
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

robisz cos autorze?
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 04:23   #68
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

Przeczyta³am wszystkie Twoje wypowiedzi w w±tku i coraz bardziej nasuwa mi siê jedna my¶l, której chyba nikt inny nie uzna³ za bardziej prawdopodobn±, a mianowicie: dziewczyna chyba przyprawia Ci rogi...

Naprawdê bardzo mi przykro, ale jej zachowanie jest typowe dla takich sytuacji. Przez sze¶æ lat zwi±zku mia³a normaln± ochotê na seks, lubi³a nawet urozmaicenia, dopóki by³a sama to radzi³a sobie na swój sposób - i to czêsto, a teraz nie tylko nie ma absolutnej ochoty na zbli¿enie, ale unika (!) jakiejkolwiek blisko¶ci? A na dodatek nie daje Ci nawet trochê od siebie, mimo ¿e tak bardzo tego potrzebujesz? Wygl±da na to, ¿e ona nie jest obojêtna, tylko wrêcz negatywnie nastawiona. Taka nag³a, lub raczej ostra, zmiana wskazuje wg mnie na wyrzuty sumienia spowodowane zaspokajaniem siê w inny sposób lub z kim¶ innym. Dodatkowo unikanie rozmów o problemie, zbywanie i bagatelizowanie... Ona nie chce tego zmieniæ, pomimo ¿e Ciebie to krzywdzi i frustruje. To nie jest normalne zachowanie, musi istnieæ co¶ wa¿niejszego ni¿ zaspokojenie Twoich potrzeb i uczuæ - jak dla mnie to silne wyrzuty sumienia zwi±zane z oszukiwaniem Ciebie.



Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Jak sobie przypominam zawsze jak wiedzia³a ze nie dam rady dojechaæ do domu i bêdê na drugi dzieñ, to nie dzwoni³a za czêsto tak mo¿na powiedzieæ ¿e normalnie. Natomiast gdy wiedzia³a ze mam wróciæ ale do¶æ pó¼no, dzwoni³a do mnie czêsto pyta³a gdzie jestem i za ile bêdê w domu.
Czy to nie wydaje Ci siê podejrzane? Sam mówisz, ¿e "jak wracasz po kilku dniach to czujesz siê, jakby¶ w³a¶nie wróci³ z Biedronki" i jedyne co otrzymujesz to "buziak w polik" na powitanie. Nie têskni, nie wykazuje zadowolenia Twoim powrotem, nie brakuje jej Twojej obecno¶ci; a jak masz wróciæ pó¼no, to dzwoni wielokrotnie, hmm... Dla mnie to wszystko jest grubymi niæmi szyte.

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li chodzi oto to czasami pyta siê czy jej nie zdradzam, bo jadê tu czy tam to pewnie jest du¿o piêknych kobiet które tylko czekaj± na takich facetów pracowitych, zaradnych itp.
oraz

Cytat:
Napisane przez Gustavson Poka¿ wiadomo¶æ
Kiedy¶ jak poszed³em z kolegami z pracy, na piwo to wys³a³a swoja kole¿ankê której nie znalem na swego rodzaju zwiad, ¿eby sprawdziæ chyba moja wierno¶æ.
Wg mnie s± dwa wyja¶nienia: albo boi siê, ¿e j± zdradzisz, bo ona jest do tego zdolna i automatycznie czuje, ¿e w takim razie Ty te¿; albo chce zag³uszyæ wyrzuty sumienia, szukaj±c w Tobie chocia¿ najmniejszego przewinienia, którym mog³aby sama przed sob± usprawiedliwiæ swoje "wyskoki".


Podsumowuj±c, zbyt wiele podejrzanych sytuacji ¿eby nie braæ powa¿nie pod uwagê ewentualno¶ci, ¿e Twoja narzeczona ma kogo¶ na boku - co oczywi¶cie nie oznacza, ¿e tak jest!

Zastanawia mnie jeszcze parê spraw, które móg³by¶ przemy¶leæ:

*Dlaczego codziennie za¿ywa pigu³ki antykoncepcyjne, skoro od dwóch lat uprawiacie seks ¶rednio raz w miesi±cu? Nigdy nie pomy¶leli¶cie o tym, ¿e du¿o zdrowiej i korzystniej by³oby przerzuciæ siê na np. prezerwatywy? + Na jak d³ugo odstawi³a te tabletki i po co w ogóle do nich wróci³a?
*Obawiam siê, ¿e mówienie, ¿e "po ¶lubie siê zmieni" (a wcze¶niej, ¿e zmieni siê po zarêczynach!) mog³oby byæ równoznaczne z zamiarem zerwania kontaktów z kochankiem po powa¿niejszych, prze³omowych zmianach w Waszym zwi±zku, o jakiej sytuacji kto¶ zreszt± ju¿ tutaj wspomina³
*Je¿eli jeste¶ gotowy na ewentualne zderzenie siê z bolesn± prawd± to proponowa³abym takie zagranie (wiem, ¿e jest ono nie fair w stosunku do Twojej narzeczonej, ale powiedzmy, ¿e cel u¶wiêca ¶rodki - mo¿esz siê czuæ usprawiedliwiony je¿eli powa¿nie podejrzewasz, ¿e co¶ faktycznie jest na rzeczy): na nastêpny raz, kiedy bêdziesz w pracy, powiedz, ¿e wrócisz na drugi dzieñ, a wróæ wieczorem, mo¿e tu¿ po którym¶ z niepokoj±co czêstych telefonów? Lub powiedz, ¿e wrócisz pó¼no i przez telefon zapewniaj j±, ¿e do powrotu minie jeszcze dobrych kilka godzin, a wróæ w przeci±gu np. pó³ godziny. Staraj siê jednak nie daæ zauwa¿yæ (samochód itp.). B±d¼ te¿ gotowy na ewentualny szok, czego Ci z ca³ego serca nie ¿yczê!
*Je¿eli nie chcesz siê "bawiæ w podchody" albo boisz siê, ¿e zostaniesz nakryty i narzeczona przestanie Ci ufaæ i jeszcze lepiej bêdzie kamuflowaæ ewentualn± zdradê, mo¿esz wynaj±æ prywatnego detektywa, który za³atwi to za Ciebie. Wydaje mi siê, ¿e to najlepsza opcja - nie tylko bezpieczniejsza, ale te¿ mniej bezpo¶rednia... Bo przecie¿ lepiej us³yszeæ z³e nowiny ni¿ musieæ zmierzyæ siê z sytuacj± samemu.
*Trzecie rozwi±zanie: pewnym i stanowczym tonem zarzuæ jej, ¿e ma kochanka - powiedz jej, ¿e wszystko wiesz, brnij dopóki nie pêknie albo nie uznasz, ¿e na pewno nie ma nic na rzeczy - jest to jednak do¶æ ryzykowny sposób, bo a nu¿ ust±pisz za szybko, albo oka¿e siê, ¿e zarzuty s± bezpodstawne, i co wtedy...
*Postaw jej ultimatum, zobaczysz czy rzeczywi¶cie jej na Tobie i Waszym zwi±zku zale¿y. Nie dawaj siê jednak ³atwo z³amaæ, bo z Twoich postów wnioskujê, ¿e za bardzo j± idealizujesz, a ona byæ mo¿e troszeczkê to na swoj± korzy¶æ potrafi czasem u¿yæ.
*Byæ mo¿e w kolejnej rozmowie na ten temat spróbuj wple¶æ my¶l o rozstaniu i obserwuj jej reakcjê. Nie uginaj siê jednak za szybko, nie daj jej siê zbyæ, b±d¼ stanowczy, nawet je¿eli w rzeczywisto¶ci raczej wykluczasz to wyj¶cie. To lub ultimatum by³yby po prostu dla niej takim "wstrz±sem", o którym ju¿ wcze¶niej pisali¶cie.
*Wydaje mi siê, ¿e od³o¿enie ¶lubu w sytuacji, w jakiej siê znajdujesz - pe³en w±tpliwo¶ci i niepewno¶ci - by³oby ca³kiem dobrym rozwi±zaniem, bo przecie¿ lepiej trochê siê nagimnastykowaæ i poodwo³ywaæ, poprzesuwaæ ni¿ potem ¿a³owaæ, ¿e z b³ahych powodów siê zbytnio pospieszy³o i ponosi³o du¿o powa¿niejsze konsekwencje - w koñcu przysz³o¶æ wygl±da na razie niepewnie.


Na koniec chcê zaznaczyæ, ¿e to s± moje odczucia i wnioski, ale mog± nie mieæ nic wspólnego z prawd± i nie namawiam Ciê do korzystania z nich - chcê Ci tylko poradziæ i podsun±æ mo¿e jakie¶ mo¿liwe rozwi±zania, które mog± Ci siê sposobaæ lub nie, i przydaæ lub nie. Nigdy nie by³am w takiej sytuacji, wiêc moje wra¿enia poparte s± tylko zas³yszanymi historiami i (amatorskim!) zainteresowaniem tego typu tematami.
jeti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-02-05, 09:26   #69
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Zwi±zek, seks, przysz³o¶æ

z tego co ja zrozumialam to oni dwa lata ten seks uprawiali, a od szesciu z tym jest ciezko. Nie wiem dla czego ale ja za bardziej prawdopodobna wersje wzielam to ze ona nie ma potrzeby bliskosci, ze przyjela role zony od 20 - 30 lat, ze meza prawie nie zauwaza lub uwaza za kolejny obowiazek domowy. Zdrady nie mozna wykluczyc. Ale tu na forum tak naprawde nie znamy sytuacji
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.