Nieszczęsliwa miłość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 09:10   #1
sabcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9

Nieszczęsliwa miłość


Hej. Jestem w związku z chłopakiem 8 miesięcy oraz z nim mieszkam. Przede mną był z dziewczyna 4 lata. Znam ich historie, która Nas różni. Cały czas zostały na jego komputerze zdjęcia, które często oglądam... Widać gołym okiem, że będąc z nią był szczęśliwszy niż teraz jak jest ze mną. Nie wiem czy mi się to wydaje czy tak jest po prostu. Ją potrafił pocałować, nawet nie musiała o to prosić, dawał jej wszystko. Z nami tak nie jest. Często się kłócimy i zdarzy mu się powiedzieć w kłótni, że ona była lepsza... To boli, gdyż ja jestem w stanie zrobić dla niego wszystko, a on? Czasami zdarza mu się fizycznie sprawić mi ból typu popchnie mnie (to się zdarzyło raz) lub za mocno ściska nadgarstek. Widzę, że z nią był szczęśliwy, a ze mną nie za bardzo. I nie wiem czy mi się to wydaje tylko... Już z nim rozmawiałam na ten temat, ale on twierdzi, że jest szczęśliwy. Prawie wcale nie mówi mi o uczuciach, że mnie kocha itp... A z nimi było zupełnie inaczej... Razem popełniliśmy kilka błędów, ale to chyba nie powód, żeby potem to tak wyglądało, skoro on mi je wygaduje... Były rozstania i powroty... Co mam z tym zrobić?

Edytowane przez sabcia95
Czas edycji: 2013-07-23 o 09:21
sabcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 11:15   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

No ale z jakiegoś powodu się rozstali, możliwe że jesteś plasterkiem na złamane serce a facet nie pogodził się jeszcze ze stratą ukochanej.
No i gdyby mnie facet popychał w kłótni albo do bólu ściskał nadgarstek to dostałby w ryj i więcej mnie nie zobaczył

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sabcia95 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem w związku z chłopakiem 8 miesięcy oraz z nim mieszkam. Przede mną był z dziewczyna 4 lata. Znam ich historie, która Nas różni. Cały czas zostały na jego komputerze zdjęcia, które często oglądam... Widać gołym okiem, że będąc z nią był szczęśliwszy niż teraz jak jest ze mną. Nie wiem czy mi się to wydaje czy tak jest po prostu. Ją potrafił pocałować, nawet nie musiała o to prosić, dawał jej wszystko. Z nami tak nie jest. Często się kłócimy i zdarzy mu się powiedzieć w kłótni, że ona była lepsza... To boli, gdyż ja jestem w stanie zrobić dla niego wszystko, a on? Czasami zdarza mu się fizycznie sprawić mi ból typu popchnie mnie (to się zdarzyło raz) lub za mocno ściska nadgarstek. Widzę, że z nią był szczęśliwy, a ze mną nie za bardzo. I nie wiem czy mi się to wydaje tylko... Już z nim rozmawiałam na ten temat, ale on twierdzi, że jest szczęśliwy. Prawie wcale nie mówi mi o uczuciach, że mnie kocha itp... A z nimi było zupełnie inaczej... Razem popełniliśmy kilka błędów, ale to chyba nie powód, żeby potem to tak wyglądało, skoro on mi je wygaduje... Były rozstania i powroty... Co mam z tym zrobić?
a to cytuję dla potomnności.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:20   #3
sabcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No ale z jakiegoś powodu się rozstali, możliwe że jesteś plasterkiem na złamane serce a facet nie pogodził się jeszcze ze stratą ukochanej.
No i gdyby mnie facet popychał w kłótni albo do bólu ściskał nadgarstek to dostałby w ryj i więcej mnie nie zobaczył

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


a to cytuję dla potomnności.
Tylko on jej już nie kocha, ona go zdradziła... To on ją porzucił. I nie chce z nią być, znajomi mówią...
sabcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:25   #4
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Cytat:
Napisane przez sabcia95 Pokaż wiadomość
Tylko on jej już nie kocha, ona go zdradziła... To on ją porzucił. I nie chce z nią być, znajomi mówią...
Hmm to ciekawe czemu uważa że była jest lepsza od ciebie, skoro tak jej nienawidzi... Byłam w bardzo podobnej sytuacji ale nie chcę tu o tym pisać. Nawet powód rozstania i staż ich związku był taki sam.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:28   #5
sabcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Unhappy Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Hmm to ciekawe czemu uważa że była jest lepsza od ciebie, skoro tak jej nienawidzi... Byłam w bardzo podobnej sytuacji ale nie chcę tu o tym pisać. Nawet powód rozstania i staż ich związku był taki sam.


On się przyznał, że mówił tak, żebym się zmieniła na lepsze, bo też byłam dla niego wredna... Tylko to bolało, dlatego o tym wspomniałam...iż robił źle w taki sposób.
sabcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:33   #6
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Nie wspomniałaś ile po ich rozstaniu się poznaliście.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 19:40   #7
sabcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Po rozstaniu minął rok.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Na początku było wspaniale, potem ja popełniłam mały błąd, którego żałuje i od tego czasu nie jest tak jak na początku.. On też potem zaczął popełniać błędy.
sabcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 19:45   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Ale twoje "błedy" i tak nie usprawiedliwiają porównywania do ex, bo to cios poniżej pasa i pięknie pokazuje że wcale nie jest mu objętna, a już na pewno o niej nie zapomniał na tyle żeby wejść w nowy związek.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 20:00   #9
sabcia95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Hmm z tym się z Tobą zgodzę... Tylko było wspaniale, a wszystko się popsuło jak to ja popełniłam błąd pierwsza. Może by było inaczej gdyby nie ten "błąd".......

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Widać, że mu zależy na mnie, choć czasami źle postępuje...
sabcia95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:56   #10
m_a_j_a85
Przyczajenie
 
Avatar m_a_j_a85
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 22
Dot.: Nieszczęsliwa miłość

Zakończ ten związek. I tyle w temacie. To do niczego nie prowadzi; chyba tylko do tego, że zaniżasz własną samoocenę i rezygnujesz ze szczęścia. Życzę odwagi i powodzenia!
m_a_j_a85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.