Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 12:33   #1651
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

Włosy po dekoloryzacji nigdy nie maja ładnego koloru, najczęściej trzeba na nie ponownie nałożyć farbę w pożądanym kolorze
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 14:52   #1652
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

hmmm ja nie wiem który już raz piszę to na tym forum ale włosy po dekoloryzacji zawsze! wychodzą żółto-rude tak się wypłukują barwniki po czarnej farbie i nikt cudem tego nie zmieni, nawet jeśli fryzjer Bóg wie co naobiecuje...

jeśli koniecznie chcesz blond, ja radziłabym odczekać trochę, podregenerować włosy i poddać się jeszcze jednej dekoloryzjacji wtedy te rude powinny być żółte, a te żółte jasny blond. I na to już można położyć jakąś nie za jasną blond farbę włosy obciąć i intensywnie regenerować, to powinno być dobrze

jeśli nie chcesz blond - farbnąć się na jakiś brązik, byle nie popielaty, bo nałożony na żółty będzie dawał taką zieloną poświatę

a wszystko to najlepiej pod okiem doświadczonego fryzjera, który nie będzie mydlił Ci oczu tylko powie prosto z mostu czy Twoje włosy przetrwają kolejne zabiegi

buziaki i powodzenia, bo wiem jaki to ból
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:02   #1653
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

to prawda wlosy po dekoloryzacji byly bialo - zolte,a miek\jscami pomaranczowe tzn. na gorze byly raczej zolte a im nizej pomaranczowe a fryzjer na to polozyl farbe ktora od razu wydala mu sie ruda i mowilam ze jej nie chce, ale on powiedzial ze nic innego nie jest w straniue zrobic bo bede miala zielone wlosy no super ale teraz mam rude, to jest koszmar juz nie wiem czy smiac sie czy plakac ja nie chce od razu blondu wlasciwie to wcale nie chce blondy, ewem\ntualnie taki bardzo ciemny, naturalny, raczej chcialam taki jakby karmelek moze odczekam miesiac i wtedy zetne wlosy naprawde krotko i moze jakis inny dobry fryzjer cos mi poradzi kurcze tyle odob dekoloryzuje wlosy i jakos nie widze zeby chodzily rude od razu jestem gotowa ja obciac i cale zdrkoloryzowac chociaz to je moze pewnie zniszczyc ale tego rudego koloru na glowie chyba nie zniose...mam jasna cera\e zielone oczy i rudy leb...
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 16:28   #1654
moniaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

a ja mam ciemne wloski... takie jakby troszke czerwone farbowane... a chcialabym miec rude takie jak miala kiedys linsday lohan . co moge zrobic?? bo widze ze rozjasniac to nie ma co;/
moniaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:21   #1655
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
to prawda wlosy po dekoloryzacji byly bialo - zolte,a miek\jscami pomaranczowe tzn. na gorze byly raczej zolte a im nizej pomaranczowe a fryzjer na to polozyl farbe ktora od razu wydala mu sie ruda i mowilam ze jej nie chce, ale on powiedzial ze nic innego nie jest w straniue zrobic bo bede miala zielone wlosy no super ale teraz mam rude, to jest koszmar juz nie wiem czy smiac sie czy plakac ja nie chce od razu blondu wlasciwie to wcale nie chce blondy, ewem\ntualnie taki bardzo ciemny, naturalny, raczej chcialam taki jakby karmelek moze odczekam miesiac i wtedy zetne wlosy naprawde krotko i moze jakis inny dobry fryzjer cos mi poradzi kurcze tyle odob dekoloryzuje wlosy i jakos nie widze zeby chodzily rude od razu jestem gotowa ja obciac i cale zdrkoloryzowac chociaz to je moze pewnie zniszczyc ale tego rudego koloru na glowie chyba nie zniose...mam jasna cera\e zielone oczy i rudy leb...
jakiś dziwny ten Twój fryzjer po dekoloryzacji można nałożyć praktycznie każdą farbę, byle nie za jasną i nie popielatą...

co do rudego...
wydaje mi się, że z jasną cerą i zielonymi włosami ładnie wyglądasz w rudym to naprawdę piękny kolor, może jeszcze się przyzwyczaisz

jeśli jednak nie: z tego koloru spokojnie możesz się farbnąć na brąz (ale zostaną takie rudawe refleksy), nawet po kilku dniach, nie będzie to Twój wymarzony kolor, ale zawsze nie znienawidzony rudy potem możesz farbować na coraz jaśniejsze brązy aż zejdziesz do wymarzonego karmelkowego

szybciej byłoby oczywiście jeszcze raz zdekoloryzować włosy, ale dekoloryzacja + farba + znowu dekoloryzacja + znowu farba to moim zdaniem nie jest najlepszy pomysł
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:23   #1656
mangusta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 328
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
mangusta87 ---> Blond farba nie poradzi sobie z czarnymi pasmami, w takim przypadku zadziała jedynie dokoloryzator.


ja to wiem..ale chodzilo mi o to czy zadziala na czarne wlosy w jaki kolwiek sposob???bo tego bym nie chciala
mangusta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 18:29   #1657
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

no zadziała...

odrosty będą blond, reszta czarne... a całość bardziej zniszczona
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 20:32   #1658
sylwka892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
GG do sylwka892
Dot.: Stopniowe rozjaśnianie czarnych włosów

Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czer.JPG (10,8 KB, 60 załadowań)
sylwka892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:36   #1659
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: ratunku!dekoloryzowalam wlosy i jestem ruda!

dzis pojde po rade do innego fryzjera tak bedzie chyba najlepiej, a jesli chodzi o dekoloryzacje ponowna to na pewno to zrobie z tym ze odczekam miesiac, moje wlosy nei wygladaja na zniszczone, nie widze roznicy tak naprawde, i nie mam polozonej farby ale jakis balsam ktory to niby ma te wlosy troche zregenerowac po dekoloryzacji
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 08:40   #1660
sylwka892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
GG do sylwka892
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czer.JPG (10,8 KB, 19 załadowań)
sylwka892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 10:38   #1661
Gabriela_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Pomoc w sprwie czarnych włosów!

Miałam ten sam kłopot. Na własne życzenie farbowałam włosy na coraz ciemniejszy kolor, co spowodowało, że w końcu zrobiły mi się czarne (nie farbowałam sama, a u fryzjera). Kiedy kolor zaczął mi przeszkadzać, fryzjerka zdjęła mi aktualny (czarny kolor), po czym nałożyła brąz (bo taki chciałam). Zabieg ten kosztował mnie 150 zł (długie włosy - do połowy pleców).
Gabriela_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 10:55   #1662
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Monsi Pokaż wiadomość
a i jeszce jedno po dekoloryzacji kladzie sie farbe o ile sienei myle
Po dekoloryzacji trzeba odczekać -najlepiej kilkanaście dni -żeby efekt farbowania był właściwy!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 12:26   #1663
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez nati193 Pokaż wiadomość
a o to zdjęcia mojego obecnego koloru. Na pierwszym zdjęciu zdjęcie robione z lampą, czyli tak wyglądam jak wychodzę na słońce.A pozostałę zdjecia bez lampyJednak zdjecia nie oddają tej rudości. Myślicie, że orzechowy brąz pokryje ten kolor?
Witaj
Jesli na ten kolor któego zdjęcie zamieściłaś połozysz orzechowy brąz,który jak juz sama nazwa wskazuje jest w kierunku rudego to napewno pokryje włosy ale bedą rude,byc może troszkę ciemniejsze ale rude...te orzechowe brązy wymywają się zostawiajac rudy odcień
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 12:28   #1664
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez sylwka892 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
Witaj
pokryje w pewnym stopniu ale nie całkowicie,pod słońce napewno będzie poświata bazowego odcienia,ale zrób tak ze pomaluj je...a po jakimś czasie,np.tydzien lub dwa znowu pomaluj je tym samym olsniewajacym brazem-powinno być już o wiele lepiej i po tym czekoladowym nie powinno być śladu.
P.s-jaka farba malowałas włoski ze otrzymałas taki odciń i na jaki kolor włosów ją kładłaś?
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 13:12   #1665
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez sylwka892 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
moim zdaniem powinnaś przez kilka tygodni myć włosy szamponem przeciwłupieżowym - aby zmyć kolor. Dopiero po wymyciu koloru sprobuj zafarbować włosy.

Nakładanie różnych farb w odstępie kilku dni może przynieść niepożądany efekt.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 20:11   #1666
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

ile kosztuje dekoloryzator joanny o gdzie go można dostać?
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 21:54   #1667
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
ile kosztuje dekoloryzator joanny o gdzie go można dostać?
oj...w przeróżnych miejscach - i w normalnych drogeriach, w dużych sklepach... i małych sklepikach
Cena to 7 - 10 zł.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 22:25   #1668
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Monsi Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jak juz dekoloryzowac to jakas dobra marka
Monsi - a czytałaś opinie Wizażanek na KWC?
Joanna to - moim zdaniem swietny dekoloryzator - a stosowałam ich już trochę

Ani ALcantara, ani Loreal, ani amerykanskie xdekoloryzatory - nie ściągały koloru tak ładnie - poza tym Joanna nie niszczy włosów ( jeśli jest użyta zgodnie z zaleceniami).
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 07:50   #1669
sylwka892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
GG do sylwka892
Talking Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
pokryje w pewnym stopniu ale nie całkowicie,pod słońce napewno będzie poświata bazowego odcienia,ale zrób tak ze pomaluj je...a po jakimś czasie,np.tydzien lub dwa znowu pomaluj je tym samym olsniewajacym brazem-powinno być już o wiele lepiej i po tym czekoladowym nie powinno być śladu.
P.s-jaka farba malowałas włoski ze otrzymałas taki odciń i na jaki kolor włosów ją kładłaś?
Pozdrawiam

Malowałam odcieniem czekoladowy brąż firmy Palette permanent natural colors, a nakładałam na włosy pomalowane z 4-5 miesięcy wcześniej na kolor świetlisty brąz. I wyszedł oto taki fioletowy.. I wczoraj znowu pomalowałam, a kupiłam farbę Loreal recital preference kolor ultrarozjaśniający naturalny kasztan i wyszły mi ciemne brązowe[prawie czarne] z odcieniem czerwieni. Ale napewno lepsze niż te fioletowe;] hehe .
Dzięki za rady
Pozdrawiam
sylwka892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 11:03   #1670
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Monsi Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze jak juz dekoloryzowac to jakas dobra marka
podobno joanna jest najlepsza, dlatego sie na nia zdecydowalam
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 11:29   #1671
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Joanna - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12082
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 11:43   #1672
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

czytałam
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 10:54   #1673
Iveńka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Question Zmiana koloru...

Mam naturalne czarne wlosy rok temu dodatkowo farbowane czarną farbą po eksperymentach z rozjaśniaczem... od tamtego czasu włosy nie były farbowane. wymarzyła mi się teraz zmiana koloru na bląd... w jaki sposób mogę to zrobic zeby bardzo nie zniszczyć włosów?? słyszalam o pukankach fallax ziołowych podobno ich nie niszczą to rawda?? 3 miesiące temu miałam robioną trwałą co rozjaśniło mi włosy a potem farba złocisty brąz....
Iveńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 00:49   #1674
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Mam teraz dosyć jasny rudy, farbowany (przez 6 lat szamponetkami, henną i raz farbą).

Naturalny był ciemno-średni blond

Jestem gotowa na dekoloryzację, choćby mi to miało kłaki wypalić do cna

Myślicie, że jest szansa żeby zejść do czegoś jasnego i zimnego?

Eksperymenty z Joanną na pasemkach skończyły się kolorem a'la likier jajeczny :/
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 00:51   #1675
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

no i słyszałam, że farbowanie czymś popielatym takiego koloru grozi zielenią
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 10:32   #1676
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Zmiana koloru...

najpierw piszesz ,ze od roku włosy nie były farbowane a później,że 3 mies temu miałas nakładany złocisty brąz...... wlosy rozjasni ci jedynie rozjasniacz... te plukanki nie niszcza wlosow ale moim zdaniem nie sa zbyt dobre- wielkich efektow po ich zastosowaiu nie nalezy sie spodziewac...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 15:09   #1677
nati193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witaj
Jesli na ten kolor któego zdjęcie zamieściłaś połozysz orzechowy brąz,który jak juz sama nazwa wskazuje jest w kierunku rudego to napewno pokryje włosy ale bedą rude,byc może troszkę ciemniejsze ale rude...te orzechowe brązy wymywają się zostawiajac rudy odcień
dziękuję za odpowiedź, narazie chyba wstrzymam się z farbowaniem.moje włosy sa już strasznie zniszczone.dekoloryzacja, codzienne prostowanie- najwyższy czas aby pozwolić im "odpocząć".Chociaz nie wiem czy długo wytrzymam, bo ten rudy nie daje mi spokoju:/
nati193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:06   #1678
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Pomocy --> moje włosy!

No szok! Postanowilem farbować włosy na blond z czarnego.
Palletka numer 1, jasny blond .Czekałem 50 minut zmywam i tylko i zrobiłem sie rudy zamiast blond ... SZOK!!! Dodam ze uzylem poł szaszetki bo m!am krotkie włosy! Czy treaz uzyc 2 czesci? Czy nie wolno odrazu!! Prosze o jakiies szybkie porady bo estem zdenerwowany ;d;d;
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:11   #1679
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Jeśli na czarne włosy położy się farbę o kolorze blond, to zawsze wyjdzie rudy. Do tego typu zabiegów potrzebny jest dekoloryzator.
Radzę odczekać 2 tyg. i udać się do fryzjera.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 18:14   #1680
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Kurde 2 tygodnie?? Noo litosci... co sie stanie gdy teraz jeszcze raz walne blond? bo widac w niektorych miesach ze ladny blond sie zrobil
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.