Tatuś podczas CC - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 21:52   #31
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Tatuś podczas CC

Operacje to też nie dla mnie, dobrze że niczego nie widziałam podczas cc.
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 00:45   #32
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Tatuś podczas CC

Ja rodziłam w Warszawie na Inflanckiej i tam nie było problemu z tym, żeby mąż był podczas cesarki. U mnie próby urodzenia córki siłami natury trwały jakieś 30 godzin i myślałam, że zgoda na to żeby mąż był ze mna na CC to uprzejmość lekarzy, ale znajome też były z partnerami więc chyba to u nich normalne. Generalnie wspominam super. Po 30h cierpienia, 3 znieczuleniach leżałam w końcu na stole, lekarze sobie we mnie dłubali, a my mieliśmy niezły ubaw. Mąż chyba nic nie widział, a nawet gdyby to chyba nie zrobiłoby to na nim większego wrażenia, bo wcześniej przez tyle godzin patrzył na gorszą rzeź na porodówce
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 10:37   #33
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Tatuś podczas CC

wlasnie kolejny raz slysze o tym ze na Inflanckiej nie robia problemow, u mnie w szpitalu raczej robia a wiem ze np na Starynkiewicza w ogole nie ma takiej mozliwosci.
Jak opieka poporodowa na Inflanckiej?
charliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 00:30   #34
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Tatuś podczas CC

Cytat:
Napisane przez charliss Pokaż wiadomość
wlasnie kolejny raz slysze o tym ze na Inflanckiej nie robia problemow, u mnie w szpitalu raczej robia a wiem ze np na Starynkiewicza w ogole nie ma takiej mozliwosci.
Jak opieka poporodowa na Inflanckiej?
Ja byłam bardzo zadowolona! Miałam CC o 23, wiec do rana lezałam sama na sali poporodowej (była ze mna pielęgniarka, która co chwilę sprawdzała czy zyję ) Rano jak przywieźli mi Córcię pomogła mi ją przebrać, pomogła mi stanąć na nogi i nie kreciła nosem jak trzeba było Małej pieluchę zmienić, sama zaproponowała. Potem jak nas odwieźli na noworodki to pielęgniarki przychodziły, pytały co tam, jak się miało pytania to odpowiadały, pokazywały jak się z dzieckiem obchodzić, jak karmić. Jak, któraś nie miała pokarmu to bez marudzenia dawały mleko modyfikowane. Przychodziła Małgosia laktacyjna i siedziała i tłumaczyła wszystko co najważniejsze. Pomagała przystawiać dzieciaczki do piersi na różne sposoby, żeby móc sobie wybrać najwygodniejsze i najbardziej efektywne karmienie. Jak dla mnie wszystko było super. Dużo mlodych pielęgniarek, bardzo uprzejmych i pomocnych.
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 09:47   #35
charliss
Zadomowienie
 
Avatar charliss
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Tatuś podczas CC

Dzieki za opinie wezme pod uwage przy ostatecznym wyborze szpitala. A w ktorym roku rodzilas?
charliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:15   #36
AAiG
Raczkowanie
 
Avatar AAiG
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Tatuś podczas CC

2013 we wrzesniu. A moja znajoma w tym roku w sierpniu i wrazenia podobne.
AAiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 17:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.