U2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 10:44   #31
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: U2

Odgrzeje troche watek

jestem fanka U2, zwlaszcza tego starszego U2, bo teraz to jakos do mnie srednio trafiaja. Uwielbiam ich brzmienie ze starszych plyt. Ulubione i najlepsza wedlug mnie? War oczywiscie oraz Boy.

jesli o samych muzykow chodzi, podziwiam Bono jako dobrego, obiacego wiele dla innych czlowieka, on ma cod do przekazania i tak robi. Edge wiadomo, swietna gitara, prosta, ale oparta o niesamowite efekty dzieki ktorym dzwiek staje sie trojwymiarowy i taki niesamowity. Ale osobiscie uwazam, ze nie doceniany jest ich perkusista! Uwielbiam wsluchiwac sie w ich perkusje, czasem mam wrazenie ze bez niej nie powstalby jakis kawalek, a gdyby byla inna, to i kawalek bylby czyms zupelnie innym i .... plaskim? np. Sunday Bloody Sunday. Genialny, majacy ogromna sile utwor, ale jak dla mnie calosc siedzi wlasnie na bebnach.
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:14   #32
anja32
Raczkowanie
 
Avatar anja32
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 145
Dot.: U2

Ah jakie bylo moje zdziwienie ,kiedy trafilam na ten watek.I radosc.U2 zawsze grali mi gdzies tam za uszami,ale ostatnio odkrywam Ich na nowo.Mysle ,ze ostatnia plyta jest jedna z najlepszych,chlopaki trzymaja forme,musze to przyznac po koncercie w 2005 i 2010 potwierdzam z cala stanowczoscia.A Bono poprostu wymiata ,jest mega mega ciachem......
anja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 22:04   #33
anja32
Raczkowanie
 
Avatar anja32
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 145
Dot.: U2

Ach, oczywiscie zapomnialam dodac ze moim najukochanszym albumem jest Zooropa (Lemon i Numb) to tak na marginesie,jesli chodzi o ta plyte bo najlepszych utworow jest mnostwo i dlugo by wymieniac.A Bono wedlug mnie najlepiej (czyt.sexy) wyglada w czerni
anja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 20:22   #34
Magdalenja
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 351
Dot.: U2

Skoro widzę wątek o U2 muszę coś napisać, bo pomimo że zdradzam ich regularnie to zawsze wracam. Jesteśmy jak takie stare dobre małżeństwo. Po koncercie z 2005 roku przez kilka miesięcy nie słuchałam niczego innego Gdy w 2009 zagrali "The Unforgettable Fire" na koncercie poryczałam się. Jeśli mam wyliczyć ulubione piosenki... ciężka sprawa tyle ich jest, ale niech będzie że:
The Unforgettable Fire (absolutny nr 1)
Exit (nr 2)
The Refugee
Bad
Pride (In The Name of Love)
Acrobat
All I Want's Is You
Love Comes Tumbling
11 O'Clock Tick Tock
Fire
Gone
Where the Streets Have No Name
Walk to The Water
Kite
Fly
MLK...
Oraz wiele innych. Moje ulubione video to "Pride" czyli Bono i jego plereza :P Najczęściej słuchana przeze mnie płyta to ostatnio "Achtung Baby". Największy sentyment mam do "The Unforgettable Fire". Każda ich płyta ma dla mnie znaczenia, z każdą mam związane jakieś wspomnienia.
Magdalenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:54   #35
anja32
Raczkowanie
 
Avatar anja32
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 145
Dot.: U2

Polacy siedzacy w irlandzkim pubie zobaczyli kilka stolikow dalej Bono z jakims znajomym.Bardzo lubilili U2 itd.chcieli bardzo dostac autograf od Bono ale wstydzili sie podejsc do ich stolika.Bono co jakis czas wychodzil przed pub zapalic wiec kiedy go nie bylo podeszli do tego znajomego i przedstawili sie ,ze sa z Polski bardzo chca autograf ale wstydza sie poprosic czy On nie moglby w ich imieniu spytac o to Bono i wreczyli mu czysta kartke papieru.Kiedy tamci juz wyszli Polacy zauwazyli pozostawiona na stoliku kartke.I na niej napis:
" Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich polakow i fanow U2 w Polsce"
A na samym dole kartki autograf Bono i Ps."To w razie gdyby moj podpis byl tez potrzebny"
anja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 20:43   #36
anja32
Raczkowanie
 
Avatar anja32
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 145
Dot.: U2

heh no widze ze watek troszke uspil sie ,szkoda.
Ja juz nie moge sie doczekac na nowa plyte dlaczego to tak dlugo trwa i trwa . moze wtedy cos sie tutaj ruszy,szkoda bo fajny watek i swietny byl pomysl z zalozeniem go.
anja32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 02:33   #37
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: U2

I jak się podoba nowa płyta?
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 08:31   #38
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: U2

U2 to taki zespół, którego nie słucham namiętnie, ale o którym uważam że mają świetne piosenki.Na co dzień słucham jakichś ulubionych moich, ale czasami po prostu muszę włączyć U2 i słuchać cały dzień. Nie wiem jak to wyjaśnić, po prostu mają taką energię która przyciąga mimo wszystko
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 09:31:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.