Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 22:30   #4531
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;53914618]Pisz tutaj smialo.

No, i pochwal sie zakupami zarowymi .[/QUOTE]Uwaga:
koszulki (2 kolory) KLIK
swetry: KLIK KLIK KLIK
i spódnica, ale mam co do niej wątpliwości KLIK


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba wątku o Burberry nie ma - możesz założyć
Możesz też pytać tutaj, jeśli masz ochotę

Ja z Burberry mam na razie 3 róże, lakier do paznokci, korektor oraz gratisowe miniszmineczki i jakieś bazy glow.
z jednym tylko różem nie ma co zaczynać wątku

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jest watek
ale na ciuchowym
a, chyba dam se siana z tym Burberry, obkupiłam się na -30 w D

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Na mojej buzi daje brudny efekt
na mojej okazał się być kompletnie niewidocznym odcieniem (Earthy)

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nie wiedziałam. Dziś wybrałam się do Douga w celu naocznego obczajenia kilku szminek, na które miałam oko po obejrzeniu internetowych swatchy. Chciałam obejrzeć, a potem zamówić online to, co się sprawdzi. A pani od Bobbi od progu poinformowała mnie, że mają 30% zniżki również w salonie, więc z radością skorzystałam, bo stacjonarnie nie trzeba dobijać kwoty do bezpłatnej wysyłki/płacić za wysyłkę, tak więc super
u mnie podobnie, polazłam do Blue do Pandory obczaić wyprzedaż i okazało się, że MAC w D. też wchodzi w % więc nabyłam jakieś pomadki i cień, choć jeden z zeszłego roku jeszcze nietknięty leży
przynajmniej asortyment był jeszcze kompletny, nie to, co in line
ale, z drugiej strony, byłam do tych zakupów przygotowana jak nigdy, tyle godzin obczajania w necie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-12-27 o 22:32
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 23:44   #4532
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nie wiedziałam. Dziś wybrałam się do Douga w celu naocznego obczajenia kilku szminek, na które miałam oko po obejrzeniu internetowych swatchy. Chciałam obejrzeć, a potem zamówić online to, co się sprawdzi. A pani od Bobbi od progu poinformowała mnie, że mają 30% zniżki również w salonie, więc z radością skorzystałam, bo stacjonarnie nie trzeba dobijać kwoty do bezpłatnej wysyłki/płacić za wysyłkę, tak więc super
A w którym Douglasie w Wawie byłaś? Chciałabym kupić podkład Bobbi.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Dziewczęta, a czy w S stacjonarnie też jest rabat na kolorówkę? Nie wiem czy ja nie doczytałam czy jakoś funkcja czytania ze zrozumieniem w moim mózgu zanikła i info nie znalazłam.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 00:09   #4533
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Pierwszy raz dostałam bon zniżkowy 40 zł od Douglasa i mam pytanie w związku z tym, od jakiej kwoty można go użyć bo albo jestem ślepa albo nic takiego na nim nie pisze i czy da się go połączyć przy zakupie szminek Mac które są teraz w promocji?
Będę wdzięczna za odp. bo nie wiem czy jechać specjalnie do Douga
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 06:26   #4534
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A w którym Douglasie w Wawie byłaś? Chciałabym kupić podkład Bobbi.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Dziewczęta, a czy w S stacjonarnie też jest rabat na kolorówkę? Nie wiem czy ja nie doczytałam czy jakoś funkcja czytania ze zrozumieniem w moim mózgu zanikła i info nie znalazłam.
Byłam najpierw na Chmielnej, ale tam mieli dość mocne puchy w asortymencie Bobbi (przynajmniej w szminkach), a potem sprawdziłam dostępność konkretnych szminek online i przeniosłam się do Złotych, gdzie już dostałam obie upatrzone szminki Ale Złote to obłęd, nie cierpię tam chodzić.

A w Sephorze stacjonarnie jak najbardziej możesz skorzystać z promocji

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz dostałam bon zniżkowy 40 zł od Douglasa i mam pytanie w związku z tym, od jakiej kwoty można go użyć bo albo jestem ślepa albo nic takiego na nim nie pisze i czy da się go połączyć przy zakupie szminek Mac które są teraz w promocji?
Będę wdzięczna za odp. bo nie wiem czy jechać specjalnie do Douga
Nie wiem, od jakiej kwoty działa, ale chyba każdy produkt nieco droższy niż wartość kuponu możesz za niego wziąć Na MACa działa też. Natomiast co do łączenia promocji już nie wiem - wczoraj przy zakupie 2 szminek Bobbi babki w Złotych kręciły nosem na połączenie zniżki 30% z kuponem 40 zł, który też miałam, zaczęły coś gadać o osobnych paragonach itd... Tyle że mi nie zależało za bardzo, wolałam sobie zostawić ten kupon na czarną godzinę, więc nie nalegałam. Ale wydaje mi się, że powinien się wliczyć, bo to nie jest zniżka procentowa, która się nie łączy z innymi z zasady, tylko kwotowa. Więc gdyby mi zależało to na pewno bym się wykłócała Moim zdaniem warto spróbować.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 07:08   #4535
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Byłam najpierw na Chmielnej, ale tam mieli dość mocne puchy w asortymencie Bobbi (przynajmniej w szminkach), a potem sprawdziłam dostępność konkretnych szminek online i przeniosłam się do Złotych, gdzie już dostałam obie upatrzone szminki Ale Złote to obłęd, nie cierpię tam chodzić.

A w Sephorze stacjonarnie jak najbardziej możesz skorzystać z promocji



Nie wiem, od jakiej kwoty działa, ale chyba każdy produkt nieco droższy niż wartość kuponu możesz za niego wziąć Na MACa działa też. Natomiast co do łączenia promocji już nie wiem - wczoraj przy zakupie 2 szminek Bobbi babki w Złotych kręciły nosem na połączenie zniżki 30% z kuponem 40 zł, który też miałam, zaczęły coś gadać o osobnych paragonach itd... Tyle że mi nie zależało za bardzo, wolałam sobie zostawić ten kupon na czarną godzinę, więc nie nalegałam. Ale wydaje mi się, że powinien się wliczyć, bo to nie jest zniżka procentowa, która się nie łączy z innymi z zasady, tylko kwotowa. Więc gdyby mi zależało to na pewno bym się wykłócała Moim zdaniem warto spróbować.
z tym, ze jesli nie masz karty gold, to stacjonarnie otrzymasz rabat odpowiedni do Twojej karty

co do douglasa - to dokladnie tak, kupon nie ma wartosci minimalnej zakupow, jedynie musi byc cos drozszego - kiedys chcialam cos za 39 zl i pani powiedziala, ze musze cos dobrac do tego, nawet jak powiedzialam, ze ta zlotowka moze przepasc i nie ma problemu.
Natomiast co do łączenia - totalnie zalezy od checi obslugujacych
teoretycznie powinny to uznac, bo kupon to nie jest promocja tylko metoda platnosci, cos jak karta prezentowa, ale nie wszystkie osoby tak to postrzegaja
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 07:29   #4536
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z tym, ze jesli nie masz karty gold, to stacjonarnie otrzymasz rabat odpowiedni do Twojej karty
Tak, tak, jasne Dlatego wczoraj upewniłam się w salonie, że chcę to, co chcę, a potem zamówiłam online
Swoją drogą nie mogę przestać się dziwić, że oni nie wpadli jeszcze na pomysł jakiegoś kontrolowania korzystania z kodów rabatowych, żeby ukrócić korzystanie z "nie swoich" rabatów. Przecież jeśli się loguję, to widać na koncie, że mam kartę Black, a korzystam z kodu Gold - taki kod po zalogowaniu się na konto "czarne" powinien być z automatu odrzucany. No ale cóż, ja nie narzekam i życzę im, żeby jak najdłużej tego nie "naprawiali" 30% to jednak całkiem przyzwoity rabat.

A z innej beczki - ma któraś z Was szminki Urban Decay z serii Sheer? Wpadły mi w oko 2 kolory, jeden wczoraj testowałam, ale jakoś nie do końca byłam przekonana. Kolor absolutnie cudowny, ale formuła jakaś dziwna - dość ciężko się rozprowadza i trochę się lepi na ustach. To kwestia testera czy też naprawdę coś z tymi szminkami jest nie tak? Póki co zrezygnowałam z zakupu, nie chciałam ryzykować, ale wciąż o tym myślę, bo kolory mnie uwiodły
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 07:59   #4537
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

moze uznali, ze to 5% ich nie zbawi, a musisz zamowic wiecej, zeby dostac darmowa dostawe
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 08:05   #4538
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Szalik ten kaszmirowy? Byl przeceniony? Bo na stronie nie A siedzi mi on w glowie, tylko nie za pelna cene
Serduszka nie dotrwały do przecen.
Wykupili mi buty
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:10   #4539
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
moze uznali, ze to 5% ich nie zbawi, a musisz zamowic wiecej, zeby dostac darmowa dostawe
Tak też może być A to prawda, że to dobijanie do darmowej dostawy w Sephorze to dość spora udręka, bo jednak nie zawsze mam realną potrzebę zakupów na min. 230 zł
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:18   #4540
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
To masz pewnie 14 jak ja. Tez sie na niego wsciekam za kolor...
Dokładnie, wzięłam 14. Pierwszy kolor był dla mnie stanowczo za różowy i nieco za jasny.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 08:27   #4541
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Byłam najpierw na Chmielnej, ale tam mieli dość mocne puchy w asortymencie Bobbi (przynajmniej w szminkach), a potem sprawdziłam dostępność konkretnych szminek online i przeniosłam się do Złotych, gdzie już dostałam obie upatrzone szminki Ale Złote to obłęd, nie cierpię tam chodzić.

A w Sephorze stacjonarnie jak najbardziej możesz skorzystać z promocji



Nie wiem, od jakiej kwoty działa, ale chyba każdy produkt nieco droższy niż wartość kuponu możesz za niego wziąć Na MACa działa też. Natomiast co do łączenia promocji już nie wiem - wczoraj przy zakupie 2 szminek Bobbi babki w Złotych kręciły nosem na połączenie zniżki 30% z kuponem 40 zł, który też miałam, zaczęły coś gadać o osobnych paragonach itd... Tyle że mi nie zależało za bardzo, wolałam sobie zostawić ten kupon na czarną godzinę, więc nie nalegałam. Ale wydaje mi się, że powinien się wliczyć, bo to nie jest zniżka procentowa, która się nie łączy z innymi z zasady, tylko kwotowa. Więc gdyby mi zależało to na pewno bym się wykłócała Moim zdaniem warto spróbować.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z tym, ze jesli nie masz karty gold, to stacjonarnie otrzymasz rabat odpowiedni do Twojej karty

co do douglasa - to dokladnie tak, kupon nie ma wartosci minimalnej zakupow, jedynie musi byc cos drozszego - kiedys chcialam cos za 39 zl i pani powiedziala, ze musze cos dobrac do tego, nawet jak powiedzialam, ze ta zlotowka moze przepasc i nie ma problemu.
Natomiast co do łączenia - totalnie zalezy od checi obslugujacych
teoretycznie powinny to uznac, bo kupon to nie jest promocja tylko metoda platnosci, cos jak karta prezentowa, ale nie wszystkie osoby tak to postrzegaja
Dzięki dziewczyny za odp.
Bardzo mi pomogłyście, byłam prawie pewna że będzie można go użyć od większej kwoty a tu taka niespodzianka
Muszę się teraz zastanowić czy spróbować na Mac czy zostawić na nagłą potrzebę
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 09:42   #4542
chubbybunny
Przyczajenie
 
Avatar chubbybunny
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny czy wiecie co jest prezentem niespodzianką w Douglasie online za wydane min. 99 zł?

I tak przy okazji miała któraś z Was krem BB z Estee Lauder ten Glow? Zastanawiam się nad nim ale różnie to bywa z kremami BB...
chubbybunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:46   #4543
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez chubbybunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie co jest prezentem niespodzianką w Douglasie online za wydane min. 99 zł?

I tak przy okazji miała któraś z Was krem BB z Estee Lauder ten Glow? Zastanawiam się nad nim ale różnie to bywa z kremami BB...
u mnie jako prezent wskoczył bon rabatowy na 20zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:54   #4544
chubbybunny
Przyczajenie
 
Avatar chubbybunny
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Nie nie... mi chodzi o kod NIESPODZIANKA, który wpisujemy jako kod rabatowy i wtedy wskakuje nam po prostu informacja, że dostaniemy prezent niespodziankę. Nie pisze co to jest dlatego pytam

Ten bon rabatowy jest standardowo do każdego zamówienia chyba.
chubbybunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:57   #4545
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

mi ten kod nie zadziałał
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:08   #4546
chubbybunny
Przyczajenie
 
Avatar chubbybunny
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Mi wcześniej też, bo niby zapasy się wyczerpały ale dzisiaj spróbowałam i już wchodzi ponownie
chubbybunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:09   #4547
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez chubbybunny Pokaż wiadomość
Nie nie... mi chodzi o kod NIESPODZIANKA, który wpisujemy jako kod rabatowy i wtedy wskakuje nam po prostu informacja, że dostaniemy prezent niespodziankę. Nie pisze co to jest dlatego pytam

Ten bon rabatowy jest standardowo do każdego zamówienia chyba.
standardowo jest bon na 25 zł, który dodaje się automatycznie, a po wpisaniu kodu NIESPODZIANKA wskoczył mi drugi bon na 20 zł
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:12   #4548
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez chubbybunny Pokaż wiadomość
Mi wcześniej też, bo niby zapasy się wyczerpały ale dzisiaj spróbowałam i już wchodzi ponownie
zależało mi na czasie i rzeczach więc kliknęłam bez niego
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 10:49   #4549
chubbybunny
Przyczajenie
 
Avatar chubbybunny
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
standardowo jest bon na 25 zł, który dodaje się automatycznie, a po wpisaniu kodu NIESPODZIANKA wskoczył mi drugi bon na 20 zł
Aha mi wskoczył po prostu prezent niespodzianka. Dziwne W każdym razie jeżeli rzeczywiście każdy dostaje bon na 20 zł to dla mnie prezent słabo kuszący ;( Wstrzymam się jeszcze z zamówieniem tym bardziej, że -30% na kolorówkę jest do 6 stycznia, więc może jeszcze się coś ciekawego pojawi
chubbybunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 10:53   #4550
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez chubbybunny Pokaż wiadomość
Aha mi wskoczył po prostu prezent niespodzianka. Dziwne W każdym razie jeżeli rzeczywiście każdy dostaje bon na 20 zł to dla mnie prezent słabo kuszący ;( Wstrzymam się jeszcze z zamówieniem tym bardziej, że -30% na kolorówkę jest do 6 stycznia, więc może jeszcze się coś ciekawego pojawi
robiłam 2 zamówienia 24.12, przy pierwszym nic mi nie wskakiwało, niby, ze zapas wyczerpany, a po paru godzinach jak robiłam drugie zamówienie, to mi wskoczył ten bon jako niespodzianka
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:00   #4551
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Byłam najpierw na Chmielnej, ale tam mieli dość mocne puchy w asortymencie Bobbi (przynajmniej w szminkach), a potem sprawdziłam dostępność konkretnych szminek online i przeniosłam się do Złotych, gdzie już dostałam obie upatrzone szminki Ale Złote to obłęd, nie cierpię tam chodzić.

A w Sephorze stacjonarnie jak najbardziej możesz skorzystać z promocji
Dziękuję
Co prawda doczytałam teraz, że w Douglasie jest promo na szminki, cienie i lakiery, więc podkład się nie wlicza.
Skieruję więc swoją uwagę i portfel do Sephory Chyba skuszę się na podkład MJ Genius Gel (chciałam Skin Foundation Bobbi, ale bez zniżki nie kupię, bo mam jeszcze inne Bobbi w zapasie).

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z tym, ze jesli nie masz karty gold, to stacjonarnie otrzymasz rabat odpowiedni do Twojej karty
Dzięki, tak domyślam się. Wolę -25% niż dobijanie na siłę do 230 zł, by mieć darmową wysyłkę.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:30   #4552
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez chubbybunny Pokaż wiadomość
Nie nie... mi chodzi o kod NIESPODZIANKA, który wpisujemy jako kod rabatowy i wtedy wskakuje nam po prostu informacja, że dostaniemy prezent niespodziankę. Nie pisze co to jest dlatego pytam

Ten bon rabatowy jest standardowo do każdego zamówienia chyba.
Mnie jakoś prezent niespodzianka wyskoczył starter do telefonu nie pamiętam już dokładnie jakiej sieci, ale wydaje mi się, że Virgin Mobile czy coś takiego więc wyrzuciłam ten prezent z koszyka, bo się dało.

Do kiedy obowiązuje kod w S.?
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:54   #4553
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

czy ktos sie podzieli kodem dla goldow ? bo ja tylko black
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:57   #4554
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
czy ktos sie podzieli kodem dla goldow :d ? Bo ja tylko black
makg15
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:36   #4555
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Kliknęłam zamówienie w Sephorze, wziełam bazę pod cienie Smashboxa (uwielbiam ją), trio do konturowania, i BB cream Burberry, bez przekonania, ale najwyżej oddam. Stacjonarnie wezmę jeszcze chyba jakieś czwórki Chanel, polecacie któreś szczególnie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:39   #4556
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Mnie jakoś prezent niespodzianka wyskoczył starter do telefonu nie pamiętam już dokładnie jakiej sieci, ale wydaje mi się, że Virgin Mobile czy coś takiego więc wyrzuciłam ten prezent z koszyka, bo się dało.

Do kiedy obowiązuje kod w S.?
Do 31.12
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:41   #4557
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
makg15

zamowiony zestaw do konturowania smashbox, puder UD i baza pod cienie sephora ( mial ktos ? bo wzielam w ciemno)
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:53   #4558
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

dziewczyny, używacie różu Chanel? co możecie o nim powiedzieć? bo może bym sobie stacjonarnie kupiła z rabatem -25%, ale nie wiem, czy się opłaca
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:54   #4559
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Kliknęłam zamówienie w Sephorze, wziełam bazę pod cienie Smashboxa (uwielbiam ją), trio do konturowania, i BB cream Burberry, bez przekonania, ale najwyżej oddam. Stacjonarnie wezmę jeszcze chyba jakieś czwórki Chanel, polecacie któreś szczególnie?
która to baza?
ta? http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...Primer/P112937
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:09   #4560
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
dziewczyny, używacie różu Chanel? co możecie o nim powiedzieć? bo może bym sobie stacjonarnie kupiła z rabatem -25%, ale nie wiem, czy się opłaca
ja uwielbiam, to moje ulubione róże
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie, ta: http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/B...-Baza/P1821030

Jest świetna, leciuteńka, łatwa w rozsmarowaniu, tylko trzeba pamiętać, żeby dawać cienką warstwę, inaczej się roluje. Generalnie prosta w obsłudze.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.