Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-27, 21:33   #241
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Możliwe. Bo u mnie też bardzo szybko zaczął się ten problem (albo to też mogła być moja wyobraźnia). Teraz smaruję usta na okrągło w dzień i noc.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-27, 23:47   #242
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A ja już przestałam się łudzić, że moja cera jest nadal matowa... Nieco ponad miesiąc po odstawieniu izo znowu się błyszczę! Wczoraj usłyszałam od kogoś (dystrybutor kosmetków) :"Ma pani trochę tłustą cerę" Znowu zaczęłam się przyglądać ludziom, których mijam i pominę to, że nie widzę prawie u nikogo pryszczy, ja nawet nie widzę, żeby innym świeciła się cera!

Włosy znowu muszę myć co 2 dni, tak jak przed izo. Żebym chociaż mogła myć je co trzeci dzień... Znacie jakiś sposób, żeby przedłużyć świeżość włosów o jeden dzień? Słyszałam kiedyś o sposobie z maką (wciera się w skórę głowy i ona absorbuje tłuszcz) :p ale nie próbowałam... Włosy nadal wypadają.

Nadal stosuję kosmetyki nawilżające i nieagresywne. Oby tylko pryszcze nie wróciły!
Kurcze, nie dołuj mnie Kobito ... Ja już jestem w końcowej fazie kuracji i jestem zachwycona efektami. Chciałabym żeby taki stan mojej cery i psychiki trwał wiecznie.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 07:55   #243
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez julia1612 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!To moj 5dzien brania izoteku.Mam pytanie czy to mozliwe, że po 5 dniu usta już się wysuszają?!Czy to tylko efekt działania mojej wyobraźni?To pytanie kieruje to tych specjalistek
tak jak napisała Azzis usta zaczynają się wysuszać bardzo szybko.... to świadczy, że tabletki zaczynają działać
Pomadka dołączona do tabletek pomaga tylko na początku, tak naprawdę najlepiej sprawdza się balasam do ust Tisane....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:38   #244
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Kurcze, nie dołuj mnie Kobito ... Ja już jestem w końcowej fazie kuracji i jestem zachwycona efektami. Chciałabym żeby taki stan mojej cery i psychiki trwał wiecznie.

Nie chcę nikogo dołować. Przecież nie jest powiedziane, że Tobie też po kuracji wrócą tłuste włosy. Są osoby, które potem już zawsze mają suchą cerę, więc nie martw się na zapas! Póki co moja cera nie przetłuszcza się jeszcze tak jak przed kuracją (i oby tak zostało!), nie czuję, że mam twarz oblepioną tłuszczem, no ale jednak tłuści się...

Najgorzej z tymi włosami... Jak mam je myć co 2 dni, to chyba szybko wyłysieję Bo podczas mycia najwięcej mi ich wypada.

No i denerwuje mnie to! Podczas brania izo myłam włosy co 4ty dzień, choć jak mi się czasem nie chciało, to myłam je co 5 dni. Mogłam rano swobodnie wyskoczyć do sklepu po pieczywo, bo moje włosy były zawsze świeże i mięciutkie. A teraz...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 09:47   #245
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

ja tam włosami się nie martwię.... mimo, że mam teraz suche i tak z przyzwyczajenia myję je codziennie... no czasem robię wyjątek w weekend . Mam tylko nadzieje, że jak przejdę tą tak przecież bardzo ciężką dla organizmu kuracji pryszzce nie wrócą..... tego najbardziej się boję :-(
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:12   #246
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
ja tam włosami się nie martwię.... mimo, że mam teraz suche i tak z przyzwyczajenia myję je codziennie... no czasem robię wyjątek w weekend . Mam tylko nadzieje, że jak przejdę tą tak przecież bardzo ciężką dla organizmu kuracji pryszzce nie wrócą..... tego najbardziej się boję :-(
Goniu, a nie chcesz poczuć, jaki to komfort myć włosy rzadziej, tracić na to mniej czasu?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 11:34   #247
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Goniu, a nie chcesz poczuć, jaki to komfort myć włosy rzadziej, tracić na to mniej czasu?
próbowałam, faktycznie nie są tłuste, tylko suche, ale ja jakoś wolę mimo wszystko myć włosy codziennie, wydaje mi się, że sa jakieś takie świeższe.... pewnie to moje fiu bdździu.... ale ja pracuję na bardzo eksponowanym stanowisku i zawsze muszę wyglądać swieżo i czyściutko.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 12:09   #248
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Też mam tak, że już z przyzwyczajenia myję głowę codziennie. Od czasu brania Akne spokojnie mogłabym myć włosy co drugi dzień, ale jakość się nieswojo czuję, wydaje mi się, że włosy są nadal tłuste
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:15   #249
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Też mam tak, że już z przyzwyczajenia myję głowę codziennie. Od czasu brania Akne spokojnie mogłabym myć włosy co drugi dzień, ale jakość się nieswojo czuję, wydaje mi się, że włosy są nadal tłuste
Oj Azzis, nawet nie wiesz jak bardzo się denerwowałam Twoją sytuacją.... cieszę się, że nastrój wrócił
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:24   #250
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Oj Azzis, nawet nie wiesz jak bardzo się denerwowałam Twoją sytuacją.... cieszę się, że nastrój wrócił
Oj, Goniu, nawet nie wiesz jak ja się denerwowałam Należą mi się niezłe baty Nastrój wrócił We wtorek załatwię "sprawę" jak należy
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 12:25   #251
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Oj, Goniu, nawet nie wiesz jak ja się denerwowałam Należą mi się niezłe baty Nastrój wrócił We wtorek załatwię "sprawę" jak należy

koniecznie załatw tą sprawę dla swojego i naszego spokoju
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 21:52   #252
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moze emulsja nie bedzie sobie radzic z demakijazem tak jak powinna wiec moze plyn micelarny warto wlaczyc do demakijazu?albo mleczko?opcjonalnie moglaby byc tez oliwka Hipp-delikatna i nie powinna zrobic Ci krzywdy.

Xerial 5 na zime moze byc nie wystarczajacy moim zdaniem ale poczekamy jeszcze nha inne opinie
Cytat:
a może po prostu zrezygnuj z podkłądu? ja zrezygnowałam
Używam pudru brązującego Glam Bronze, buźkę myję Ziają Calma i wszystko jest super
dzieki za rady
chyba zaczne od tego ze kupie sobie własnie cos do demakijażu
a gdy skończy sie cetaphil spróbuje Zjaja Calama
z podkładu na razie nie zrezygnuje bo nie mam czym go zastapic zauważyłam ze on jako tako ochrania moja buzie
teraz przez weekend uzywałam samego kremu i miałam ją cały czas ostro czerwona
głownym problemem było jego zmwanie bo nie chce zeby siedzial mi na buzi przez 24h mam nadzieje ze po mleczku czy płynie problem minie
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 22:01   #253
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Wiesz agucha1712, ja myję twarz żelem do mycia dla dzieci z Rossmanna wcześniej myłam płynem Hipp i żelem Johnsona dla skóry wrażliwej. Spróbuj myć takimi łagodnymi środkami. Ja myję nim twarz 3x dziennie i nic mnie nie wysusza i nie podrażnia.
Bez podkładu i pudrów też jeszcze nie mogę się obejść. I podobnie jak Ty zmywam je po przyjściu do domu i nakładam krem nawilżający.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 22:08   #254
agucha1712
Raczkowanie
 
Avatar agucha1712
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 224
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

azzis ten cetaphil jest łagodny chyba az za bardzo bo nie chce mi ten podkład schodzic
a u Ciebie normalnie sie zmywa ?
jakiego podkładu używasz?

moze ja mam juz bardziej wysuszona skóre bo biore izotek juz ponad 4 miesiac. ile Ty bierzesz? (sorki czytałam posty ale nie pamietam)
agucha1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 00:19   #255
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Na wypadanie włosów mogę doradzić Revalid. Poleciła mi je sama dermatolożka i jak na razie jestem zadowolona. Za 90 tabletek zapłaciłam 37 zł więc jest znośnie. Zazwyczaj po wszystkich tabletkach najbardziej widziałam efekty na wzmocnionych paznokciach, a na włosach coś działo sie dopiero po ok. miesięcznej kuracji, a przy Revalidzie dość szybko włosy poznały gdzie ich miejsce i już po 2-3 tygodniach, mniej ich sobie wyciągałam przy myciu.
A co do samego mycia, to choć nie przetłuszczają mi się i faktycznie też pewnie z 4 dni spokojnie mogłabym nie myć głowy, ale mam cienkie włoski, które szybko tracą objętość i puszystość więc zazwyczaj myję codziennie, no chyba że nie muszę wychodzić do ludzi to daję im odetchnąć
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:02   #256
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez agucha1712 Pokaż wiadomość
azzis ten cetaphil jest łagodny chyba az za bardzo bo nie chce mi ten podkład schodzic
a u Ciebie normalnie sie zmywa ?
jakiego podkładu używasz?

moze ja mam juz bardziej wysuszona skóre bo biore izotek juz ponad 4 miesiac. ile Ty bierzesz? (sorki czytałam posty ale nie pamietam)
Tak, ja nie mam problemów ze zmyciem makijażu tym żelem. Używam podkładu Revlon Colorstay lub MF Lasting Performance.
Ja biorę Akne dopiero 2 miesiąc. Skóry nie mam za suchej (jest w sam raz, nie jest tłusta ani sucha).
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 08:44   #257
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja ostanio bylem chory..przeziebienie..lez alem w łóżku nie chcialo mi sie skory nawilzyc...i efekt jest taki ze dzisiaj mam przesuszone czerwone plamyy na twarzy...;/
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:56   #258
julia1612
Raczkowanie
 
Avatar julia1612
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Hej mam pytanie kiedy zaczęly wam wypadac włosy?Bo widze ich coraz więcej mam nadzieje, że to tylko panika, a nie rzeczywistość...
julia1612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 21:56   #259
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez julia1612 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie kiedy zaczęly wam wypadac włosy?Bo widze ich coraz więcej mam nadzieje, że to tylko panika, a nie rzeczywistość...
Mnie na szczęście jeszcze nie wypadają. Wcześniej miałam problem z włosami. Kupiłam sobie szampon Vichy z aminexilem i teraz gdy już mi się skończył widzę, że rzeczywiście wzmocnił włosy i wypadały mniej. Teraz znów troszkę mi ich wypada, ale to chyba te przepisowe 100 dziennie
Stosuję też zapobiegawczo wzmacniającą odżywkę Joanny przeciw wypadaniu włosów. Albo kup sobie tabletki, te które Gonia polecała - Silica bodajże.
azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 07:08   #260
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Nie kazdemy wypadają włosy..mi np.nie wypadały
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:51   #261
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez julia1612 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie kiedy zaczęly wam wypadac włosy?Bo widze ich coraz więcej mam nadzieje, że to tylko panika, a nie rzeczywistość...
Mnie jeszzce nie wypdają i mam nadzieje, że nie będą, ale ja od początku biorą tabletki Silica, które kazał mi brac mój dermatolog
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:02   #262
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

hej
biore akne drugi miesiac, jest super chociaz teraz troche znowu wszystko wylazi na dzien filtry, na noc Nanobase - dziekuje wam za polecenie tego krem, jest super!

jedyne co to pekaja mi usta ale tez jakby mniej juz. Wlosy myje co 3-4 dni, takie sa suche jestem tak szczesliwa, mimo ze teraz mam pare krostek na twarzy. Nic mnie nie boli, jutro ide na badania wiec wszystko sie okaze caluje was mocno
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:39   #263
kapciuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tutaj ;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Witajcie. To już mój 18 dzień kuracji Akne. Po chyba 6 dniach pojawił się problem suchych ust, ale od wczoraj jakby już mniej, choć bez pomadki ochronnej się nie obejdzie. Włosy mogę umyć dopiero na 4 dzień co kiedyś było nie do pomyślenia,ale wypadają i to bardzo. Wysypu nie miałam i nie mam, wszystko pomału znika. Ostatnio nawet usłyszałam,że chyba regularnie chodzę do kosmetyczki,bo mam taką zadbaną cerę. Długo byłam w szoku....
Wy pewnie nie macie jeszcze problemu ze zmarszczkami, ale ja tak. Miałam kiedyś piękne dołeczki w policzkach, które z czasem zamieniły się w okropne zmarszczki.Najpierw takie jakby z nie wyspania,od poduszki, a później to już na stałe Teraz bardzo się spłyciły. Ja wiem,że one tam są, więc je widzę lecz mój TŻ nic takiego nie zauważa. Czy to możliwe,że Akne zadziałał też na nie?? Może któraś z Was zauważyła coś podobnego?
kapciuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 11:46   #264
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Czy to możliwe,że Akne zadziałał też na nie?? Może któraś z Was zauważyła coś podobnego?
Tak,doustne retinoidy dzialaja przeciwzmarszczkowo .



martina@ a moze ciebie zapycha ten nanobase i dlatego zaczely pojawiac sie te pyszcze ?
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:19   #265
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez kapciuszek Pokaż wiadomość
Witajcie. To już mój 18 dzień kuracji Akne. Po chyba 6 dniach pojawił się problem suchych ust, ale od wczoraj jakby już mniej, choć bez pomadki ochronnej się nie obejdzie. Włosy mogę umyć dopiero na 4 dzień co kiedyś było nie do pomyślenia,ale wypadają i to bardzo. Wysypu nie miałam i nie mam, wszystko pomału znika. Ostatnio nawet usłyszałam,że chyba regularnie chodzę do kosmetyczki,bo mam taką zadbaną cerę. Długo byłam w szoku....
Wy pewnie nie macie jeszcze problemu ze zmarszczkami, ale ja tak. Miałam kiedyś piękne dołeczki w policzkach, które z czasem zamieniły się w okropne zmarszczki.Najpierw takie jakby z nie wyspania,od poduszki, a później to już na stałe Teraz bardzo się spłyciły. Ja wiem,że one tam są, więc je widzę lecz mój TŻ nic takiego nie zauważa. Czy to możliwe,że Akne zadziałał też na nie?? Może któraś z Was zauważyła coś podobnego?
ja tez słyszałam, że w USA Roaccutane przepisują lekarze starszym paniom na spłycenie zmarszczek
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 12:21   #266
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Tak,doustne retinoidy dzialaja przeciwzmarszczkowo .



martina@ a moze ciebie zapycha ten nanobase i dlatego zaczely pojawiac sie te pyszcze ?
nanobase nie zapycha, bo jakby zapychało to bym wyglała jak pizza
Mysle, że to po prostu delikatny wysyp, które na pewno niedługo minie.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 14:33   #267
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

no nie trzeba sie przejmowac...ja tez tak mialem ze w czasie kuracji wyskakiwaly mi pojedyncze krostki co jakis czas..potem wszytsko znikało i skora znowu byla czysta
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 17:11   #268
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No, 1 listopada zaczynam kurację Akne
Mam parę pytań, jako nowicjuszka ^^
- wyczytalam już że parę z Was stosuje Nanobase jako nawilżacz, ale przeraził mnie skład - wszystkie zapychacze w jednym produkcie Czy któraś z Was stosuje inne nawilzacze? Co mozecie polecic?
- czy u kazdej z was wystapil wysyp? mam nadzieje, ze go moze unikne pamietajac, jak to wszyscy przestrzegali, ze po odstawieniu Diane (ktora lykalam 2 lata temu) jest wysyp wiekszy niz przed braniem, ale ja nie zauwazylam zadnego pogorszenia
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 17:58   #269
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
No, 1 listopada zaczynam kurację Akne
Mam parę pytań, jako nowicjuszka ^^
- wyczytalam już że parę z Was stosuje Nanobase jako nawilżacz, ale przeraził mnie skład - wszystkie zapychacze w jednym produkcie Czy któraś z Was stosuje inne nawilzacze? Co mozecie polecic?
- czy u kazdej z was wystapil wysyp? mam nadzieje, ze go moze unikne pamietajac, jak to wszyscy przestrzegali, ze po odstawieniu Diane (ktora lykalam 2 lata temu) jest wysyp wiekszy niz przed braniem, ale ja nie zauwazylam zadnego pogorszenia
1. Nie bój się nanobase. Mnie wszystko zapychało, ale jak zaczęłam brać Akne i zaczęła mi się delikatnie wysuszać cera Nanobase okazął się cudownym lekiem, który NIE ZAPYCHA !!!
2. stosuję Akne od 4 września i do tej pory, odpukać, nie miałam wysypu....
3. Do mycia buzi polecam żel Calma Ziaji
4. Na usteczka balsam Tisane
5. Przeczytaj ten cały wątek, na pewno troszkę Ci pomoże

Trzymam za Ciebie kciuki
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:04   #270
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dzięki Gonia Przeczytałam cały wątek
Jutro po uczelni pędzę do apteki po Tisane i waham się pomiędzy drogą ale bardziej zachwalaną Nanobase a tańszym Lipobase. Jakieś doświadczenia z tym drugim produktem?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.