Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 10:13   #1351
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:07   #1352
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Na samym początku chciałabym się przywitać, bo jestem nowa i jeszcze nie mogę się odnaleźć

Jeśli chodzi o wyciskanie to mam baaardzo duży problem Rączki świerzbią. Czasami gdy mi się nudzi to po prostu siedzę i ciągle palce wędrują po czole, albo po lewym policzku, bo zawsze tam mam najwięcej wyprysków. Od dziś się za siebie biorę i zobaczymy co z tego wyniknie. Na co dzień używam toniku i żelu Clearasil z linii antytrądzikowej i szczerze mówiąc - pomaga. Od wyciskania wyprysków zrobiły mi się w niektórych miejscach leciutkie wgłębienia i brzydko to wygląda jak się z bliska popatrzy. No ale może mi się uda wytrzymać. xD
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:14   #1353
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ehh a ja mam dwie plamy po wicisnietych pryszczach ktore jakos sie polączyly wiec teraz mam jeden czerwony placek na policzku... nie mam pojecia jak szybko i tanio sie go pozbyc albo zlagodzic.. bede smarowac swoimi mazidłami aż coś moze pomoze... najgorsze ze teraz mam duzo nauki i jak siedze to palce same idą do buzi.... jednak poki co panuje nad tym
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:36   #1354
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja sie nie skubie ciagu dnia, nie dotykam twarzy. jednak jak juz robie masakre to w lazience wieczorem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:26   #1355
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja kiedys nałogowo wyciskalam Na szczescie odwyklam.Nie mam juz co wyciskac
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 12:30   #1356
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Nie mam juz co wyciskac
i wlasnie w tym jest pies pogrzebany. ja gdybym miala zdrowa cere to bym nie dusila, a tak im gorszy stan cery tym bardziej rece mnie swierzbia i doprowadzam do katastrofy. powinno byc tak, ze jak sa syfy to powinno sie ich nie ruszac, zeby nie roznosic bakterii, ale jak widac zawsze jest na odwrot .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:56   #1357
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
Na samym początku chciałabym się przywitać, bo jestem nowa i jeszcze nie mogę się odnaleźć

Jeśli chodzi o wyciskanie to mam baaardzo duży problem Rączki świerzbią. Czasami gdy mi się nudzi to po prostu siedzę i ciągle palce wędrują po czole, albo po lewym policzku, bo zawsze tam mam najwięcej wyprysków. Od dziś się za siebie biorę i zobaczymy co z tego wyniknie. Na co dzień używam toniku i żelu Clearasil z linii antytrądzikowej i szczerze mówiąc - pomaga. Od wyciskania wyprysków zrobiły mi się w niektórych miejscach leciutkie wgłębienia i brzydko to wygląda jak się z bliska popatrzy. No ale może mi się uda wytrzymać. xD
Witam
Trzymaj sie z nami,moze uda sie zapanowac nad odruchami(ale mi sie zrymowalo)

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
i wlasnie w tym jest pies pogrzebany. ja gdybym miala zdrowa cere to bym nie dusila, a tak im gorszy stan cery tym bardziej rece mnie swierzbia i doprowadzam do katastrofy. powinno byc tak, ze jak sa syfy to powinno sie ich nie ruszac, zeby nie roznosic bakterii, ale jak widac zawsze jest na odwrot .
Tak,a im gorsza cera tym wiecej jest do usuniecia,wiecej bialych czubkow,gul itp.i raczej rozpacz niz chec usuniecia powoduje,ze robimy masakre,ktora powoduje dalsza masakre...itp itd.
U mnie dzis jest gorzej niz wczoraj,no bo co tam(ze wizyta w sprawie izoteku byla wczoraj)
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 15:06   #1358
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kochana Blameworthy! Mam dla Ciebie pewną sugestię...nie używajkosmetyków stricte "przciwtrądzikowych"...wy suszają one cerę niesamowicie, niszczą ją...ja sobie jako nastolatka popaliłam nimi skórę...dawały doraźnie dobre efekty, lecz zdecydowanie jest to zły pomysł na długoterminową kurację...najlepiej wybrać się do dermatologa i tam pokombinowć co i jak...poszperaj trochę po wizażu, to kopalnia wiedzy...pozdrawiam!
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 16:02   #1359
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zgadzam sie z tymi kosmetykami antytrądzikowymi.. niestety strasznie wysuszają skóre.. kiedys mi sie wydawalo ze skoro mam kilka krostek to na pewno to trądzik, dopiero kosmetyczka mi powiedziala ze mam cerę tlustą wiec powinnam uzywac kosmetykow to takiej wlasnie cery bo trądzikowe mi przesuszyly twarz.. sama nie zdawalam sobie nawet z tego sprawy bo (o ja głupia) myślałąm ze skoro mam suchutką buzię i ściągniętą po myciu wiec to dobrze bo jest czysciutka...a tu guzik.. dopiero jak zostalam zmuszona uzywac filtru, a trafil sie kosmetyk treściwy to wtedy dopiero zobaczylam jak moja buzia potrzebowala odżywki!! koloryt i ogolny wygląd diametralnie się zmienily na zdrowy i ładny teraz używam kosmetykow odpowiednich dla siebie, ponadto czytam namiętnie wizaz, biochemię kosmetyczną i staram się wybierac niezapychające kremy aby jak najwiecej skorzystac z tych kosmetykow, bo jak mi sie będą robic codziennie zaskórniki to ja je oczywiscie będę wyciskć a tym samym spadać na dno.... dzieki wizazowi odkrylam kwasy i effaclar k ktoremu nie ufalam ale kurcze dzis wlepiłam twarz w lustro zeby cos sobie wycisnąć a tu na nosie tylko 3 stare zaskorniki ktore same wyszly i nawet nic czerwonego nie mam a poza tym i NIC więcej nie znalazlam!!!!! dziwne uczucie hehehe no nawet jakbym chciala wycisnąć coś to nie mam co dziewczynki 3majcie kciuki zebym tak dalej trwała to dzięki wam się staram.. jakbym nie znalazla wizazu to nie wiem co by ze mną było.... a raczej z moją twarzą... ale sie rozpisalam! ale tak sie dzis rano ucieszylam ze przez swoj widok w lustrze mam swietny humor i trzeba pamietac ze jak jest dobrze to lepiej juz nic nie poprawiac wlasnymi palcami... to jest moje motto na dzis hehehe
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 16:27   #1360
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ale tak sie dzis rano ucieszylam ze przez swoj widok w lustrze mam swietny humor
To podobnie jak ja, bo moze u mnie nie jest tak super jak u Ciebie, ale jednak - poprawa JEST. Od 2 dni nie mam nic do wycisnania (tzn ropniakow zadnych) bo ze zaskornikow nie moge ruszac to juz sie nauczylam, z reszta musialabym cala twarz chyba wycisnac :P Bo ja mam taka jakby kaszke/grudki na policzkach i czole, chociaz nad tym co-dwu-tygodniowe zabiegi kwasami juz pracuja i musze powiedziec ze po ostatnim jest lepiej i gladziej w dotyku
Trzymajcie sie dziewczyny, jak zaatakuje sie tradzik ze wszystkich mozliwych stron to chyba musi kiedys zginac, co?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:02   #1361
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
jak zaatakuje sie tradzik ze wszystkich mozliwych stron to chyba musi kiedys zginac, co?
pewnie tak...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 17:33   #1362
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ania nie smutaj na Ciebie też przyjdzie kolej
to niewiarygodne jak po dwóch miesiącach czytania wizazu i stosowania cennych rad może zmienić się buzia i światopogląd... wymieniłam połowę moich kosmetyków na o wiele lepsze no i moja podręczna póleczka jest cała w maściach, wacikach itp na różne okoliczności, a wcale sie przy tym nie zrujnowalam finansowo! poza tym trzymam ręce precz od twarzy i tylko chodzę w kropki białe od maści cynkowej(tak profilaktycznie w podejrzanych miejscach, bo lada dzień okres) a ja juz chyba jestem uzalezniona od posiadania czegos leczniczego na twarzy... naprawdę to niewyciskanie jest zbawienne...
Aniu a może jak już chcesz oczyścić sobie twarz z paru pryszczy (jak już naprawdę musisz bo doskonale wiem co to znaczy "musieć" wieczorem sie oczyścic) to może spróbuj włąśnie nakłuwać je odkażoną igiełką a potem delikatnie wyciskac przez czyste waciki lub patyczki kosmetyczne.. po każdym takim delikwencie przetrzyj wszystko spirytusem co mialo z tym kontakt w promieniu metra i dopiero zabierz sie za następnego.. nie to zebym namawiala do wyciskania ale czasem nie da sie wytrzymac.. lepsze takie sterylne warunki niż wyciskanie kilku pod rząd brudnymi paluchami.. potem sie popsiukaj wodą termalną na sam koniec zeby uspokoic twarz i wcale nie miej wyrzutow sumienia tylko mnie nie zabijcie za te rady
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:14   #1363
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko212 dziekuje za troske . ja wiem jedno, ze u mnie z cera to nie jest w porzadku i cos musi byc nie tak, bo mam pelno wszystkiego na czole, pod skora. po prostu porazka.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:24   #1364
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no właśnie ... mi się znowu zaczyna wszystko syfić a szczególnie na czole chociaz i tak jest lepiej aniżeli było jeszcze niespełna 2 tygodnie temu jak narazie od prawie wtygodnia staram się nie narzekać ale znając życie przyjdzie co do czego że w piątek będe musiała wyjść z domu to jutro wysyp murowany a jaksiedze w domu nitk nie widzi toja mam ładna buźke ehhh
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 08:41   #1365
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oliwko ja niestety musze codziennie wychodzic i sie stresowac . w piatek to bedziemy mogly siebie poogladac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 09:00   #1366
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Aniu tiaaa poogladać jeszcze mi dzisiaj D. zachorował mam nadzieję że się nie rozłoże
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 10:30   #1367
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

cześć dziewczynki.. ale mam podły nastrój.. mam nadzieje że z nerwów nie zaczne nic majstrować przy twarzy.. ehh dzis take sloneczko i stanełam z lusterkiem przy oknie i wcale nie mam takiej czysciutkiej cery jak to mi sie w lazience wydawalo tzn na nosie mam o kilka wiecej kropek niz wczesniej naliczylam, ale mam takiego doła że nawet mi się nie chciało ich ruszać... nie wiem czego ja oczekuję od mojej gęby.. że będzie taka jak z okładki..? nie chce mi sie juz na nia dziś nawet nic nakładać.. jakas sesjowa depresja mnie napadła.. już nie daję rady się uczyć a przecież to dopiero początek... buuuu macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić..? bo zaraz zaczne wyć a potem pójdę do lustra się zmasakrować...: (
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:04   #1368
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki.. ale mam podły nastrój.. mam nadzieje że z nerwów nie zaczne nic majstrować przy twarzy.. ehh dzis take sloneczko i stanełam z lusterkiem przy oknie i wcale nie mam takiej czysciutkiej cery jak to mi sie w lazience wydawalo tzn na nosie mam o kilka wiecej kropek niz wczesniej naliczylam, ale mam takiego doła że nawet mi się nie chciało ich ruszać... nie wiem czego ja oczekuję od mojej gęby.. że będzie taka jak z okładki..? nie chce mi sie juz na nia dziś nawet nic nakładać.. jakas sesjowa depresja mnie napadła.. już nie daję rady się uczyć a przecież to dopiero początek... buuuu macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić..? bo zaraz zaczne wyć a potem pójdę do lustra się zmasakrować...: (

Ja ci sie zmasakruje
to za sam pomysl.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 17:05   #1369
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko212 ja nigdy nie patrze na siebie w swietle dziennym. unikam tego jak ognia. ja jestem przerazona jak widze swoja cere w lazience i ryczec mi sie chce za kazdym razem. moja cera nawet nie wyglada dobrze w lazienkowym, przygaszonym swietle.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 18:05   #1370
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

AniuA, Little Angel U mnie gule nie wyskakują już (mam jedną na czole ale to nic) mam masę zaskórników, jak coś ruszę to się zaraz rozpapruje, więc mam parę strupków na twarzy Wciąż chodzę niewyspana,zestresowana+ blizny i ogólnie nieładna cera- nie jest dobrez oj nie, ale i tak lepiej niż w najgorszym okresie ropnego wysypu wielkich bolesnych prycholi-cóż trzeba sie cieszyć z małych rzeczy-może stopniowo będzie co raz lepiej...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 20:35   #1371
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
AniuA, Little Angel U mnie gule nie wyskakują już (mam jedną na czole ale to nic) mam masę zaskórników, jak coś ruszę to się zaraz rozpapruje, więc mam parę strupków na twarzy Wciąż chodzę niewyspana,zestresowana+ blizny i ogólnie nieładna cera- nie jest dobrez oj nie, ale i tak lepiej niż w najgorszym okresie ropnego wysypu wielkich bolesnych prycholi-cóż trzeba sie cieszyć z małych rzeczy-może stopniowo będzie co raz lepiej...
No to tak jakbym o sobie czytala... juz te ropne wielkie bolesne gule sie nie pojawiaja ale ladnie to nie jest i jest jeszcze co dusic (takie male z czubkiem :P ) Gwendolyn, ktore to opakowanie Diane?
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 21:15   #1372
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba 5 opakowanie Diane - mam wrażenie że mi pomogła
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 21:26   #1373
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

spokojnie kochane nic nie dusiłam.. nawet nie miałam ochoty patrzeć w lustro.. jestem strasznie zestresowana, teraz mam tyle zaliczen itp ze nienawidze rano się budzic, a kazdy dzien wygląda tak samo nauka nauka i nauka... stres i siedzenie ciągle w domu, niewyspanie.. moja cera mi się za to odpłaci mówię wam.. a teraz póki jest w takim dobrym stanie nie mam jak nawet się nią cieszyć.. coś mi wyskoczyło małego na brodzie ale nawet mnie nie ruszylo zeby się bliżej temu przyjrzec wymyslcie mi proszę jakis sposob na szybki relax i podtrzymanie na duchu.. potrzebuję was!!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 07:23   #1374
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Za to ja wczoraj zmasakrowałam sobie twarz, jutro pewnie wyskoczy dzięki temu kilka nowych niespodzianek.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 08:00   #1375
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzień dobry dziewczynki wczoraj nie wytrzymałąm bo zobaczyłam jedną krostkę przedokresową i zaczęłam przy niej majstrowac.. efekt-jeszcze większy pryszcz;/ zaraz mu skopie tyłek maścią cynkową mam nadzieje że zadziała!! szkoda ze wczoraj zanim zaczelam dusic tego nie zrobilam.. pusta głowa... za to dzis zaliczyłam kolokwium więc jestem z siebie i tak dumna miłego dnia kochane!! lubię tu zaglądać na ten wątek bo jesteście mi takie bliskie dzieki naszemu wspólnemu problemowi.. z otoczenia nikt nie rozumie jak można tak się powyciskać że potem gęba jest nie do ludzi a wam sie mogę z tego zwierzać i nikt mnie nie traktuje jak wariata
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 09:01   #1376
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko212 juz tak rano bylo kolokwium ?

ja nie przygladalam sie rano za bardzo swojej twarzy, zeby nie lapac znowu dola.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 15:13   #1377
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no ja tez sie za bardzo nie przyglądałąm bo musialam strasznie rano wstac na to kolokwium ale ten pryszcz nie mogl byc niezauwazony.. mam nadzieje ze do jutra mi zniknie bo jadę do mojego tżcika kochanego.. to mój najlepszy relax na pewno moja depresja z powodu sesji minie.. bo to naprawde straszny czas.. jesc nie mogę, aby sie stresuje, buuuu oszaleje... aby do jutra...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 16:14   #1378
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej
z moją cerą jest raczej ok mam pryszcza na nosie hehe ale kupiłam ten wasz tormentiol i smaruje od wczoraj i się nie powiekszył, a nos nie jest spuchnięty uffff
kupiłam również te płatki garniera i są naprawde fajne dzieki tancerko
jako ze zaznaczanie w kalendarzu juz mnie znudziło teraz mam włączony stoper w telefonie i musze wam powiedzieć ze nie dusze już 65 godzin 33 minuty
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 18:15   #1379
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hehe shima dobra jesteś z tym stoperem to na pewno budujące hehe a ja nie mogłam się powstrzymać przed wyciśnięciem wyzej wspomnianego pryszczola bo się juz ropa na wierzchy zebrala wiec nie moglam po prostu nie mogłam.. ale juz spoczywa sobie pog warstwą maści i mam nadzieje ze sie zmniejszy łobuz cieszę się że podobają ci się płatki! buziaczki dziewczynki piszcie co tam u was;*
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-11, 07:01   #1380
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

shima boski pomysl z tym stoperem .

wiecie co, czy tormentiol moze zapychac?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.