Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 09:23   #2401
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Cytat:
Napisane przez Agaciatko91 Pokaż wiadomość
Mam długie włosy sięgające za linię biustu. Ile musiałabym ściąć? Nie wiem jak to zrobię ale przez wakacje muszę doprowadzić je do blondu Cóż zazwyczaj tak jest że pragnie się tego czego się nie ma..
też takie miałam plus były suche i zniszczone lataaaami farbowania [najpierw ten jasny blond a potem brąz]. i ścięłam bardzo krótko. z przodu gdzieś do ucha, z tyłu krócej [fryzjerka mnie uratowała wyglądałam jak człowiek choć łysy ].
forum jest od tego, żeby radzić jeśli zależy ci na długości, nic nie rób.
jak musi być ten blond, to na zachowanie długości włosów od lat farbowanych na CZARNO - nie ma szans. jak włosy mają wyglądać w miarę dobrze i nie jak siano to moim zdaniem - zostaną bardzo krótkie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:20   #2402
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Moje włosy już są zniszczone tym farbowaniem na czarno w sumie, a na długości mi zależy. Może dobry fryzjer by coś zdziałał powoli przefarbowując pasemkami.

Dzięki za odpowiedzi
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 17:41   #2403
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Jestem żywym przykładem domowej dekoloryzacji z czarnych włosów, której efektem jest blond i włosy w bardzo dobrej kondycji. Po latach eksperymentów ma się już pewną wiedzę
W ciągu 7 lat dekoloryzowałam włosy 3 razy, za każdym razem z marnym efektem, chcąc oszczędzić na środkach. Tym razem postawiłam na kosmetyki najlepszej jakości, wyłącznie profesjonalne, żadnej Joanny z hipermarketu. Do tego wyłącznie profesjonalne delikatne farby i profesjonalne kosmetyki regenerujące. Żaden fryzjer nie chciał się podjąć.
Udało się. Włosy są zdrowe i błyszczące.
Cały proces zajął ok. 3 miesięcy.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:23   #2404
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja tez z czarnych rozjasniałam sama w domq , miałam czern czarną jak smoła, a teraz mam blondzik
eh nie ufam fryzjerom
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 19:38   #2405
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z czerni na platynowy blond

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
Jestem żywym przykładem domowej dekoloryzacji z czarnych włosów, której efektem jest blond i włosy w bardzo dobrej kondycji. Po latach eksperymentów ma się już pewną wiedzę
W ciągu 7 lat dekoloryzowałam włosy 3 razy, za każdym razem z marnym efektem, chcąc oszczędzić na środkach. Tym razem postawiłam na kosmetyki najlepszej jakości, wyłącznie profesjonalne, żadnej Joanny z hipermarketu. Do tego wyłącznie profesjonalne delikatne farby i profesjonalne kosmetyki regenerujące. Żaden fryzjer nie chciał się podjąć.
Udało się. Włosy są zdrowe i błyszczące.
Cały proces zajął ok. 3 miesięcy.
jak dlugie byly Twoje wlosy?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:09   #2406
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Malaika jakimi dokładnie farbami malowałaś włoski?Od czego zaczełaś?W jakich odstępach czasu?Jakich odżywek używałaś?Jesteś chyba jedyną która piszę że udało jej się zmienić na blond gratulację
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:11   #2407
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Agaciatko91 Pokaż wiadomość
Malaika jakimi dokładnie farbami malowałaś włoski?Od czego zaczełaś?W jakich odstępach czasu?Jakich odżywek używałaś?Jesteś chyba jedyną która piszę że udało jej się zmienić na blond gratulację
nie jedyna. ja tez sie "odbarwilam" z czarnych na blond.

niestety dluzsze wlosy moga bardziej ucierpiec niz np. takie do linii szczeki. efekt po zalezy od wielu czynnikow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 20:25   #2408
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

[quote=99GirlOoo99;7490063]ja tez z czarnych rozjasniałam sama w domq , miałam czern czarną jak smoła, a teraz mam blondzik

Widzę Tobie również się udało Jak to zrobiłaś? Ja już kiedyś sama eksperymentowałam z włosami z 4lata temu.. skończyło się to tragicznie Co prawda włosów nie ściełam wyleczyłam odżywkami i zafarbowałam na czerń z tego wszystkiego spodobało mi się wtedy, może nie wyglądam zle w czarnych...Mam ciemno zielone duże oczy ale nie mam naturalnej śniadej karnacji, chodzę na solarium na dłuższe sesje co ok.2tyg ale i tak wydaje mi się że moja cera nie wygląda na opaloną przy tych kruczo-czarnych włosach a brąz mi się nie podoba może dlatego że naturalne mam brązowe a przeważnie pragnie się tego czego się nie ma wydaje mi się że w czarnych mi jest ładnie gdy mam podkład lekko ciemniejszy..a nie chcę już niszczyć cery! Bardzo chciałabym mieć ten platynowy blondzik Przyznam że podoba mi się styl ala laleczka barbie.. ''ala'' bo nie typowa barbie z kilogramem tapety i spalona skóra z cyckami na wierzchu to zdecydowanie przesada ale.. lekka opalenizna platynowy blond zadbana cera lekki makijaż...mmm to jest to
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 09:47   #2409
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Po pierwsze: kąpiel rozjaśniająca. Od rozjaśniania różni się minimalną ilością utleniacza. Po tej kąpieli efektem były ciemnobrązowe włosy, ale już nie czarne
Po drugie: rozjaśniacz Artego z wodą 9%, w odstępie miesiaca od pierwszego etapu. W ogóle mam zaufanie do Artego i Alfaparf. Polecam.
Na rozjasnione włosy - farba Alfaparf w odcieniu popielatego jasnego brązu.
Po trzecie: Po kolejnym miesiącu - rozjaśniająca farba Alfaparf z 9%- odcień popielaty blond.
Koniec końców - Majiblond kość słoniowa 901 s, również 9%.

W międzyczasie tony masek (nie odżywek), Skrzypowita, jedwab i zero suszarki czy prostownicy, płukanie zimną wodą, czyli forumowy standard po rozjaśnianiu.
Fakt, że nie mam długich włosów. Do linii szczęki. Z drugiej jednak strony, nawet mając dłuższe, podjęłabym się mimo wszystko. Najważniejsze to nie przesadzić z rozjaśniaczem, nie czekać Bóg wie ile. Z ciemnego brązu do jasnego brązu to maks. Lepiej zrobić to etapami, niż iść na całość od razu.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:21   #2410
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzięki malaika7 Powiedz mi ile czasu (ile miesięcy) zajęło Ci doprowadzenie ich do blondu?
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:23   #2411
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dałoby rade w 2 miesiące się z tym uporać?
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 16:27   #2412
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pewnie tak, ale i dłużej, tym lepiej dla włosów. Ma również znaczenie to, jak często eksperymentujesz z włosami. Ja po każdym takim eksperymencie przysłowiowo "pluję sobie w brodę", bo wiem, że to i tak chwilowa zmiana. Za kilka miesięcy pewnie znów będę ciemna. Ale jeśli jesteś pewna, że to zmiana na stałe, to chyba warto
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:26   #2413
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

[quote=Agaciatko91;7492021
Widzę Tobie również się udało Jak to zrobiłaś? Ja już kiedyś sama eksperymentowałam z włosami z 4lata temu.. skończyło się to tragicznie [/quote]

pisałam o tym już gdzies a wiec tak , miałam włsoy czarne jak smoła, zafarbowałam na czarno z blondu , i musze powiedziec wygladałam tragicznie
dzien po malowaniu poszłam do fryzjera na dekoloryzacje , miałam miec jasniejsze ale panie fryzjerki tak zrobiły ze miałam znów czarne załamałam sie , z płaczem wróciłąm do domu , nie wiedziałsm co zrobic, bo włosy i tak były po dekoloryzacji ( bałam sie je znów ruszac, chociaż dekoloryzaacja nei zniszczyła mi włosów) . W domu mi mówili zebym w takich chodziła, zebym nie niszczyła włosów , itp .. ale ja wiedziałam ze nie zostane przy takich włosach odczekałam dwa tygodnie, po czym zrobiłam rundke po fryzjerach.. nikt nie chciał rozjasniac włosów( zbyt duże ryzyko, mały odstęp czasu ) , to sama kupiłam dwa rozjasniacze z joanny 5-6 tonów, i dwie farby jasny blond( mam dosc długie włosy) połozyłam rozjasniacz, wyszedł mi taki jasny zółty , na to farbka i blondzik
z takiej czerni z której podobno nie móglby mi wyjsc blond( słowa fryzjerki ) ;/ mam blond
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:42   #2414
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
sama kupiłam dwa rozjasniacze z joanny 5-6 tonów, i dwie farby jasny blond( mam dosc długie włosy) połozyłam rozjasniacz, wyszedł mi taki jasny zółty , na to farbka i blondzik
z takiej czerni z której podobno nie móglby mi wyjsc blond( słowa fryzjerki ) ;/ mam blond
Wyszedł blond?! A masz może zdjęcie swoich włosów "przed" i "po"?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 22:49   #2415
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

4 lata temu bardzo eksperymentowałam z włosami miałam brązowe i na nich kilka blond pasemek zachciało mi się balejażu, robiłam sama i owym trafem rozjaśniacz (też z joanny o 5-6 tonów) się zlał z włosami i całe wyszły jakieś żółte.. szybko zafarbowałam na ciemny brąz..a pozniej na czarny bez i tak zostało od tamtej przygody przestałam eksperymentować z włosami i boję się wszelkich zmian rozjaśniłabym w sumie tym z joanny tak jak ty ale nie wiem czy mi wogóle załapie włosy i czy pózniej blond farba załapie Ehhh nie wiem już dziewczyny co zrobić z tymi moimi czarnymi kudełkami
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:26   #2416
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja wracam z czarnego do mojego naturalnego ciemnego blondu : )

obecnie mam odrosty 6 cm pofarbowane farbą w identycznym kolorze jak moj naturalny ( wiem to stad bo na tych odrostach pofarbowanych nie widac odrostów naturalnych, u fryzjera bylam ponad miesiac temu i nie ma żadnej róznicy koloru )

reszta włosow jest dziwna ... miejscami kolor tylko troszke ciemniejszy od odrostów, od połowy długosci włosow dużo czarnych, cienkich pasemek, ale koncówki miejscami sa jasno blond wręcz ;p nie wygląda to wszystko źle, bo róznice nie sa mocno widoczne, dosc płynnie przechodzace i takie wielokolorowe włoski nie rażą ale i tak chce spowrotem moj blond naturalny, bo mam dosc farbowania

tak za 3 tyg pojde znowu na dekolor, 3 raz do tego samego salonu, ostatnio Pani mowila ze nastepnym razem juz bedzie super wiec licze na to ze jeszcze 2 wizyty (i 400zł ) wystarcza zeby doprowadzic moje włosy do porzadku <jupi>



wczoraj przezyłam załamanie lekkie bo zaczełam sie zastanawiac czy przypadkiem nie lepiej mi jednak w ciemnych xD
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:52   #2417
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Agaciatko91 Pokaż wiadomość
4 lata temu bardzo eksperymentowałam z włosami miałam brązowe i na nich kilka blond pasemek zachciało mi się balejażu, robiłam sama i owym trafem rozjaśniacz (też z joanny o 5-6 tonów) się zlał z włosami i całe wyszły jakieś żółte.. szybko zafarbowałam na ciemny brąz..a pozniej na czarny bez i tak zostało od tamtej przygody przestałam eksperymentować z włosami i boję się wszelkich zmian rozjaśniłabym w sumie tym z joanny tak jak ty ale nie wiem czy mi wogóle załapie włosy i czy pózniej blond farba załapie Ehhh nie wiem już dziewczyny co zrobić z tymi moimi czarnymi kudełkami
Żadnej Joanny!! Będzie makabra, a nie blond. Podejrzewam, że jeśli koleżance się udało, to tylko dlatego, że tak krótko miała ciemną farbę na włosach.
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 09:37   #2418
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Wyszedł blond?! A masz może zdjęcie swoich włosów "przed" i "po"?

nie mam niestety, nie wyszedł na całej głowei blond bo na czubku głowy musiałam dac wiecej rozjasniacza bo tam wczesniej połozyłam najwiecej czarnej farby, i tam miałam zóltawe , a już niżej i na koncówkach blond . Znajoma fryzjerka sama była zdziwiona i mówiła ze gdyby nie ten żółty na czubku to nawet nie musiałabym farbowac .
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 13:23   #2419
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

A jakiej barwy nabiora wlosy gdy zaczne uzywac szamponow i odzywek do wlosow blond? Zafarbowalam je na ciemny braz i wyszly czarne. Z racji, ze farby szybko mi sie zmywaja z glowy ... mam obecnie braz z czarnymi przeswitami, myslalam aby zaczac plukac glowe jakimis rozjasniajacymi miksturami ... co o tym sadzicie?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 16:41   #2420
boozer
Przyczajenie
 
Avatar boozer
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja jestem właśnie w trakcie walki z czarnymi włosami. Przez około rok farbowałam włosy na czarno, farbą Joanna-czarny bez. Lubiłam swój kolor, jednak ciągłe farbowanie odrostów było uciążliwe. postanowiłam że nie będę ich już malować na czarno. Chciałam mieć włosy ciemny brąz. Długo długo z nimi nic nie robiłam, chodziłam z takimi odrostami, później zafarbowałam szamponem joanna 24 mycia, którymś z odcieni brązów (nie pamiętam dokładnie) i włosy mi wyszły takie od góry rudawe jak już miałam chyba ok. 7 cm odrostów (koszmar) poszłam do fryzjera podciąć moje włoski. pani doradziła mi żeby pryskać te czarne włosy rozjaśniaczem w sprayu z Joanny, tak więc zrobiłam. Zaczęłam intensywnie i systematycznie (tj. czasem 3 razy dnia nawet )pryskać moje włosy. dzisiaj właśnie skończyłam całe opakowanie, efekt jest taki że w słońcu moje wlosy są brązowo-rude, w normalnym świetle ciemny brąz. myślę że koło wtorku zafarbuje już całe kłaczki na ciemny brąz i będzie w końcu koniec z moim problemem także dziewczyny polecam ten Spray Blond Reflex, mi pomógł. Dodam jeszcze że włosy po nim sie nie zniszczyły, przynajmniej ja tego nie dostrzegłam. Pozdrawiam!
boozer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 19:23   #2421
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ok, ja już blond więc mogę opisać własne trzymiesięczne zmagania

1) na czarne prawie po smierdzącej pallete włosy nałozyłam dekoloryzator Loreala- efekt- brąz z rudawą poswiatą, rozjasnienie o jakieś 3 tony.
półtorej do dwóch miesiący przerwy, w między czasie spore skrócenie włosów.

2) rozjaśniacz Venity (nie wiem czemu, nie mieli innego w sklepie) efekt: kurczak malowany. żółto-pomarańczowy łeb , na to farba nie pamiętam jaka blond, lekko złagodziła kurczaka ale i tak wyglądał: tak:http://g.o2.pl/file_cms/2006/06/09/111316.jpg i ksywa "chipsy" przez dwa tyg

3)po tym czasie farba Loreala Excellence 03- efekt : trochę chipsowych pasemek zostało ale raczej w odcieniu:http://upload.wikimedia.org/wikipedi...felchips-1.jpg trochę bardziej stłumionym.
reszta popiel jaśniutki ale ciut zbyt fioletowy (ponoć zejdzie po myciu).

i tak sobie dwa tyg pochodzę. nie jest źle ważne, że to BLOND

dodam jeszcze, że włosy dalej są miękkie choć tam gdzie cieniowane widać niestety otwarte łuski, szarpania.

Podkreśliłam czas jaki minął od poszczególnych farbowań, ponieważ dojście do blondu nie może być radykalne i "od razu" jeśli nie chcemy zostać z watą na głowie.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 07:22   #2422
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madame, gratulacje

pewnie czujesz duza ulge, co?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 13:42   #2423
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wiosno, ulgę poczuję jak już będą miały jednolity odcień i zafunduję im porządne strzyżenie
załączam jeszcze fotę z przed chwili
światło dzienne, nic nie majstrowane.
dodaje jeszcze zdjęcie przed dekoloryzacją z pkt 1. (czyli z czego dochodziłam do blondu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a255454.jpg (47,0 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b2454545.jpg (38,5 KB, 165 załadowań)
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 14:02   #2424
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Mam CZARNE wlosy ;(((( jak je rozjaśnić??

Zrobiłaś błąd bo mogłaś nie farbować na czarno wszystkich tylko odczekać i to co chciałaś na blond pokryć farbą blond nie przerażać sie i byś miała blond z czarnym a teraz musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać , aż kolor wypłowieje.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 16:49   #2425
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Madame, gratulacje
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 17:14   #2426
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja mam pytanie do Madame czy myślisz, że po rozjaśnieniu Lorealem [czyli u Ciebie po punkcie 1] rozjaśnię tak, że będę mogła nałożyć farbę jasny brąz? Dodam, że mam włoski ciemny brąz i nie chcę żadnego blondu, tylko właśnie wymarzony JASNY brąz
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 22:38   #2427
Gwiazdeczka80
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazdeczka80
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja Ponad 4 Lata Farbowalam Sie Na Kruczoczarny,jestem Po 6 Rozjasnaniach I Mam Juz Jasny Blond. Ja Schodzilam Poprzez Balejaz Bo To Mnejszy Szok Dla Wlosow Ale I Tez Niezly Wydatek...
Gwiazdeczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 06:52   #2428
babal3sy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja mam takie pytanie: Czy istnieje jakiś sposób na to, by 'spłukać' trwały, farbowany kolor włosów lub przynajmniej go trochę pojaśnić/pociemnić, w przypadku gdyby komus np. kolor ów nie przypadł do gustu? Chodzi mi oczywiście o proste sposoby, poza dekoloryzacją...
Mam naturalnie wlosy koloru ciemny blond. Wczoraj je pofarbowalam i wyszedl baaaardzo jasny blond. W sumie nie jest az tak tragicznie, ale zdecydowanie wolalabym moje 'stare' wlosy lub chociazby troszke przyciemnione. Czy istnieja na to jakies sposoby?
Bardzo prosze o wypowiedzi...
babal3sy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:05   #2429
Agaciatko91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewuszki mam do was pytanko mam rozjaśniacz z joanny o 6 tonów i farbę Garnier 100% color w kolorze ultrajasny opalizujący blond na tej farbie Garniera pisze że rojaśni z szatyna tylko czerni ani ciemnego brązu nie rozjaśni ja mam czarne włosy ale gdybym użyła tego rozjaśniacza Joanny miałabym pewnie rudo-żółte?a wiec czy uzyskałabym blond używając tych dwóch farb?na tej farbie pisze że pokrywa siwe włosy ale będą jaśniejsze od pozostałychja nie mam siwych włosów ale pewnie po tym rozjaśniaczu Joanny nie wyszedłby mi jednolity kolor i moje brązowe odrosny byłyby jaśniejsze pewnie?na to musiałabym położyć pewnie jeszcze jedna farbe blond w celu uzyskania jednolitego koloru? udałby się taki zabieg?Nie licze zniszczenia włosów jakoś bym sobie z tym poradziła mogę ewentualnie lekko przyciąć plus maseczki
Agaciatko91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 12:23   #2430
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do Madame czy myślisz, że po rozjaśnieniu Lorealem [czyli u Ciebie po punkcie 1] rozjaśnię tak, że będę mogła nałożyć farbę jasny brąz? Dodam, że mam włoski ciemny brąz i nie chcę żadnego blondu, tylko właśnie wymarzony JASNY brąz
Miriam, moje włosy z ciemnego brązu jak na fotce II zrobiły się brązoworude, gdzie w słońcu wyglądały bardziej na rude niż brązowe . nie wiem, niestety, czy farba jasny brąz Ci ładnie te rudości pokryje. Chyba, że będzie zimnym, popielatym brązem ale o te trudno.
Agaciątko jestem niemal pewna, że po rozjaśniaczu otrzymasz głęboką rudość ew. żarówiasty pomarańcz i farba blond nie zneutralizuje tego tak jakbyś chciała. będziesz miała niezłe chipsy na głowie
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.