Chcę się zmienić...:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 10:57   #31
SanDru
Zadomowienie
 
Avatar SanDru
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Ś:)
Wiadomości: 1 379
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Jak już wcześniej pisałam ... włosy zapuścić grzywka na bok i fakt.. w ciemniejszych włosach lepiej
SanDru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 13:18   #32
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Chcę się zmienić...:)

w ciemnych włosach o wiele lepiej

jesli przywiazalas sie do jasnych wlosow i nie chcesz zmieniac, moze sprobuj szamponu koloryzujacego? np marion, za kilka zł, kolor schodzi po kilkunastu myciach ( tu link do kwc )

regulacja brwi mile widziana
podoba mi sie symulacja Ileny
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 13:58   #33
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
oczywiście w symulacji Ileny jest po prostu superowo. Ja Cie widze w dłuższych 'rozwianych' włosach i coś przede wszystkim z tą grzywką zrobić. Fajnie by Ci było co do makijażu w ciepłych brązach ładnie wycieniowanych oczach z lekkim połyskiem i połyskującymi drobinkami,po umalowaniu rzęs i wydepilowani brwi na symulacji Ileny po prostu o niebo lepiej. Przepraszam że to mówie ale napisałaś ze masz 18 lat a mi wyglądasz na 30 przez smutne ubrania i po prostu zaniedbanie.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-27 o 14:50
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:57   #34
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Na forum "Pytania do wizażystki" jest duużo wątkó poświęconych analizie kolorystycznej.
Jest również osobny wątek na którym możesz spytać się o twój własny "typ urody". Wizażystki określą go na podstawie odpowiedzi na kilka pytań
Spytałam o własny typ urody i określono mnie jako WIOSNA

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
oczywiście w symulacji Ileny jest po prostu superowo. Ja Cie widze w dłuższych 'rozwianych' włosach i coś przede wszystkim z tą grzywką zrobić. Fajnie by Ci było co do makijażu w ciepłych brązach ładnie wycieniowanych włosach z lekkim połyskiem i połyskującymi drobinkami,po umalowaniu rzęs i wydepilowani brwi na symulacji Ileny po prostu o niebo lepiej. Przepraszam że to mówie ale napisałaś ze masz 18 lat a mi wyglądasz na 30 przez smutne ubrania i po prostu zaniedbanie.
Przesyłam zdj jakie włosy miałam na wiosnę(maj) i w makijażu jaki mi zrobiono. Co sądzicie o tym??
Włosy napewno zapuszcze do takiej długości jak na zdj. A co do koloru to nie będę zmieniać zaczekam aż sam zejdzie

Kolor włosów na zdjęciu prawie naturalny....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karola.JPG (121,1 KB, 2093 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-03 o 21:39 Powód: post pod postem
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:28   #35
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez karolcia18 Pokaż wiadomość
Przesyłam zdj jakie włosy miałam na wiosnę(maj) i w makijażu jaki mi zrobiono. Co sądzicie o tym??
Włosy napewno zapuszcze do takiej długości jak na zdj. A co do koloru to nie będę zmieniać zaczekam aż sam zejdzie

Na tym zdjęciu wyglądasz ślicznie, bosko, powalająco !!!!! Takiej siebie powinnaś "się trzymać" ....... Bardzo ładnie
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:57   #36
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

grzywka idealna dlugosc to zalezy kto co lubi ale duzo lepeij jest... co do wlosow to sa strasznie zniszczone mam nadzieje ze nie masz juz takich
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:20   #37
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chcę się zmienić...:)

bluzki - przede wszystkim koszulowe, ktore podkreslaja talie sa wlasnie w tym miejscu wciete. Dobrze bedziesz wygladac rowniez w bluzkach koszulowych z paskiem w talii.
Co do kolorow to ladnie Ci bedzie we wszystkich wiosennych, radosnych kolorach, soczystej zieleni, fiolecie, kosci sloniowe, itp... To samo na powieki ( ale w wersji bardzo delikatnej ), tusz do rzes - czarny i blyszczek do ust.
Puder, ktory masz na twarzy, widoczny na ostatniej fotce jest za ciezki dla Ciebie, sprobuj lzejsze, nawilzajace podklady i tylko swiecace sie miejsca przypudruj sypkim.
Jesli chodzi o podklad to lepiej zaoszczedzic kosztem ciuchow i innych kosmetykow typu blyszczek lub cienie do powiek i kupic cos dobrej firmy. Podklad nie rzuca sie wtedy tak mocno w oczy, skora oddycha i po prostu ladniej wyglada.
Osobiscie polecam Ci podklady Biotherm, oparte sa na wodzie termalnej, sa lekkie i wrecz niewidoczne na twarzy.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 20:17   #38
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Chcę się zmienić...:)

wydaje mi sie ze takjak na tej fotce dekolty V sa bardzo dobre dla ciebie, masz dosysc masywna szyje, a tutaj taki dekolt w serek idealnie cie wyszczupla, jest to tez o tyle dobre, ze swietnei wpisuje sie w propozycje dziewczyn o bluzkach koszulowych i paseczku w koncu generalnie nie zapinasz sie pod sama szyje
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:31   #39
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Chcę się zmienić...:)

jest super na ostatnim zdjęciu jakie dodałaś
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:23   #40
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Niemoglam uwierzyc jak porownalam fotke z poczatku watku a ta.... Sliczna fota tak 3maj
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:29   #41
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dzieki bardzo ze Wam sie podoba, ale ja tak umalowana na co dzień nie chodzę. Jutro dodam zdj po depilacji brwi, nawet spoko wyszły....Już chodziłam po sklepach i rozglądałam sie za nowymi ciuchami. Dużo rzeczy upatrzyłam ale wszystkiego na raz nie kupię, musiała bym chyba w totka wygrać...hehe

P.S. Jakiej firmy jest podkład Biotherm, bo pytałam w drogeriach i nie mają

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Co do kolorow to ladnie Ci bedzie we wszystkich wiosennych, radosnych kolorach, soczystej zieleni, fiolecie, kosci sloniowe, itp... To samo na powieki ( ale w wersji bardzo delikatnej ), tusz do rzes - czarny i blyszczek do ust.
Puder, ktory masz na twarzy, widoczny na ostatniej fotce jest za ciezki dla Ciebie, sprobuj lzejsze, nawilzajace podklady i tylko swiecace sie miejsca przypudruj sypkim.
Jesli chodzi o podklad to lepiej zaoszczedzic kosztem ciuchow i innych kosmetykow typu blyszczek lub cienie do powiek i kupic cos dobrej firmy. Podklad nie rzuca sie wtedy tak mocno w oczy, skora oddycha i po prostu ladniej wyglada.
Osobiscie polecam Ci podklady Biotherm, oparte sa na wodzie termalnej, sa lekkie i wrecz niewidoczne na twarzy.
Mogłabyś zrobić symulację mojej foty z tymi cieniami??
Z góry dziękuje

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-03 o 21:40
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 18:10   #42
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez karolcia18 Pokaż wiadomość
Mogłabyś zrobić symulację mojej foty z tymi cieniami??
Z góry dziękuje
Karolciu, zebym jeszcze wiedziala jak to sie robi........

Co do cieni nie musisz od razu kupowac duzo i drogo. Wystarczy na poczatek jasny, rozswietlajacy cien jako baza i np. jeden w odcieniu fioletu ( pisalas, ze lubisz ubrania w tym kolorze ).
Czarny tusz - jak masz naturalnie mocne, dlugie rzesy nie musisz inwestowac w Lancome, wystarczy Maybeline, tak samo blyszczek do ust.
Widze Cie w czerwonym, malinowym odcieniu blyszczka. Pamietaj, ze sa to tylko odcienie, wygladaja bardzo naturalnie i swiezo.

Masz jakies nowe zdjecie po metamorfozach?
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 14:21   #43
amfa25
Przyczajenie
 
Avatar amfa25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Stumilowy las ;)
Wiadomości: 9
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Ilena bardzo dobrze radzi szacunek dla Ciebie Koleżanko!!! a co do Naszej Blondyneczki - cóż również jestem za zmianą koloru na brąz i grzywką na bok - będziesz wygladac cudnie jeśli chodzi o kolory to polecam chłodne ale poprzeplatane kolorami ziemi! Amfu$ zawsze jest za jakimś ciekawych dodatkiem - może on rozświetlić nawet najprostrzy strój no i biżuteria to coś co nada blasku Każda z Nas jest piękna tylko niektóre Panie jakieś takie zaniedbane - i skąd ta moda na blond?;/ [pisze to naturalna blondynka] a Ja bym zamiast prosować delikatnie natapirowała włoski, nadała im objętości, może nawet pokręciła - wtedy nie będziesz miała problemów z odstającymi kosmykami a i fryzurka nabierze lekkości! co do wagi to...proponuję zmianę garderoby: jesteś Kobietą a nie workiem na ziemniaki - POKAŻ TO!!! Polecam obejrzenie przynajmniej 1 odcinka "jak dobrze wyglądać nago?" diametralnie zmienisz zdanie o sobie...masz piękną proporcjonalną budowę ciała, zmysłowe biodra, zgrabe ręce - czego chcieć więcej?! proponuje dluzsze bluzki nawet nei muszą to być tuniki bardziej kobiece spodnie (najlepiej ciemnego koloru bez tych "ekstrawaganckich plam" polecam ciemny granat) no i najważniejsze - podkreśl, że masz talię jak u osy!!! Niewiele Kobiet ją ma - pochwal się, że jesteś tą wybranką bluzki o kroju gorsetów, grube paski itp.
p.s. nei bój się dekoldów - kiedy będziesz pokazywać, że masz piersi w wieku 60lat?Pomyśl o tym...i życzę więcej pewności siebie
__________________
Amfu$
amfa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:25   #44
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Sorki, ze dopiero teraz piszę ale nie miałam czasu za bardzo. Dziś go znalazłam i dodaję zdjecia w wydepilowanych brwiach i umalowana samodzielnie)

Jutro dodam zdjęcia swoje w różnych bluzkach....Proszę o cierpliwość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwii.JPG (49,0 KB, 1010 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dac11.JPG (60,0 KB, 749 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dacc.JPG (55,6 KB, 713 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-11-26 o 16:53
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:20   #45
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Chcę się zmienić...:)

duzo lepiej te dlugie wloski przy brwiach mozna nozyczkami przyciac aby nie odstawaly tak
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:24   #46
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Oto zdjęcia w ciuchach jakich chodze na co dzień. Napiszcie w których mi najlepiej dla mojej figury....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja1.JPG (72,3 KB, 642 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja5.JPG (59,4 KB, 574 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja6.JPG (103,8 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja7.JPG (63,7 KB, 755 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja8.JPG (60,1 KB, 717 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 4a.JPG (73,8 KB, 598 załadowań)
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:50   #47
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Chcę się zmienić...:)

moim zdaniem najlepiej wyglądasz na czwartym i piątym zdjęciu- czyli w obcisłych bluzeczkach w stonowanym kolorze.

Moja sugestia- spróbuj ubierać się bardziej kobieco, bo masz ładną sywetke i jak njabardziej ją podkreślaj.
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:57   #48
Grabciaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Grabciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 126
Dot.: Chcę się zmienić...:)

kompozycja namber 4! Zdecydowanie! no jeszcze 5 i 1 fajnie ci w warstwach i moim zdaniem powinnaś nosić bluzki troszkę szersze w biodrach oj ktoś tu się paintem bawił jakaś artystyczna dusza widze
__________________
Should i give up,
Or should i just keep chasing pavements?

wakacje!-> wymarzona szkoła
Grabciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:45   #49
nataliar22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Nie wiem czy to co stworzlam nadaje sie do wlkejenia ale coz;p W przyblizeniu wlosy wygladaja okropnie bo poprostu jej poprzesuwalam w programie Ale chodzilo mi o to zeby zobaczyc jak bedziesz wygladac w dluzszych wlosach. Wydaje mi sie ze o niebo lepiej. Radzilabym grzywke troszke wycieniowac na bok bo teraz wydaje mi sie ze jest troche "przyciezka" i powinnas odslonic troche brwi , chociaz z jednej strony. Tak jak moje poprzedniczki radze przyciemnic wlosy. Jezeli nie lubisz ciemnych to moze jasny czekoladowy braz.Brwi masz zbyt ciemne i blond poprostu nie pasuje. No i delikatna opalenizna naprade duzo daje. Co do makijazu to obowiazkowo tusz do rzes. Puder w kamieniu lub podklad no i na policzki dobrze jest nalozyc troche pudru brazujacego lub rozu.Co do figury to moim zdaniem nie musisz sie odchudzac. Postawilabym jednak na tunki lub dluzsze bluzki, masz dlugie nogi i mozesz sobie na to pozwolic. A jesli chodzi o kolor to pomysl o sliwce/ fiolecie , najmodniejszy w tym sezonie i mysle ze twarzowy. Prosze sie nie smiac z mojej przerobki zdjecia ale to dopiero moje poczatki. Pozdrawiam!

zdjecie mi sie nie dodalo;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolaa.jpg (84,4 KB, 1122 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-11-29 o 14:20
nataliar22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 17:00   #50
farfallo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Chcę się zmienić...:)

bede sie powtarzac za dziewczynami ale:
dluzsze wlosy
grzywka na bok
wyprawa do fryzjera w celu zmiany koloru na ciemniejszy
i (co wazne)
codzienny lekki makijaz, ktory zajmuje 5 min tj. lekki podklad, delikatny cien do powiek i tusz!!!!

i bedzie cudnie

[nie chce Cie urazic ale na zdjeciu "imprezowym" wyszlas jak prawdziwa, atrakcyjna kobieta, a na zdjeciach domowych Twoja obecna fryzura, kolor i brak choc lekkiego makijazu nadaja Ci troszeczke cech chlopiecych..
juz sie ciesze na mysl jak fajnie bedzie po metamorfozie ]
farfallo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 10:21   #51
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Chcę się zmienić...:)

wiem, że się powtórze, ale grzywkę zapuść koniecznie. Na zdjęciu z wyprostowanymi włoskami jest ok, ale normalnie podkręca się i sprawia wrażenie ciężkiej. W ciemnym kolorku Ci ślicznie.
A co do ciuchów, to uważam, że powinnaś nosić więcej soczystych kolorów, będziesz bardziej wyrazista. I jeszcze jedno - longi i tuniki są stworzone dla Ciebie
powodzenia
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 13:03   #52
renatakam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 60
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Cytat:
Napisane przez farfallo Pokaż wiadomość
bede sie powtarzac za dziewczynami ale:
dluzsze wlosy
grzywka na bok
wyprawa do fryzjera w celu zmiany koloru na ciemniejszy
i (co wazne)
codzienny lekki makijaz, ktory zajmuje 5 min tj. lekki podklad, delikatny cien do powiek i tusz!!!!

i bedzie cudnie

[nie chce Cie urazic ale na zdjeciu "imprezowym" wyszlas jak prawdziwa, atrakcyjna kobieta, a na zdjeciach domowych Twoja obecna fryzura, kolor i brak choc lekkiego makijazu nadaja Ci troszeczke cech chlopiecych..
juz sie ciesze na mysl jak fajnie bedzie po metamorfozie ]
zgadzam sie w 100%
renatakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 12:49   #53
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Więc tak, pobawiłam się troszeczkę Twoją fotką i doszłam do wniosku, że powinnaś zapuścic włosy + grzywka na bok. dokonałam komputerowej metamorfozy i musze przyznać, że Twoja uroda jest zbliżona do typu urody Kasi Cerekwickiej. Macie podobne noski, węższą górną warge, dolną bardziej pełną. Myśle, że powinnaś przyjrzec się Kasi, jej makijaże, styl ubierania sie itp. Oczywiście nie chodzi o to, żebys ją kopiowała, ale może jej styl podsunie Ci jakieś pomysły?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja3 copy.jpg (78,4 KB, 498 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3 copy1.jpg (87,7 KB, 536 załadowań)
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:02   #54
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Hej dodaję zdjęcie po głebszej regulacji brwi i i skróconą grzywką. A wyprysków sie nie mogę jakos pozbyć....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050751f.JPG (83,2 KB, 1200 załadowań)
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:33   #55
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: Chcę się zmienić...:)

od razu lepiej spokojnie, na wszystko przyjdzie czas, z czasem pozbędziesz sie i wytrysków, musisz byc cierpliwa
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:05   #56
truskawa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa/ ZCS
Wiadomości: 338
GG do truskawa00
jak widzę to masz dość podkrążone oczy, a przez to buźka wygląda niefajnie. albo się wysypiaj porządnie, albo może zainwestuj w jakiś kremik pod oczy lub jak wolisz zwykłym korektorem troszkę je zatuszuj.jak nie lubisz się malować to takie rozwiązanie jest najlepsze, bo od razu będziesz lepiej wyglądać

a co do ciuszków to zgadzam się z Planet Spa- na zdjęciu 4 i 5 wyglądasz najlepiej. a może bardziej kobieco będzie jak zaczniesz wybierać sobie bluzki czy sweterki z dekoltem w serek (czyli V)? nie musi być głęboki.
__________________



Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-01-27 o 14:49 Powód: post pod postem
truskawa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 11:48   #57
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Chcę się zmienić...:)

porzadek z brwiami zrobiony i jest git i postuluje wraz z reszta dziewczyn o przyciemnienie wlosków..
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:59   #58
karolcia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 48
GG do karolcia18
Dot.: Chcę się zmienić...:)

witam po dłuższej nieobecności...dodaję zdjęcie z zapuszczonymi włosami i swoim naturalnym kolorem..... Co do ciuchów to jestem w trakcie kupowania, gdyż wczesniej nie miałam czasu (szkola). Szczerze zastanawiam sie nad ich obcięciem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (64,5 KB, 693 załadowań)
karolcia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:21   #59
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Chcę się zmienić...:)

jeszcze makijaz i bedzie git
justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:15   #60
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Chcę się zmienić...:)

Na Twoim miejscu pozbylabym sie grzywki nie pasuje Tobie,zapuszczaj
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.