Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-10, 10:09   #661
nakedtrue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez bruxaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam du¿y problem i prosze o fachow± pomoc

Otórz w³osy farbuje i rozja¶niam ju¿ od bardzo dawna na najró¿niejsze sposoby i kolory (ale zostawmy to), Ostatnio nasz³o mnie na rudy. Moje w³osy byly takie ciemniejszo br±zowe (farbowa³am natural & easy 565 przez d³ugi okres, mniej wiecej taki kolor tylko troche ciemniejszy) nastepnie w³osy rozjasnilam do takiego ¿ó³tawego bl±du a potem zafarbowa³am garnierem 100% kolor 743 w³osy wysz³y mi jaskrawe a od polowy jakies br±zowe bardziej..tragedia. Potem spróbowa³am zafarbowaæ rudaw± natural & easy (chwale ta linie farb) kolor wyszed³ ciemniejszy nieco ale dalej taki..ciut za jaskrawy zbyt lekko w czerwony pomarancz nie wiem jak to wytlumaczyc, i nierównomierny

Pytanie moje, kochane, co mam zrobiæ, aby uzyskaæ ciemny rudy mniej wiecej co¶ takiego (w³osy pani po lewej) http://www.ewaydesigns.com/listingap...uburn%2033.jpg taki ciemny rudy, równomierny

Powiedzcie co mam robiæ, jakie czynno¶ci i farby polecacie aby da³y takiego koloru rezultat naprawde prosze o pomoc

(widze ¿e nikt nie zna odpowiedzi na pytanie.)
Z góry dziekujê..
Hmm, ja tez mialam duzo przejsc z w³osami, przy srednim br±zie z ciemnym br±zem na koncach wymy¶li³am, ze chce byæ ruda (juz kiedys by³am). Kupilam, tak jak kiedys to http://www.palette.pl/nasze-produkty...azzling-brown/
i po dwóch farbowaniach na ca³ej glowie ta farba i jednym farbowaniu odrostów mam b.podobne w³osy ,do tych na Twoim zdjêciu Na pocz±tku wydaj± sie ciemne,ale po tygodniu,dwóch kolor siê sp³ukuje i zostaje ³adny kolorek
nakedtrue jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-10, 14:56   #662
bruxaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez nakedtrue Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, ja tez mialam duzo przejsc z w³osami, przy srednim br±zie z ciemnym br±zem na koncach wymy¶li³am, ze chce byæ ruda (juz kiedys by³am). Kupilam, tak jak kiedys to http://www.palette.pl/nasze-produkty...azzling-brown/
i po dwóch farbowaniach na ca³ej glowie ta farba i jednym farbowaniu odrostów mam b.podobne w³osy ,do tych na Twoim zdjêciu Na pocz±tku wydaj± sie ciemne,ale po tygodniu,dwóch kolor siê sp³ukuje i zostaje ³adny kolorek
Wiesz dzieki za odpowiedz jednak prozba juz przedawniona. Przefarbowalam wlosy spowrotem na braz z rudymi refleksami.
bruxaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-05, 22:01   #663
kasia2277
Raczkowanie
 
Avatar kasia2277
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam.

Mam pytanie, a mianowicie czy da³oby radê przefarbowaæ w³osy z ciemnego br±zu na rudy, moze byc ciemny rudy bez rozjasniania? Podobno mozna ale trzeba jak±s dobr± farbê miec. Jesli ktos wie czy naprawde mozna i jaka farb± to prosze o odpowiedz
__________________
Rób to co robisz brat, ¶wiat jest dziki, nie pozwól ¿eby ktokolwiek mówi³, ¿e jeste¶ nikim.
kasia2277 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-06, 09:49   #664
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Poczytaj sobie ten w±tek... Bardzo w±tpiê, by by³o to mo¿liwe, zwa¿aj±c na to, ¿e na ciemnym br±zie w³a¶ciwie ¿aden kolor prócz czarnego nie zostawia ¶ladu.
Mo¿esz próbowaæ, jasne, ale nie wró¿ê innych efektów ni¿ refleksy koloru, które i tak szybko znikn±.
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-06, 21:26   #665
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kasia2277 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Mam pytanie, a mianowicie czy da³oby radê przefarbowaæ w³osy z ciemnego br±zu na rudy, moze byc ciemny rudy bez rozjasniania? Podobno mozna ale trzeba jak±s dobr± farbê miec. Jesli ktos wie czy naprawde mozna i jaka farb± to prosze o odpowiedz
Wszystko zale¿y od tego jak bardzo ciemny jest Twój br±z nadzieja zawsze jest, bo przyznam, ¿e ja z dosyæ ciemnego, farbowanego koloru stopniowo przesz³am na rudy na pocz±tku próbowa³am farby Loreal, kolor 7.43, która dawa³a jakie¶ efekty, a pó¼niej przesz³am na profesjonalne farby+utleniacz 3% ten drugi sposób jest pewniejszy, na prawdê polecam profesjonalne farby dziêki nim mo¿e jaka¶ nadzieja na zmianê koloru siê pojawiæ
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-07, 07:08   #666
MrsBinks
Raczkowanie
 
Avatar MrsBinks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 372
GG do MrsBinks
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kasia2277 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.

Mam pytanie, a mianowicie czy da³oby radê przefarbowaæ w³osy z ciemnego br±zu na rudy, moze byc ciemny rudy bez rozjasniania? Podobno mozna ale trzeba jak±s dobr± farbê miec. Jesli ktos wie czy naprawde mozna i jaka farb± to prosze o odpowiedz
Ja w³a¶nie próbowa³am sama, kolor chwyta³ w górnych partiach tylko, koñcówki by³y ja¶niejsze. Posz³am do fryzjera, nie obesz³o siê bez dekoloryzacji ale efekt jest dobry, mam ³adne rude w³osy.
MrsBinks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 08:22   #667
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Mogê siê pochwaliæ swoim kolorkiem te¿ kiedy¶ schodzi³am z do¶æ ciemnego br±zu farbowanego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_8186.jpg (31,4 KB, 277 za³adowañ)
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 16:38   #668
MrsBinks
Raczkowanie
 
Avatar MrsBinks
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 372
GG do MrsBinks
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

¶wietny intensywny odcieñ!
__________________
Dieta 1200-1400 kcal

65- 64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52


MrsBinks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-13, 21:17   #669
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez MrsBinks Poka¿ wiadomo¶æ
¶wietny intensywny odcieñ!
Dziêkujê
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 07:07   #670
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomo¶ci: 599
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

tylko cierpliwosc moze nas uratowac...chcecie rudy kolor?powoli,ale dojdziecie do wymarzonego koloru..ja niestety z czarnego niemalze,w ciagu paru chwil bylam ruda...tak na poczatku bylam zachwycona...ale potem chcialam jasniejsze i jeszcze jasniejsze ...i tak sobie rozjasnialam co tydzien! teraz.. dobrze radze nie probojcie tego w domu...bo kolor moze i bedzie satysfakcjonujacy,ale kondycja wlosa bedzie w op³akanym stanie...a regeneracja takich zniszczonych wlosow moze potrwac baaaaardzo dlugi czas.tak wiec przestrzegam
ewulkamala16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 16:37   #671
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje w³asne
Wiadomo¶ci: 1 546
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

To ja sie pochwalê swoimi rudymi z ciemnych uzyska³am taki kolorek. A jutro farbuje drugi raz. Odczekalam troche i teraz mam nadz ze wyjda intensywniejsze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg pierdo³y.jpg (37,5 KB, 147 za³adowañ)
__________________
PriVativ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 16:38   #672
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje w³asne
Wiadomo¶ci: 1 546
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê siê pochwaliæ swoim kolorkiem te¿ kiedy¶ schodzi³am z do¶æ ciemnego br±zu farbowanego
jak± farb± robilas? ja chce wlasnie taki jak Ty. A farbowalam i farbuje loreala intensywna miedz
__________________
PriVativ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-15, 21:26   #673
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez PriVativ Poka¿ wiadomo¶æ
jak± farb± robilas? ja chce wlasnie taki jak Ty. A farbowalam i farbuje loreala intensywna miedz
Teraz farbujê farb± Farmavita life color plus professional to jest farba profesjonalna, kolor 7.43-blond miedziano-z³ocisty. Wcze¶niej farbowa³am takim samym odcieniem tylko, ¿e L'Oreala wiêc po tym mia³am ju¿ ja¶niejszy podk³ad od Twojego. Ale doradzam cierpliwo¶æ
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 17:08   #674
kasia2277
Raczkowanie
 
Avatar kasia2277
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

A dziewczyny jeszcze jedno pytanko.

Podobno jak siê farbuje na rudo to za parê dni siê czêsto kolor wymywa i robi pomarañczowy. To ten pomarañczowy siê d³ugo jeszcze utrzymuje, czy powoli wymywa siê i wraca znow do naturalnego koloru? Bo zale¿y mi na tym, by farba utrzyma³a siê nie d³ugo. Chodzi mi tylko o jednorazowe farbowanie ciemnego br±zu na rudy. Czy przez jakis 1,5 miesi±ca wymyje siê do naturalnego?
__________________
Rób to co robisz brat, ¶wiat jest dziki, nie pozwól ¿eby ktokolwiek mówi³, ¿e jeste¶ nikim.
kasia2277 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 21:44   #675
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kasia2277 Poka¿ wiadomo¶æ
A dziewczyny jeszcze jedno pytanko.

Podobno jak siê farbuje na rudo to za parê dni siê czêsto kolor wymywa i robi pomarañczowy. To ten pomarañczowy siê d³ugo jeszcze utrzymuje, czy powoli wymywa siê i wraca znow do naturalnego koloru? Bo zale¿y mi na tym, by farba utrzyma³a siê nie d³ugo. Chodzi mi tylko o jednorazowe farbowanie ciemnego br±zu na rudy. Czy przez jakis 1,5 miesi±ca wymyje siê do naturalnego?
Racja, rudy siê wyp³ukuje szybciej ni¿ inne kolory. Ale je¿eli chcesz farbowaæ trwa³± farb± to ma³e jest prawdopodobieñstwo ¿e siê ca³kiem sp³uka do naturalnego koloru. Chyba, ¿e masz w³osy, które bardzo s³abo trzymaj± farbê. Ale rudy ma to do siebie, ¿e bywa ciê¿ki do zakrycia nawet innymi farbami, to znaczy ¿e zdarza siê ¿e rudy po koloryzacji na inny odcieñ dalej "prze¶wituje".
W moim przypadku przy farbowaniu nawet tzw. szamponetkami (w kolorze miedzi), które teoretycznie powinny zmyæ siê do 8 myæ, w praktyce nie da³o siê powróciæ do naturalnego koloru. Aczkolwiek na szamponetki ka¿dy w³os reaguje inaczej
Filifonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-25, 21:36   #676
AniaBM2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny to mój pierwszy post na forum w niedzieê ufarbowa³am w³osy garnierem 76 wyszed³ b.ciemny zupe³nie inny ni¿ mia³ wyj¶æ kolor jest wg.mnie ciemny br±z.Moje pytanie jest takie cczyt je¶li ufarbujê teraz Loreal 74 intensywna mied¿ lub Loreal 743 blond miedziano z³ocisty chwyci?Czy muszê zrobiæ dekoloryzacjê u fryzjera?
AniaBM2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 06:31   #677
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Wszystko zale¿y oczywi¶cie od koloru wyj¶ciowego, ale je¶li masz - jak mówi temat - ciemny br±z, to naprawdê w±tpiê, by¶ bez dekoloryzacji zdzia³a³a cokolwiek.
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 13:13   #678
AniaBM2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziêkujê za odpowied¼.
AniaBM2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 18:24   #679
ciemnaCzekoladaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

hej dziewczyny!
jak widaæ w moim nicku moje w³osy s± koloru ciemnej czekolady. mój naturalny kolor to jasny br±z. 1,5 miesi±ca temu farbowa³am w³osy w³a¶nie na ciemn± czekoladê, kolor ten ju¿ mi siê trochê rozja¶ni³, ale nadal s± ciemne. bardzo chce pofarbowaæ w³osy na rudy-a dok³adnie 'jesienny li¶æ'. jak my¶licie, czy uda mi siê przej¶æ do tego koloru szybko?
ciemnaCzekoladaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 09:06   #680
ego_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kuj.-pom.
Wiadomo¶ci: 8
GG do ego_
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Przy u¿yciu rozja¶niacza pewnie nie by³oby wiêkszych problemów. Nie wiem jedynie, jak bêdzie, je¶li bêdziesz próbowa³a sam± farb±.
__________________
Meine Ruh ist hin,
Mein Herz ist schwer,
Ich finde sie nimmer,
Und nimmermehr.

Goethe, Faust
ego_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-06, 15:19   #681
Kaarlaa
Przyczajenie
 
Avatar Kaarlaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a, Bystra
Wiadomo¶ci: 3
Smile Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mnie sie wlasnie taki mazy!!!!!!!!!!!
Kaarlaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 08:02   #682
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny mam pytanie. Od 6 lat w³osy farbuje na ciemny br±z(ale i tak wychodz± czarne). Chcia³abym dzisiaj jechaæ po farbe do w³osów, bo marzy mi sie taki kolor:
http://stylio.pl/zdjecia/7/7605_l/jo...nisty+rudy.jpg
i tu pojawia siê pytanie: czy mogê kupiæ ten rozja¶niacz czy zej¶æ z farbowanych w³osów? ->
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...or.html&next=1
i dobraæ do tego odpowiedni odcieñ farby, i zafarbowaæ wszystko w jednym dniu?
a to mój kolor: http://img687.imageshack.us/img687/6...0946877210.jpg
__________________

Edytowane przez kiniaczeq
Czas edycji: 2011-06-07 o 08:15
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:00   #683
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

mala rada , moze juz ktos pisal , nie czytalam calego watku . Polecam na brazowe wlosy nakladac "plomienna iskre " z joanny ( ma wode 9% ) wiec rozjasnia wlosy po trochu. Najszybciej schodzilam tak do rudosci z brazu bez zadnego rozjasniacza
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-07 o 10:01
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:14   #684
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez moee Poka¿ wiadomo¶æ
mala rada , moze juz ktos pisal , nie czytalam calego watku . Polecam na brazowe wlosy nakladac "plomienna iskre " z joanny ( ma wode 9% ) wiec rozjasnia wlosy po trochu. Najszybciej schodzilam tak do rudosci z brazu bez zadnego rozjasniacza
a mniej wiêcej ile schodzi³a¶ do rudego?
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:19   #685
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Poka¿ wiadomo¶æ
a mniej wiêcej ile schodzi³a¶ do rudego?
3 farbowania co dwa tygodnie , kolor juz po pierwszym jest widoczny mocno ( u mnie byl ) jak sie spiera to coraz jasniejszy jest . Na poczatku wpada bardziej pod czerwono-miedziany , po kazdym myciu wymywa sie bardziej do rudosci nie zauwazylam zniszczen na wlosach zadnych jak po destrukcyjnych rozjasniaczach (bo i tak zdazalo mi sie schodzic z ciemnych do jasniejszych)
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:40   #686
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez moee Poka¿ wiadomo¶æ
3 farbowania co dwa tygodnie , kolor juz po pierwszym jest widoczny mocno ( u mnie byl ) jak sie spiera to coraz jasniejszy jest . Na poczatku wpada bardziej pod czerwono-miedziany , po kazdym myciu wymywa sie bardziej do rudosci nie zauwazylam zniszczen na wlosach zadnych jak po destrukcyjnych rozjasniaczach (bo i tak zdazalo mi sie schodzic z ciemnych do jasniejszych)
czyli nie mia³a¶ wcze¶niej ¿adnej dekoloryzacji bo ta woda 9% to by³o w formie dekoloryzacji, tak?
(kompletnie siê na tym nie znam )
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:43   #687
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Poka¿ wiadomo¶æ
czyli nie mia³a¶ wcze¶niej ¿adnej dekoloryzacji bo ta woda 9% to by³o w formie dekoloryzacji, tak?
(kompletnie siê na tym nie znam )
nie, wczesniej ani nie rozjasnialam , ale nie nakladalam dekoloryzatora . Po prostu machnelam na ciemne wlosy ta iskre z joanny (ona ma w sobie jak mieszasz ta wode 9% ), za dwa tygodnie znowu i po 2 tyg. 3 raz - mialam juz rude i dosc jasne

ostatnio schodzilam z prawie czarnych do rudych , ale w bardziej drastyczny sposob :/ fryzjer mi rozjasnil do jasnego brazu ( wlosy popalone, siano , koszmar ) i na to sama w domu nakladalam chne - w watku o chnie pokazywalam szybko ale ze zniszczeniem wlosow

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4617

z prawie czanych zeszlam do takich
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-06-07 o 10:48
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 10:53   #688
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez moee Poka¿ wiadomo¶æ
nie, wczesniej ani nie rozjasnialam , ale nie nakladalam dekoloryzatora . Po prostu machnelam na ciemne wlosy ta iskre z joanny (ona ma w sobie jak mieszasz ta wode 9% ), za dwa tygodnie znowu i po 2 tyg. 3 raz - mialam juz rude i dosc jasne

ostatnio schodzilam z prawie czarnych do rudych , ale w bardziej drastyczny sposob :/ fryzjer mi rozjasnil do jasnego brazu ( wlosy popalone, siano , koszmar ) i na to sama w domu nakladalam chne - w watku o chnie pokazywalam szybko ale ze zniszczeniem wlosow

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4617

z prawie czanych zeszlam do takich
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1305107384 bo¿e co za piêkny kolor dzisiaj napewno popróbujê Twoj± metod± p³omiennej iskry, serdecznie dziêkujê za odpowied¼
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 17:26   #689
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 11 397
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Przefarbowa³am siê i jest lekka po¶wiata rudego, ale od spodu s± intensywnie rude. Kiedy najwcze¶niej mogê zafarbowaæ w³osy, za tydzieñ?
__________________
kiniaczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-07, 21:21   #690
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Przefarbowa³am siê i jest lekka po¶wiata rudego, ale od spodu s± intensywnie rude. Kiedy najwcze¶niej mogê zafarbowaæ w³osy, za tydzieñ?

tak, najlepiej chwile odczekac - po tygodniu mozesz , tylko teraz wlosy odzywiaj do nastepnego farbowania od spodu zawsze pierwsze sie farbuja , boki i grzywka najbardziej farbe trzymaja ( przynajmniej ja tak mam , ze najbardziej mi sie wzera w grzywke i boki /gore)
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.