Kosmetyki mineralne SILKNATURALS - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 20:42   #961
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;25495068]Wyżej cytuję to, co pisałam na poprzedniej stronie jednej z wizażanek
A sample z vitC to chyba u Ciebie nawet brałam[/QUOTE],
Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja serum z vit c, używam dopiero od tygodnia, więc właściwie nie mam efektów, ale to jeszcze za krótki czas na jakieś konkretne działanie. Jednak nic złego się nie dzieje, nic nie szczypie, nie ściąga, nie wypryszcza, przy mojej wybitnie problematycznej (odwodniona, alergie i od większości rzeczy trądzik kosmetyczny, nawet żel hialuronowy mi szkodzi) skórze to wystarczy, żeby specyfik uznać za super.
Ogólnie zadowolona jestem i czekam pełna wiary, na efekty witaminy c

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------



Koniecznie jedna po drugiej, tzn jak jedna zużyjesz to próbuj drugą i jeszcze najlepiej odstęp ze 2 dni zrób pomiędzy różnymi. Bo potem nie będziesz wiedziała, która uczuliła, czy wręcz przeciwnie, która super nawilżyła.
dziękuję za opinie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest super kolorek dlatego będę kusić ale żebym do końca nie była takim SzatAnkiem to jak chcesz wyślę Ci odsypkęDaj adres na PW

Is moją ulubioną firmą jest Lucy ale ostatnio bardzo mocno ją zdradzam z SN.Tylko te nieszczęsne podkłady a miała je ktoraś?
Nie miałam podkładów, mam ich od groma z innych firm



Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używa tego http://host.silknaturals.com/creb/cl...um-p-1002.html
chcę kupić, ale nie wiem, czy warto.
Pamiętam że u mnie w zamówieniach brały dziewczyny... może któraś się odezwie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:45   #962
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używa tego http://host.silknaturals.com/creb/cl...um-p-1002.html
chcę kupić, ale nie wiem, czy warto.
ja to mam
całkiem fajne, daje troszeczkę cienia do pojemniczka, na to kapkę tego czegoś, merdam, i maluję kreseczkę całkiem szybko zasycha na oku, nie odbija się, nie kruszy się, ogólna ocena to bardzo dobry bo nie widzę wad [jak na razie] fajne jest też to że jak sobie narysowałam kreskę na ręku to potem ją paznokciem zdrapałam, a tą z oczu wcale nie trzeba mocno trzeć, ani trzeć, wystarczy wacik nasączony płynem do demakijażu przyłożyć na chwilkę
otrzymujesz to w takiej samej buteleczce jak sample 5ml
co do wydajności to nie wiem, dopiero kilka razy to użyłam ale mi się podoba i wiem że jak mi się to co mam skończy to to zamówię raz jeszcze
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 06:04   #963
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
ja to mam
całkiem fajne, daje troszeczkę cienia do pojemniczka, na to kapkę tego czegoś, merdam, i maluję kreseczkę całkiem szybko zasycha na oku, nie odbija się, nie kruszy się, ogólna ocena to bardzo dobry bo nie widzę wad [jak na razie] fajne jest też to że jak sobie narysowałam kreskę na ręku to potem ją paznokciem zdrapałam, a tą z oczu wcale nie trzeba mocno trzeć, ani trzeć, wystarczy wacik nasączony płynem do demakijażu przyłożyć na chwilkę
otrzymujesz to w takiej samej buteleczce jak sample 5ml
co do wydajności to nie wiem, dopiero kilka razy to użyłam ale mi się podoba i wiem że jak mi się to co mam skończy to to zamówię raz jeszcze
Dziękuję za opinię
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 07:42   #964
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja tego Mixing Medium używam jako bezsilikonowej alternatywy dla bazy pod cienie i też sprawdza się bez zarzutu
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:51   #965
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten balsamik kokosowy do ust to jest w formie pomadki jak te inne czy jak??
Tak.

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić mi jakiś fajny balsam do ust
Taki przyjemny w zapachu i dobry w działaniu, mam często przesuszone usta. Weszłam na ich stronę i zgłupiałam nie wiem co wybrać Warto kupić taki balsamik? Is właśnie otworzyła zamówienie
Najlepsze są Black Labels, ale są też najdroższe. Typowe balsamy (np. Tahitian Vanilla, Spicy Citrus) niestety nie są dla mnie dość nawilżające. Nie próbowałam jeszcze najnowszej formuły (chcę zamówić Butterscotch Organic Lip Balm, tylko czekam na jakiś ciekawy GWP), może okaże się tak dobra jak Black Labels. Oby ... W każdym razie wiele dziewczyn chwali sobie te balsamy, warto więc ich spróbować.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Czy sample ich bronzerow i rozy sa w sloiczkach czy woreczkach?
Są w słoiczkach Ale bez sitek...
Przy czym sitka do nich można dokupić osobno (5 sitek za $1).

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Aha dzieki, a jak robie zamowienie powyzej 10$ to moge sobie wpisac obojetnie jaki odcien chce cienia? do jutra chyba jest ta promocja ?
Nie, dają ten cień, który jest przypisany jako darmowy do danego tygodnia. Cały czas jest ta promocja, tylko zmieniają gratisy, zwykle sa to cienie, czasem puder wielkości cienia.
Jest też dodatkowy cień w prezencie za każde wydane $30 (jeden cień za $30, dwa za $60 itd.). Jest to pełnowymiarowy cień (GWP są mniejsze) i samemu wybiera się jego odcień. Można też w zamian poprosić o balsam do ust (z tych po $3.75).

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Aha, troche nie rozumiem dlaczego SN w taki sposob wysylaja swoje podklady: sloiczek, torebka z proszkiem, mieszadelko. Co ja mam z tym robic? Zamowilam odcien Ivory, ale proszek jest bialy jak maka, a na stronie nie widzialam nawet zadnych swatchy ani nic... Wiec zamawialam w ciemno, majac nadzieje, ze ivory bedzie najcelniejszym odcieniem. Czy wy go mieszacie z innymi podkladami, czy jak? Czy ten bialy proszek to jakas baza pod mieszanie? Czy moze ma on dzialac na zasadzie bezbarwnego 'rozjasniacza', jak ten z Lumiere????

edit:

Wlasnie weszlam na ich strone i znow przejrzalam zestaw Ivory- zamowilam ten 'All purpose Ivory sample'- a jedyne, co otrzymalam, to bialy proszek, miarka i sloiczek z sitkiem. Czy jest mozliwe, ze Karen przeoczyla i nie wlozyla do zestawu wszystkiego? tzn jakiegos odcienia, z ktorym mialabym te biel mieszac?
To co masz, to sam podkład (w formule All Purpose). Kolory sprzedawane są osobno i nie ma tu żadnej pomyłki. Jeśli chciałaś podkład z pigmentami, należało zamówić Sample Kit. Możesz teraz dokupić zestaw próbek pigmentów, albo (jeśli wiesz, w jaki kolor celować) próbkę pojedynczego odcienia.
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 19:48   #966
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Jovanko daj swatcha tego cienia jesli mozesz
Dokładam wedle życzenia ksenko
Trudno uchwycić kolor tego cienia, to taki bardzo bardzo ciemny fiolet, lekko nawet wpadający w grafit z drobniutkimi mieniącymi się drobinkami w rożnych odcieniach fioletu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Silk Naturals- Aubergine.jpg (18,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010622.jpg (29,5 KB, 34 załadowań)
__________________

Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:01   #967
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
,
Nie miałam podkładów, mam ich od groma z innych firm
Ja też mam ich już trochę ale ciągle kupuję nowez tymże ja mam same sample jak narazie i szukam dla nich domku bo dzięki SN mam w słoiczkachMuszę się chyba zacząć leczyć z zakupoholizmu
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 12:05   #968
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Wlasnie odebralam moja paczuszke i jak sie usmiechnelam kiedy na fakturze zobaczylam thanks i serduszko z SN zabieram sie do testowania moich serum, dostalam probke szminki sugar ale kompletnie nie moj kolor

a i te sera to trzymac w lodowce czy wystarczy w temp pokojowej?

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-03-08 o 12:08
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 17:01   #969
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja też dziś dostałam moje zamówienie (tylko, że od Is ) Balsam blueberry cheesecake jest boski! Mięciutki i kremowy, pachnie jak ciastka, aż bym go najchętniej zjadła
__________________
Whatever we find
It is all about to last for a while
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:46   #970
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Też przyszła dziś moja paczuszka od Is

Sample: Pristine, Love Lure, Angel, Tahiti Sweetie i big Date Bait
Po pierwszych oględzinach wydaje mi się, że najbardziej polubię się z LL i Angel.

Btw, nie denerwują was te ich samplowe słoiczki? Strasznie dużo wysypuje się w rowki na słoiczku i w nakrętce
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:20   #971
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Jestem pod wrażeniem tempa w jakim pracuje silk naturals wczoraj o 15:38(naszego czasu) dostałam potwierdzenie zamówienia, a o 22:33(też naszego) dostałam maila, że już wysłane
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 08:45   #972
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Btw, nie denerwują was te ich samplowe słoiczki? Strasznie dużo wysypuje się w rowki na słoiczku i w nakrętce
To prawda a ponieważ dużo tego proszku zostaje to się gimnastykuje żeby zrzucic go do zakrętki a potem, do słoiczka
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:09   #973
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To prawda a ponieważ dużo tego proszku zostaje to się gimnastykuje żeby zrzucic go do zakrętki a potem, do słoiczka
Ja to w ogóle nie umiem używać cieni, czy korektorów ze słoiczków, nawet tych pełnowymiarowych i zawsze sobie jakąś część do woreczków przesypuje. Używając z pojemniczków za bardzo się nimi osypuję
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:13   #974
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nie umiem używać cieni, czy korektorów ze słoiczków, nawet tych pełnowymiarowych i zawsze sobie jakąś część do woreczków przesypuje. Używając z pojemniczków za bardzo się nimi osypuję
Poważnie?ja nie umiem z woreczkówcień wystarczy przesypeć trochę na zakretkę a korektor na zakretkę ale wiekszego rozmiaru
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 09:20   #975
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Poważnie?ja nie umiem z woreczkówcień wystarczy przesypeć trochę na zakretkę a korektor na zakretkę ale wiekszego rozmiaru
Poważnie, jak przesypuję na zakrętkę to zawsze przesypię za dużo i nie wiem, co mam z tą resztką zrobić, wyrzucić szkoda,a jak zakręcę, to następnym razem odkręcając się obsypię, a na dokładne usuwanie resztek szkoda mi rano czasu. Tak tylko otwieram woreczek, nabieram pędzelkiem, zamykam woreczek i to wszystko.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:08   #976
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Poważnie, jak przesypuję na zakrętkę to zawsze przesypię za dużo i nie wiem, co mam z tą resztką zrobić, wyrzucić szkoda,a jak zakręcę, to następnym razem odkręcając się obsypię, a na dokładne usuwanie resztek szkoda mi rano czasu. Tak tylko otwieram woreczek, nabieram pędzelkiem, zamykam woreczek i to wszystko.
A mnie by wkurzało trzymanie minerałów w strunowcachja już mam wprawę w przesypywaniu malutkich ilości ale Twoj sposób jest logiczny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 15:31   #977
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Zrobiłam zdjęcia błyszczyków, ale kolory wyszły przekłamane. Spróbuję jeszcze raz, tylko muszę wstać w weekend rano

Mam już duże opakowanie Pure Silk Powder. Bardzo ładnie wygląda po nałożeniu i chyba faktycznie mniej wysusza niż inne. Polubiłam go.

Ultimate Luxury Powder prawdopodobnie mnie podrażnia (pewnie przez różę), ale to jeszcze muszę sprawdzić.

Zielony kremowy korektor jest w porównaniu do różowego i żółtego Pixie bardziej suchy, tępo się rozprowadza. Albo nie kryje dobrze, albo ja mam czasami problem z odpowiednim nałożeniem. Na razie mam mieszane uczucia Sypki zielony nałożyłam dziś kabuki i wreszcie nie mam zielonej nasady nosa jak przy nakładaniu flat topem

Wiecie może, skąd biorą się cienie dodawane do zakupów za 10$? To chyba nie są końcówki serii, raczej coś nowego. Czy one potem wchodzą do stałej oferty? Jeune mi się podobał, ale Chuckle Head go przebił tysiąckrotnie Już się martwię, że kiedyś się skończy

Próbka błyszczyka Sugar tak mi się spodobała, że od razu go zamówiłam Wcześniej nie brałam go pod uwagę, bo na zdjęciach wyglądał ciepło, a na ustach nadmiar ciepłych tonów się gubi i zostaje blady róż ze srebrzystym połyskiem. Czekam też na trzy pędzle, w tym zakręcany

Czy w SN udałoby się skomponować podkład mocno kryjący, który by nie wysuszał? Czytam opisy z ich strony i się gubię Dziś testuję AwGM (łatwo się ściera, znika, słabo kryje), chyba będzie kolejna klapa po Lily Lolo (fajny, ale słabo kryje) i Lucy Minerals (słabo kryje, znika, ale muszę jeszcze przetestować na innym korektorze, bo Mint EDM mnie wtedy podrażnił). Na razie wygrywa CDL Pixie, ale zbyt wysusza, być może lekko zapycha.


Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Btw, nie denerwują was te ich samplowe słoiczki? Strasznie dużo wysypuje się w rowki na słoiczku i w nakrętce
Jeśli coś w samplach wejdzie w rowek omiatam pędzelkiem nad talerzykiem i potem, to co spadło, zbieram pędzlem. Talerzyka i tak używam bo mam próbki podkładów w strunach. Puder nabieram z wieczka (mam wersję 30 g), w rowkach zostaje mikroskopijna ilość, nie przeszkadza mi to.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:04   #978
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Wiecie może, skąd biorą się cienie dodawane do zakupów za 10$? To chyba nie są końcówki serii, raczej coś nowego. Czy one potem wchodzą do stałej oferty?
To cienie specjalnie stworzone w tym celu. Czasem jednak, jeśli któryś jest wyjątkowo popularny na forum, Karen zgadza się wprowadzić go na stałe do sprzedaży. Tak było np. z Earth i Homecoming Queen.

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Czy w SN udałoby się skomponować podkład mocno kryjący, który by nie wysuszał? Czytam opisy z ich strony i się gubię
Najbardziej kryjąca jest formuła Heavy (używam jej jako punktowego korektora). Trochę mniej kryje Medium. Ale nie wiem, czy nie będą Ciebie wysuszać. All Purpose podobno mniej wysusza, ale też słabiej kryje (chyba jeszcze słabiej niż medium). Najlepiej kupić próbki i przetestować :)
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:31   #979
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

Btw, nie denerwują was te ich samplowe słoiczki? Strasznie dużo wysypuje się w rowki na słoiczku i w nakrętce
Denerwują


Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem tempa w jakim pracuje silk naturals wczoraj o 15:38(naszego czasu) dostałam potwierdzenie zamówienia, a o 22:33(też naszego) dostałam maila, że już wysłane
Nie to co Lumiere
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 19:44   #980
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

http://www.facebook.com/pages/Silk-N...30552173622990

zniżka 5% - trzeba wpisać kod: fbfun przy check out

Ważna do chwili gdy uzyskają 1000 fanów na facebooku, czyli jeszcze trochę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:19   #981
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Hmm. A te "gumballs" to w ogóle się pojawiają na stronie? Bo w tym wątku niczego nie znalazłam, a na zagranicznych stronach była mowa tylko o 1-2 takich akcjach. I tak się zastanawiam, czy to pic na wodę, czy serio wypuszczają tam jakieś produkty tylko jest tak wiele chętnych, że my tego nie zauważamy, bo to moment i nie ma?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 21:36   #982
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Hmm. A te "gumballs" to w ogóle się pojawiają na stronie? Bo w tym wątku niczego nie znalazłam, a na zagranicznych stronach była mowa tylko o 1-2 takich akcjach. I tak się zastanawiam, czy to pic na wodę, czy serio wypuszczają tam jakieś produkty tylko jest tak wiele chętnych, że my tego nie zauważamy, bo to moment i nie ma?
Dokładnie tak jest, szybko znikają.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:00   #983
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dziewczyny a gdzie moza znalesc te punkty ktore sa naliczane za zakupy ??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:05   #984
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie moza znalesc te punkty ktore sa naliczane za zakupy ??
http://host.silknaturals.com/creb/my_points.php

(link jest na stronie "My Account", pod "My Points and Redemptions")
arat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 18:46   #985
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

O dzieki a jeszcze jak to pozniej wykorzystac ?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 20:42   #986
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Przy check out będziesz miała takie okno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sn redeem.jpg (50,2 KB, 38 załadowań)
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:51   #987
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez arat Pokaż wiadomość
To cienie specjalnie stworzone w tym celu. Czasem jednak, jeśli któryś jest wyjątkowo popularny na forum, Karen zgadza się wprowadzić go na stałe do sprzedaży. Tak było np. z Earth i Homecoming Queen.


Najbardziej kryjąca jest formuła Heavy (używam jej jako punktowego korektora). Trochę mniej kryje Medium. Ale nie wiem, czy nie będą Ciebie wysuszać. All Purpose podobno mniej wysusza, ale też słabiej kryje (chyba jeszcze słabiej niż medium). Najlepiej kupić próbki i przetestować :)
Trzeba będzie przeprowadzić akcję na forum SN, kiedy w słoiczku zacznie prześwitywać denko

Zaczęłam porównywać składy CDL Pixie i Heavy SN, ale nie mam pojęcia, czy bardziej wysusza cynk czy krzemionka. W Pixie krzemionka na drugim, cynk na ostatnim, w SN cynk na pierwszym, krzemionka blisko końca, ale jest też jedwab, który powinien nawilżyć.

Pixie
INCI: Mica, Silica, Sodium Stearyl Fumarate, Allantoin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Tin Oxide, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77007, CI 77288]
SN

Medium and Heavy Coverage Foundation: Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Silk Powder, Magnesium Stearate, Boron Nitride, Silica.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:27   #988
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dzieki IS
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:57   #989
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Dostałam dziś moje pierwsze szmineczki z SN, pierwsza moja myśl to było"matko jakie to to malutkie".
Już mogę powiedzieć, ze jestem z nich ogromnie zadowolona, moim ulubionym kolorkiem jak na razie jest black dahlia, która jest troche zaciepła dla mnie, ale jak nałożę na usta z podkładem, to wychodzą w niej sinawe tony, co absolutnie zarzutem nie jest, ma złote drobinki, ale nie rażą one jakos szczególnie.
Zachwycona jestem właściwościami pielęgnacyjnymi tych kolorowych szminek, wczoraj rano mialam pęknięcie krwawiace i kika skórek na ustach, malowałam się kilka razy sprawdzając różne kolorki, także z pół dnia ją ponosiłam na ustach, a dziś mam zdrowe usta, mimo, że nic innego nie nakładalam, no cudeńko po prostu. Przepraszam za długawy post, ale musiałam się pozachwycać
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:38   #990
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Dostałam dziś moje pierwsze szmineczki z SN, pierwsza moja myśl to było"matko jakie to to malutkie".
Już mogę powiedzieć, ze jestem z nich ogromnie zadowolona, moim ulubionym kolorkiem jak na razie jest black dahlia, która jest troche zaciepła dla mnie, ale jak nałożę na usta z podkładem, to wychodzą w niej sinawe tony, co absolutnie zarzutem nie jest, ma złote drobinki, ale nie rażą one jakos szczególnie.
Zachwycona jestem właściwościami pielęgnacyjnymi tych kolorowych szminek, wczoraj rano mialam pęknięcie krwawiace i kika skórek na ustach, malowałam się kilka razy sprawdzając różne kolorki, także z pół dnia ją ponosiłam na ustach, a dziś mam zdrowe usta, mimo, że nic innego nie nakładalam, no cudeńko po prostu. Przepraszam za długawy post, ale musiałam się pozachwycać
Nigdy dość zachwytów nad błyszczykami SN Mam już 8, a na wish liście tak ze 20. Tak mało, bo jestem blada i najciemniejsze odpadają W najbliższym zamówieniu chyba Bitten i Icing kupię. Przyznaj się, co jeszcze kupiłaś.

SN i poczta pobijają ostatnio rekordy, czekałam tydzień na przesyłkę. Z pędzelków jestem bardzo zadowolona. Mam Tiny Smudge Brush - takiego maleństwa jeszcze nie widziałam Odpowiada mi to, bo widzę tyle co kret i niemal wkładam nos w lusterko. Maluje się nim świetnie. Fiber Optic Blush Brush, tej samej długości, tylko grubszy - też świetny, bardzo delikatnie nałożył bronzer, róż i rozświetlacz. Ultimate Retractable Travel Kabuki - cudo Główka mniej więcej wielkości tej samej co w Pixie fioletowym, ale ma bardziej miękkie włosie i chyba nieco bardziej gęste. Dogłębnych testów jeszcze nie przeprowadzałam, ale pierwsze próby są obiecujące

Kompletnie zaskoczył mnie cień Fern. Jest inny niż na zdjęciach w SN, bardziej ciepły. Nałożyłam w duecie z Soda Cream Lily Lolo i załamana nakleiłam z powrotem naklejkę, myśląc, że zupełnie nie dla mnie ten kolor. Potem dołożyłam fioletowo-różowawy cień z lekką nutką beżu i całość zaczęła wyglądać przyzwoicie, a kiedy nałożyłam okulary, zdziwiłam się jeszcze mocniej - antyrefleks ochłodził kolor, który zaczął wyglądać na pudrowy szaro-brązowy.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-14 06:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.