Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-14, 13:25   #1801
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
A próbowałaś Cameo albo Shaylee? Może te będą dobre?
te są jeszcze bardziej zółte
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:34   #1802
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ailive jest mistrzem jesli chodzi o brak zółci, ktorej sie rowniez wystrzegam
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:34   #1803
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
te są jeszcze bardziej zółte
W sumie racja:P nie pomyślałam
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:17   #1804
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłaby któraś pokazać zdjęcia jak wyglądają na skórze z linii odcieni przygaszonych, mocno-kryjących, np. Breena. Chodzi mi o odcienie najjaśniejsze, czyli 0.
na blogu cathy sa zdjecia porównujące wszystkie odcienie
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 15:54   #1805
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
na blogu cathy sa zdjecia porównujące wszystkie odcienie
Niestety nie ma tam zdjęć CdL, ale odpowiadające sobie odcienie w różnych formułach nie różnią się między sobą o więcej niż pół tonu. Jeśli chodzi o zdjęcia odcieni neutralnych jeszcze się z nimi nie spotkałam, a niestety mój aparat zżera kolory, więc nie mam warunków żeby zrobić swache tych kolorów, które interesują skarpette.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:37   #1806
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, mam do Was olbrzymią prośbę - chciałabym, żebyście mi poradziły w jakie odcienie z EDM powinnam celować jeśli z Pixie w miarę dobrze pasuje mi Aubrey 1 ? Multi-tasking Neutral (cool) / Fairly light (beige) czy może Light neutral (buff) ? chyba, że te odcienie w ogóle nie są trafione to krzyczcie

Chciałabym jeszcze jednak sprawdzić jak zachowują się minerałki w/w firmy, ponieważ chcę sprawdzić czy jestem w stanie uzyskać na twarzy lepszy efekt od Pixie - które niby są ok, ale mnie jakoś słabo kryją.
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:29   #1807
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Niestety nie ma tam zdjęć CdL, ale odpowiadające sobie odcienie w różnych formułach nie różnią się między sobą o więcej niż pół tonu. Jeśli chodzi o zdjęcia odcieni neutralnych jeszcze się z nimi nie spotkałam, a niestety mój aparat zżera kolory, więc nie mam warunków żeby zrobić swache tych kolorów, które interesują skarpette.
No właśnie już się zorientowałam, że Cover de Luxe nie ma na blogu cathy. Mam rozumieć, że posiadasz kolory neutralne najjaśniejsze? Hm... A mogłabyś ocenić stopień bladości? Jestem blada, ta bladość to taka jakby szarawa z lekką nutką oliwki (chłodnej żółci), bladość al' (czy jak to się pisze ) to zdjęcie klik! najbardziej odnosi się to rzeczywistości kolor szyi (taki mam kolor przy świetle dziennym bez ostrego słońca czy lamp, które nie dają żółtego oświetlenia). Chyba bardziej nie umiem wytłumaczyć.
P.S. I tak zamówię próbki, na pewno Breena i Ayperi, i na wszelki wypadek Calista, Tinkerbell pewnie za żółty, ale też pewnie wezmę. Chodzi o to, aby 0 nie okazał się za jasny, w co wątpię przy mojej bladości jakby z trumny

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-06-17 o 20:34
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 20:31   #1808
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was olbrzymią prośbę - chciałabym, żebyście mi poradziły w jakie odcienie z EDM powinnam celować jeśli z Pixie w miarę dobrze pasuje mi Aubrey 1 ? Multi-tasking Neutral (cool) / Fairly light (beige) czy może Light neutral (buff) ? chyba, że te odcienie w ogóle nie są trafione to krzyczcie

Chciałabym jeszcze jednak sprawdzić jak zachowują się minerałki w/w firmy, ponieważ chcę sprawdzić czy jestem w stanie uzyskać na twarzy lepszy efekt od Pixie - które niby są ok, ale mnie jakoś słabo kryją.
Uzywam Aubrey 2,
Z EDM pasuje mi light medium intensive i perfect.
Pomoglam?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 20:42   #1809
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez yopi_kasiulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was olbrzymią prośbę - chciałabym, żebyście mi poradziły w jakie odcienie z EDM powinnam celować jeśli z Pixie w miarę dobrze pasuje mi Aubrey 1 ? Multi-tasking Neutral (cool) / Fairly light (beige) czy może Light neutral (buff) ? chyba, że te odcienie w ogóle nie są trafione to krzyczcie

Chciałabym jeszcze jednak sprawdzić jak zachowują się minerałki w/w firmy, ponieważ chcę sprawdzić czy jestem w stanie uzyskać na twarzy lepszy efekt od Pixie - które niby są ok, ale mnie jakoś słabo kryją.
kolorów Ci nie doradze, ale jeśli używasz poziomu 1 z Pixie to z EDM kolory które wymieniłaś będą chyba za ciemne...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 21:47   #1810
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
No właśnie już się zorientowałam, że Cover de Luxe nie ma na blogu cathy. Mam rozumieć, że posiadasz kolory neutralne najjaśniejsze? Hm... A mogłabyś ocenić stopień bladości? Jestem blada, ta bladość to taka jakby szarawa z lekką nutką oliwki (chłodnej żółci), bladość al' (czy jak to się pisze ) to zdjęcie klik! najbardziej odnosi się to rzeczywistości kolor szyi (taki mam kolor przy świetle dziennym bez ostrego słońca czy lamp, które nie dają żółtego oświetlenia). Chyba bardziej nie umiem wytłumaczyć.
P.S. I tak zamówię próbki, na pewno Breena i Ayperi, i na wszelki wypadek Calista, Tinkerbell pewnie za żółty, ale też pewnie wezmę. Chodzi o to, aby 0 nie okazał się za jasny, w co wątpię przy mojej bladości jakby z trumny
Ok. Odkopałam Pixie, żeby opisać te kolory, z neutralny odcieni mam właśnie Breene, Caliste i Ayperi- wszystkie w najjaśniejszej wersji. Nie mam aż tak jasnej cery jak dziewczyna na zdjęciu, ale dla mnie te podkłady są mniej więcej na odpowiednim "poziomie jasności"- i ta uwaga tyczy się tylko neutrali, bo np. Shaylee 0 jest już zbyt ciemna.
Calista z całej trójki wydaje mi się najbardziej pomarańczowo- różowa, jest najbardziej żywym i intensywnym kolorem. Breena jest bardzo podobna, na skórze wydaje się być bardziej szara i trochę jaśniejsza od Calisty, jest też chyba zupełnie pozbawiona różowych podtonów, które można wypatrzeć w Caliscie, ale jest chyba trochę pomarańczowa. Ayperi z całej trójki jest najbardziej żółtozielona, wygląda najmniej "zdrowo", w woreczku na pewno najjaśniejsza, ale im dłużej patrze na rękę tym bardziej mam wrażenie, że Breena jest chyba jaśniejsza. Zdecydowanie wygląda zbyt żółto w porównaniu ze zdjęciem z Twojego linku. Trzeba chyba pamiętać, że różnice pomiędzy tymi kolorami są bardzo subtelne, w woreczkach wyglądają bardzo podobnie, na skórze też ogromnie się nie różnią. Ja akurat sugerując się radami pani Sylwii wybierałam te "bardziej żółte neutrale", bo jestem dość różowa na twarzy i chciałam to zneutralizować, ale gdybym miała kupować biga chętnie spróbowała bym pozostałych odcieni z tej kategorii.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 22:15   #1811
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Ok. Odkopałam Pixie, żeby opisać te kolory, z neutralny odcieni mam właśnie Breene, Caliste i Ayperi- wszystkie w najjaśniejszej wersji. Nie mam aż tak jasnej cery jak dziewczyna na zdjęciu, ale dla mnie te podkłady są mniej więcej na odpowiednim "poziomie jasności"- i ta uwaga tyczy się tylko neutrali, bo np. Shaylee 0 jest już zbyt ciemna.
Calista z całej trójki wydaje mi się najbardziej pomarańczowo- różowa, jest najbardziej żywym i intensywnym kolorem. Breena jest bardzo podobna, na skórze wydaje się być bardziej szara i trochę jaśniejsza od Calisty, jest też chyba zupełnie pozbawiona różowych podtonów, które można wypatrzeć w Caliscie, ale jest chyba trochę pomarańczowa. Ayperi z całej trójki jest najbardziej żółtozielona, wygląda najmniej "zdrowo", w woreczku na pewno najjaśniejsza, ale im dłużej patrze na rękę tym bardziej mam wrażenie, że Breena jest chyba jaśniejsza. Zdecydowanie wygląda zbyt żółto w porównaniu ze zdjęciem z Twojego linku. Trzeba chyba pamiętać, że różnice pomiędzy tymi kolorami są bardzo subtelne, w woreczkach wyglądają bardzo podobnie, na skórze też ogromnie się nie różnią. Ja akurat sugerując się radami pani Sylwii wybierałam te "bardziej żółte neutrale", bo jestem dość różowa na twarzy i chciałam to zneutralizować, ale gdybym miała kupować biga chętnie spróbowała bym pozostałych odcieni z tej kategorii.
Dziękuję za opinię Bardzo, bardzo
Ogólnie nie wyglądam zbyt zdrowo, więc Ayperi powinno być dobre , choć mogę się przeliczyć, więc na pewno pozostają mi próbki, dlatego Breena również trzeba wypróbować.
Czy promocja na 2 bigi + pędzel gratis dalej trwa?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 22:44   #1812
yopi_kasiulka
Raczkowanie
 
Avatar yopi_kasiulka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 39
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hodowca_pokrzyw - bardzo pomogłaś rozwiałaś moje wątpliwości;] skoro dla mnie nawet Aubrey 1 mogłoby być troszkę jaśniejsze to będę celować w fairly light bardzo, bardzo Ci dziękuję
yopi_kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:14   #1813
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
papeteria a jakiego filtru używasz?
W te kilka gorących dni nakładałam jak zwykle LRP Active C XL (mały filtr, bo 15) i Cover de Luxe i właśnie potem szczypała mnie twarz - nigdy jeszcze mi się to nie zdarzyło. A jak się trochę spociłam, to podkład się zrobił ciastowaty :|
Jutro spróbuję inny krem nawilżający, mam nadzieję, że to nie wina podkładu, bo się pogniewam na Pixie...
TEGO i w zasadzie nie wiem czy taka reakcja zaszla ze wzgledu na sam filtr z reakcja na słonce czy dlatego ze moze pixie z tym filtrem sie "pogryzł" musze jeszcze sprawdzic sam pixie w ciepły dzień (choc obecnie zuzylam wszystko z pixie i musze nabyc refila) i filtr solo
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 07:26   #1814
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mi sie z Pixie nie gryzie filt pharmaceris 50+ krem-ekran wiec moge polecic
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:20   #1815
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i sie nie przekonam do pixie(((( niestety.. po paru godzinach brzydko twarz wyglada, szczypie jak jest goraco albo jak zaczynam sie swiecic. nie wiem czemu tak i jaki skladnik to powoduje, a widze ze nie jestem jedyna.szkoda(
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:22   #1816
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a jaka formule testowalas? bo mnie ta mocniej kryjaca tez szczypala, ale natural finish juz jest grzeczny na mnie a krycie to samo.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:27   #1817
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

hmm.. tak mowisz? finish natural tylko raz nakladalam i chyba bylo ok. formuly sie rzeczywiscie wiele nie roznia kryciem. moze rzeczywiscie jeszcze sie nie poddam:P do tej pory lumiere to moj ideal
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:31   #1818
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

co do szczypania to ja testowałam obie formuły i w normalny dzien nic mi sie nie dzieje wiec jeszcze nie wiem czy faktycznie przez upały z pixie na mojej twarzy cos zaczyna sie dziac i szczypie ( niestety w przypadku obu formuł) czy w polaczeniu z filtrem + upały...
napewno w normalny dzień filtr + pixie jest ok ...
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-18 o 09:33
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:35   #1819
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja nie uzywam filtrow. mam tlusta cere i nie jest to konieczne wtedy. klepuje podwojny kwas hialuronowy, potem maslo jojoba, odrobina pudru bambusowego i na to proszki. z lumiere sie sprawdza idealnie, natomiast z pixie na poczatku jest pieknie ale po paru godzinach wygladam tak ekhm nieswiezo, jakby na kacu hehe

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-06-18 o 09:36
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 10:14   #1820
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

no i mamy upragnione korektory klik bezowy mnie kusi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:16   #1821
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
no i mamy upragnione korektory klik bezowy mnie kusi
jaaa ale one sa tak wydajne ze mój mam od ponad dwóch miesiecy i praktycznie nie ma ubytku ..wiec na razie sie nie skusze
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:18   #1822
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a jaki masz? jestes zadowolona? bo ja pod oczy bym chciala i na przebarwienia... i wydaje mi sie ze najlepszy bedzie dla mnie ten bezowy. bo obecnie uzywam bezowego pod oczy, fresh edm dokladnie bo morning i sunlight byly za zolte pod moje oko.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:20   #1823
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a jaki masz? jestes zadowolona? bo ja pod oczy bym chciala i na przebarwienia... i wydaje mi sie ze najlepszy bedzie dla mnie ten bezowy. bo obecnie uzywam bezowego pod oczy, fresh edm dokladnie bo morning i sunlight byly za zolte pod moje oko.
mam żółty i jestem baaaardzo zadowolona, a nawet zachwycona stosuje pod oczęta...
po nie długich przemyśleniach kusi mnie różowy i beżowy
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:23   #1824
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

kurcze a mnie tez zolty i bezowy kusza
zielonych nie uzywam bo nie umiem
a rozu wystrzegam sie ponad wszystko...
jest moze jakas Warszawianka ktora szykuje sie do zamowien z pixie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:42   #1825
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zmowilam
Zolty i bezowy, bo zielony mam.
Zolty jak dla mnie to objawienie, nie dosc, ze pielegnuje okolice podoczna, to jeszcze podklad duzo lepiej na nim wyglada.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:47   #1826
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a mozesz mi powiedziec czy wczesniej one tez byly pojemnosci 2,4ml? zielonego uzywasz? bo mnie kusi bezowy i zielony
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:48   #1827
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

OOOO nieeee!! nastepne pokusy... te korektory sa lepsze od EDM? bo z edm nawet sobie radza, ale zawsze moze byc lepiej

teraz na nie patrze jakie maja dluuugie sklady.....

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-06-19 o 11:58
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:15   #1828
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mnie kusi beżowy, bo żółty mam, zielonego nie lubię, a różu nie uzywam
ale nie kupię

na moim pisze 6,5g, więc nie wiem jak to się ma do 2.4 ml
(wydawałoby się, ze teraz są mniejsze, ale chyba nie)

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-06-19 o 12:17
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:15   #1829
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mozesz mi powiedziec czy wczesniej one tez byly pojemnosci 2,4ml? zielonego uzywasz? bo mnie kusi bezowy i zielony
Mam w domu pudeleczka, sprawdze wieczorem.
Uzywam zielonego na wypryski, bo ma olejek z drzewa herbacianego i ladni goi co ma goic.

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
OOOO nieeee!! nastepne pokusy... te korektory sa lepsze od EDM? bo z edm nawet sobie radza, ale zawsze moze byc lepiej

teraz na nie patrze jakie maja dluuugie sklady.....
jak dla mnie, sa najlepsze-a dlugie sklady to mieszanina olejow roslinnych i ekstraktow plus barwniki i mineraly.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:24   #1830
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
mnie kusi beżowy, bo żółty mam, zielonego nie lubię, a różu nie uzywam
ale nie kupię

na moim pisze 6,5g, więc nie wiem jak to się ma do 2.4 ml
(wydawałoby się, ze teraz są mniejsze, ale chyba nie)
no właśnie na stronie nie podano wali tylko objętośc... czyli teoretycznie to jest pół sampla edm a takie wielkie mi się wydawały jak poprzednio pokazywałyście...
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Mam w domu pudeleczka, sprawdze wieczorem.
Uzywam zielonego na wypryski, bo ma olejek z drzewa herbacianego i ladni goi co ma goic.



jak dla mnie, sa najlepsze-a dlugie sklady to mieszanina olejow roslinnych i ekstraktow plus barwniki i mineraly.
ok, dziekuje

w ogole ostatnio śmigam tylko na Pixie primer, podkład i finiszer... primera mam tylko refilla i już ubolewam, że biga nie wzięłam. a teraz kuszą mnie korektory...
ale zadałam pytanie p. Sylwii czy wprowadzi zestawy np 3 korektów tak jak to było kiedyś. zawsze to troche taniej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.