Czy kolor rudy to dobry pomysł :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 12:02   #1
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658

Czy kolor rudy to dobry pomysł :)


Witam Was serdecznie Pierwszy raz zakładam wątek na wizażu dotyczącej mnie samej i w którym będę musiała zamieścić swoje zdjęcia. ( nie wiem dlaczego stresuje mnie to ^^) Przeglądałam kilka wątków w tym dziale metamorfoz i widzę, że dziewczyny świetnie doradzają odnośnie koloru włosów, typu urody, makijażu itp. Hmm...chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, dokładnie chodzi mi o kolor włosów. Od zawsze mam ciemne włosy i nigdy nie farbowałam na jakiś inny niż odcienie naturalnego. Farbuję od czasu do czasu szamponem koloryzującym " naturalny brąz" W załączniku przesyłam kilka zdjęć . 1 i 2 zdjęcie to mój naturalny kolor włosów. Przedostatnie jest przerobione w PS aby pokazać jak wyglądam wręcz w czarnym(?) kolorku. Ostatnie zdjęcie przedstawia kolor o którym myślę ostatnio - jest to jakaś miedź i jestem skłonna już teraz przefarbować włosy na taki kolor bo chcę coś zmienić w swoim wyglądzie.
Nie czuję się atrakcyjna, czuję się szaro i jakoś nijako- mam wrażenie że to właśnie przez te włosy....co do makijażu kreska, czasem kredka , tusz i puder nie cierpię cieni do oczu. Zapuszczam grzywkę. Dziewczyny jak myślicie - rudy będzie mi pasować ? czy któraś dziewczyna o podobnym typie urody ( nie wiem nawet jaki mam) i podobnym kolorze włosów zdecydowała się na miedziany i było jej dobrze? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ RADĘ I OPINIE )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 294551_2004990088286_1197540682_n.jpg (47,5 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 301478_2006877655474_752990168_n.jpg (80,6 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 217862_3690973436816_1335471442_n.jpg (43,7 KB, 302 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 577072_3677437418424_249767091_n.jpg (31,2 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (21,1 KB, 179 załadowań)
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:18   #2
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Mogłoby być ciekawie, ale zamiast typowej "marchewki" poradziłabym Ci ostrą czerwień, jak np. Feria Preference nr 67 - ostra czerwień. Mam ten kolor, a wcześniej miałam czarne włosy stopniowo farbowane rudawymi ciemnymi brązami i tez się obawiałam zmiany na czerwone, niepotrzebnie. Mam podobny typ urody, co i Ty.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Mogłoby być ciekawie, ale zamiast typowej "marchewki" poradziłabym Ci ostrą czerwień, jak np. Feria Preference nr 67 - ostra czerwień http://4.bp.blogspot.com/-TuBYDZ10eR...e-Scarlet.jpg4
Mam ten kolor, a wcześniej miałam czarne włosy stopniowo farbowane rudawymi ciemnymi brązami i tez się obawiałam zmiany na czerwone, niepotrzebnie. Mam podobny typ urody, co i Ty.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Mogłoby być ciekawie, ale zamiast typowej "marchewki" poradziłabym Ci ostrą czerwień, jak np. Feria Preference nr 67 - ostra czerwień http://4.bp.blogspot.com/-TuBYDZ10eR...e-Scarlet.jpg4
Mam ten kolor, a wcześniej miałam czarne włosy stopniowo farbowane rudawymi ciemnymi brązami i tez się obawiałam zmiany na czerwone, niepotrzebnie. Mam podobny typ urody, co i Ty.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Mogłoby być ciekawie, ale zamiast typowej "marchewki" poradziłabym Ci ostrą czerwień, jak np. Feria Preference nr 67 - ostra czerwień http://4.bp.blogspot.com/-TuBYDZ10eR...e-Scarlet.jpg4
Mam ten kolor, a wcześniej miałam czarne włosy stopniowo farbowane rudawymi ciemnymi brązami i tez się obawiałam zmiany na czerwone, niepotrzebnie. Mam podobny typ urody, co i Ty.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Mogłoby być ciekawie, ale zamiast typowej "marchewki" poradziłabym Ci ostrą czerwień, jak np. Feria Preference nr 67 - ostra czerwień http://4.bp.blogspot.com/-TuBYDZ10eR...e-Scarlet.jpg4
Mam ten kolor, a wcześniej miałam czarne włosy stopniowo farbowane rudawymi ciemnymi brązami i tez się obawiałam zmiany na czerwone, niepotrzebnie. Mam podobny typ urody, co i Ty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:24   #3
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Zacznijmy od tego, że masz przepiękną twarz i urodę, której zapewne niejedna dziewczyna by pozazdrościła ! Jeśli jest tak jak mówisz, że czujesz się nijako, szaro i bez wyrazu patrząc w lustro to zmiany są wskazane, wiem coś o tym !
Moim zdaniem rudy w Twoim wypadku to strzał w 10 ! Uderzałabym w ten kolorek który zamieściłaś jako ostatni w zdjęciach. Masz taką fajną i ciekawą twarz, że rudością nadasz jej charakteru a makijaż jaki opisujesz, ten stosowany na codzień idealnie wręcz wpisze się w ten zestaw Ja jestem jak najbardziej ZAAA i szczerze powiedziawszy byłabym bardzo ciekawa efektu więc jeśli się zdecydujesz na co Cię serdecznie namawiam, daj mi znać o efekcie ;D Pozdrawiam i życzę powodzenia !!

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Ps. Tylko błagam NIE CZARNY !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:01   #4
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie Pierwszy raz zakładam wątek na wizażu dotyczącej mnie samej i w którym będę musiała zamieścić swoje zdjęcia. ( nie wiem dlaczego stresuje mnie to ^^) Przeglądałam kilka wątków w tym dziale metamorfoz i widzę, że dziewczyny świetnie doradzają odnośnie koloru włosów, typu urody, makijażu itp. Hmm...chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie, dokładnie chodzi mi o kolor włosów. Od zawsze mam ciemne włosy i nigdy nie farbowałam na jakiś inny niż odcienie naturalnego. Farbuję od czasu do czasu szamponem koloryzującym " naturalny brąz" W załączniku przesyłam kilka zdjęć . 1 i 2 zdjęcie to mój naturalny kolor włosów. Przedostatnie jest przerobione w PS aby pokazać jak wyglądam wręcz w czarnym(?) kolorku. Ostatnie zdjęcie przedstawia kolor o którym myślę ostatnio - jest to jakaś miedź i jestem skłonna już teraz przefarbować włosy na taki kolor bo chcę coś zmienić w swoim wyglądzie.
Nie czuję się atrakcyjna, czuję się szaro i jakoś nijako- mam wrażenie że to właśnie przez te włosy....co do makijażu kreska, czasem kredka , tusz i puder nie cierpię cieni do oczu. Zapuszczam grzywkę. Dziewczyny jak myślicie - rudy będzie mi pasować ? czy któraś dziewczyna o podobnym typie urody ( nie wiem nawet jaki mam) i podobnym kolorze włosów zdecydowała się na miedziany i było jej dobrze? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ RADĘ I OPINIE )
oczywiście że rudość pasuje- lecz rudości sa odcienie jak stąd do .....chin i jest to najgorszy kolor z utrafieniem odcienia. Równiez jestem zakochana od wielu lat w tym kolorze, lecz dala każdego rudość ma inne odcienie. I tak jak dla mnie , powinnaś dobrać coś na zasadzie odcienia takiego.
Na pewno nie czarne-
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy 2.jpg (52,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rude-wlosy-vol2-60.jpg (48,4 KB, 101 załadowań)
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:22   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

A ,mi sie podoba twoj naturalny.
Zdjecie ktore wkleilas koloru podchodzi bardziej pod miedz.
Musisz wziasc pod uwage ze ciezko bedzie pozbyc sie rudosci z wlosow.

Ale wiadomo kobieta czasami potrzebuje chec zmiany.
Zgadzam sie z powyzej opinniami,rudy bedzie pasowal i wyostrzy twoje rysy.
Po za tym sliczna dziewczyna z Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg manja12.jpg (47,7 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg manja13.jpg (47,8 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg manja14.jpg (47,8 KB, 164 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 18:56   #6
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Dziękuję za dotychczasowe opinie i rady... Wiem, że w moim przypadku (dla otoczenia) będzie to diametralna zmiana ponieważ wszyscy przyzwyczaili się, do wizerunku takiej ' potulnej, grzecznej' dziewczynki. Przynajmniej ja takie wrażenie odniosłam. Dlatego poprzez kolor chciałabym zaskoczyć ale przede wszystkim wybrać taki aby pasował i żebym ja się w nim dobrze czuła. ) Zaskoczona jestem, ze kilka dziewczyn odradziło mi czerń ..a ja zawsze myślałam, że w niej jest mi NAJLEPIEJ
Co do koloru oczywiście mam dylemat jaką farbę wybrać..ostatecznie wybiorę i zainwestuję farbowanie u fryzjera ( bo nie chcę czegoś popsuć..)
Co do farb koleżanka poleciła mi markę LECHER GENEZA ( ja pierwszy raz o niej słyszę) dlatego mam pewne obawy ( może Wy ją znacie?) http://allegro.pl/lecher-geneza-cont...607162032.html kolor - ultra jasna miedź lub z GARNIERA - jasna intensywna miedź albo złocisty miedziany blond ( który wbrew pozorom nazwy - blond- wygląda właśnie jak kolor który chce uzyskac)
Ja mam w tym monecie ciemno brązowe włosy, chciałabym żeby kolor wyszedł dobrze...próbować samej czy do fryzjera?
Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 19:32   #7
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
A ,mi sie podoba twoj naturalny.
Zdjecie ktore wkleilas koloru podchodzi bardziej pod miedz.
Musisz wziasc pod uwage ze ciezko bedzie pozbyc sie rudosci z wlosow.

Ale wiadomo kobieta czasami potrzebuje chec zmiany.
Zgadzam sie z powyzej opinniami,rudy bedzie pasowal i wyostrzy twoje rysy.
Po za tym sliczna dziewczyna z Ciebie
wow jak fajnie , jak to zrobiłas ?
fantastycznie wygląda na ostatnim zdjeciu

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Manja25 Pokaż wiadomość
Co do koloru oczywiście mam dylemat jaką farbę wybrać..ostatecznie wybiorę i zainwestuję farbowanie u fryzjera ( bo nie chcę czegoś popsuć..)
Co do farb koleżanka poleciła mi markę LECHER GENEZA ( ja pierwszy raz o niej słyszę) dlatego mam pewne obawy ( może Wy ją znacie?) http://allegro.pl/lecher-geneza-cont...607162032.html kolor - ultra jasna miedź
Ja mam w tym monecie ciemno brązowe włosy, chciałabym żeby kolor wyszedł dobrze...próbować samej czy do fryzjera?
Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi
co do farby to nie pomogę, niby opinie sa ok, ale za dużo ich nie ma.
Radzę i to z całego serca, iść do fryzjera , bo z rudościa nie poradzisz sobie . Każdy rudy wychodzi inaczej u każdego . U dziewczyn gdzie kolor miedzi wychodzi ładnie u mnie wychodzi mahoń , włosy zniszczyłam farbowaniem w domu . A dobry fryzjer dobierze taki jaki chcesz, tylko idź do dobrego sprawdzonego fryzjera. i daj znac jak poszło
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 13:07   #8
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Jeśli pierwszy raz będziesz robiła jakieś poważne zabiegi z włosami (rozjaśnianie, kompletna zmiana koloru) to lepiej wybierz fryzjera. Oczywiście jeśli masz jakiegoś kompetentnego i zaufanego. Nastepnym razem już sama będziesz mogła załatwić odrosty. Kolor taki jak z ostatniego zamieszczonego zdjęcia wg mnie u Ciebie będzie wyglądał świetnie. I napewno nie będziesz szarą myszką ;D
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:14   #9
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Wybierz ciemniejszy rudy, a będzie pasował
Chyba masz jasną cerę więc będzie ok.
Kiedyś też byłam "brązowa", a teraz nie podoba mi się nic innego jak rudy. Także uważaj bo uzależnia
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:36   #10
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
wow jak fajnie , jak to zrobiłas ?
fantastycznie wygląda na ostatnim zdjeciu[COLOR="Silver"]
Photoshop
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-09-12 o 14:38
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:03   #11
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Z zaproponowanych przez kaska222 kolorów na zdjęciach, moim skromnym zdaniem zdjęcie 3 odpada. Natomiast najbardziej korzystnym kolorem pasującym do Twojej urody będzie nr 2
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 09:38   #12
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Myśle, że powinnaś spróbować z ciemnorudym, no i tylko u fryzjera
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:24   #13
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

jaka ostateczna decyzja?
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:55   #14
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

dlaczego od razu do fryzjera?
Ja schodziłam z czarnych włosów (farbowane) do rudych (mam teraz jasny rudy) na całej długości, za ramiona) normalnie farbami z drogerii (normalne rude odcienie, nie żadne blondy i utleniacze). Faktycznie, mimo dbania o włoski, są trochę przesuszone, ale bez przesady u fryzjera też takie będą.

Jak chcesz iść do fryzjera to tylko zaufanego. Moja mama poszła do fryzjerki, chciała mieć rude włosy. Tymczasem wyszła z brązowymi (z jeszcze ciemniejszymi niż przyszła). Fryzjerka wciskała jej, że to rude :/ No i zapłaciła stówę. Ja akurat bym za takie coś to nie zapłaciła, no ale mama dała się oszukać :/
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:02   #15
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Cytat:
Napisane przez NNaTT Pokaż wiadomość
dlaczego od razu do fryzjera?
Ja schodziłam z czarnych włosów (farbowane) do rudych (mam teraz jasny rudy) na całej długości, za ramiona) normalnie farbami z drogerii (normalne rude odcienie, nie żadne blondy i utleniacze). Faktycznie, mimo dbania o włoski, są trochę przesuszone, ale bez przesady u fryzjera też takie będą.

Jak chcesz iść do fryzjera to tylko zaufanego. Moja mama poszła do fryzjerki, chciała mieć rude włosy. Tymczasem wyszła z brązowymi (z jeszcze ciemniejszymi niż przyszła). Fryzjerka wciskała jej, że to rude :/ No i zapłaciła stówę. Ja akurat bym za takie coś to nie zapłaciła, no ale mama dała się oszukać :/
nie chodzi o schodzenie z koloru obecnego, ale uzyskanie takiego odcienia jaki się chce. Każdy włos jest inny idź na watek "rudej farby" zobaczysz jakie różnice wychodzą dziewczyną stosując takich samych odcieni. A rudości jest jak stąd do chin , i każdy powie, że jest to najgorszy kolor do uzyskania takiego odcienia jak się chce . Choć efekty wyglądają ślicznie pod warunkiem że włos jest zadbany , zdrowy .

Nie radzę rudości robić samemu , na pierwszy kolor powinnaś udac się do fryzjera, a później jak chcesz kombinuj w domu. Dobrze jest jak fryzjer poda jakiej mieszanki farb uzył. Nie sztuka jest jak fryzjer uzyje gotowej farby z palety , ( taki fryzjer to nie fryzjer), sztuką jest dobrać do włosów odpowiedniej mieszanki farb
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:06   #16
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

ja również uważam, że rudy kolor będzie Ci pasował i to prawda, że uzależnia :P ale tez niestety szybko traci intensywność. Ja mam na głowie dokładnie taki kolor jak na zdjęciu w pierwszym poście i uzyskuję go henną, uwielbiam go Tobie radzę iść do fryzjera, bo masz ciemne włosy i tak jak dziewczyny pisały - lepiej mieć pewność, ze wyjdzie dokładnie tak jak chcesz.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 13:32   #17
sue_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 15
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

w rudym będzie Ci naprawdę ładnie . co do fryzjera a farby z drogerii to bym się kłóciła, bo jeśli robię kolor to zwykle na własną rękę, no tylko że rudego nigdy nie próbowałam, więc może faktycznie lepiej iść do zaufanrgo fryzjera, powodzenia
sue_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:02   #18
Manja25
Rozeznanie
 
Avatar Manja25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 658
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

hej nie odzywałam się bo byłam strasznie zabiegana, przeprowadzałam się- szukałam mieszkania no i rozchorowałam się. W między czasie długo myślałam o moich przyszłych 'rudych' włosach. No i niestety ogarnęły mnie wątpliwości za sprawą znajomych których się radziłam. Każdy facet stwierdził, że nie będzie mi pasował rudy że mam ładny kolor taki jaki mam i jest mi w nim dobrze :| nie wiem może mężczyźni nie są skorzy to takich drastycznych zmian no ale przez takie opinie zaczęłam się zastanawiać. Zaczęłam się przyglądać fotkom przerobionym przez jedną dziewczynę no i też muszę przyznać , że wydaje się mi, iż ten drugi odcień bardziej mi pasuje niż ostra miedź. ja nie jestem osobą bojącą się ryzyka ale kurcze obawiam się, że jak mi nie spodoba się kolor będzie mi ciężko wrócić do naturalnego. W każdym bądź razie pomyślałam , że prześlę jeszcze dwie swoje fotki na których widać mój kolor w świetle dziennym oraz to na jaki kolor się opalam latem ( bo to też chyba ważne w przypadku rudzielców)- a ja niestety trochę opalenizny mam.
nadal uważacie że będzie mi lepiej w rudych niż w ciemnych? jeśli tak, to już nie będę mieć wątpliwości.
pozdrawiam Was i dziękuję ! )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m ijaaaaa popr.jpg (257,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bas.jpg (34,9 KB, 69 załadowań)
__________________
Dajcie czasowi czas...
Manja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:43   #19
phial87
Przyczajenie
 
Avatar phial87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 28
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Osobiście nie polecam "czerwonych" odcieni rudości. Na kilometr widać, że są sztuczne. To tak jakbyś spytała "ej, dziewczyny, będzie mi pasować szmaragdowa zieleń?". Trudno powiedzieć.... Moim zdaniem w takim kolorze dobrze wygląda jakaś jedna setna promila populacji.

Podobają mi się rude imitujące naturalne. Sądząc po zdjęciach będziesz w nich wyglądać fajnie. Spróbuj. W razie czego pokryjesz sobie ciemniejszą farbą. Ale moim zdaniem będzie super.
phial87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 10:55   #20
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Dokładnie. Jak się nie spodoba i będziesz się źle czuła, to pokryjesz ciemniejszym... tylko ciekawe czy Twoje włosy zniosą tyle farbowania
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:07   #21
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Rudy to zawsze dobry pomysł A tak na poważnie, myślę, że w rudym będzie ci bardzo ładnie. Masz brzoskwiniową cerę, która będzie ładnie współgrać z rudościami. Tylko nie eksperymentuj sama i idź do fryzjera.
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:18   #22
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Czy kolor rudy to dobry pomysł :)

Bardzo dobry masz bardzo fajny odcień skóry i na pewno będzie ci pasował
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.