Dieta 3d chili - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 12:11   #1
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492

Dieta 3d chili


Ostatnio zainteresowałam się nową dietą 3d chili. Nie znalazłam jednak na wizażu żadnych informacji na ten temat. Ciekawa jestem czy ktoś stosował i jakie efekty?
Ogólnie mówiąc w diecie ważne są przyprawy - zielone, żółte i czerwone. Trwa ona miesiąc i na każdy dzień jest ułożony już jadłospis wraz z przepisem, co wydaje się dość fajne, szczególnie jeśli ktoś nie bardzo umie gotować
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:08   #2
reeege
Raczkowanie
 
Avatar reeege
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Dieta 3d chili

podbijam wątek! też zainteresowała mnie ta dieta ale nie wiem czy te wszystkie blogi jej poswiecone to nie jakas sciema...
__________________
reeege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:27   #3
Ania na Dieta 3D Chili
Przyczajenie
 
Avatar Ania na Dieta 3D Chili
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta 3d chili

Hej - ja odchudzałam się na tej diecie i zrzuciłam jak na razie 8kg. Przez cały czas trwania diety pisałam bloga o Dieta 3D Chili, tak więc możecie sobie poczytać trochę o tym jak to wygląda w praktyce.

Pozdrawiam
Ania na Dieta 3D Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:27   #4
Ania na Dieta 3D Chili
Przyczajenie
 
Avatar Ania na Dieta 3D Chili
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta 3d chili

Dodatkowo na FB prowadzę też małą stronkę na ten temat - polecam również.

Edytowane przez Ania na Dieta 3D Chili
Czas edycji: 2012-08-31 o 12:31
Ania na Dieta 3D Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 09:58   #5
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć! Ja zaczynam tą diete od jutra! Jestem dość podekscytowana bo po raz pierwszy moge stwierdzić ze jadłospis mnie nie odpycha wygląda smacznie że az nie moge sie doczekac...mam nadzieje ze sie nie zawiodę na tej diecie, a wierzcie mi próbowałam wieeelu...Martwię sie troszeczkę o to chili..Lubię ostre potrawy, ale tam w niektórych potrawach jest napisane aby dodać 2 papryczki chili. Zazwyczaj do moich dań dodaje jedna i juz jest dość pikantnie wiec po 2 to chyba bede jak smok wawelski...Jaki eś rady osób które stosowały bądź stosują diete 3d ?
__________________
stay cool
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:50   #6
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Witaj Glass
Zaczęłam też od poniedziałku.Jeśli chodzi o papryczki ja dziś je pokroiłam w bardzo wąziutkie paseczki i drobno w poprzek tak że wyszły drobniutkie kawałeczki.Z taką ilością kuskusu, chili je się bez żadnych problemów.Papryka powinna być spora( inf. od zespołu 3d chili) tak ok. 7 cm a nie np malutka 2-u centymetrowa bo i takie są.
Zioła prowansalskie rozdrobniłam zwykłym robotem z taką końcówką co ma nożyki - zupełnie inaczej się je potrawy.
Pamiętaj, jeśli zdarzy Ci się, że posiłki przesuną się i np obiad wyskoczy Ci o 18 to kolacja musi być najpóźniej o 20-stej.Taką inf. dostałam od zespołu 3d chili.
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:20   #7
Lily89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Reading
Wiadomości: 4
GG do Lily89
Dot.: Dieta 3d chili

I jak Wam idzie na tej diecie?
Ja kupilam ja dzisiaj i zaczynam od jutra, ciekawa jestem efektow.
W internecie jakos nic nie moge na ten temat znalezc oprocz paru blogow, ktore wydaja sie byc sponsorowane
Lily89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 18:07   #8
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Jestem po tygodniu i 2,8 kg mniej.Ale te pierwsze kilosy najłatwiej z rzucić.Czuje się lżejsza i w końcu mam regularne wypróżnienia.
Oto moje rady.tak jak wpisałam wyżej
1 - chili musi być bardzo drobniutko pokrojona
2 - przypr. takie jak oregano, zioła prowansalskie czy bazylia od razu mielę końcówką z nożykami od robota kuchennego-przy daniach zimnych(surówki) nie wchodzą w zęby
3 - ,, zupa krem z marchewki" uważajcie: na 4 marchewki i 2 duże ziemniaki + 1L wody wychodzi prawie litr kremu !! Ja tego nie mogłam zjeść.Zdecydowanie mniej wody, zawsze można dolać.
4 - woda z listkiem mięty - ja daję szczyptę z herbaty miętowej (rozcięłam torebeczkę) i zalewam troszkę wrzątkiem a potem dopełniam zimna wodą.
5 - uważajcie : liczba sztuk nie zawsze = gramom, sugerujcie się raczej sztukami, w gramach wychodzi czasem baaaardzo dużo.
6 - plaster limonki wyciskam do wody dokładnie palcami
7 - w Biedronce można kupić serek wiejski light, jogurt Tola (fajny bo gęsty), polędwice z kurczaka paczkowaną w cienkich plasterkach (4% tł.), chleb chrupki.
8 - w Netto jest Mozzarella light 2.60 zł, mieszanka chińska 750g-4zł.dorsz chyba po 22zł za kg.

Edytowane przez anepok
Czas edycji: 2012-09-10 o 18:22
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:31   #9
Lily89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Reading
Wiadomości: 4
GG do Lily89
Dot.: Dieta 3d chili

anepok - Dzięki za rady, z kilku skorzystam. Mieszkam w UK, więc niestety nie skorzystam z zakupowych porad, ale mogę coś od siebie dodać, jeżeli ktos tez jest z UK
Jestem dopiero przy pierwszym dniu, ale wydaje mi się, że bedzie ok. Imbir na surowo jakos mi nie wchodzi, ale teraz wiem i bede zamieniac na cos z innego dnia
Zaczynam też pisać o tej diecie na moim blogu, moze komus to sie przyda. http://outerinnerbeauty.blogspot.co.uk/
Lily89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:11   #10
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

A propos grejpfruta
Kupuję czerwony, przekrawam go w poprzek na pół i odkrawam skórkę dosyć mocno tak ,że widać sporo miąższu.
Teraz od każdej cząstki bez problemu odchodzą poszczególne skórki
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:18   #11
siwka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta 3d chili

Ja też kupiłam dietę , od jutra zaczynam. Wydaje sie dość smaczna tylko te papryczki lubię ostro ale dwie sztuki do jednego posiłku. Zobaczymy może nie będzie tak źle.
siwka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 12:14   #12
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny a jak z czytelnością tego jadłospisu? Jest tam dokładnie rozpisane krok po kroku, jak zrobić konkretną potrawę? Na jakimś blogu czytałam, że niektóre dania wychodzą niezjadliwe, bo tyle tych przypraw i ziół trzeba sypać? Ale ta dziewczyna ogólnie bardzo niepochlebnie wypowiadała się o tej diecie, wiec pewnie było w tym trochę czarnego PR...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 08:08   #13
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Witajcie
Anetko - dania obiadowe są opisane.Opisane są też niektóre posiłki jak pieczone jabłko czy wykonanie omleta.Ale np.w jednym z dań obiadowych miałam czerwoną fasolę.Kupiłam surową, namoczyłam i na drugi dzień podgotowałam bo bałam się że za nim zmięknie to warzywka się rozgotują.No i było ok.Resztę fasoli obsuszyłam i zamroziłam.Czasem trzeba coś zmodyfikować np.
-zamiast surowego szpinaku dałam mrożony (nie było w żadnym sklepie)
-zamiast drogiego (ok 60zł/kg)paczkowanego łososia kupiłam go sobie w kawałku po 35zł?kg

Jeśli chodzi o ,,niezjadliwość" niektórych posiłków to dla mnie np.2 łyżeczki ziół prowansalskich nie stanowią już problemu bo tak jak pisałam wyżej uważam, że trzeba je rozdrobnić.
Ogólnie brakuje soli.no ale cóż.......
Danie tym gorsze im bardziej czegoś nie lubimy.Dla mnie najgorszy obiad był wczoraj oliwki i za dużo łososia 100g zemdliło mnie.
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:50   #14
siwka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta 3d chili

Anepok, możesz napisać w którym dniu już jesteś i ile schudłaś. Ja dziś zaczęłam pierwszy dzień i na razie jest ok

Edytowane przez siwka85
Czas edycji: 2012-09-15 o 10:52
siwka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:25   #15
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Dieta 3d chili

Hmmm zaciekawiła mnie ta dieta, sama uzywam wiele przypraw, bo je uwielbiam

Muszę sie w nią zagłębic. Narazie poczytam Wasze blogi i poszukam co neco w neci
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:27   #16
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Dieta 3d chili

Poszukalam co nie co i poczytałam. Dieta wygląda ciekawie, bo jest urozmaicona a dzięki przyprawom zapowiada się też smaczna.
Aaale te blogi (znalezione w sieci) ..... no heloł, nawet mają taką samą szatę graficzną, odrazu nasuwa mi się podejrzenie sponsorowania
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 07:32   #17
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Siwka - mam dziś 15 dzień (czyli zaczynam III tydz.) i tak jak pisałam
I tydz.-2.8kg ,
II tydz.-0,5 kg.
i nie jestem rozczarowana znam swój organizm.Pierwszy zrzut duży potem czas przemyśleń dla organizmu na zasadzie ,,poczekam może wrzucą do żołądka jakieś ciasto, schabowego?"
No oczywiście ,że się przyznam: raz wylądowałam gdzieś całkiem bez obiadu a na stole były tylko ciastka no i z 6 sztuk poszło. były pyszne !!!
Trzymajta się dziołchy !!!

CZEKOLADA CHILI - mój sposób - zwykłą gorzką (kawałek) bioręi przez moment trzymam nad włączonym gazem.Na rozpuszczony wierzch sypię chili i opuszkiem palca rozsmarowuję i do lodóweczki.

Edytowane przez anepok
Czas edycji: 2012-09-17 o 07:47
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:48   #18
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Najgorsze danie ????
Ja swoje znalazłam.Na pierwszym miejscu stawiam :
marchewka z cynamonem !!!!!!!!! Brrrr...a tak lubię marchewki.
A jakie jest wasze najmniej smaczne żarełko ???
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 07:43   #19
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dieta 3d chili

i jak tam? dieta skutkuje?
trochę mnie ten sponsoring (bądź reklama?) odstrasza - blogi w sieci rzeczywiście budzą podejrzenia
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-07, 11:04   #20
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny takie same spadki będziecie miały jedząc z głową, nie koniecznie wg konkretnej diety i konkretnych wytycznych... zawsze z róznych diet można różne przepisy ściągnąć i jeść smacznie, pod siebie i wogóle
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 11:35   #21
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie same spadki będziecie miały jedząc z głową, nie koniecznie wg konkretnej diety i konkretnych wytycznych... zawsze z róznych diet można różne przepisy ściągnąć i jeść smacznie, pod siebie i wogóle
dokładnie, jedyne co jest fajne w tej diecie to to skomponowanie posiłków na cały miesiąc - więc taka od rzeczy ta "dieta" dla mnie nie jest
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 09:33   #22
anepok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć.
Dietę skończyłam.Schudłam 5 kg.Ostatnie 4 dni po łepkach bo miałam wyjazd.
Przez 2 tygodnie za granicą i nic nie przytyłam.
Gdy wróciłam zaczęło się.Brak pomysłów a z braku laku to najlepiej chleb z czymś tam. 4 dni i czuję że zaczynam się rozpychać.

BASSIENKAW i KINAA1 oczywiście mają rację : rozsądek i plan.
Sądzę , że u większości chodzi o to by był rozpisany jadłospis.Tzw. gotowiec !! Więc wracam do 3D.
Jestem dziś 3 dzień.Bezstresowo, wiem co mam kupić , co zjeść.Zakupki spokojnie robię sobie na 4 dni a wieczorkiem wszystko sobie podszykuję na dzień następny. Będę sobie modyfikować, czasem coś przestawię.Na pewno lepsze to niż bezsensowne ładowanie w siebie co popadnie bo nie miałam pomysłu - co dziś zjem.
anepok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 00:32   #23
paulamaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta 3d chili

Hej
Ja dzisiaj zakończyłam mój 4 dzień na diecie 3D Chili, aby się zmotywować i nie odpuścić kiedy pojawiają się głosy 'po co się tak męczyć?", założyłam bloga.
takeanewroad.blogspot.com

Nie jest to blog sponsorowany, ale bardzo chętnie usłyszę Wasze opinie.
Jeśli o mnie chodzi, to ten gotowy jadłospis jest faktycznie pomocny, chociaż ja nieco zamieniam posiłki z różnych dni.

czekam na Wasze opinie i powodzenia na diecie 3D Chili.
paulamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:38   #24
Aguszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny, a stosowałyście dietę sylwestrową opartą na diecie 3d? Chodzi mi o tę szybką dietę,ona trwa bodajże 3 tygodnie, więc dość krótko, zastanawiam się, czy by się nie skusić, a żeby na Sylwestra zdążyć ze zgrabną talią, trzeba byłoby już niedługo zacząć, przetestowałyście to rozwiązanie?
Aguszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 21:45   #25
jimmpa
Raczkowanie
 
Avatar jimmpa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta 3d chili

Dieta sylwestrowa na czas świąteczny to jest bardzo dobry pomysł, bo dzięki jasno ustalonym regułom łatwiej nam walczyć z bożonarodzeniowym obżarstwem. Wiadomo, że nie będziemy się jakoś strasznie spinać pzry wigilii czy w czasie świąt, ale jednak podstawowe ograniczenia dla osób, które są na diecie, powinnyśmy zachowywać. Ja dwa lata temu byłam na tej diecie i zdecydowanie na zdrowie mi to wyszło, nie było ciężko, bo jadłam to, co lubiłam, ale z umiarem po prostu.
jimmpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 12:16   #26
qkassqp
Raczkowanie
 
Avatar qkassqp
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć Dziewczyny . kupiłam dzisiaj tą dietę . i od jutra postanowiłam ją stosować . założyłam bloga aby zapisywać moje postepy, ktore mam nadzieje ze bedą . nie jest sponsorowany ! . zachęcam do śledzenia http://skoonheidenslim.blogspot.com/
qkassqp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 13:23   #27
AgensA
Raczkowanie
 
Avatar AgensA
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez jimmpa Pokaż wiadomość
Dieta sylwestrowa na czas świąteczny to jest bardzo dobry pomysł, bo dzięki jasno ustalonym regułom łatwiej nam walczyć z bożonarodzeniowym obżarstwem. Wiadomo, że nie będziemy się jakoś strasznie spinać pzry wigilii czy w czasie świąt, ale jednak podstawowe ograniczenia dla osób, które są na diecie, powinnyśmy zachowywać. Ja dwa lata temu byłam na tej diecie i zdecydowanie na zdrowie mi to wyszło, nie było ciężko, bo jadłam to, co lubiłam, ale z umiarem po prostu.

A nie miałaś efektu jojo? Nie wróciły Ci te kilogramy? Ile udało Ci się stracić? Ile posiłków dziennie się je na tej diecie?
AgensA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 01:14   #28
matcia8887
Przyczajenie
 
Avatar matcia8887
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

dla mnie to wszytko ściema.. te wszystkie blogi założone zapewne przez jakiś promotorów tej diety czy nie wiem tam kogo.. nawet te komentarze na forach.. dziewczyn y kt nigdy w życiu nie udzielały się nigdzie nagle zaczynają się tym interesować.. heh.. nie wiem jak ludzie mogą sie na to nabierać.. ja schudłam 4kg w miesiąc.. bez żadnej diety i bez ŻADNYCH ćwiczeń.. zwyczajnie nie jadłam słodyczy.. tzn ograniczałam i zero fast foodów ;D mysle że efekt byłby lepszy gdybym ćwiczyła.. ale studiuje i nie mam kiedy
moja rada : wszystko drobnymi kroczkami Kochane.. ) bez tracenia zbędnych pieniędzy na jakieś cuda niewidy.. wystarczy motywacja... silna wola.. ;D i omijanie McDonals's (chociaż kocham xD ) 3majcie się
matcia8887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:08   #29
kasienka1191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta 3d chili

Cześc dziewczyny a czy ktoś ma jadłospis tej diety 3D bo nigdzie nie mogę znaleśc
kasienka1191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:30   #30
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Dieta 3d chili

Od jakichś 4 lat nie podoba mi się wygląd mojego ciała.
Z 45 kg przez ten czas skoczyłam do maksymalnie 64,5.
Przed ślubem (pół roku temu) moja waga była równa 60 kg. W tej chwili ważę 63 kg i muszę, po prostu muszę coś z sobą zrobić.
Chodzę na zajęcia grupowe ABT+dance 2 razy w tygodniu od 2 miesięcy z przerwą świąteczną oczywiście i od dziś zamierzam ćwiczyć z Ewą Chodakowską na DVD - dziś po pierwszych ćwiczeniach nie czułam nóg ;P
A wieczorem lecę na moje kochane zajęcia grupowe

Już wcześniej czytałam o tej diecie, ale sama nie wiem....Byłam już na Dukanie. Zrzuciłam 4,5 kg w sumie, ale po 1,5 tygodnia przerwałam, bo moje ciało zaczęło mnie mocno swędzieć + od tamtej pory nie mogę się pozbyć wypadających włosów.
Chciałabym sobie kupić tę dietę, w końcu to tylko 60 zł, ale z drugiej strony boję się tej naiwności, że znowu się napalę, a poczuję się rozczarowana.
Suplementy diety też brałam, żadne nie działały na dłuższą metę....Sama nie wiem, ale nie chcę już mieć brzuszka i boczków...
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.