Kosmetyki naturalne - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 09:36   #271
rena_ta
Raczkowanie
 
Avatar rena_ta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki naturalne

moim ostatnim odkryciem w temacie naturalnych kosmetyków jest beECO flosleku. Przystępne cenowo i z certyfikatem ecocert.
__________________
Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)
rena_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:36   #272
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez rena_ta Pokaż wiadomość
moim ostatnim odkryciem w temacie naturalnych kosmetyków jest beECO flosleku. Przystępne cenowo i z certyfikatem ecocert.
A gdzie widziałaś te kosmetyki?? Bardzo mnie to interesuje, bo floslek bez ecocertu ma fatalne składy. Z góry dziękuję za info
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:42   #273
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A gdzie widziałaś te kosmetyki?? Bardzo mnie to interesuje, bo floslek bez ecocertu ma fatalne składy. Z góry dziękuję za info

I ja również dolączam się do pytania.

Widzę 7 produktów na KWC tej serii. Fajne, bogate sklady, a cenowo myślę, że źle nie jest . Niestety, brak recenzji.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-02-10 o 13:49
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 22:50   #274
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dołączam do grona użytkowniczek kosmetyków naturalnych
Od kilku dni używam płyn micelarny z Argile Provence, podkład z Benecos'u i olejek arganowy N&B. Mam też krem z filtrem 25 z Labogravier, ale jeszcze go nie używałam. Poza tym kończę już drugie opakowanie pasty do zębów z Ciel d'Azur. Jak na razie to trochę za wcześnie, żeby ocenić ich działanie, z wyjątkiem pasty, która mi odpowiada i na pewno kupię trzecie opakowanie. Jak poużywam ich trochę dłużej to napiszę jak się sprawdzają. Szkoda, że tak mało kosmetyków ekologicznych jest w KWC
aha, mam jeszcze ekologiczne płatki kosmetyczne, ale płatki jak płatki, ja nie widzę szczególnej różnicy może w dotyku są bardziej miękkie od tych zwykłych, które używałam
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 00:53   #275
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

W Rossmannie jest też linia EcoLinea firmy Ava. Ma certyfikat ecocert.
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 09:18   #276
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kupiłam sobie olej kokosowy i wcieram we włosy wieczorem, bo mam bardzo przesyszone po ostatnim rozjaśnianiu. Ciekawe czy pomoże.

Kupiłam też piankę do mycia z mięta z Logony jest świetna. Dokładnie usuwa makijaż i ma przyjemny świeży zapach. To moję pierwsze wrażenia.

Coraz więcej u mnie kosmetyków naturalnych
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 12:05   #277
rena_ta
Raczkowanie
 
Avatar rena_ta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I ja również dolączam się do pytania.

Widzę 7 produktów na KWC tej serii. Fajne, bogate sklady, a cenowo myślę, że źle nie jest . Niestety, brak recenzji.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A gdzie widziałaś te kosmetyki?? Bardzo mnie to interesuje, bo floslek bez ecocertu ma fatalne składy. Z góry dziękuję za info
dziewczyny, ja kupuję te kosmetyki w zielarskim sklepie. Ale widziałam też w superpharmie. Jakbyście nie znalazły gdzieś blisko siebie to można zamówić online http://www.floslek.pl/sklep.php?id_p..._kategoria=101
__________________
Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)
rena_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 15:05   #278
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

francuzzka na włosy pomaga też olejek rycynowy z apteki. W sumie byłam z niego bardziej zadowolona niż z kokosowego.

rena_ta dzięki za info Muszę się rozejrzeć w superpharmie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:08   #279
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ostatnio na KWC wypatrzylam krem Fitomedu "Tradycyjny". Bardzo spodobal mi sie sklad i przede wszystkim cena 11 zl. Weszlam z ciekawości na stronkę fitomedu i ku mojemu zdziwieniu ujrzalam polprodukty i przepisy do samodzielnego robienia kosmetyków. Bardzo zainteresowalam się glównie KREMOBAZĄ, czy ktoś już mial z nią do czynienia?

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez rena_ta Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja kupuję te kosmetyki w zielarskim sklepie. Ale widziałam też w superpharmie. Jakbyście nie znalazły gdzieś blisko siebie to można zamówić online http://www.floslek.pl/sklep.php?id_p..._kategoria=101

Bardzo bym prosila o wystawienie recenzji na KWC, ta seria czeka na recenzje. Niestety nie jestem przekonana do zakupu w ciemno, gdyż seria jest na bazie aloesu, który za bardzo mi nie sluży.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:08   #280
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam gęste wlosy za lopatki i mam sposób jak zaoszczędzić na szamponie, po pierwsze można go rozcieńczyć, po drugie, wlosy trzeba przed nalożeniem szamponu dobrze namoczyć, tak żeby woda z nich leciala jak z kranu, nie wyciskać wlosów tylko od razu nanieść szampon. Wystarczy nalożyć wtedy mniej. To ważne zwlaszcza przy naturalnych szamponach, które slabiej się pienią. Poza tym może warto wlosy obciąć, gdyż przy takiej dlugości jaką masz, wlosy sa ciężkie i mogą być oklapnięte, przez co szybciej się przetluszczaja u nasady. Z wlasnego doświadczenia odradzam szampony do przetluszczajacych sie wlosów, zwlaszcza przy codziennym myciu, bo dzięki nim wlaśnie wolosy się jeszcze szybciej przetluszczają. Lepiej kupowac szampony do częstego mycia albo po prostu do wszystkich rodzajów wlosów. Ja tak robię i dzięki temu nie muszę wlosów szorować codziennie a co drugi- trzeci dzień.
No właśnie ostatnio moja mama czytała, że jeżeli ktoś ma przetłuszczające się włosy to powinien kupić szampon co częstego lub codziennego mycia, a nie do przetłuszczających się. Ja zawsze bardzo, bardzo dobrze namaczam włosy i nigdy nie wyciskam z wody, lubię jak są dobrze zmoczone, no i nigdy nie myję w gorącej tylko letniej wodzie.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Phenomena, nie wiem, ale wypróbuje, natomiast w moim rossie byl też szampon Alterry, narazie nie kupowalam, bo muszę zużyć kostki Lusha, których mam 3. A ceny wprost cudowne, mydelko tylko 1,70 zl, peeling 7,50 zl, żel 7,50 zl. Niestety jeszcze nie mają produktów do twarzy z tej serii. Może w niedlugim czasie wprowadzą je. Szkoda, że mydelko nie jest certyfikowane. Leżalo obok innych mydel Rossa, ale z innej serii, np różanego i miodowego, i jak porównalam sklady to wlasciwie są takie same. A moja mama mówi, że to mydelko z maślanką pachnie tak, jak mydla z jej mlodości, których używano do mycia dzieci. Naprawdę śliczne zapachy. Dzisiaj zamierzam wypróbowac peeling, dam znać czy warto kupić. A mydlo w swoim czasie, bo musze zużyć inne, które już zaczelam.
Właśnie ostatnio chciałam sobie kupić szampon w kostce z Lusha, ale on chyba ma SLS w składzie, prawda?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:46   #281
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No właśnie ostatnio moja mama czytała, że jeżeli ktoś ma przetłuszczające się włosy to powinien kupić szampon co częstego lub codziennego mycia, a nie do przetłuszczających się. Ja zawsze bardzo, bardzo dobrze namaczam włosy i nigdy nie wyciskam z wody, lubię jak są dobrze zmoczone, no i nigdy nie myję w gorącej tylko letniej wodzie.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------



Właśnie ostatnio chciałam sobie kupić szampon w kostce z Lusha, ale on chyba ma SLS w składzie, prawda?

Tak, SLS na pierwszym miejscu w skladzie. Jeśli byś sie zdecydowala to polecam Seanik lub Karme Kombę ( niebieską i zieloną). Natomiast nie polecam tak zachwalanej czerwonej kostki oraz bialej. Od razu mówię, że recenzje na KWC są zdecydowanie przerysowane. To zwykly szampon, nie robi niczego poza myciem i delikatna pielęgnacją, żadnych super hiper ekstra efektów. Myślę, że na jedna kosteczkę z ciekawości można się pokusić.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 20:11   #282
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, SLS na pierwszym miejscu w skladzie. Jeśli byś sie zdecydowala to polecam Seanik lub Karme Kombę ( niebieską i zieloną). Natomiast nie polecam tak zachwalanej czerwonej kostki oraz bialej. Od razu mówię, że recenzje na KWC są zdecydowanie przerysowane. To zwykly szampon, nie robi niczego poza myciem i delikatna pielęgnacją, żadnych super hiper ekstra efektów. Myślę, że na jedna kosteczkę z ciekawości można się pokusić.
Właśnie zaraz po moim poście, który tutaj napisałam biegłam przeczytać recenzje, więc wszystkie twoje przeczytałam.
To jaki Korah byś mi na dzień dzisiejszy polecała szampon? Właśnie moje zło z SLS i innymi badziewiami się kończy i muszę coś kupić. Jeszcze raz powtórzę jakie mam włosy: długie, grube, prawie do pasa. Przy takiej długości mają skłonność do rozdwajania się końcówek, a tłuszczą się tylko na skórze głowy, dlatego muszę je myć codziennie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:31   #283
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja mam podobne wlosy, troche krótsze i pewnie bardziej suche, gdyż myję je co 2-3 dni. Jestem zadowolona z Seanika i Karmy Komby, jeśli rozdwajają Ci się końcówki i masz wrażenie, że czasem wlosy są przesuszone, to polecam, seanik sprawia, że wlosy sa mile w dotyku ,gladkie, natomiast karma komba daje większy efekt puszystosci i nie wysusza. New Bar mi wysuszyl wlosy, a ultimate Shine obciążyl. Decyzja należy do Ciebie. Jeśli mialabym się zdecydować pierwszy raz i tylko na jedną kostkę to wybralabym Seanik, gdyż jest najbardziej uniwersalny, wydaje mi się że do wszystkich typów wlosów sie nadaje.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:42   #284
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam podobne wlosy, troche krótsze i pewnie bardziej suche, gdyż myję je co 2-3 dni. Jestem zadowolona z Seanika i Karmy Komby, jeśli rozdwajają Ci się końcówki i masz wrażenie, że czasem wlosy są przesuszone, to polecam, seanik sprawia, że wlosy sa mile w dotyku ,gladkie, natomiast karma komba daje większy efekt puszystosci i nie wysusza. New Bar mi wysuszyl wlosy, a ultimate Shine obciążyl. Decyzja należy do Ciebie. Jeśli mialabym się zdecydować pierwszy raz i tylko na jedną kostkę to wybralabym Seanik, gdyż jest najbardziej uniwersalny, wydaje mi się że do wszystkich typów wlosów sie nadaje.
Kurde... ciężki wybór, naprawdę nie wiem, co wybrać, a czas nagli, że tak powiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:45   #285
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Wiem że na allegro sprzedają tez polówki tych kosteczek.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:55   #286
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wiem że na allegro sprzedają tez polówki tych kosteczek.
Ja tak w ogóle zastanawiałam się nad jakimś szamponem z olejkiem z drzewa herbacianego.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:13   #287
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

jak ostatnio byłam na biobazarze, to wystawiła się tam firma Salex (akurat na stronie nie ma jeszcze) http://www.sklep.salex.com.pl/98-organic-body-spa z serią Organix Cosmetix Spa. Akurat zauważyłam szampon z takim samym detergentem jak tamten mój Organic Blue. Cena jakiegoś lotionu do ciała mi się zapamiętała 18 zł. Tutaj skład http://www.naturalkosmetik.lv/defaul...-cosmetix.html.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 22:06   #288
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja tak w ogóle zastanawiałam się nad jakimś szamponem z olejkiem z drzewa herbacianego.

Z Lusha szampon Squeky Green zawiera puder z drzewa herbacianego. Natomiast wiem, że chyba Logona albo Lavera mają w ofercie szampon z takim olejkiem, może też Urtekram. Warto też kupić jakiś lagodny szampon i dodać kilka kropli tego olejku. Kupisz go w kazdej aptece.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
jak ostatnio byłam na biobazarze, to wystawiła się tam firma Salex (akurat na stronie nie ma jeszcze) http://www.sklep.salex.com.pl/98-organic-body-spa z serią Organix Cosmetix Spa. Akurat zauważyłam szampon z takim samym detergentem jak tamten mój Organic Blue. Cena jakiegoś lotionu do ciała mi się zapamiętała 18 zł. Tutaj skład http://www.naturalkosmetik.lv/defaul...cosmetix.html.


Uparli się czy co z tym aloesem. Wszędzie widze ostatnio aloes. Nie cierpie, poza tym sklad interesujacy no i cena. Gdzieś już slyszalam o Salex.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:44   #289
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Analeigh Pokaż wiadomość
Dołączam do grona użytkowniczek kosmetyków naturalnych
Od kilku dni używam płyn micelarny z Argile Provence, podkład z Benecos'u i olejek arganowy N&B. Mam też krem z filtrem 25 z Labogravier, ale jeszcze go nie używałam. Poza tym kończę już drugie opakowanie pasty do zębów z Ciel d'Azur. Jak na razie to trochę za wcześnie, żeby ocenić ich działanie, z wyjątkiem pasty, która mi odpowiada i na pewno kupię trzecie opakowanie. Jak poużywam ich trochę dłużej to napiszę jak się sprawdzają. Szkoda, że tak mało kosmetyków ekologicznych jest w KWC
aha, mam jeszcze ekologiczne płatki kosmetyczne, ale płatki jak płatki, ja nie widzę szczególnej różnicy może w dotyku są bardziej miękkie od tych zwykłych, które używałam

Witamy Analeigh. A czy moglabyś powiedzieć, jak wyglądają te marki cenowo? Czy te produkty są wydajne? Jaki masz typ skóry?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 12:52   #290
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

składy flosleku http://esentia.pl/FlosLek_beECO_lb3153-36.htm, wszędzie aloes...
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 14:35   #291
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja uwwielbiam zapach drzewa herbacianego wiec szampon o tym zapachy musi być cudny.

co do olejku rycnowego to czytałam wątek na forum i jakos cały rytuał z tytm olejkiem mnie odstracza nie mam czasu na to
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:16   #292
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja znalazłam dwa szampony z tym olejkiem. Jeden jakiś czas temu z Urtekramu w granicach 26-28 złotych za 250 ml i drugi za 32 złote, który ma aż 400 ml z firmy Faith in Nature. Zainteresował mnie jeszcze jeden z Sante (o ile się nie mylę), do codziennego mycia, ale malutki, bo tylko 200 ml ma, a kosztuje 17 zł. Niestety przesyłki również kupę kasy pochłaniają.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-02-16 o 21:18
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 23:01   #293
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

No cóż począć. Ja zawsze placę za spedycję towaru tak czy inaczej, bo jesli nie kupuję przez internet, to i tak musze jechać do Rossmanna 15 km, czasem 30 ( a nawet i 50km przy poszukiewaniach naturalnych kosmetyków), bo tu gdzie mieszkam nic nie ma kompletnie, miasteczko jest w trakcie rozwoju o ślimaczym tempie. Natomiast natknęlam sie parę razy na sklepy internetowe, np bionatura, który oferuje przesylkę gratis przy zakupach powyżej 200 zl. Ma dobre ceny, takie, jak wszyscy, czasem i promocje. Można trafić na różne podobne upusty w paru sklepach.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:28   #294
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

no i jeszcze nie tracimy czasu na stanie w kolejkach

ja zimą strasznie nie lubię chodzić po sklepach, w kurtkach jest strasznie gorąco po 10 minutach szlag mnie trafia i wkurzona ide do domu

Z internetowych fajny jest ten sklep www.kosmetyki-natury.eu już chyba pisałam wcześniej nic nie płacicie za przesyłkę nie zależnie od kwoty.
Sklep jest z Wrocławia i ja odbieram osobiście. Wczoraj nabyłam u nich spirulinę ciekawe kiedy i czy będą efekty. Na razie jestem po 6 tabletkach W weekend jak będę miała więcej czasu to planują sobie zrobić maskę na twarz. Napiszę czy się udało

Ktoś z Was może stosował spirulinę?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 11:43   #295
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no i jeszcze nie tracimy czasu na stanie w kolejkach

ja zimą strasznie nie lubię chodzić po sklepach, w kurtkach jest strasznie gorąco po 10 minutach szlag mnie trafia i wkurzona ide do domu

Z internetowych fajny jest ten sklep www.kosmetyki-natury.eu już chyba pisałam wcześniej nic nie płacicie za przesyłkę nie zależnie od kwoty.
Sklep jest z Wrocławia i ja odbieram osobiście. Wczoraj nabyłam u nich spirulinę ciekawe kiedy i czy będą efekty. Na razie jestem po 6 tabletkach W weekend jak będę miała więcej czasu to planują sobie zrobić maskę na twarz. Napiszę czy się udało

Ktoś z Was może stosował spirulinę?
Ja również już o tym sklepie tutaj mówiłam. Tylko, że żaden szampon z ich oferty mnie nie zainteresował, pomimo tego, że przesyłka jest za darmo. Ja potrzebuję duuużej tuby szmaponu, bo tak jak mówiłam mam włosy prawie do pasa i szampon 250 ml starcza mi na góra 2 tygodnie.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No cóż począć. Ja zawsze placę za spedycję towaru tak czy inaczej, bo jesli nie kupuję przez internet, to i tak musze jechać do Rossmanna 15 km, czasem 30 ( a nawet i 50km przy poszukiewaniach naturalnych kosmetyków), bo tu gdzie mieszkam nic nie ma kompletnie, miasteczko jest w trakcie rozwoju o ślimaczym tempie. Natomiast natknęlam sie parę razy na sklepy internetowe, np bionatura, który oferuje przesylkę gratis przy zakupach powyżej 200 zl. Ma dobre ceny, takie, jak wszyscy, czasem i promocje. Można trafić na różne podobne upusty w paru sklepach.
Wszystkie sklepy internetowe, na które trafiłam mają od jakieś ceny darmową przesyłkę, ale zazwyczaj jest to od 150-200 czasem nawet 250 złotych, a nie stać mnie póki, co na zakup aż za taką cenę.

Ja obok mojego domu mam przynajmniej 4 Rossmanny, ale jakoś nic ciekawego w nich nie ma. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:44
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:26   #296
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No cóż począć. Ja zawsze placę za spedycję towaru tak czy inaczej, bo jesli nie kupuję przez internet, to i tak musze jechać do Rossmanna 15 km, czasem 30 ( a nawet i 50km przy poszukiewaniach naturalnych kosmetyków), bo tu gdzie mieszkam nic nie ma kompletnie, miasteczko jest w trakcie rozwoju o ślimaczym tempie. Natomiast natknęlam sie parę razy na sklepy internetowe, np bionatura, który oferuje przesylkę gratis przy zakupach powyżej 200 zl. Ma dobre ceny, takie, jak wszyscy, czasem i promocje. Można trafić na różne podobne upusty w paru sklepach.
Może też kupować przez feelunique. com zakładka organic. Jest trochę naturalnych kosmetyków, a wysyłka wszędzie gratis.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:32   #297
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kobitki, używacie podkladów naturalnych? Konczy mi sie podklad, chcę zakupić cos naturalnego. cięzko mi jednak znaleźć cokolwiek w internecie, natknęlam sie jak dotąd na podklady Lavery i Logony, o których nie ma żadnych opinii. Możecie coś polecić do cery dojrzalej, niezapychajacego? Lubie podklady plynne, korygujące i lekko matujace, no i żeby nie wysuszaly.


Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no i jeszcze nie tracimy czasu na stanie w kolejkach

ja zimą strasznie nie lubię chodzić po sklepach, w kurtkach jest strasznie gorąco po 10 minutach szlag mnie trafia i wkurzona ide do domu

Z internetowych fajny jest ten sklep www.kosmetyki-natury.eu już chyba pisałam wcześniej nic nie płacicie za przesyłkę nie zależnie od kwoty.
Sklep jest z Wrocławia i ja odbieram osobiście. Wczoraj nabyłam u nich spirulinę ciekawe kiedy i czy będą efekty. Na razie jestem po 6 tabletkach W weekend jak będę miała więcej czasu to planują sobie zrobić maskę na twarz. Napiszę czy się udało

Ktoś z Was może stosował spirulinę?

Ja stosowalam kiedyś maskę algową ze spiruliną. Efekt byl super, cera napięta, dotleniona, ale nie wiem czy bylo to bardziej spowodowane algami, czy spirulina, pewnie obydwa skladniki zrobily co należalo. też nie cierpię lazić po sklepach. Przewaga internetu polega na tym, że sobie można wyszukać praktycznie wszystko, a w sklepach pólki uginają sie od towaru, ekspedienci nie wiedzą nawet jaki towar mają na stanie. Ostatnio w rossie zapytalam babke czy mają alterre, to mi powiedziala tonem calkowitej pewności, że nie i zrezygnowana postanowilam coś tam jeszcze zobaczyć i w oczy rzucil mi sie peeling, potem mydlo z tej serii, tylko dlatego, ze byly oznaczone jako nowośc duzymi literami ,tak to pewnie bym nie zauwazyla ich w tym calym stosie towaru.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:49   #298
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 297
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
no i jeszcze nie tracimy czasu na stanie w kolejkach

ja zimą strasznie nie lubię chodzić po sklepach, w kurtkach jest strasznie gorąco po 10 minutach szlag mnie trafia i wkurzona ide do domu

Z internetowych fajny jest ten sklep www.kosmetyki-natury.eu już chyba pisałam wcześniej nic nie płacicie za przesyłkę nie zależnie od kwoty.
Sklep jest z Wrocławia i ja odbieram osobiście. Wczoraj nabyłam u nich spirulinę ciekawe kiedy i czy będą efekty. Na razie jestem po 6 tabletkach W weekend jak będę miała więcej czasu to planują sobie zrobić maskę na twarz. Napiszę czy się udało

Ktoś z Was może stosował spirulinę?
Często sklepy, które oferują przesyłkę za darmo, mają wyższe ceny produktów więc tylko nazywa się, że za darmo Produkty w tym sklepie mają właśnie zawyżone ceny (czasem nawet około 10 zł) porównując do innych sklepów netowych. Staram się być świadomą konsumentką i dobrze się rozglądam
spacja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:25   #299
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobitki, używacie podkladów naturalnych? Konczy mi sie podklad, chcę zakupić cos naturalnego. cięzko mi jednak znaleźć cokolwiek w internecie, natknęlam sie jak dotąd na podklady Lavery i Logony, o których nie ma żadnych opinii. Możecie coś polecić do cery dojrzalej, niezapychajacego? Lubie podklady plynne, korygujące i lekko matujace, no i żeby nie wysuszaly.





Ja stosowalam kiedyś maskę algową ze spiruliną. Efekt byl super, cera napięta, dotleniona, ale nie wiem czy bylo to bardziej spowodowane algami, czy spirulina, pewnie obydwa skladniki zrobily co należalo. też nie cierpię lazić po sklepach. Przewaga internetu polega na tym, że sobie można wyszukać praktycznie wszystko, a w sklepach pólki uginają sie od towaru, ekspedienci nie wiedzą nawet jaki towar mają na stanie. Ostatnio w rossie zapytalam babke czy mają alterre, to mi powiedziala tonem calkowitej pewności, że nie i zrezygnowana postanowilam coś tam jeszcze zobaczyć i w oczy rzucil mi sie peeling, potem mydlo z tej serii, tylko dlatego, ze byly oznaczone jako nowośc duzymi literami ,tak to pewnie bym nie zauwazyla ich w tym calym stosie towaru.

No tam mam nadzieję, że spirulinka przyniesie dobre efekty

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez spacja_ Pokaż wiadomość
Często sklepy, które oferują przesyłkę za darmo, mają wyższe ceny produktów więc tylko nazywa się, że za darmo Produkty w tym sklepie mają właśnie zawyżone ceny (czasem nawet około 10 zł) porównując do innych sklepów netowych. Staram się być świadomą konsumentką i dobrze się rozglądam

Jestem na 100% pewne, że każda z uczestniczek tego wątku jest świadomą konsumentką i potrafi ocenić gdzie warto kupować. Ja jakoś nie zauważyłam tych zawyżonych cen.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:37   #300
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witamy Analeigh. A czy moglabyś powiedzieć, jak wyglądają te marki cenowo? Czy te produkty są wydajne? Jaki masz typ skóry?
Już odpowiadam
- za płyn micelarny dałam 64zł (500 ml)
- podkład 38 zł (30 ml)
- olejek arganowy 39 zł (55 ml)
- krem z filtrem 69 zł (50 ml)
Kupiłam je wszystkie na Biolanderze, za przesyłkę nie płaciłam, bo od 200 zł przesyłka jest gratis.

- pastę do zębów kupuję w sklepie ze zdrową żywnością, cena waha się od 18 do 21 zł., a w tubce jest tylko 75 ml

Jeżeli chodzi o wydajność to jest podobna jak w przypadku zwykłych kosmetyków. Jedynie płyn micelarny schodzi mi trochę wolniej, bo dość szybko zmywa makijaż. Ogólnie rzecz biorąc ceny nie są zbyt zachęcające, a te kosmetyki, które ja kupiłam są chyba jednymi z tańszych na biolanderze

Mam cerę tłustą.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.