Unitone4 i Ruboril - może na tym forum powinnam zapytać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-17, 19:55   #1
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440

Unitone4 i Ruboril - może na tym forum powinnam zapytać?


Moja cera jest mieszana, po kuracji na łojotokowe zapalenie skóry i trądzik wywołane gronkowcem, po kuracji antybiotykowej (Unidox, BactrimForte i bactrim). Jeśli chodzi o te schorzenia to aż boję się stwierdzić, że jest dobrze, ale jest duża poprawa.
Do tego mam na buzi przebarwienia, głównie okolice wąsa, czoło i policzki, mnóstwo piegów. Jestem po TCA i mam zamiar stosować Unitone 4 (z polecenia dermatologa). Z tym, że mam również tendencje do rumienia na policzkach i pękających naczynek, myślę ze genetyczne, łykam Venescin lub Troxeratio, dostałam też do stosowania Ruboril. Jak należy te preparaty stosować? Jeden na noc, drugi na dzień? Czy stosować je miejscowo? Czy Unitone 4 i Ruboril można traktować jako krem na całą twarz? Do tego oczywiscie bloker. Czy wymienione preparaty nie zaostrzą zaleczonego schorzenia? Czy między ich stosowaniem nakładać jakiś krem tradycyjny?
Bardzo będę wdzięczna za pomoc, boję się nawrotu choroby.
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-17, 20:21   #2
mala609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 29
Re: Unitone4 i Ruboril - może na tym forum powinnam zapytać?

Jeśli moge Ci coś doradzić to Ruboril jest poprostu bezskuteczny. Stosowałam go prawie rok i nie było nawet odrobiny poprawy( mam trądzik różowaty).Osobiście polecam Ci Diroseal z Avene jest ,mniej więcej w tej samej cenie ale bardziej skuteczny
mala609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-17, 20:47   #3
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Unitone4 i Ruboril - może na tym forum powinnam zapytać?

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Troszke mnie zmartwiłaś, choć nie mam trądziku różowatego, mam po prostu skłonnośc do poszerzonych naczynek, cały czas łykam jakieś Troxescorbiny, Troxeratio cz Venescin, teraz zalecono jeszcze zewnętrznie Ruboril. Mam nadzieje, ze podziała, chćby zmniejszając rumień na policzkach.
Czy stosowałaś go na zmienione miejsca czy na całą twarz?
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-20, 17:59   #4
mala609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 29
Re: Unitone4 i Ruboril - może na tym forum powinnam zapytać?

Stosowałam tylko na policzki i nos.
lila12 napisał(a):
> Bardzo dziękuję za odpowiedź. Troszke mnie zmartwiłaś, choć nie mam trądziku różowatego, mam po prostu skłonnośc do poszerzonych naczynek, cały czas łykam jakieś Troxescorbiny, Troxeratio cz Venescin, teraz zalecono jeszcze zewnętrznie Ruboril. Mam nadzieje, ze podziała, chćby zmniejszając rumień na policzkach.
> Czy stosowałaś go na zmienione miejsca czy na całą twarz?
mala609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.