zdjęcia kiedy??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 08:11   #31
yuk-ka
Raczkowanie
 
Avatar yuk-ka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: w okolicy stolicy
Wiadomości: 219
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

A jeszcze tak sobie myślę a propos tego października, że może zamiast pleneru to może zrobić sesję w jakiś ciekawych wnętrzach - np. jakiś pałacyk czy coś w tym stylu. Widziałam też super zdjęcia w starych pouszczonych magazynach, halach, w przejściach podziemnych - ale to dla tych wydaje mi się bardziej odważnych. Chociaż sama chcałabym miec takie niecodzienne zdjęcia, a nie standardowo: park, krzaczki, drzewka, mostki, jeziorka itp. itd.. a takie właśnie miałam..
__________________
Yuk-ka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy
yuk-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:04   #32
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

My bedziemy mieli plener dwa dni po slubie (studio zreszta tez). Bedzie wtedy bez strachu i pospiechu. Z opowiadan kolezanek wiem ze trwa to dosc dlugo, jest strach przed zabrudzeniem ubran itd.
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:33   #33
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez yuk-ka
A jeszcze tak sobie myślę a propos tego października, że może zamiast pleneru to może zrobić sesję w jakiś ciekawych wnętrzach - np. jakiś pałacyk czy coś w tym stylu. Widziałam też super zdjęcia w starych pouszczonych magazynach, halach, w przejściach podziemnych - ale to dla tych wydaje mi się bardziej odważnych. Chociaż sama chcałabym miec takie niecodzienne zdjęcia, a nie standardowo: park, krzaczki, drzewka, mostki, jeziorka itp. itd.. a takie właśnie miałam..
dzięki... pytanie czy fotograf co ś doradzi czy my sami mamy zaplanowac cos na ten plener... pozatym slub ma byc ok 13 albo 15 wiec nie bardzo przed... może raczej po ślubie


pozdrawiam wszystkie Dziewczynki na Forum (Chłopczyków też )
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 14:36   #34
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Ponad rok temu w sierpniu brał ślub mój chrzestny, i oni udali się w plener kilka dni po ślubie, gdy już wypoczęli po całym stresie przedweselnym i zmęczeniu po weselu
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 11:48   #35
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Sesję plenerową zaczęliśmy ok 14, a o 17 był ślub. Moim zdaniem sesja ślubna powinna być w dzień ślubu, bo to ten jedyny, wyjątkowy, cudowny dzień i to on ma być uwieczniony na fotografiach. Nie wyobrażam sobie również zostawiać gości, bo byłam na kilku ślubach, gdzie para młoda pojechała na zdjęcia na nawet 2 godziny, a goście niektórzy czuli się urażeni. Poza tym to było moje wymarzone wesele i chciałam na nim być od początku do końca. A że nie mamy na zdjęciach obrączek... No cóż, nam to nie przeszkadza. Zdjęcia kilka dni po ślubie to też nie to, wiązanka nie dotrwa, nie zawsze wystarczy pieniążków, żeby znów iść do fryzjerki, makijażystki...
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:18   #36
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
Sesję plenerową zaczęliśmy ok 14, a o 17 był ślub.
u nas było identycznie
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:34   #37
dziunia3105
Raczkowanie
 
Avatar dziunia3105
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Krosno:-)
Wiadomości: 342
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Ja też miałam sesję w plenerze przed mszą. Ślub był na 16 a plener o 13:30. Nasz fotograf tak nam zaproponował, bo stwierdził że trochę sie odstresujemy i zapoznamy z obiektywem. Poza tym wszystko było "świeże" kwiaty, makijaż, sukienka. Pomysł był świetny, ani na chwile nie zostawiliśmy naszych gości. Dużym plusem była przepiekna pogoda, bo był to czerwiec, ale na wypadek brzydkiej pogoda trzeba pomyśleć o zdjęciach gdzieś w środku, studio lub jakiś pałacyk.
dziunia3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 10:18   #38
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Może takie zestawienie zalet i wad się przyda?

Fotografia w plenerze
  1. Tego samego dnia - przed ceremonią
  • Wygodnym wyjściem jest wcześniejsze zorganizowanie Błogosławieństwa, wyjazd na zdjęcia i poja-wienie się Pary Młodej od razu w Kościele/miejscu ślubu.
  • Zalety: można z góry zaplanować odpowiednią ilość czasu (minimum godzinę na miejscu!), nie trzeba uciekać gościom, ubierasz się i przygotowujesz tylko raz, masz pod ręką świadków (nierzadko są to osoby mieszkające daleko).
  • Wady: czasami trudno dostosować się do odpowiedniego światła, możesz odczuwać ciśnienie związane z Dniem Ślubu (potrzeba nieco więcej czasu na planie, aby ochłonąć), niektóre Panny Młode obsesyjnie myślą o swojej sukni.
  1. Tego samego dnia - po ceremonii
  • Najłatwiej jest wyrwać się po obiedzie i pierwszym tańcu, kiedy to goście wprowadzeni są już w nastrój zabawy.
  • Zalety: jest już po ceremonii i napięcie powinno już być mniejsze, można już nie martwić się o całość stroju, ubierasz się i przygotowujesz tylko raz, masz pod ręką świadków (nierzadko są to osoby mieszkające daleko).
  • Wady: mało czasu na zdjęcia (dobre zdjęcia potrzebują go jak powietrza), wśród gości może znaleźć się "dyżurny narzekacz", kłopoty ze światłem.
3. Innego dnia (zazwyczaj w późniejszym terminie)
  • Zalety: kompletnie nie martwisz się o ubranie, pozwalasz sobie na dużo większą dozę spontaniczności, jest dużo czasu na plener, nie boisz się już obiektywu - w końcu całą noc był wycelowany w Ciebie...
  • Wady: ubierasz się i przygotowujesz jeszcze raz, podobnie świadkowie, możesz mieć wrażenie, że to "już nie to samo" (to tylko złudzenie! Zdjęcia z takiej sesji wychodzą rewelacyjnie.), możesz już nie mieć "tej" wiązanki i limuzyny (są już uwiecznione na innych zdjęciach - więc chyba nie jest aż tak źle?)..

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 14:11   #39
micky1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Teraz to nie wiem jak z tą sesją. przed czy po?? Ja bym chciała mieć w kościele na 15 lub 16, więc wcześniej chyba było by lepiej, ale czy na pewno??
micky1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 14:25   #40
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

wszystko zalezy o ktorej jest ceremonia w kosciele- bo jesli jest to 17 godzina i to w pazdzierniku no to trzeba jechac przed ceremonia , a jak nie to w inny dzien ale jesli jest to wczesniej to zaraz po obiedzie ja sie modle zeby nam sie plenerka udala- pazdziernik
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:42   #41
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
A że nie mamy na zdjęciach obrączek... No cóż, nam to nie przeszkadza. ...
no własnie a co z obraczkami moze to szczegół ale zdjecia slubne bez takiego symbolu??
sama nie wiem.....
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 21:43   #42
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez agi_kn
no własnie a co z obraczkami moze to szczegół ale zdjecia slubne bez takiego symbolu??
sama nie wiem.....
ale w czym problem? zalozcie je do zdjec i tyle.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 22:51   #43
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez papryczka
ale w czym problem? zalozcie je do zdjec i tyle.
ale to nie dziwne zakladac je przed slubem?
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 08:06   #44
dziunia3105
Raczkowanie
 
Avatar dziunia3105
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Krosno:-)
Wiadomości: 342
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez agi_kn
ale to nie dziwne zakladac je przed slubem?
Ja miałam zdjęcia przed ślubem, założyliśmy obrączki i nie uważam tego za dziwne.Wiem jednak że są osoby które wierzą w jakieś zabobony, zdjęcia przed ślubem czy założenie obrączek. Wcześniej też zakładaliśmy te obrączki, choćby nawet sprawdzić czy pasują.
dziunia3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 09:43   #45
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cześć dziewczyny! Po długich dyskusjach zdecydowaliśmy z TŻ, że sesję robimy 2 dni po ślubie. Przed ceremonią nie chcemy-zeby dochować tradycji (naprawdę chcę, żeby mój przyszły mąż zobaczył mnie dopiero na błogosławieństwie), po kościele-goście będą zdecydowanie za długo czekać albo sesja będzie w wielkim pośpiechu, w trakcie wesela nie chcemy wychodzić (na jednym z wesel pary młodej nie było przez ponad 3 godziny!!!)
Pozdrawiam
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:15   #46
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

My mamy sesje w plenerze przed ślubem (ślub bedzie o 17-tej-wiec spokojnie zdążymy). Byliśmy już świadkami na takim ślubie i wszystko było ok. Na większości wesel, na których byłam para młoda "wymykała " się z przyjęcia i jechali na zdjęcia, ale wydaje mi sie ze to nie jest dobre wyjsci, wszystko robi sie w pospiechu, zeb goscie długo nie czekali.
Słyszałam też że niektórzy robią sesje kilka dni po slubie-tutaj jest ryzyko, że np (odpukać) suknia się zniszczy, fryzura juz nie bedzie taka sama itd. Nie bedzie to samo co w dniu ślubu.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:11   #47
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Nasz fotograf odradział nam sesję w plenerze przed ślubem z kilku powodów. Po pierwsze: będziemy mieć tą sesję w ogrodzie botanicznym - jest tam oczywiście jak w większości takich miejsc zbiornik wodny - fotograf opowiedział nam jak w ubiegłym roku państwo młodzi chcieli sesję przed ślubem i komary tak ich pogryzły, że panna młoda poszła do kościoła nie dość, że pogryziona to jeszcze z poplamioną suknią przez zabicie kilku komarów. Po drugie: w takich miejscach nie jest idealnie czysto i jeżeli chcemy móc zachowywać się swobodnie podczas sesji to nie możemy martwić się o to czy ubranie się nam nie pobrudzi. Pokazywał nam świetne zdjęcia jak państwo młodzi siedzą czy leżą na trawie - przed ślubem takie zdjęcia nie wchodzą w grę. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na sesję w ogrodzie botanicznym w poniedziałek lub wtorek po ślubie. Poza tym będziemy mieć zdjęcia robione w dniu ślubu w kościele, na weselu oraz po zapadnięciu zmroku na starówce.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:28   #48
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Nie jest aż tak zle z tą sesją przed ślubem. Byłam starszą na ślubie znajomej i mieliśmy sesje właśnie w ogrodzi botanicznym, a był to czerwiec,. Oprócz nas po botaniku "biegało" bardzo dużo par młodych z fotografem. Przynajmniej u nas dobrze sie skończyło, a były zdjęcia pary mlodej jak leżą na trawniku!! Komary też nas nie pogryzły.Napewno trzeba troszkę uważac na sukienkę i wszystko bedzie ok.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:57   #49
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

No właśnie trzeba uważać. A po ślubie można być swobodniejszym - nie martwić się o strój, nie martwić się o czas, itp. Zresztą my będziemy mieć sporo zdjęć z dnia ślubu, więc te z ogrodu botanicznego chcemy mieć kilka dni po. Jeżeli któraś z Was wybiera się na zdjęcia do Skansenu, to odradzałabym całkowicie taki wypad przed ślubem. W Skansenie jest naprawadę brudno - piach, zwierzęta, itd. Zdjęcia ponoć super, ale trzeba się zastanowić co w tym dniu tak na serio jest najważniejsze - piękny wygląd w kościele czy podczas zdjęć.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-25, 13:19   #50
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

My juz zdecydowaliśmy, jednak bedziemy mieli sesje przed ślubem, mam nadzieje ze nic sie złego nie stanie. Na wszelki wypadek wezme preparat od komarów
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 16:21   #51
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

No właśnie - miejmy nadzieję, że w tym roku nie będzie wysypu komarów. No ale tego niestety nie da się przewidzeć My zdecydowaliśmy się na sesję po ślubie dlatego, że chcemy mieć naprawdę spontaniczne zdjęcia, a nie pozowane. Z tych samych powodów odrzuciliśmy właśnie możliwość sesji studyjnej.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 17:23   #52
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

hej
Nasz slub jest o 17-tej, a sesje w ogrodzie botanicznym robimy wczesniej, zaraz po blogoslawienstwie. Mysle, ze 2 godzinki wystarcza, bedzie dobre swiatlo, a i komary w dzien nie powinny dokuczac, bo zwykle zaczynaja wieczorem.
Mysle, ze sesja w dniu slubu, choc troszke stresujaca, to jednak nie wyobrazam sobie inaczej. W innym dniu nie bede wygladac juz tak samo (fryzura, makijaz), a i jesli zdenerwowanie troszke bedzie widoczne to co z tego. Przede wszystkim bedzie widac nasza radosc i szczescie- w tym dniu szczegolnie zauwazalne u mlodych par.
Obraczki tez zalozymy na czas sesji, bo jak bez obraczek! W koncu to zdjecia mlodej pary-nowozencow.
Nie chce miec sesji w trakcie wesela, bo nie chce stracic ani minutki bez rodziny i przyjaciol. Chce sie cieszyc ta chwila jak najdluzej!
Pozdrawiam
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 18:37   #53
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Nasz ślub tez jest o 17-tej i nie wyobrażam sobie sesj fotograficznej w inny dzień niż w dzień ślubu.
Cały dzień bedzie stesujący, może i na sesji da sie to odczuć, ale myśle, że to i tak bedą bardzo naturalne zdjęcia (ja i tak nie umiem pozować )
Mam troche tez ograniczony budzet, szkoda mi troch kasy na drugą fryzure i makijaż, jesli sesja miałaby byc kilka dni po.
Nie miałabym tez serca zmuszać do tego świadków (bardzo bym chciała zeby byli na tych zdjęciach)., a wiadomo przynajmniej starsza musiałaby pójść do fryzjera. I tak to jest dla nich spory wydatek.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:16   #54
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez dziunia3105
Ja miałam zdjęcia przed ślubem, założyliśmy obrączki i nie uważam tego za dziwne.Wiem jednak że są osoby które wierzą w jakieś zabobony, zdjęcia przed ślubem czy założenie obrączek. Wcześniej też zakładaliśmy te obrączki, choćby nawet sprawdzić czy pasują.
w sumie masz racje )
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:05   #55
fotobern
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez papryczka
oczywiscie, jesli nie pada i sloneczko swieci to zdjecia wychodza naprawde piekne. gdybym byla pewna, ze trafie na taka pogode, to wybralabym jesien na slub... jednak balam sie nieprzychylnej aury i postawilam na wiosne.
ale ostatnio widzialam swietne zdjecia wykonane podczas zlotej polskiej jesieni...
Rzeczywiście październikowe zdjęcia wygladają przepięknie kiedy jest ładna pogoda, ale nie zawsze... jako dowód zdjęcia w zalączeniu. Nie było wtedy słońca, a godzinę wcześniej padał deszcz. Dodam, że sesja plenerowa odbyła się przed ślubem

Pozdrawaim

Marcin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pict0063.jpg (104,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0061.jpg (61,4 KB, 94 załadowań)
fotobern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:06   #56
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Bardzo ładne
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 08:59   #57
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Bardzo ladne fotki. Ciekawe ujecia. Czy mozna prosic o jeszcze ?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 09:43   #58
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Thumbs up Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez fotobern
Rzeczywiście październikowe zdjęcia wygladają przepięknie kiedy jest ładna pogoda, ale nie zawsze... jako dowód zdjęcia w zalączeniu. Nie było wtedy słońca, a godzinę wcześniej padał deszcz. Dodam, że sesja plenerowa odbyła się przed ślubem

Pozdrawaim

Marcin
Zdjecia wyszly dobrze, ale mnie sie przede wszystkim podoba sukienka
Panny Mlodej. Czy mozna prosic o jakies zblizenie?
Pozdrawiam
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 09:49   #59
fotobern
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

Cytat:
Napisane przez Agaw'a
Bardzo ladne fotki. Ciekawe ujecia. Czy mozna prosic o jeszcze ?
Nie wiem czy mogę wiecej, ale lubie ryzyko

Bardzo proszę...

Wracając do tematu... Kiedy zrobić sesję w plenerze? Nie ma tu reguły... najlepiej przedstawcie swoje oczekiwania fotografowi...
On powinien dostosować się do Was . Tak jest najlepiej...
Niczego nie powinien narzucać... Może jedynie delikatnie zaproponować oraz wyjasnić pewne kwestie dotyczace terminu sesji plenerowej odpowiadając na Wasze pytanie: Kiedy najlepiej wypadnie sesja? Przed ślubem? Po ślubie, a przed weselem? W trakcie wesela? A może w innym dniu?

Miałem okazję już wykonywać sesje we wszystkich w/w terminach... każda oczywiscie była inna, ale na każdej była bardzo dobra zabawa...

Pozdrawaim

Marcin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0069.jpg (56,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0087.jpg (71,9 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0089.jpg (56,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0100.jpg (67,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0108.jpg (62,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0109.jpg (52,0 KB, 85 załadowań)
fotobern jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 10:05   #60
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Kiedy zrobić sesję w plenerze?

fotobern, piękne zdjęcia, a co do braku obrączek w przypadku zdjęć przed ślubem, to ja i tak miałam rękawiczki, poza tym dla nas ważniejsze było, że to zdjęcia z dnia ślubu, a nie 2 dni czy tydzień po, od argumentu braku obraczek. Poza tym gospodarze nie powinni zostawiać gości samych, takie argumenty przesądziły o sesji przed ślubem. Mamy mnóstwo zdjęć z obrączkami z kościoła czy z wesela. To było dla nas najrozsądniejsze i najlepsze wyjście.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.