Bliznowce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-03, 14:50   #1
SylwiaSkal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 9
GG do SylwiaSkal

Bliznowce


Witam otóż na klatce piersiowej mam bliznowce w postaci jakby małych wypukłych krostek. Stosowałam krem na blizny ale niestety mam wrażenie że nic nie pomaga. Moze dlatego że to stare juz blizny. Czy istnieje mozliwość usunięcia tego laserami? A tych bliznowców jest naprawde sporo - chodzi mi tu w szczególności o dekolt. I wogóle ile to w przybliżeniu kosztuje ? Mieszkam w Szczecinie dlatego Gabinet Pani Krajnik w szczególności mnie interesuje.
SylwiaSkal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 20:41   #2
slodka-lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Bliznowce

Mam podobny problem.Napisz coś więcej o tym
slodka-lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 22:37   #3
Etoan
Przyczajenie
 
Avatar Etoan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
GG do Etoan
Dot.: Bliznowce

Ja bym polecił ze swojej strony krioterapie.Miałem szrame [ blizne ] w pewnym miejscu na 5 cm i zrobiła się przerosła .Smarowałem kremami [cepan , no-scar , tointex]i żelem silikonowym.Zbladła , zmniejszyła się troszke , zmiększczyła .Potem udałem się do Pani dermatolog i zastosowała krioterapie.Przez 1,5 minuty zamrażała mi blizne ciekłym azotem.Blizna jak sama powiedziała " będzie wyglądać teraz gorzej by potem lepiej".Faktycznie szczerwieniała i zrobiła się taka opuchnięta , potem wysięk skóry przez 7 dni wystąpił i było faktycznie lepiej.Zrobiła się miększa , mniej widoczna i węższa już po jednym razie.Zabieg kosztował 50 złotych i można kilkakrotnie powtórzyć by rezultat był jak najlepszy.Ja ze swojej strony bym to na początku polecał , bo jedną metodą na pewno blizny ani bliznowca się nie pokona.Chyba , że jest to dermabrazja ,ale kosztuje 5000 i ponoć bardzo boli i jest to dość drastyczne.Jednak prosze uzbroić się w motywacje , cierpliwość i solidność.Na pewno można sprawić by było mniej widoczne ,ale blizn się nie usunie ,a blizniowiec jest jeszcze trudniejszy niestety do pokonania.Patrzyłem np. na tej stronie http://www.laser-studio.pl/cennik/ kosztuje od 250 za 5 cm cięta blizna.Długa batalia Cię czeka .Życze Ci ,aby zwycięska.
Etoan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:52   #4
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Bliznowce

niestety bliznowca nie usuniesz całkowicie , nawet po laserze czy operacji plastycznej zostaną Ci takie małe kreseczki w tym miejscu gdzie one były
kremy hmmm nie sądze aby zdziałały jakieś cuda

ale krioterapia to bardzo dobry pomysł
nie jestem pewna czy akurat na bliznowce można ale na blizny napewno zastosować kwasy wysoko stężone AHA , zabieg przeprowadza kosmetyczka w granicach 100-150 zł
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.