Bottega Veneta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 15:36   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Bottega Veneta


Jakis czas temu przeczytalam wzmianke o pierwsyzm zapachu tego domu mody i nie powiem - zainteresowalam sie zywo Flakon prosciutki, bezpretensjonalny, a nuty szyprowo-skorzano-kwiatowe. Za fragrantica: bergamotka, rozowy pieprz, jasmin sambak, mech debowy, paczula. Tu szczegoly i uroczy film reklamowy:
http://www.fragrantica.com/perfume/B...eta-12863.html
Czy ktoras miala okazje wachac? No i podstawowe pytanie: czy to w ogole bedzie u nas w Polsce?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 16:22   #2
Ewa_Ch
Zadomowienie
 
Avatar Ewa_Ch
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 903
Dot.: Bottega Veneta

Ja mialam okazje. Sa dostepne w butiku firmowym w Rzymie. Powiem tak- szczeka z wrazenia mi nie opadla ale za to na widok jednej z toreb tak
Nic specjalnego. Dla mnie cos w typie klasycznej prady- takie mialam skojarzenie.
__________________
Nakarm bezdomne psy

http://www.pustamiska.pl/

Edytowane przez Ewa_Ch
Czas edycji: 2011-09-18 o 16:27
Ewa_Ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:07   #3
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Bottega Veneta

Ja przy okazji zakupów internetowych z Douglasa otrzymałam próbkę. Zapach od razu wydał mi się podobny do czegoś mi znanego... po jakimś czasie uporczywego wwąchiwania w nadgarstek przypomniałam sobie Jest to Enjoy Patou.
Nie wiem jak wypadłyby w teście porównawczym "ręka w rękę" ( nie mam już Enjoy), ale podobieństwo jest wg mnie duże.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:27   #4
teclo
Raczkowanie
 
Avatar teclo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 461
Dot.: Bottega Veneta

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja przy okazji zakupów internetowych z Douglasa otrzymałam próbkę. Zapach od razu wydał mi się podobny do czegoś mi znanego... po jakimś czasie uporczywego wwąchiwania w nadgarstek przypomniałam sobie Jest to Enjoy Patou.
Nie wiem jak wypadłyby w teście porównawczym "ręka w rękę" ( nie mam już Enjoy), ale podobieństwo jest wg mnie duże.
Czy w takim razie można wnioskować, że te perfumy będą dostępne w Douglasie? Rozumiem, że zakupy robiłaś w polskim D.?

Jestem w każdym razie bardzo ciekawa zapachu, przynajmniej na podstawie opisów nut A Enjoy niestety nie znam
__________________
Próbki na wymianę - aktualizacja 03.2020
teclo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:29   #5
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Bottega Veneta

Podniosę wątek bo ostatnio bedąc na węszeniu w Sephorze spodobał mi sie ten zapach.Jestem obdarzona niestety słabym powonieniem i bardzo ciężko mi rozróżniac nuty zapachowe, nad czym bardzo ubolewam ale śmiem twierdzić że zapach ten robi się ciekawszy po jakimś czasie i jest jednym z tych które sie bardzo rozwijają.Co o tym sadzicie?
Przypadła mi bardzo do gustu wlasnie ta ostatnia nuta, bo poczatku w perfumerii mnie nic nie sztąchnęło z zachwytu ale potem caly wieczor chodzil za mna ten mily narkotyzujący zapach ciagnacy sie z nadgarstka.Jak dla mnie , laika zapachowego niestety, wydaje mi się że perfumy są dość oryginalne i -mi przynajmniej zapadaja w pamięc.

Jakos tak mam że zawsze jak pojde do perfumerii (no nie liczac niszowych bo tam to jest odwrotnie ale rzadko bywam , moze z niesmialosci jakos) to powacham nowe zapachy, przypomne sobie kilka starych ale 99% z nich jest dosc banalnych , takie swierzaki roslinno kwiatowe albo slodko owocowe i nic konkretnego nie widze co moglabym na sobie nosić.
Ten zapach mimo że, jak dla mnie wydaje się dość słodki a takie są uznawane za troche kiczowane czy malo glebokie tzn no glupkowate haha jaką skale wymyslilam;p , malo wyrafinowane o! takie dla pierszej lepszej panny , ma w sobie coś jakąś niesamowitą nute ktora mnie przyciaga , coś czego bardzo dawno nie czułam i nie moge za nic stwkierdzić co to jest.Mówicie że zapach ma nuty skorzane- moze to to? Jak ja bym kurcze wiele dala za jakies warsztaty olfaktoryczne gdzie by mnie ktos wreszcie porzadnie nauczyl rozpoznawac nuty i pokazal kazdy pojedynczy zapach , zeby potem je móc wyłowić w kompozycji !

hmm znów wącham nadgarstek(po raz 30 pisząc tego posta hihi) i nie moge sie oderwać, co coś takiego mleczno karmelowo pieprzno kwiatowego , zapach ktory daje mi namiastke beztroskiej słodkiej leniwej radości takiej jaką odczuwałabym leżac póżną wiosna przed domem w ogródku wsród kwiatów , czując lekko mrowiace promienie słonca na skórze..

Edytowane przez PannaMigotka
Czas edycji: 2012-04-01 o 15:33
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.