Gdzie na romantyczny weekend? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Porady i dyskusje na temat wycieczek, wakacji, urlopów, wyjazdów w Polsce i zagranicą. Opinie o tym, jak zorganizować wyjazd własny lub z biurem podróży. Uzyskasz informacje o cenach, noclegach, hotelach, pensjonatach, kempingach, tanich biletach lotniczych, na co się przygotować, jakie dokumenty zabrać, jak spakować walizkę i bagaż podręczny, czym dojechać, na co się zaszczepić przed wyjazdem zagranicznym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-11-08, 14:12   #91
100club
Raczkowanie

Dot.: Gdzie na romantyczny weekend?

Polecam Szklarską Porębę- miejsce idealne dla tych, którzy lubią spędzić czas aktywnie i leniwie, dla każdego coś się znajdzie Oczywiście uroczy Kraków i Kazimierz Dolny - jednak to są popularne miejsca i pewnie nie każdy chciałby być tam kolejny raz w rocznicę. Może Podlasie? Cisza, spokój, klimatyczny pensjonat? Mogę polecić Dwór Droblin, lub Uroczysko Zaborek.

Stary 2017-02-28, 17:19   #92
Lora90
Raczkowanie

My z moim chłopakiem zawsze planujemy wspólnie wszystkie romantyczne weekendy i nawet nie czekam na element zaskoczenia ;-). Wszystko po tym jak raz zabrał mnie na taki ‘romantik’ który sam wymyślił czyli park linowy, quady i inne tego typu rzeczy co lekko mówiąc nie przypadło mi do gustu. W każdym razie ostatnio byliśmy w hotelu Radocza Park gdzie maja wspaniałe SPA i świetną kuchnię także bardzo polecam bo mi nie chciało się stamtąd wracać ;-p
Lora90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 20:33   #93
konka221
BAN stały

Kazimierz Dolny? Byliśmy z mężem i miło wspominam wyjazd. Bardzo dobrze się bawiliśmy, jest sporo miejsc do których można pójść i we dnie i w nocy
konka221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:32   #94
Redcaty
Przyczajenie

Podbijam - Kazimierz Dolny to piękne miejsce, mnóstwo urokliwych uliczek, można tam odpocząć. Nie brakuje restauracji czy kawiarni. Polecam jakieś spa albo po prostu hotel, gdzie jest co robić. W Folwarku Walencja mają kręgle, ale też jacuzzi, a całość się pięknie prezentuje. Chętnie tam wrócę jeszcze nie raz.
Redcaty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 23:22   #95
agatkamatyska
Przyczajenie

Jak dla mnie najbardziej romantyczne miejsce to polskie morze :3 Właśnie ostatnio świętowałam w Ustce z moim narzeczonym rocznicę i choć pogoda nie dopisała i było zimno, to był to fantastyczny wyjazd. Wszystko dzięki Hotelowi Lubicz, który zagwarantował nam ekskluzywne pokoje, wykwintną kuchnię i profesjonalne SPA. I choć mój partner początkowo był nastawiony do tego wyjazdu negatywnie, wrócił zrelaksowany i zachwycony. Tam naprawdę można poczuć się jak w filmie
agatkamatyska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 22:36   #96
kasiulek_mintulek
Przyczajenie

Z doświadczenia mogę polecić przepiękne miejsce nad morzem w Polsce - cudowna nadmorska miejscowość Darłówko (niektórzy mówią też Darłówek) - położona na pomorzu środkowym nie za duża, nie za mała mieścinka Bardzo fajne miejsce, dużo ciekwych knajpek i zaułków Można iść na plażę, pojechać nad pobliskie jezioro, popływać statkiem w porcie no ogólnie jest pięknie. Jest też fajne miejsce jeśli ktoś lubi aktywny wypoczynek nad morzem - są długie i ciekawe trasy rowerowe. Z noclegów mogę polecić również fajne miejsce na noclegi, w apartamentach nad morzem w Baltic Korona (www.baltickorona.pl) - świetne miejsce dla zakochanych Luksusowe apartamenty, ale w rozsądnej cenie Polecam!
kasiulek_mintulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 09:25   #97
m2h
Przyczajenie

Ja polecam apartament Kankan w Gdańsku przy plaży. Czyściutko, nowocześnie, urządzone ze smakiem, na miejscu wszystko co potrzebne do komfortowego wypoczynku, a okolica cudowna, plaża i ogromny park z uroczymi rzeczkami i jeziorami <3 Wyszukajcie w google.
m2h jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 07:44   #98
torimigaiku
Przyczajenie

Wiecie co, z tym SPA to nie przesadzajmy. Mało który facet chciałby do takiego spa jechac. PRzeciez faceci nie trawia masazy, maseczek, smazenia sie w saunie itp. Oni wola inne atrakcje
torimigaiku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:20   #99
dolwa09
Przyczajenie

A może do Gdańska? Piękne miasto i na pewno bardzo romantyczne!
dolwa09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:03   #100
covergirl27
Przyczajenie

Jak ktoś ma na myśli coś luksusowego, to może Poznań i City Park? TŻ uwielbia odkrywać wina, więc byliśmy w Cucinie, zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia w porze lunchu

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości