Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-11-09, 15:14   #2611
Monieka
Przyczajenie

Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, czy któraś z Was jechała z Lublina do Łęcznej taksówką? jaki koszt? szukam hotelu niedaleko dworca, także taxi z dworca w Lublinie do Łęcznej, wiecie jaki koszt? dzięki
Mnie jeszcze tylko 2 tygodnie zostały - 21 listopada mam się stawić w łęcznej
Monieka jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-11-09, 16:57   #2612
Kluskowata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tega Pokaż wiadomość
Kluskowata
Mnie się to robi nadal, najpierw krwiaczek a potem z tego tryska ropa z krwią i natychmiast się goi. Zapytaj dr czy to normalne bo już tak miałam kilka razy w róznych miejscach.Zznaczy ja to beszczelnie wyciskam jak już jest nabrzmiałe ale Ty tak nie rób ,może masz coś innego.
W środę pojade do mojego Pana Doktora, dam znac napewno co mi powie. Dziękuję Ci za odpowiedź
Kluskowata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 19:02   #2613
duzybiust
Rozeznanie

Monieka wykup sobie nocleg w Łęcznej. Restauracja z pokojami Emocja. Bardzo ładne pokoje i z dobrą ceną. Niedaleko szpitala.
duzybiust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:18   #2614
Seelena1
Selena

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
todzia82 - na rzie Miaustra się nie odzywa, i jest już jedna dziewczyna chętna w kolejce. Jak już będzie coś załatwione to będę tu pisać
yo-anka - 34k brytyjskie; jeśli chodzi o brzuszek, to wygląda to trochę ciążowo , u mnie jest o tyle śmiesznie, że ja całą figurę mam szczupłą - nogi, ramiona, ręce, twarz, pupa i biodra jak należy, nawet talię mam w miarę ok. Poza piersiami i brzuszkiem - wyglądały jak doklejone do ciała. No i teraz został brzuszek ale widać taka kolej rzeczy - dietkę mam ustaloną od 20 XI, chociaż niektóre jej elementy wdrażam już od kilku tygodni. To taki typowy tarczycowy brzuszek i myślę, że będzie ok.
Jeśli chodzi o doradzanie lub nie - to wiadomo, że decyzję trzeba podjąć w swoim serduchu i w zgodzie ze sobą. Ja od siebie moge powiedzieć, że jak jakiś czas temu byłam sceptycznie nastawiona do korekt plastycznych, tak po tym czego doświadczałam i czego doświadczam teraz, uważam to za bardzo dobrą decyzję i nie żaluję ani przez chwilę.

Duże piersi, aż do pępka, strasznie ciężkie - problemy z kręgosłupem; kłopoty z bielizną, otarciami (nawet jak miałam dobrze dobraną bieliznę to jednak się pojawiały); kłopoty ze spaniem - przekładanie i układanie piersi, żeby nie przeszkadzały, chłop mi je czasem przygniatał niechcący podczas spania i pojawiały się siniaki lub krwiaki; ja miałam bardzo małe czucie w piersiach przed operacją; podczas intymnych sytuacji, nie za bardzo było wiadomo co z nimi zrobić , wiecznie się plątały, nie wiadomo czy zarzucić je na plecy, żeby nie przeszkadzały, czy rozchylić, czy zostać w bieliźnie wpadanie piersi do talerzy przy posiłkach, problemy z doborem ubrań, o docinkach innych i podziwach nie wspomnę, i szereg innych rzeczy.
Wczoraj nie mogłam się oprzeć i przymierzylam kilka rzeczy - fikuśne koszulki do spania i marynarkę - kupione na wyrost na "po operacji" - nie mogłam się oprzeć. I powiem Wam, że się poryczałam jak przymierzyłam nie tylko, ze wyglądało to super (a wyglądało), ale że się odważyłam w końcu po tylu latach zrobić to dla siebie ...i najważniejsze, że nie trzeba już dżwigać tego ciężaru..jakkolwiek by to metaforycznie nie zabrzmiało...jest naprawdę lżej

Reniutka świetny tekst
Seelena1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 22:14   #2615
Kinga118_90
Przyczajenie

Reniutka 😍
Kinga118_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 19:33   #2616
Goncia89
Raczkowanie

Za równy tydzień o tej porze już będę w szpitalu w Katowicach
Stary 2018-11-11, 19:39   #2617
ewa1201
Przyczajenie

Goncia89 - jeeeeesuuuu, jak ja ci zazdroszczę, że to już
ewa1201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:00   #2618
reniutka75k
Raczkowanie

Goncia89- super!!! Ja tez będę wtedy w Katowicach, jak ty juz bedziesz po wszystkim. We wtorek 20 XII jade na zdjęcie szwów. Czas tak ładnie leci, mowię Ci, za chwilke bedziesz juz po 😁
reniutka75k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:42   #2619
Aniakra77
Raczkowanie

Reniutka i jak się czujesz PO ?? zadowolona jesteś ? Czy nie żałujesz swojej decyzji ?

Ja oczywiście Ci gratuluję że już jesteś po wszystkim i zaczynasz nowe lepsze życie !!!!!
Aniakra77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 21:41   #2620
Tarolcia86
Przyczajenie

Hej. Jestem tu nowa. W ogóle to moje pierwsze forum, na którym się udzielam (jak jakiś jaskiniowiec &#128521 Postanowiłam się w końcu odezwać (bo czytam Was już długo) bo dzięki Wam zapisałam się na operację. Aktualnie noszę rozmiar 85L. Operacja za ok. rok. Miesiąc przed planowanym terminem mam dostać pisemną informację o dacie zabiegu. Operacja będzie w Polanicy. Zakwalifikowałam się 8.11 więc bardzo krótko będę czekać. P. Dr mówiła, że w sumie można byłoby wcześniej ale, że jestem w trakcie karmienia to jeszcze pół roku będę karmić a pół zostawiamy na zaniknięcie pokarmu. Popłakałam się ze szczęścia jak powiedziała, że zrobią mi cycki 😛
Tarolcia86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 23:25   #2621
Anica4
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny, ja też się zakwalifikowałam do operacji w Polanicy. Konsultacje miałam w lipcu u dr rezydenta. Powiedział, że na operację czeka się ok. miesiąca. Mam nadzieję, że szybko czas zleci , już nie mogę się doczekać.
Anica4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 23:26   #2622
Patrycja515
Przyczajenie

Hej Dziewczyny po.operacji w Łęcznej możecie coś na doradzic opowiedziec termin mam na 3 grudnia stres straszny zwariuje 😜
Patrycja515 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 23:27   #2623
Anica4
Przyczajenie

Oczywiście czeka się ok. roku, a nie miesiąca. Chociaż nie ukrywam, że wolałabym miesiąc czekać a nie rok. ☺
Stary 2018-11-12, 09:15   #2624
Tarolcia86
Przyczajenie

Anica4 super, że znalazłam kogoś z operacją w Polanicy z Twojej wypowiedzi wynika, że będziesz miała ją koło lipca. Cieszę się bo liczę na jakieś sprawozdanie 😉
Stary 2018-11-12, 09:18   #2625
xagnieszkax
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Patrycja515 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny po.operacji w Łęcznej możecie coś na doradzic opowiedziec termin mam na 3 grudnia stres straszny zwariuje
Spokojnie. Wszystko będzie dobrze! Na święta będziesz już miała nowe piękne cycuszki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 09:24   #2626
marik39
marika 90N

witam mam pytanie do pan co byly w katowicach byłam na konsultacji 31.X. mam termin na 25 marca a mam ustalic na 19 marca
anestezjologa w rejestracji 31 X nie ustalila mi terminu powiedziała mi ze mam z skierowaniem na oddział jak najszybciej przyjechac ustalic termin z Anestezjolog dziewczyny tez musialyscie przyjechac i o ile predzej ze skierowaniem
marik39 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 11:23   #2627
Anica4
Przyczajenie

Tarolcia86, ja też się cieszę, że będziesz miała operację w Polanicy. Napisz mi jak u Ciebie wyglądała konsultacja, bo u mnie rezydent za wiele nie mówił, ani nie mierzył tylko chciał zobaczyć biust i w sumie tyle. Powiedział jedynie, że na operacje czeka się ok. roku.
Stary 2018-11-12, 11:33   #2628
Tarolcia86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Anica4 Pokaż wiadomość
Tarolcia86, ja też się cieszę, że będziesz miała operację w Polanicy. Napisz mi jak u Ciebie wyglądała konsultacja, bo u mnie rezydent za wiele nie mówił, ani nie mierzył tylko chciał zobaczyć biust i w sumie tyle. Powiedział jedynie, że na operacje czeka się ok. roku.
Właśnie tak samo wyglądała. Dostałam informację tylko, że dostanę pocztą informacje o zabiegu... Ja w szoku i w emocjach o nic nie spytałam
Stary 2018-11-12, 12:27   #2629
Patrycja515
Przyczajenie

Monieka

Dziewczyny, czy któraś z Was jechała z Lublina do Łęcznej taksówką? jaki koszt? szukam hotelu niedaleko dworca, także taxi z dworca w Lublinie do Łęcznej, wiecie jaki koszt? dzięki

Mnie jeszcze tylko 2 tygodnie zostały - 21 listopada mam się stawić w łęcznej

Widze ze sie miniemy czekam z niecierpliwością na twoj wpis jak poszło 😊

A tak na na marginesie patrzac jak robia probleny, z klasyfikacja w innych szpitalach to w Łęcznej naprawdę przechodzi ja jako tako biustu chyba wielkiego nie mam patrzac na rozmiary niektórych z Was i udalo mi się fakt czekam 3 lata Ale się doczekalam
Patrycja515 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 14:23   #2630
Goncia89
Raczkowanie

marik39 pewnie masz blisko do Katowic dlatego szybciej będziesz mieć. Szpital po prostu idzie na rękę osobom ktore muszą jechać kilkaset kilometrów dlatego ustalają spotkanie z anestezjologiem w dniu przyjęcia na oddział a nie szybciej.
Stary 2018-11-12, 15:13   #2631
marik39
marika 90N

mam 80km do katowic jestem osobą ze niepelnosprawnoscią znaczna i ciezko mi jest podrózowac myslałam ze pare dni wystarczy skierowanie dostarczyc a nie 5 miesiecy wczesniej
marik39 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 20:06   #2632
Anica4
Przyczajenie

Tarolcia86. Mówił Ci lekarz co będzie w tym liście, chodzi mi jakie badania trzeba będzie zrobić przed operacją, bo ja też o nic nie zapytałam. Jak tylko usłyszałam, że się zakwalifikowałam to już o nic nie pytałam. Takie emocje. 🙂 A co dopiero będzie potem 😉
Stary 2018-11-12, 21:30   #2633
Tarolcia86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Anica4 Pokaż wiadomość
Tarolcia86. Mówił Ci lekarz co będzie w tym liście, chodzi mi jakie badania trzeba będzie zrobić przed operacją, bo ja też o nic nie zapytałam. Jak tylko usłyszałam, że się zakwalifikowałam to już o nic nie pytałam. Takie emocje. A co dopiero będzie potem
Wiem, że mam mieć grupę krwi i aktualna mammografię (ważna jest 3 miesiące) i biustonosz pooperacyjny. Mi kazała kupić sobie C/D bo lepiej jak będzie bardziej ściśnięte nie jak miałoby być za luźno... Tylko tyle wiem

Stary 2018-11-12, 21:45   #2634
reniutka75k
Raczkowanie

Aniakra77 - nie żałuję ani nic, wyżej jest gdzies mój wpis, żeby się nie powtarzać chociaz a co tam powtórzę się...nie żałuję i jestem zadowolona. Minął tydzień dokładnie, kręgosłup się przyzwyczaił do zmian, najgorsze były 3-4 dni po, jeszcze się łapię na tym, że ciało się zachowuje tak jakby ten cięzar miał sie zaraz pojawic, ale wtedy na wydechu puszczam ramiona w dół i delikatnie, świadomie i powoli sie prostuję.

Więc jeszcze raz - nie nie żałuję, przyszedł na to w końcu czas w moim życiu i baaaardzo się cieszę z tej decyzji.

Marik39 - ja miałam anestezjologa w niedzielę, operację w poniedziałek. Jeśli Ci to mówiły Panie w rejestracji to zadzwon i dopytaj jeszcze raz dla pewności co i jak.

Dziewczyny zrobiłam album przed i po. Przed jest z dnia operacji - 5 XI a po z dzisiejszego - czyli po pierwszej zmianie opatrunku. Uwaga, jak ktoś wrażliwy, to proszę nie oglądać bo szwy i cięcia widoczne są na zdjęciach. Jedna pierś ta bardziej wymęczona,, bo i prawie dwa kilo zmniejszona i jeszcze mi się tam dren zatkał - to wygląda ciut gorzej. Ale doktorki dzisiaj stwierdziły, ze nie ma potrzeby przyjeżdżać wcześniej i mam się zjawić na zdjeciu szwów.
reniutka75k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:49   #2635
JoannaM_86
Raczkowanie

reniutka75k dodaj mnie prosze do znajomych. Chętnie zobaczę efekty

JoannaM_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:50   #2636
AnnIsa68
Przyczajenie

Reniutka dodaj mnie prosze do kontaktów

Operacje mam w Katowicach w marcu

Chciałabym zobaczyć jak to wyglada u Ciebie
AnnIsa68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:52   #2637
xagnieszkax
Raczkowanie

Reniutka są piękne
xagnieszkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 21:58   #2638
Anica4
Przyczajenie

Dziękuję za info, to i tak o wiele więcej Ci powiedział, ciekawa jestem czy wszystkim robią C/D 😉Chyba będę musiała zadzwonić do Polanicy i podpytać co nieco 😉
Stary 2018-11-12, 22:02   #2639
Aniakra77
Raczkowanie

Reniutka dzięki za odpowiedź oczywiście tak tylko formalnie pytałam czy nie żałujesz decyzji w sumie każda z dziewczyn żałuje ale tylko tego że tak późno się zdecydowała brawa i gratulacje dla Ciebie, że już jesteś "po" i wracaj migusiem do zdrowia

ps. proszę dodaj mnie do znajomych chcę zobaczyć te cudeńka

Reniutka już zobaczyłam galerię hmmmmm...... szczęściaro faktycznie zrobiły Ci Panie dr cudeńka !!!!!

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-11-12 o 22:07
Aniakra77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 22:03   #2640
Jolcia45
Raczkowanie

Reniutka wysłałam zaproszonko , zaakceptuj , chciałabym zobaczyć to Twoje szczęście , ja jeszcze 7 miesięcy , ale już sie cieszę
Jolcia45 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (3 użytkowników i 1 gości)
Temperowka31, MonikaSle
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości