Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-11-08, 15:05   #91
Markowianka
Raczkowanie

Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A jeszcze poza tym zastanawiają mnie pewne prawne niuanse. Powiedzmy, że - tfu tfu tfu, nikomu nie życzę - któremuś z małżonków stałaby się krzywda w rodzaju uniemożliwiającej normalne, samodzielne funkcjonowanie. Powiedzmy, że bez rodziny lub rodzina daleko i "nieprawda". Pewne obowiązki, nawet jeżeli ktoś się zamierzał właśnie rozwodzić, spadają wtedy zdaje się na współmałżonka i chyba wszelkie ZUSy, MOPSy itp. mało by interesowało, że małżeństwo zawarte w programie tv. Ale może się mylę. Bałabym się trochę np. właśnie takiej sytuacji.
Ja od początku tak właśnie myślałam. Początkowo nie wierzyłam jak to w ogóle możliwe jest, choćby rejestracja na ślub w USC. I dokładnie tego samego bym się bała - w razie wypadku, ubóstwa współmałżonka/i, wzięcia kredytów, albo narodzenia dziecka (a w Polsce dziecko jako małżeńskie liczy się aż do roku! OD ROZWODU i nikogo nie interesuje kto jest biologicznym ojcem) -> ponosisz koszta, nieraz dożywotnio. Z niebiologicznymi dziećmi wiele jest takich sytuacji i latami ciągną się sprawy sądowe, jeśli matka stoi okoniem, a sądy są po stronie matek. Państwu zależy na tym, żeby ojciec był znany i płacił, a nie na ustaleniu prawdy, żeby nie rujnować budżetu Państwa. Domniemany ojciec musi przez ten czas płacić i koniec. I warto dla miesiąca głupoty??

A gdzie Ci TVN będzie rozwód opłacał.
Markowianka jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-11-08, 15:10   #92
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ja od początku tak właśnie myślałam. Początkowo nie wierzyłam jak to w ogóle możliwe jest, choćby rejestracja na ślub w USC. I dokładnie tego samego bym się bała - w razie wypadku, ubóstwa współmałżonka/i, wzięcia kredytów, albo narodzenia dziecka (a w Polsce dziecko jako małżeńskie liczy się aż do roku! OD ROZWODU i nikogo nie interesuje kto jest biologicznym ojcem) -> ponosisz koszta, nieraz dożywotnio. Z niebiologicznymi dziećmi wiele jest takich sytuacji i latami ciągną się sprawy sądowe, jeśli matka stoi okoniem, a sądy są po stronie matek. Państwu zależy na tym, żeby ojciec był znany i płacił, a nie na ustaleniu prawdy, żeby nie rujnować budżetu Państwa. Domniemany ojciec musi przez ten czas płacić i koniec. I warto dla miesiąca głupoty??

A gdzie Ci TVN będzie rozwód opłacał.
Niby oplaca jak powiedza, ze nie chca byc juz razem w w tv a nie jak Marcin i Ania. Dlatego ciekawi mnie czy potem oplaca jak jeszcze przyjezdzaja na widzenie

Nigdy bym do jaj nie brala slubu.
Stary 2018-11-08, 15:15   #93
Markowianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mon_Cherry Pokaż wiadomość
Niby oplaca jak powiedza, ze nie chca byc juz razem w w tv a nie jak Marcin i Ania. Dlatego ciekawi mnie czy potem oplaca jak jeszcze przyjezdzaja na widzenie

Nigdy bym do jaj nie brala slubu.
Jest to jakoś potwierdzone, że opłacają?
To by nawet wiele wyjaśniało. Tak się zastanawiałam ostatnio, po co oni mają po tym miesiącu deklarować, czy chcą być dalej razem? Jeśli nie są pewni to zawsze mogą próbować jeszcze jakiś czas, a potem się rozwieść... a to o koszta rozwodu chodzi.

Myślę, że Agnieszka i Marcin byli na tyle zamożni, że mogli olać te koszta sądowe
Stary 2018-11-08, 15:26   #94
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Jest to jakoś potwierdzone, że opłacają?
To by nawet wiele wyjaśniało. Tak się zastanawiałam ostatnio, po co oni mają po tym miesiącu deklarować, czy chcą być dalej razem? Jeśli nie są pewni to zawsze mogą próbować jeszcze jakiś czas, a potem się rozwieść... a to o koszta rozwodu chodzi.

Myślę, że Agnieszka i Marcin byli na tyle zamożni, że mogli olać te koszta sądowe
Chyba cos bylo w 1 sezonie dokladnie omawiane

Ja wiem, ze kase mieli ale czy jakby ktos nie mial albo w 1 sezonie była podobna sytuacja
Stary 2018-11-08, 15:46   #95
Markowianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mon_Cherry Pokaż wiadomość
Chyba cos bylo w 1 sezonie dokladnie omawiane

Ja wiem, ze kase mieli ale czy jakby ktos nie mial albo w 1 sezonie była podobna sytuacja
Myślę, że nie i stąd te decyzje. Kurde to też bez sensu, bo czynnik finansowy może odgrywać znaczącą rolę przy decyzji... Krzychu dobrze zarabiał w Holandii, więc on też nie miał powodu bać się kosztów rozwodu w razie czego, Paulina zaryzykowała, albo dogadali się, że w razie czego on zapłaci. A niezamożne osoby, które nie są pewne mogą wybrać rozwód, żeby nie dopłacać do imprezy w razie czego

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Myślę, że nie i stąd te decyzje. Kurde to też bez sensu, bo czynnik finansowy może odgrywać znaczącą rolę przy decyzji... Krzychu dobrze zarabiał w Holandii, więc on też nie miał powodu bać się kosztów rozwodu w razie czego, Paulina zaryzykowała, albo dogadali się, że w razie czego on zapłaci. A niezamożne osoby, które nie są pewne mogą wybrać rozwód, żeby nie dopłacać do imprezy w razie czego
Ale to i tak w porządku, że TVN im płaci. Myślałam, że rozwód to już prywatna sprawa uczestników, oni ich zeswatali, za...ście dobrali, poświęcili na to czas i środki, był ślub, wesele, podróż na koszt stacji, a że nie wyszło? Życie. Poza tym za ślub trzeba zapłacić w USC, a rozwód teoretycznie możesz mieć za darmo, prawnik z urzędu... a że w praktyce tak nie działa, no to już inna rzecz
Stary 2018-11-08, 16:02   #96
annav22
Rozeznanie

ja pamiętam ze w jakimś wywiadze z tymi psychologami to było mówione że jesli zdecyduja sie na rozwód -ten na koniec ekprerymentu to TVN ponosi koszty, ale jak przykładowo Agnieszka i Marcin to pewnie nie, bo na koniec eksprymentu powiedzieli tak.
Trzeba by sie kogos zapytać-najlepiej Jacka-on chętnie odpisuje
annav22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 18:23   #97
cherry_lady1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
ja pamiętam ze w jakimś wywiadze z tymi psychologami to było mówione że jesli zdecyduja sie na rozwód -ten na koniec ekprerymentu to TVN ponosi koszty, ale jak przykładowo Agnieszka i Marcin to pewnie nie, bo na koniec eksprymentu powiedzieli tak.
Trzeba by sie kogos zapytać-najlepiej Jacka-on chętnie odpisuje
Pogrubione
cherry_lady1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 01:17   #98
analityczna8
Raczkowanie

Widziałam kilka dni temu Anię na żywo, w knajpie przy kawie. Taki zaszczyt mnie kopnął
Zaskoczyło mnie, że jest taka niziutka i szczuplutka, w tv wyglądało to inaczej.

Na wykopie wiele osób uważa, że Przemek pajacuje specjalnie, na złość Martynie, bo coś się miedzy nimi podziało złego poza kamerami (ew. mści się za to, że ona go nie chce za wygląd). I że normalnie jest inny, a ten bajzel, tramwaj, jednorożec wcześniej i impreza to po to, żeby ją upokorzyć przed całą Polską.
Moim zdaniem ktoś, kto ma trochę oleju w głowie i jakąś wbudowaną klasę, w życiu by na taki pomysł nie wpadł, a co tu mówić o realizacji...
analityczna8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 01:24   #99
Markowianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Widziałam kilka dni temu Anię na żywo, w knajpie przy kawie. Taki zaszczyt mnie kopnął
Zaskoczyło mnie, że jest taka niziutka i szczuplutka, w tv wyglądało to inaczej.

Na wykopie wiele osób uważa, że Przemek pajacuje specjalnie, na złość Martynie, bo coś się miedzy nimi podziało złego poza kamerami (ew. mści się za to, że ona go nie chce za wygląd). I że normalnie jest inny, a ten bajzel, tramwaj, jednorożec wcześniej i impreza to po to, żeby ją upokorzyć przed całą Polską.
Moim zdaniem ktoś, kto ma trochę oleju w głowie i jakąś wbudowaną klasę, w życiu by na taki pomysł nie wpadł, a co tu mówić o realizacji...
zwłaszcza, że Martyna była szczera wobec niego od początku, nawet jeśli go to zabolało Nie zasłużyła sobie niczym.
Stary 2018-11-09, 04:50   #100
migifigi
Zadomowienie

Nawet jeżeli to prawda to ona nic złego mu nie zrobiła. Idąc do tego programu wiedział, że komuś się może nie spodobać. Takie są randki w ciemno a co dopiero ślub w ciemno. Krzywdy mu żadnej nie zrobiła, dała mu mimo wszystko szansę. A on zachowuje się jak urażony 15-latek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 05:10   #101
agafisia
Zakorzenienie

Ale jednorozca zaplanował przed tym jak coś mu zrobiła. Zaplanował go zabrać w podróż poślubna zanim Martyna mu powiedziała że go nie chce. Bajzel też jakby był normalnym kolesiem posprzatalby przed ślubem żeby wstyd przed kamerami nie było jak wrócą...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

agafisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 07:58   #102
Ellen_Ripley
Zadomowienie

Cytat:
(...)
Masz rację. Zrównoważony, dojrzały facet nie robi rzeczy "na złość". Jakieś tłumaczenie "w tv odwalił X krzywych akcji, ale poza tym jest pewnie inny i w porządku" nie ma sensu.
Ellen_Ripley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 08:00   #103
Angel7891
Raczkowanie

Ktoś na wykopku wczoraj pisał, że jego brat czy ktoś zna Przemka osobiście ze studiów i że on robi takie chore akcje i nie miał pochlebnego zdania o nim

Angel7891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 08:57   #104
zakalec
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Ale jednorozca zaplanował przed tym jak coś mu zrobiła. Zaplanował go zabrać w podróż poślubna zanim Martyna mu powiedziała że go nie chce. Bajzel też jakby był normalnym kolesiem posprzatalby przed ślubem żeby wstyd przed kamerami nie było jak wrócą...

Na wykopie był screen z programu jak Przemek siedzi i coś tam mówi, a w tle te jego ciuchy wypadające z półek tragedia. Wieczny student, mentalnie zatrzymał się na pierwszym roku. A to że skończył milion kierunków nic nie znaczy. Można by powiedzieć, że w związku z tym jest poukładany, sumienny, ogarnięty, inteligentny... No ale chyba nie

A ta jego była laska to też niezła Jeżeli to nie na jego prośbę się tak zachowywała, to jest żałosna Chociaż nawet jakby jej kazał odwalać takie sceny, to chyba jakaś wrodzona empatia nie pozwoliłaby na to normalnej osobie.
zakalec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 09:01   #105
Mon_Cherry
secret.

Cytat:

On to zaplanował nawet przed ślubem przecież oni sie pakują na ślub a potem po nocy poślubnej wyjeżdżają z tego hoteliku

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Na wykopku tak jak na insta czy fb zawsze znajdzie sie ktos kto niby go zna

Ja myśle, ze to był zakład i to wszystko co robi to realizowany plan
Wypadł lepiej od Grzesia bo nie obca tuli a była.

W życiu bym tak nie postąpiła jak ona...
albo mogła twarz kazać zasłonić bo wstyd na cała Polskę
Stary 2018-11-09, 09:11   #106
agafisia
Zakorzenienie

Ja myślę że koleś taki jest. Wieczny student zero dojrzałości zero perspektyw zero planów i zero pokory. Jestem super wszyscy mnie kochaja co będzie to będzie. Dla mnie 30 latek powinien myśleć poważniej już... wcale się nie dziwię że nie ma żony. A jeśli robi coś na złosc Martynie to tylko się pogrąza. On wychodzi na głupka brudasa i hama A nie ona. Po tym programie wszystkie dziewczyny będą go omijać szerokim łukiem...

agafisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 09:14   #107
comablack89
Zadomowienie

Cytat:

Która to Ania bo cos z Twojego opisu totalnie mi nie pasuje do tej od tortów, która raczej jest troszku potężna.

comablack89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:07   #108
traicionera
Zakorzenienie

Mnie to szczególnie dziwi zachowanie Przemka, gdy przypominam sobie te jego gadki o wierze, mszach w intencji znalezienia dobrej żony itp.

2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35

Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 10:14   #109
Ania0392
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Mnie to szczególnie dziwi zachowanie Przemka, gdy przypominam sobie te jego gadki o wierze, mszach w intencji znalezienia dobrej żony itp.

Jestem bardzo ciekawa kolejnego odcinka, bo w zajawce na napisach było widać, ze przyjechał on do niej. i coś tam miał, jakas tablice korkowa? ciekawe xd
Ania0392 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 14:19   #110
cherry_lady1
Raczkowanie

Cytat:

Dokładnie
Gość jest mentalnie na poziomie gimnazjum. I jaką kobietę by mu nie dobrali, to zachowywałby się tak samo. Po prostu, najgorszy burak.
Stary 2018-11-09, 14:41   #111
Markowianka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ania0392 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa kolejnego odcinka, bo w zajawce na napisach było widać, ze przyjechał on do niej. i coś tam miał, jakas tablice korkowa? ciekawe xd
Ciekawe czemu tak późno dali trailer...

Ta... z ta tablicą pewnie chce zrobić z Jej pokoju akademik Ale, że ona w ogóle wypowiada się tak jakby Przemix miał jakąkolwiek szansę u niej to jestem w szoku. Nawet GDYBY się okazało, że ostatecznie koleś jest ok, tylko pajacował, bo się założył, albo obraził za to co mu powiedziała, PO CZYMŚ TAKIM out z mojego życia! Cała Polska zobaczy co wyprawiał, wszyscy, bliscy, dalsi... bez jaj. Jakbym się miała pokazać z nim gdziekolwiek, chodzić do pracy, każdemu potem tłumaczyć "zostałam z nim, bo w sumie spoko jest, tak tylko sobie jaja robił, jak w gimku"?? Zrezygnowałabym z tego show po wypadzie do KRK, albo cały czas mówiła, że nic z tego nie będzie - producentom, ekspertom od 7 boleści, do kamery, rodzinie, przyjaciołom, Przemixowi... i koniec. Jakby z TVN chcieli to ciągnąć - ich sprawa. Nawet materiału by nie mieli już z czego zmontować A skoro Marcin i Agnieszka potrafili wymigiwać się od kamer, albo Grzesix wybrał samotność na ostatnie dni, to nie ma aż takiego terroru. No way jakiekolwiek próby z Przemixem Jeżeli Martyna postąpi inaczej to kwestia kompleksów, wstydu przed rodziną i znajomymi i jakaś niepewność własnej wartości No bo przecież wiadomo, że i tak z Przemixa materiału na męża nie będzie, w dodatku nie ma chemii z jej strony, narobił jej wstydu, a i status materialny słaby, mieszkanie, znaczy chlewik nie nadaje się nawet na początek... więc nie widzę ani 1 powodu, żeby z nim choćby próbować, chyba, że to ściema co mówiła ta jej koleżanka i Martyna jest bardzo zdesperowana, a powodzenia nie ma.

Ktoś ma bekę w komentarzu do tego trailera na FB, że Maciej pewnie wszedł głębiej w Agatę, stąd te uśmieszki

Anita i Adrian - albo gość jest chorobliwie zazdrosny i ma takie podejście do życia, że jak ON ma jakieś swoje zasady (obojętnie jakie, dajmy na to, że szczerość 100% w związku) to druga osoba ma je przyjmować bez zastrzeżeń i się dostosować; albo wymyślają problem, żeby się działo, chwilowe spięcie rozciągają do 3 odcinków. Kwestia montażu.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2018-11-09 o 14:44
Stary 2018-11-09, 15:30   #112
analityczna8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Która to Ania bo cos z Twojego opisu totalnie mi nie pasuje do tej od tortów, która raczej jest troszku potężna.
Tak, Ania od tortów. Widocznie schudła, bardzo ładnie wyglądała.
analityczna8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 16:05   #113
cherry_lady1
Raczkowanie

Cytat:
A ja, jak patrzyłam na jej instagram i zdjęcia z wakacji, to wydawało mi się, że wręcz przytyła.
W każdym razie, w programie jak i na zdjęciach na szczupłą nie wygląda.
Stary 2018-11-09, 17:15   #114
traicionera
Zakorzenienie

Cytat:
Może to nie ona była, tylko jakaś podobna dziewczyna

2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35

Stary 2018-11-09, 17:27   #115
comablack89
Zadomowienie

Cytat:

No to szok bo ona z tych, co nawet jakby redukcja na 100% to i tak sylwetka taka grubokoścista. Nie wiem jak to ująć dobrze.

Stary 2018-11-09, 18:14   #116
annav22
Rozeznanie

Ania na fotkach z wakacji z końca września nie wyglada na szczupłą, może faktycznie jakaś podobna z twarzy do niej dziewczyna.
annav22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 18:20   #117
Mon_Cherry
secret.

Cytat:
Napisane przez cherry_lady1 Pokaż wiadomość
A ja, jak patrzyłam na jej instagram i zdjęcia z wakacji, to wydawało mi się, że wręcz przytyła.
W każdym razie, w programie jak i na zdjęciach na szczupłą nie wygląda.

Tez mi sie właśnie wydawało, ze przytyła
Stary 2018-11-09, 19:36   #118
cherry_lady1
Raczkowanie

No, właśnie. Więc konsylium wizażowe stwierdza, że to raczej nie ona
Stary 2018-11-09, 23:34   #119
traicionera
Zakorzenienie

Na fotkach z insta nie widać tego schudniecia. W ogóle padlam z jednego komentarza pod najnowszym zdjęciem - ktoś napisał Ance - "pierwsze małżeństwo jest jak naleśnik - zawsze idzie do kosza". To chyba najlepiej wziąć od razu drugie małżeństwo😂😂

2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35

Stary 2018-11-10, 10:10   #120
comablack89
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Na fotkach z insta nie widać tego schudniecia. W ogóle padlam z jednego komentarza pod najnowszym zdjęciem - ktoś napisał Ance - "pierwsze małżeństwo jest jak naleśnik - zawsze idzie do kosza". To chyba najlepiej wziąć od razu drugie małżeństwo

Dokładnie to idzie tak: z mezem jest jak z naleśnikiem: pierwszego trzeba zawsze wy***ac

No watpię totalnie aby ona sprawiała wrażenie szczupłej wiec przychylam sie ku teorii, ze to nie ona

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości