AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 12:20   #151
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jeśli idealnie pasuje mi Golden Light z Annabelle, w jaki podkład powinnam celować przy Amilie?
Może Creme Brulee?
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:26   #152
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Eh... myślałam, że przed wekend będę mogła przetestować Amilie, bo wczoraj po 9 rano dostałam e-maila, ze wysłane próbki, ale jednak listonosz nie zapukał. Czekam na poniedziałkowe popołudnie...
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:09   #153
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jeśli idealnie pasuje mi Golden Light z Annabelle, w jaki podkład powinnam celować przy Amilie?
Wydaje mi się, że Creme Brulee oraz Butterscotch.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Eh... myślałam, że przed wekend będę mogła przetestować Amilie, bo wczoraj po 9 rano dostałam e-maila, ze wysłane próbki, ale jednak listonosz nie zapukał. Czekam na poniedziałkowe popołudnie...
Ja dostałam swoje róże Opiszę wszystko w przyszłym tygodniu
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:13   #154
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzięki dziewczyny za rady

Będę celować w coś maksymalnie żóltego, nawet goldeny z annabelle nie są jeszcze idealne, trochę mi prosiaczkują, albo ja po prostu mam wybitnie żółtą skórę
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:30   #155
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady

Będę celować w coś maksymalnie żóltego, nawet goldeny z annabelle nie są jeszcze idealne, trochę mi prosiaczkują, albo ja po prostu mam wybitnie żółtą skórę
Jak tak strasznie żółci potrzebujesz, to celuj w goldeny Ekstrażółty jest tez korektor Amilie Sunrise - dla mnie za żółty
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:58   #156
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej, mam takie pytanie. Zastanawiam się nad kupnem próbek róży z Amilie (swoją drogą kurczę, podobają mi się prawie wszystkie, śliczne kolorki ). Czy odcienie zamieszczone na ich stronie bardzo różnią się od tych w rzeczywistości? W Meow aż przy niektórych produktach się zdziwiłam. Tu też się nastawiać na wtf jak je ujrzę? Przy okazji jak je oceniacie? Dobrze napigmentowane, trwałe?
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:38   #157
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Jak tak strasznie żółci potrzebujesz, to celuj w goldeny Ekstrażółty jest tez korektor Amilie Sunrise - dla mnie za żółty
Dla mnie nic nie jest za żółte, polecane podkłady Bourjois też za mało żółtawe
Teraz jak się trochę opalilam to najlepszy by był żółto-złocisty podkład
Muszę potestować te Amilie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-08, 16:40   #158
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Chciałabym przetestować podkład Amilie. Z podkładów Annebelle idealnego nie znalazłam, ale tak w miarę pasuje odcień Natural Fair( chociaż mógłby być mniej różowy, a bardziej żółty albo beżowy). No i próbowałam też odcienia Golden fairest i Golden Fair, ale jeden jest trochę za jasny, a drugi trochę za ciemny. Przydałby się taki trochę pośredni ;p Chociaż jak na lato to ten Golden Fair mógłby być. Więc w jaki odcień podkładu Amilie miałabym celować? Lepiej z golden czy natural? Oczywiście nie chce, żeby był mocno różowy..
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 18:54   #159
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Chciałabym przetestować podkład Amilie. Z podkładów Annebelle idealnego nie znalazłam, ale tak w miarę pasuje odcień Natural Fair( chociaż mógłby być mniej różowy, a bardziej żółty albo beżowy). No i próbowałam też odcienia Golden fairest i Golden Fair, ale jeden jest trochę za jasny, a drugi trochę za ciemny. Przydałby się taki trochę pośredni ;p Chociaż jak na lato to ten Golden Fair mógłby być. Więc w jaki odcień podkładu Amilie miałabym celować? Lepiej z golden czy natural? Oczywiście nie chce, żeby był mocno różowy..
To ja mam podobnie jak Ty, z AM golden fair trochę za ciemny (wersja matująca).
Z Amilie cashmere, pine nut, creame beige są dużo za jasne. Soft honey jest ok, sesame też (chociaż może jednak trochę za jasny). Czekam na kolejne próbki, żeby sobie wybrać coś co będzie mi odpowiadało w 100%.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 11:54   #160
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja dopiero trafiłam na tą stronę i zastanawiam się nad małym próbkowym zamówieniem,ale kurczę nie wiem na co się zdecydować jeśli chodzi o kolory
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:41   #161
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dostałam próbki, sesame jest dla mnie za jasny, a creme brulee za ciemny... Najlepiej chyba wypada summer sand.
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 13:50   #162
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja również zdecydowałam się na zamówienie z amilie Bardzo długo używałam EDM, ostatnio zamówiłam próbki MEOW a teraz AMILIE.
Z Meow pasowały mi: mau 2 i 3, siamese 2 oraz sphynx 2 w formule flawless.

Z EDM używałam fairly light w formule semi-matte.

Z Amelie pasują mi biscuit, cardamom, summer sand. Te 3 odcienie są bardzo zbliżone do siebie, biscuit ma dosłownie odrobinkę różu a cardamom żółci. Po roztarciu na skórze wszystkie 3 wyglądają niemal identycznie.
Zamówiłam 2 róże: golden peach i little smile. Ten pierwszy jest zbyt pomarańczowy a drugi po prostu śliczny naturalny, myślę że zamówię pełnowymiarowe opakowanie.
Jeżeli chodzi o korektory: zilony pistachio delikatnie przebija przez podkład, na pewno go nie zamówię. Light jest za jasny ale nie robi placków tak jam medium. Korektorem zakrywam niedoskonałości takie jak przebarwienia i krostki i właśnie na krostkach, strupkach medium robi placki tak jak korektor multitasking z EDM. Odcień light jest za jasny, ale nie robi placków i odpowiednio nałożony nie przebija przez podkład. Light i medium są w zasadzie odpowiednikami intensive fair i multitasking z EDM z tym, że multitasking jest odrobinkę bardziej perłowy od medium Amilie.
Żółty sunrise nie zadawala mnie do końca, delikatnie ukrywa moje cienie pod oczami ale równie dobrze radzi sobie z tym korektor medium plus podkład, więc jest mi obojętny.
Najmniejsza próbka starczyła na jedno przetestowanie na całej twarzy plus test paskowy i są one "zgrzane" w dość sztywnym opakowaniu. Próbka w woreczku strunowym starczy na kilkakrotne przetrawestowanie na całej buzi Dla ułatwienia wydobycia proszku z małej próbki polecam drewniane patyczki do odsuwania skórek paznokci, są świetne do testów)

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2013-06-10 o 13:55
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 13:57   #163
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Dostałam próbki, sesame jest dla mnie za jasny, a creme brulee za ciemny... Najlepiej chyba wypada summer sand.
Masz może możliwość zrobienia zdjęcia porównawczego Sesame i Creme Brulee ? U mnie Summer Sand początkowo wydawał się ok, ale ostatecznie okazał się zbyt pomarańczowy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 15:08   #164
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
masz może możliwość zrobienia zdjęcia porównawczego sesame i creme brulee ? U mnie summer sand początkowo wydawał się ok, ale ostatecznie okazał się zbyt pomarańczowy.
Wg mnie różnica to jakieś min dwa tony. Kurcze ja w summer san nic z pomarańczu nie widzę, może nie to mi wsypali:P

DSC01161.jpg

DSC01158.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01160.jpg (5,3 KB, 70 załadowań)
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 15:09   #165
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Wg mnie różnica to jakieś min dwa tony. Kurcze ja w summer san nic z pomarańczu nie widzę, może nie to mi wsypali:P

Załącznik 5284372

Załącznik 5284373

Faktycznie, różnica jest znaczna.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 15:59   #166
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
To ja mam podobnie jak Ty, z AM golden fair trochę za ciemny (wersja matująca).
Z Amilie cashmere, pine nut, creame beige są dużo za jasne. Soft honey jest ok, sesame też (chociaż może jednak trochę za jasny). Czekam na kolejne próbki, żeby sobie wybrać coś co będzie mi odpowiadało w 100%.
A ten soft honey nie jest jakiś pomarańczowy? Bo ja chciałabym bardziej jakiś beżowy. Podkłady z AM odcienie golden pasują do mojej cery, bo mają właśnie taki lekko żółto- beżowy odcień. Więc tutaj celować też w odcienie golden? Mówisz, że sesame troszkę za jasny, więc może Creme Brulee? Jak myślisz?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:26   #167
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
A ten soft honey nie jest jakiś pomarańczowy? Bo ja chciałabym bardziej jakiś beżowy. Podkłady z AM odcienie golden pasują do mojej cery, bo mają właśnie taki lekko żółto- beżowy odcień. Więc tutaj celować też w odcienie golden? Mówisz, że sesame troszkę za jasny, więc może Creme Brulee? Jak myślisz?
Jak już pisałam creme brulee jest dla mnie za ciemny niestety. W soft honey pomarańczu nie widzę, ale może na mojej karnacji po prostu tak jest...
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:29   #168
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Przyszły dzisiaj moje próbki. Myślałam, ze będzie trochę więcej podkładu, pewnie wystarczy jeden woreczek na dwie, oszczędne aplikacje
Wzięłam 4 kolory i w woreczkami różnią się bardzo mało. W sumie to plus bo można dobrać kolor idealny, ale nie wiem czy nie postawiłam na za jasne tony-wtedy żaden nie będzie dobry.
Przetestuj dopiero w środę-będę w domu, bo jutro wyjeżdżam i wrócę ok. 2-3 w nocy w środę, więc będę w domu mogła kontrolować stan podkładu na twarzy i dobrze opisać
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 16:46   #169
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, zamawiając próbki weźcie pod uwagę to, że podkłady Amilie są duuuzo jaśniejsze od AM.
Ja generalnie mam jasną karnacje, teraz jestem lekko muśnięta słońcem a pasuje mi nr 3 odcienia (to znaczy środkowy Summer Sand). Jeszcze kilka ciepłych i słonecznych dni i zapewne przerzucę sie na stopień ciemności 4 (Caramel).
5 będzie po prostu na lato, na wakacje - a na brązy to ja raczej się nie opalam.

Bladolice mogą tu wybierać i przebierać Poziom pierwszy jest chyba zbyt jasny dla każdego
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 17:09   #170
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Jak już pisałam creme brulee jest dla mnie za ciemny niestety. W soft honey pomarańczu nie widzę, ale może na mojej karnacji po prostu tak jest...
To trzeba będzie oba przetestować ;p Dzięki za pomoc

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zamawiając próbki weźcie pod uwagę to, że podkłady Amilie są duuuzo jaśniejsze od AM.
Ja generalnie mam jasną karnacje, teraz jestem lekko muśnięta słońcem a pasuje mi nr 3 odcienia (to znaczy środkowy Summer Sand). Jeszcze kilka ciepłych i słonecznych dni i zapewne przerzucę sie na stopień ciemności 4 (Caramel).
5 będzie po prostu na lato, na wakacje - a na brązy to ja raczej się nie opalam.

Bladolice mogą tu wybierać i przebierać Poziom pierwszy jest chyba zbyt jasny dla każdego
A ten Summer Sand jest beżowy- brązowy? Nie widać w nim różowego albo pomarańczowego koloru?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:38   #171
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
To trzeba będzie oba przetestować ;p Dzięki za pomoc

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------



A ten Summer Sand jest beżowy- brązowy? Nie widać w nim różowego albo pomarańczowego koloru?
Jest neutralny, moim zdaniem nie ma w nim pomarańczy ani różu. Jest taki beżowy. Ale każdy widzi inaczej kolory. Jest bardzo podobny do biscuit i cardamom, po roztarciu na skórze
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:51   #172
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A ten Summer Sand jest beżowy- brązowy? Nie widać w nim różowego albo pomarańczowego koloru?[/QUOTE]

Nigdy w życiu!
na róż jestem uczulona, podobnie jak na zielone i pomarańczowe podtony. Moim zdaniem linia Natural jest po prostu śmietankowo-beżowa.
Wklejam zdjęcia próbek - ale kiepsko wyszły, w rzeczywistości kolory wyglądają lepiej. na zdjęciach nie widać wielkiej różnicy. Wybaczcie, ale kiepski ze mnie fotograf mogę odpowiedzieć na szczegółowe pytania, kilka próbek mam i sporo już przetestowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0050.jpg (79,2 KB, 149 załadowań)
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 19:50   #173
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

To bym pewnie wypróbowała odcienie z Golden i Natural, chociaż zastanawiają mnie te odcienie Beige. Na stronie pisze, że są to odcienie chłodne z beżowymi/brązowymi tonami. Co o nich myślisz? Też nie mają w sobie nic różowego ani pomarańczowego? Zupełnie nie wiem w jakie odcienie celować ;p
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:02   #174
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
To bym pewnie wypróbowała odcienie z Golden i Natural, chociaż zastanawiają mnie te odcienie Beige. Na stronie pisze, że są to odcienie chłodne z beżowymi/brązowymi tonami. Co o nich myślisz? Też nie mają w sobie nic różowego ani pomarańczowego? Zupełnie nie wiem w jakie odcienie celować ;p
Myślę, że lina Beige będzie mieć domieszkę różu
Mam z tej serii Beach Sand i jak dla mnie jest ok, tylko troszkę za ciemny, więc go porządnie jeszcze nie przetestowałam. Ale obiektywnie już teraz jestem w stane stwierdzic, że w porównaniu do serii Natural (a tym bardziej Golden) ewidentnie ma więcej różowo-beżowych tonów.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:11   #175
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A ten Summer Sand jest beżowy- brązowy? Nie widać w nim różowego albo pomarańczowego koloru?

Wklejam zdjęcia próbek - ale kiepsko wyszły, w rzeczywistości kolory wyglądają lepiej. na zdjęciach nie widać wielkiej różnicy. Wybaczcie, ale kiepski ze mnie fotograf mogę odpowiedzieć na szczegółowe pytania, kilka próbek mam i sporo już przetestowałam.[/QUOTE]

Creme brulee jest jaśniejszy od summer sand? Mnie się wydaje, że ten summer jest jaśniejszy, ale już w sumie zwątpiłam...
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 20:41   #176
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Myślę, że lina Beige będzie mieć domieszkę różu
Mam z tej serii Beach Sand i jak dla mnie jest ok, tylko troszkę za ciemny, więc go porządnie jeszcze nie przetestowałam. Ale obiektywnie już teraz jestem w stane stwierdzic, że w porównaniu do serii Natural (a tym bardziej Golden) ewidentnie ma więcej różowo-beżowych tonów.
Dla mnie Beach Sand w testach paskowych jest za ciemny, ale na całej buzi pięknie się wtapia. Dekolt mam ciut ciemniejszy od twarzy. Efekt pięknej, naturalnej buzi muśniętej słonkiem. Zamówię jeszcze Sweet Almond i Caramel aby porównać do Beach Sand. Chyba się zakochałam w Amilie
Ogólnie dużo odcieni mi pasuje na dwóch poziomach i nie umiem się zdecydować, dlatego muszę domówić jeszcze próbki. Wszystkie odcienie pięknie się wtapiają, testujcie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
To bym pewnie wypróbowała odcienie z Golden i Natural, chociaż zastanawiają mnie te odcienie Beige. Na stronie pisze, że są to odcienie chłodne z beżowymi/brązowymi tonami. Co o nich myślisz? Też nie mają w sobie nic różowego ani pomarańczowego? Zupełnie nie wiem w jakie odcienie celować ;p
Wiem, że to nie do mnie ale seria beige ma domieszkę różu ale nie pomarańczy

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2013-06-10 o 20:40
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:08   #177
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość

Creme brulee jest jaśniejszy od summer sand? Mnie się wydaje, że ten summer jest jaśniejszy, ale już w sumie zwątpiłam...
Jeżeli chodzi o stopień ciemności, to jest taki sam. Wydaje się jaśniejszy, bo jest dużo bardziej żółty. To ten sam poziom ciemności, ale inna tonacja

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Dla mnie Beach Sand w testach paskowych jest za ciemny, ale na całej buzi pięknie się wtapia. Dekolt mam ciut ciemniejszy od twarzy. Efekt pięknej, naturalnej buzi muśniętej słonkiem. Zamówię jeszcze Sweet Almond i Caramel aby porównać do Beach Sand. Chyba się zakochałam w Amilie
Ogólnie dużo odcieni mi pasuje na dwóch poziomach i nie umiem się zdecydować, dlatego muszę domówić jeszcze próbki. Wszystkie odcienie pięknie się wtapiają, testujcie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------



Wiem, że to nie do mnie ale seria beige ma domieszkę różu ale nie pomarańczy
Zgadzam sie z każdym słowem napisanym wyżej Ja zamówiłam oba poziomy po 5g

.......... jak one pięknie się wtapiają ...........
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-06-10 o 21:09
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:22   #178
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o stopień ciemności, to jest taki sam. Wydaje się jaśniejszy, bo jest dużo bardziej żółty. To ten sam poziom ciemności, ale inna tonacja
Ale teoretycznie jest możliwe, że creme brulee jest dla mnie za ciemny, a summer sand dobry? Bo już nie mam pomysłu w jaki odcień mogłabym celować
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 21:37   #179
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Ale teoretycznie jest możliwe, że creme brulee jest dla mnie za ciemny, a summer sand dobry? Bo już nie mam pomysłu w jaki odcień mogłabym celować
one się pięknie wtapiają... po prostu po nałozeniu daj im 20 min odetchnąć i wtedy oceniaj.... hmmmm? Może to pomoże. Jak oceniasz kolor "zaraz po" aplikacji żadne minerały chyba Ci nie podejdą....
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 23:08   #180
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
one się pięknie wtapiają... po prostu po nałozeniu daj im 20 min odetchnąć i wtedy oceniaj.... hmmmm? Może to pomoże. Jak oceniasz kolor "zaraz po" aplikacji żadne minerały chyba Ci nie podejdą....
Racja. Amelki pięknie się wtapiają. Ja mam Summer Sand/Creme Brulee 50/50.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.