Globulki a pieszczoty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 11:49   #1
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980

Globulki a pieszczoty


Witam! Na ostatniej wizycie u ginekologa okazało się, że mam zapalenie i dostałam 12 globulek dopochwowych do stosowania na noc (Macmiror). Oczywistym dl amnie jest, że w czasie ich stosowania nie można współżyć, ale mam w związku z tym 2 pytania.

1. Czy pieszczoty (ale tylko "powierzchniowe" nie "dogłebne") również są zabronione? Czy mogę sobie pozwolić na np. seks oralny?

2. Gineklog kazała mi się zgłosić na kontrolę 5 dni po zakończeniu stosowania leku. Czy te 5 dni równiez mam zaliczać do kuracji i zachować abstynencje?
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:16   #2
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Globulki a pieszczoty

na pewno takie peszczioty niedogłębne niczemu nie zaszkodzą natomiast wystraczy ta abstynencja 2 tyg no chyba że chcesz sie upewnić że wszystko jest ok( nie wiem czy miałaś je zapisane z powodu np grzybicy - to powinnas sie powstrzymac natomaist jeżeli z innego powodu to raczej nie)

pzdr
asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:22   #3
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Globulki a pieszczoty

Grzybicy nie mam. to tylko zapalenie. Właściwie to u ginekologa byłam na rutynowuch badaniach i sama sie zdiwiłam, jak się dowiedziałam, że zapalenie mam. Bo nie było ani swędzenia, ani pieczenia. Może i upławy były, ale o konsystencji i kolorze zwykłego śluzu i bez zapachu. Myślałam, że mam po prostu taki cykl, gdzi ejest go trochę więcej.
Dziękuję za odpowiedź
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.