utrwalanie wyprostowanych wlosow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-04, 17:52   #1
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152

utrwalanie wyprostowanych wlosow


Mam krotkie, geste i mocne włosy (w trakcie odrastania). Zeby ułozyc sobie ładną fryzurke musze sie sporo nameczyc bo moje wlosy z natury sie krecą i trzeba sie nagimnastykowac ze szczotka zeby fryzurka wygladala tak jak nalezy. Jednak udaje mi sie ja ulozyc bez problemu. Klopot powstaje po wyjsciu z domu, po paru godzinach kiedy wlosy zaczynaja sie krecic i falowac. Fryzura od razu traci ksztalt i fason.
Jak skutecznie rozprostowac i utrwalic wlosy zeby wytrzymaly caly dzien? Obecnie uzywam na zmiane żelu lub pianki ale tak jak napisalam dziala to na ktorka mete.
Czy jest na to jakis sposob?
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 17:52   #2
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
utrwalanie wyprostowanych wlosow

Mam krotkie, geste i mocne włosy (w trakcie odrastania). Zeby ułozyc sobie ładną fryzurke musze sie sporo nameczyc bo moje wlosy z natury sie krecą i trzeba sie nagimnastykowac ze szczotka zeby fryzurka wygladala tak jak nalezy. Jednak udaje mi sie ja ulozyc bez problemu. Klopot powstaje po wyjsciu z domu, po paru godzinach kiedy wlosy zaczynaja sie krecic i falowac. Fryzura od razu traci ksztalt i fason.
Jak skutecznie rozprostowac i utrwalic wlosy zeby wytrzymaly caly dzien? Obecnie uzywam na zmiane żelu lub pianki ale tak jak napisalam dziala to na ktorka mete.
Czy jest na to jakis sposob?
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 15:50   #3
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow

Brawurko!!
pisałam na tym duzo o prostowaniu włosówi kosmetykach do ich stylizacji.prosze poszperaj troszke.Maa ten sam problem, ale jezeli chce miec aby jak najdłuzej wytrzymały,poprostu uzywam zelu prostujacego Goldwell i prostuje na prostownicy, tylko wtedy wytrzymuja.Jade niedługo na szkolenie im.inn. bede testowac nowe produkty do prostowania włosow, to napewno o nich napisze.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 15:50   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow

Brawurko!!
pisałam na tym duzo o prostowaniu włosówi kosmetykach do ich stylizacji.prosze poszperaj troszke.Maa ten sam problem, ale jezeli chce miec aby jak najdłuzej wytrzymały,poprostu uzywam zelu prostujacego Goldwell i prostuje na prostownicy, tylko wtedy wytrzymuja.Jade niedługo na szkolenie im.inn. bede testowac nowe produkty do prostowania włosow, to napewno o nich napisze.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 17:23   #5
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Dziekuje za odpowiedz.
Juz przegladalam forum (ze tez od rzu tego nie zrobilam, ech) i postanowilam nabyc ten zel Goldwella.
Mam tez w domu prostownice i kiedy wlosy byly dluzsze od czasu do czasu prostowalam wlosy bez problemu (jednak kiedy byly dlugie pozwalalam im sie raczej krecic) co innego teraz, kiedy moje wlosy maja troszke ponad 10 cm.
Nie umiem sobie ladnie wyprostowac wlosow na prostownicy bo powstaja mi sztywne, brzydkie klaki Sama nie wiem czemu.
Cos robie nie tak?
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 17:23   #6
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Dziekuje za odpowiedz.
Juz przegladalam forum (ze tez od rzu tego nie zrobilam, ech) i postanowilam nabyc ten zel Goldwella.
Mam tez w domu prostownice i kiedy wlosy byly dluzsze od czasu do czasu prostowalam wlosy bez problemu (jednak kiedy byly dlugie pozwalalam im sie raczej krecic) co innego teraz, kiedy moje wlosy maja troszke ponad 10 cm.
Nie umiem sobie ladnie wyprostowac wlosow na prostownicy bo powstaja mi sztywne, brzydkie klaki Sama nie wiem czemu.
Cos robie nie tak?
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 17:59   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Przy tej dlugosci musisz je modelowac, uzyc tego zelu i dosc grubej szczotki, dostosowanej do twojej dlugosci wlosow.Prostiwnica w tym przypadku nie daje efektu.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-05, 17:59   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Przy tej dlugosci musisz je modelowac, uzyc tego zelu i dosc grubej szczotki, dostosowanej do twojej dlugosci wlosow.Prostiwnica w tym przypadku nie daje efektu.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 18:06   #9
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Tak własnie myslalam
Bardzo dziekuje i pozdrawiam
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 18:06   #10
Brawurka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 152
Re: utrwalanie wyprostowanych wlosow/ jeszcze pytanko :P

Tak własnie myslalam
Bardzo dziekuje i pozdrawiam
Brawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.