Oponka na dole brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 17:24   #1
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426

Oponka na dole brzucha


Hej dziewczyny
Szczerze mówiąc, nie wiem co mam robić dalej. Dlatego piszę.
Sprawa wygląda następująco:
Od początku stycznia ćwiczę regularnie, 5-6 razy w tygodniu. Na samym początku była to Chodakowska - przez jakieś 1,5 miesiąca dokładnie + mel B. na brzuch i pośladki.
Później zaczęłam mieszać z Zuzką Light, od dwóch tygodni biegam, co 2 dni zazwyczaj.
Moje ćwiczenia wyglądają zazwyczaj tak:
- rozgrzewka,
- Mel B. ABS lub inny program na brzuch - 10 min
- Zuzka Light - któryś z Zwowów
- czasem skakanka po, ok 5 -7 min,
- rozciąganie.
Zuzkę i bieganie (lub treningi HIIT z Fitness blender robię zamiennie - co drugi dzień.)
Staram się jeść zdrowo, piję co najmniej 1,5l wody dziennie.
Przykładowy jadłospis:
1) Śniadanie: płatki owsiane z mlekiem i bakaliami - figi, rodzynki, orzechy włoskie, banan, gruszka.
2) II śniadanie: bułka grahamka z twarożkiem/ rybą/ szynką z indyka/ sałatą/pomidorem/papryką
3) obiad: najczęściej ryż/ciemny makaron z sosem i z mięsem - kurczakiem lub indykiem, sos np. pomidorowy, z cukinią.
4) podwieczorek: warzywa - sałatka najczęściej - sałata, pomidory,awokado, ogórek zielony itp. z jogurtem naturalnym
5) kolacja: najczęściej serek wiejski, czasem jajko gotowane, jajecznica, staram się unikać, ale zdarza się, że zjem ciemny lub razowy chleb - 1 kromkę.
moim problemem jest oponka na dole brzucha, która nie chce za nic w świecie zejść. Ogólnie centymetry w brzuchu lecą - ale ona jest nadal.
Wymiary:
Talia: 64 cm
Brzuch na wys. pępka 73 cm
Brzuch zaraz pod pępkiem: 76/77 cm.

Dołączam zdjęcia, przepraszam, ale nie są najlepszej jakości.
Poradźcie coś, chciałabym się tego pozbyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393179506707.jpg (9,3 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393179428438.jpg (10,5 KB, 131 załadowań)
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"



Edytowane przez guska
Czas edycji: 2014-04-06 o 17:55
guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 17:33   #2
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Oponka na dole brzucha

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Szczerze mówiąc, nie wiem co mam robić dalej. Dlatego piszę.
Sprawa wygląda następująco:
Od początku stycznia ćwiczę regularnie, 5-6 razy w tygodniu. Na samym początku była to Chodakowska - przez jakieś 1,5 miesiąca dokładnie + mel B. na brzuch i pośladki.
Później zaczęłam mieszać z Zuzką Light, od dwóch tygodni biegam, co 2 dni zazwyczaj.
Moje ćwiczenia wyglądają zazwyczaj tak:
- rozgrzewka,
- Mel B. ABS lub inny program na brzuch - 10 min
- Zuzka Light - któryś z Zwowów
- czasem skakanka po, ok 5 -7 min,
- rozciąganie.
Zuzkę i bieganie (lub treningi HIIT z Fitness blender robię zamiennie - co drugi dzień.)
Staram się jeść zdrowo, piję co najmniej 1,5l wody dziennie.
Przykładowy jadłospis:
1) Śniadanie: płatki owsiane z mlekiem i bakaliami - figi, rodzynki, orzechy włoskie, banan, gruszka.
2) II śniadanie: bułka grahamka z twarożkiem/ rybą/ szynką z indyka/ sałatą/pomidorem/papryką
3) obiad: najczęściej ryż/ciemny makaron z sosem i z mięsem - kurczakiem lub indykiem, sos np. pomidorowy, z cukinią.
4) podwieczorek: warzywa - sałatka najczęściej - sałata, pomidory,awokado, ogórek zielony itp. z jogurtem naturalnym
5) kolacja: najczęściej serek wiejski, czasem jajko gotowane, jajecznica, staram się unikać, ale zdarza się, że zjem ciemny lub razowy chleb - 1 kromkę.
moim problemem jest oponka na dole brzucha, która nie chce za nic w świecie zejść. Ogólnie centymetry w brzuchu lecą - ale ona jest nadal.
Wymiary:
Talia: 64 cm
Brzuch na wys. pępka 73 cm
Brzuch zaraz pod pępkiem: 76/77 cm.

Dołączam zdjęcia, przepraszam, ale nie są najlepszej jakości.
Poradźcie coś, chciałabym się tego pozbyć.


Mi pomogło odstawienie nabiału , brzuch nie jest już wzdęty i nie wystaje na dole.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:10   #3
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Oponka na dole brzucha

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Mi pomogło odstawienie nabiału , brzuch nie jest już wzdęty i nie wystaje na dole.
Zupelnie wyeliminowalas nabial, nic a nic??
Ja mam ten sam problem ale odstawic zupelnie nabial to co ja mialabym jesc?
Przyznam, ze nabial u mnie kroluje na sniadanko owsianka na mleku 1,5% do tego kanapka z serem... jakies koktajle na mleku lub na jog.nat. ogolnie nie ma dnia, zebym nie tknela nabialu...
Co robic, jak zyc?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:52   #4
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Oponka na dole brzucha

ja sobie też kiedyś nie wyobrażałam życia bez nabiału, ale teraz już chyba od 3 czy 4 tygodni nie jem nabiału. Raz się zdarzyło że posmarowałam serkiem kanapkę. Tylko że u mnie nie wiem czy jest jakaś różnica. Chyba zacznę powoli jeść i zobaczę czy coś się zmieni.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 18:17   #5
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Oponka na dole brzucha

Ty to nazywasz oponką na brzuchu? dziewczyno, masz całkiem fajny brzuch, a to co wystaje to nie jest oponka, tylko oponiątko kręć hula hopem, odstaw nabiał (szczególnie mleko i ser biały, jogurt naturalny od czasu do czasu krzywdy nie zrobi) i cierpliwości
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 10:17   #6
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Oponka na dole brzucha

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
ja sobie też kiedyś nie wyobrażałam życia bez nabiału, ale teraz już chyba od 3 czy 4 tygodni nie jem nabiału. Raz się zdarzyło że posmarowałam serkiem kanapkę. Tylko że u mnie nie wiem czy jest jakaś różnica. Chyba zacznę powoli jeść i zobaczę czy coś się zmieni.
Co w takim razie jesz zamiast nabialu?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 11:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.