Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i inspira - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 21:29   #1
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273

Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i inspira


Dziewczyny, jest już watek ogólny o prezentach dla mężczyzn ale nie ma o..dodatkach

moze sobie wzajemnie pomozemy i popodsuwamy pomysły?

ja Tz dokladam do prezentu swiatecznego profesjonalny olejek do masazu (z drogerii natury, tanio mi sie udalo dostac ) i do tego przywiązane kokardką zrobione ładnie w photoshopie "karnety" na masaze (np relaksacyjny, ajurwedyjski, erotyczny) oczywiscie u mnie

tak mysle co jeszcze mozna dokladac jako "bonus" do prezentu?

zeby bylo tanio a sprawilo duzo radosci, moze byc nawet wlasnoreczne, w sumie nawet fajniej bo od serca..
mam nadzieje ze moj pomysł kogos zainspiruje i ze Wy zainspirujecie mnie, bo mysle nad drugim 'bonusem' (zreszta sa tez inne okazje do dawania prezentów niz Swieta..;p)
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 22:29   #2
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

też robiłam takie karnety
można dołożyć własnoręcznie wykonane słodycze - pierniczki, babeczki, czekoladki, wafelki lub przetwory - ja robię musztardę, ketchup, sos chilli, czosnkowy, ziołowy, majonez itd po małym słoiczku ;]
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 23:59   #3
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

o, fajny pomysl, a skad bierzesz te sloiczki? ozdabiasz je jakos ?
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 06:48   #4
Poziomka14
Raczkowanie
 
Avatar Poziomka14
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 146
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

Ja dostałam od chłopaka tzw vouchery Karteczki z napisami typu: "nie chcę o tym rozmawiać", "zatańcz ze mną", "zrób mi masaż", "przyjedź do mnie" itd Najfajniejsze było to, że odnosiły się do jakichś naszych rozmów czy sytuacji Większość (oprócz takiego o pocałunkach i przytulaniu) jest jednorazowych niestety Ale upominek bardzo mi się spodobał Na pewno je wykorzystam... A mój kochany zapowiedział, że wtedy otrzymam jakiś super bonus
Poziomka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 11:33   #5
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

Ja dorzucam zwykle domowe słodkości, a dla kobiet jakieś drobne biżutki Swego czasu również zakładki.


Mój przyjaciel, jako że zapalony miłośnik średniowiecza i rekonstrukcji historycznej dorzuca od czasu do czasu kolcze gadżety
Kolczyki a'la chainmaile z kółeczek od kolczugi, albo pasek, wisior...
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 12:37   #6
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
o, fajny pomysl, a skad bierzesz te sloiczki? ozdabiasz je jakos ?
fajne są małe po koncentracie pomidorowym wystarczy odkleić etykietę, zrobić własną i ozdobić nakrętkę
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 14:25   #7
Ailanna
Rozeznanie
 
Avatar Ailanna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 873
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

Cytat:
Napisane przez JohnLena Pokaż wiadomość
fajne są małe po koncentracie pomidorowym wystarczy odkleić etykietę, zrobić własną i ozdobić nakrętkę
Ja kiedyś miałam fazę na jedzenie na deser musów dla dzieci i mam pelno słoiczków do przechowywania różnych rzeczy, długopisów, spinek itd.

Do prezentów też by się nadawały, tylko musiałyby być te bez napisu na zakrętce
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników, to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
- Terry Pratchett -
Ailanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 16:20   #8
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

dziewcyzny, wiem, ze to głupio zabrzmi... ale te karnety to sobie wlasnorecznie piszecie, drukujecie? I potem dajecie do prezentu i co z nimi? Facet ma kupon z napisem "przytul mnie" i wam pokazuje i go przytulacie? :P Głupio mi, bo nie wiem:P
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 19:11   #9
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Tanie/własnoręczne sprawiające radość "bonusy" do prezentów - wzajemne rady i i

Ja zazwyczaj wymyślałam taka grę :0 zanim znajdzie prezent ma rózne "misje" do spełnienia"? i wszystko zapisuje własoręcczniePoza tym staram sie żeby prezentów troche było więcej niz jeden
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.