-30 kg do zrzucenia! DEADLINE - MAJ 2014 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 17:09   #121
panna_lisiczka
Przyczajenie
 
Avatar panna_lisiczka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: -30 kg do zrzucenia! DEADLINE - MAJ 2014

zgłasza się warszawianka, za liczniku 70kg. do zrzucenia 20kg. czas - maj 2014. dieta nie pomaga, suplementy łykam, słodycze odstawiłam, brzuszki robie. więcej grzechów nie pamiętam. potrzebuje motywacji i pomocy...
__________________
„- I nagle coś pojawiło się na drodze. - Lis? - No, to było czerwone, ale nie przypominało lisa (...). - Wilk? - Masz na myśli wilkołaka? Nie, wilki są większe. To było coś pomiędzy jednym a drugim. - Limitowana edycja, co?”
panna_lisiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 06:39   #122
magnufikus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: -30 kg do zrzucenia! DEADLINE - MAJ 2014

Hej dziewczyny!!!!!
Jeżeli mogę to dołączam do grupy. Na liczniku 85 kg - waga jaką chcę osiągnąć 55-60 kg.Wiek 30. Wzrost 1,62;/ więc teraz wyglądam jak toczący się pączuszek.....

Najgorsze jest to że dietę postanowiłam rozpocząć dwa tygodnie temu i w pierwszym tygodniu waga poszła mi o 2 kg w dół co jest bardzo motywacyjne - wiem, że w większości to woda ale zawsze licznik pokazał mniej. Długo się nie cieszyłam bo teraz waże w zasadzie tyle samo - czuje się napuchnięta strasznie - do tego spóźnia mi się miesiączka więc pewnie zatrzymałam dużo wody w sobie i dlatego tak jest (tak to sobie tłumaczę ;p). W każdym razie zważę się dopiero jak dostanę miesiączkę.

Chcę stosować dietę + ćwiczenia - kupiłam sobie orbitrek i jeżdżę na nim codziennie na razie po 30 minut ale chciałabym dobić do godziny. Napiszcie proszę jaką stosujecie dietę? Co jecie? Bo to mi chyba sprawia największy problem TZN. ja mam takie napady obżarstwa kiedy z lodówki znika prawie wszystko - niestety zajadam stres i smutek - a smutek wychodzi z tego, że wyglądam jak wyglądam więc koło się zamyka ale pracuję nad sobą i swoją głową i wierzę, że się wszystko ułoży i będzie tak jak powinno być. Jak wpadną wam do głowy jakieś fajne pomysły na przepisy, motywację etc to dawajcie proszę znać
magnufikus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:09   #123
konwalia57
Zadomowienie
 
Avatar konwalia57
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice lublina
Wiadomości: 1 858
Dot.: -30 kg do zrzucenia! DEADLINE - MAJ 2014

Cytat:
Napisane przez magnufikus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!!!
Jeżeli mogę to dołączam do grupy. Na liczniku 85 kg - waga jaką chcę osiągnąć 55-60 kg.Wiek 30. Wzrost 1,62;/ więc teraz wyglądam jak toczący się pączuszek.....

Najgorsze jest to że dietę postanowiłam rozpocząć dwa tygodnie temu i w pierwszym tygodniu waga poszła mi o 2 kg w dół co jest bardzo motywacyjne - wiem, że w większości to woda ale zawsze licznik pokazał mniej. Długo się nie cieszyłam bo teraz waże w zasadzie tyle samo - czuje się napuchnięta strasznie - do tego spóźnia mi się miesiączka więc pewnie zatrzymałam dużo wody w sobie i dlatego tak jest (tak to sobie tłumaczę ;p). W każdym razie zważę się dopiero jak dostanę miesiączkę.

Chcę stosować dietę + ćwiczenia - kupiłam sobie orbitrek i jeżdżę na nim codziennie na razie po 30 minut ale chciałabym dobić do godziny. Napiszcie proszę jaką stosujecie dietę? Co jecie? Bo to mi chyba sprawia największy problem TZN. ja mam takie napady obżarstwa kiedy z lodówki znika prawie wszystko - niestety zajadam stres i smutek - a smutek wychodzi z tego, że wyglądam jak wyglądam więc koło się zamyka ale pracuję nad sobą i swoją głową i wierzę, że się wszystko ułoży i będzie tak jak powinno być. Jak wpadną wam do głowy jakieś fajne pomysły na przepisy, motywację etc to dawajcie proszę znać
zapraszam na wątek "ponad 90kg na liczniku ..." i życzę powodzenia
__________________
98kg - 30kg!!! i chyba wiecej nie bedzie...
konwalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 20:31   #124
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: -30 kg do zrzucenia! DEADLINE - MAJ 2014

Wątek umarł??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 21:31:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.