Statusy.... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-22, 12:11   #31
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez kamaO
Statusy ustalone pomimo, że sonda wykazała zainteresowanie innymi - OK. Tak widocznie musiało być. .
tylko ciekawe po co byla ta sonda. Chyba sonda dla sondy jak "sztuka dla sztuki"
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:35   #32
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez kamaO
Statusy ustalone pomimo, że sonda wykazała zainteresowanie innymi - OK. Tak widocznie musiało być. ALe na litość boską! Kto "raczkuje" mając 300-400 postów na swym koncie??? T nie tylko moja opinia, że etap raczkowania jest wyjątkowo niefortunnie dobrany...
zgadzam się!!!!! chocaz ja nie mam 300 postów to czuje się tu na tyle zadomowiona aby nie raczkować.... hehe....
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:16   #33
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Statusy....

Moim zdanie sonda do czegos jednak miała sluzyc... Wygrały pudernice (choc ja osobiscie wolalam wojsko) i to spora wiekszoscia glosow, a to oznacza, ze wiekszosc wizazanek chce wlasnie TAKI status. A mimo to on zmienia sie na kompletnie inny... To nie ma zadnego sensu.

Bardzo nam milo, ze Admina tak interesowalo, co wolimy, ale jego ostatni krok jest calkowicie nielogiczny. Po co bylo tyle watkow zakladac, tyle sond robic?? Ostateczna wersja wydaje sie byc malo przemyslana, zwlaszcza przez nas same. Gdzie tu jakakolwiek demokracja?? Po sondach wszyscy odnieslismy wrazenie, ze nasze zdanie takze sie liczy, a teraz jednak wychodzi na to, ze to byly takie humorki Admina czy jak??

A co do mezczyzn, jest ich tu ZDECYDOWANA mniejszosc, a jak to bywa z mniejszoscia i demokracją - wygrywa wola ogółu a mniejszosc uprzejmie sie uprasza o "buzię do wiaderka". Dziwi mnie, ze faceci sa tak kompletnie pozbawieni poczucia humoru... To jest babski portal i nic tego nie zmieni. Jesli tu zawitali, musza sie podporzadkowac. Takie zycie. To samo tyczy sie nazwy "moderator" - przeciez zadna dziewczyna sie nie oburza, ze jest nazwana po mesku (zwlaszcza, ze "moderatorka" spokojnie by przeszla).

Coz, odnosze wrazenie, ze meska czesc naszego grona jest cokolwiek zakompleksiona.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:26   #34
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Statusy....

Dobra, dajcie już spokój, bo nudne się to robi. Szefowa zadecydowała jakie mają być statusy, bo sami nie mogliśmy za bardzo dojść do porozumienia. A szef jest od tego, że podejmuje decyzje, szczególnie na swoim własnym portalu.
Czy naprawdę każdy musi dodać swoje trzy grosze do tej dyskusji? Nie ma ciekawszych rzeczy na świecie?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:41   #35
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Statusy....

eee tam. redakcja powinna wiedziec, ze bardzo wiele osob uwaza statusy za beznadziejne. jak trzem facetom statusy sie nie podobaly to od razu zostaly zmienione. a teraz sie prawie nikomu nie podobaja, ale wszyscy maja siedziec cicho. porazka
ale niech juz sobie beda jakie chca. w tym momencie juz mi to naprawde zwisa (bez urazy)
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:49   #36
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Statusy....

Zapomnialam jeszcze dodac bardzo wazna rzecz wedlug mnie. Portal tworza tez uzytkownicy. Nie wiem na co by Wam sie przydal ten portal bez uzytkownikow. chociaz moze w piecioosobowym gronie tez moze byc ciekawie.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 01:33   #37
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez livy
Nie wiem na co by Wam sie przydal ten portal bez uzytkownikow. chociaz moze w piecioosobowym gronie tez moze byc ciekawie.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 07:01   #38
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez livy
eee tam. redakcja powinna wiedziec, ze bardzo wiele osob uwaza statusy za beznadziejne. jak trzem facetom statusy sie nie podobaly to od razu zostaly zmienione. a teraz sie prawie nikomu nie podobaja, ale wszyscy maja siedziec cicho. porazka
ale niech juz sobie beda jakie chca. w tym momencie juz mi to naprawde zwisa (bez urazy)
no tak w sumie masz racje jakby nie bylo
dobre
Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 07:31   #39
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Statusy....

ja jestem za odczekaniem tygodnia /dla opadniecia emocji / i rozpisaniem nowej sondy - bez mozliwosci dopisywania postow (moze byc na stronie głównej) Wyniki sondy niech beda obowiazujace - niezaleznie od tego jakie one beda
ps trzeba tylko pozbierac propozycje opisow i wkleic je w linku przy sondzie zeby kazdy wiedzial na co glosuje - byc moze nie wszyscy czytali te burzliwe dyskusje /a czasami ich brak /
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 09:06   #40
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez palomino
ja jestem za odczekaniem tygodnia /dla opadniecia emocji / i rozpisaniem nowej sondy - bez mozliwosci dopisywania postow (moze byc na stronie głównej) Wyniki sondy niech beda obowiazujace - niezaleznie od tego jakie one beda
ps trzeba tylko pozbierac propozycje opisow i wkleic je w linku przy sondzie zeby kazdy wiedzial na co glosuje - byc moze nie wszyscy czytali te burzliwe dyskusje /a czasami ich brak /
So let it be...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 10:10   #41
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Statusy....

przeczytalam wasza dyskusje i przyznam, ze jestem zaskoczona, ze taki temat moze budzic tyle emocji! dla mnie nie ma to znaczenia, czy jestem pudernica, ryba, czy raczkuje... przeciez to tylko forum! moga mi nawet co tydzien zmieniac status, nie jest to dla mnie istotne. nie mam wplywu na zmiane nicku, ktory sobie wybralam, to tymbardziej nie przejmuje sie statusem.
dziewczyny, wyluzujcie! pozdrawiam.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 20:42   #42
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Statusy....

no tak, narzekałam na "starą pudernicę", to teraz mam za karę jeszcze paskudniejsze statusy... jak tak można, w ogóle bez pytania? to już 100 razy lepiej było zostawić stare statusy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:45   #43
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez justa79
no tak, narzekałam na "starą pudernicę", to teraz mam za karę jeszcze paskudniejsze statusy... jak tak można, w ogóle bez pytania? to już 100 razy lepiej było zostawić stare statusy.
Będziemy jeszcze mnieszać i zmniemniać Cierpliwości troszkę, jak tylko zbierzemy z Szefową siły na kolejnych parę setek PW w jeden dzień zrobi się co trzeba
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:55   #44
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Wink Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez Beekeeper

To samo tyczy sie nazwy "moderator" - przeciez zadna dziewczyna sie nie oburza, ze jest nazwana po mesku (zwlaszcza, ze "moderatorka" spokojnie by przeszla).
O właśnie! Wiedziałam, że coś przeoczyłam! Ja PROTESTUJĘ!!!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:04   #45
nata87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
GG do nata87
Dot.: Statusy....

Cytat:
Napisane przez PaniKota
Jednak żartobliwa pudernica niektórych raziła, a panów raziła żeńska końcówka - gdyby prowadzic dyskusję bez zmian statusów nikomu by tak piana z pyska nie leciała (nawiasem mówiąc Ex i Fistaszek szczerze w moim mniemaniu przeprosili, więc pisanie "a kysz, nie wracaj" itd nie było typowym dla Zło dowcipnym zakończeniem dzialałności na wizażu, a przypominało wylanie frustracji, jakby osobiście mu dopiekli)
Cytat:
Napisane przez PaniKota
niby tak Jelonku, może mam dla nich za dużo serca - to nie były trolle, ktore tu przyszły narozrabiać, tylko dwóch bardzo przyjemnych facetów, których z powodu, mało fortunnego, przyznasz, sposobu zmiany statusu, poniosło. Nie usprawiedliwiam ich bynajmniej, ale szalenie mnie ucieszyło to, że Fistaszek poprosil siostrę o udostępnienie konta i przeprosił. Przyznam, że do Zło bardziej pasowałby tekst typu "idź i nie grzesz więcej" - nie oczekiwałam przecież cofnięcia bana i przyjęcia na łono portalu, tylko spokojnego i honorowego zakończenia tej sprawy.
Miałam nic nie pisać o tych stautach, bo z fistaszkiem wiąża mnie bliskie wiezi, Widze ze masz dobre podejscie do sytuacji, ale nie bronie też panów zwłaszcza fistaszka za te dwa słowa, Nie wiem jak Ex ale Jacek nie ma żadnej pretensi do Admina i innych użytkowników przeprosił i to koniec tematu.

Mam jeszcze pytanie do adminów czy on może odpowiadać na wątki z problemami typu PC i komórka, nawet przez moje słowa piszać mi na gg odpowiedzi ???(chociaż już troche napisałam jego odp. ale tylko co do watków z problemem) Myslę że taka pomoc dalej jest tu potrzebna.
nata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 10:29   #46
nata87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 129
GG do nata87
Dot.: Statusy....

ups doczytałam się ze nie może,
nata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.