kosmetyki i zabiegi na rozstępy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-30, 19:32   #31
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Ten strivectin to podobno bujda(na rozstepy wcale nie pomaga) czytalam recenzje tego produktu i mnie nie przekonuja,wiecej osob jest na nie.Ja stosuje codziennie peeling z kawy,na razie nie zauwazylam spektakularnych efektow ale widze ze skora na posladkach(tam mam rozstepy) jest ujedrniona i rozstepy mniej widoczne).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 19:35   #32
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Hej!
O Strivectine pisała Smoczyca (o ile mnie skleroza nie myli) więc jeśli nie przepadł w cyber-otchłani to ten wątek powinien być do odnalezienia przez wyszukiwarkę. Z tego co pamiętam Smoczyca pisała że kiepski.
Co do zabiegów to też czytałam o mikro i o peelingach ale to wszystko. Nie da się skóry na powrót skleić ani zupełnie zlikwidować blizn - podobno. Można tylko rozjaśnić i wygładzić skórę tak by rozstępy były mniej widoczne Szkoda

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 21:28   #33
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ten strivectin to podobno bujda(na rozstepy wcale nie pomaga) czytalam recenzje tego produktu i mnie nie przekonuja,wiecej osob jest na nie.
O ile mnie pamiec nie myli to ten krem polecaja tez na zmarszczki


Ja chce sie pozbyc tych ochydnych rozstepow
Po cichu licze ze za 10 lat juz cos wynajda a do tego czasu bede musiała sie meczyc
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 22:31   #34
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Dzieki wszystkim za odp!A czy orientujecie sie moze w jakiej cenie (tak mniej wiecej) jest mikrodembrazja??Od jakiegos czasu planuje sobie zaczac robic peelingi kawowe,tylko powiedzcie mi prosze czy moge go zrobic sucha kawa,taka prosto z paczki??Nie pijam kawy i dla mnie byloby to duzo wygodniejsze.Jesli tak,to ktora mi polecacie(nazwa).No i oczywiscie dalej czekam na jakies info na temat rozstepow
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 22:38   #35
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Z suchej to raczej słabo - może zaparz od razu małą ilością wody na papkę i już
Ja sobie dosypuję trochę cynamonu (tylko trochę) no i szoruję. Na razie jest nieźle i wychodzi taniej niż wszystkie Strivectiny razem wzięte Zobaczymy za miesiąc

A cena mikro zależy od zakładu gdzie robisz. Zwykle robią na twarzy więc myślę że tutaj cenę dopasują - na pewno warto popytać u kosmetyczek i dermatologów

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 22:49   #36
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Cytat:
Napisane przez Evka
O ile mnie pamiec nie myli to ten krem polecaja tez na zmarszczki


Ja chce sie pozbyc tych ochydnych rozstepow
Po cichu licze ze za 10 lat juz cos wynajda a do tego czasu bede musiała sie meczyc

Tak na zmarszczki i na rozstepy takie 2 w jednym.Ja w to nie wierze ale jak znam siebie to jak bede miala gift card do sephora to pewnie mnie skusi i kupie(powinni miec mniejsze tubki do wyprobowania bo tak to zdzierstwo i sie nie oplaca)

Ja na razie jestem zadowolona z peelingu kawowego naprawde,na to naloze samoopalacz i mozna smigac na plaze a co
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 22:51   #37
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Cytat:
Napisane przez martta19
Dzieki wszystkim za odp!A czy orientujecie sie moze w jakiej cenie (tak mniej wiecej) jest mikrodembrazja??Od jakiegos czasu planuje sobie zaczac robic peelingi kawowe,tylko powiedzcie mi prosze czy moge go zrobic sucha kawa,taka prosto z paczki??Nie pijam kawy i dla mnie byloby to duzo wygodniejsze.Jesli tak,to ktora mi polecacie(nazwa).No i oczywiscie dalej czekam na jakies info na temat rozstepow
Ja slyszalam ze mozna i z suchej tylko zmieszac z balsamem np ale peeling wtedy bedzie ostrzejszy (no ale moze to i lepiej na rozstepy,wiecej zetrze?) musze i ja sprobowac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 08:19   #38
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Ja miałam 2 zabiegi u kosmetyczki na rozstępy. Pierwszy to złuszczanie naskórka kwasami. Mialam 10 takich zabiegów, sporo kasy i zero efektów. Strasznie piekło a skóra i tak mi sie nie chciała łuszczyć. Teraz chodzę na zabiegi aparatem BeutyTek, ale jak na razie też nie widzę efektów. Też robię peelingi z kawy, są super. Dobre też są z soli gruboziarnistej zmieszanej z oliwką. A co do kremu Strivectin to w Sephorze jest w dwóch pojemnościach 177 ml - 700 zł i 39 ml - 400 zł, ale widzialam też na Allegro tam za 177 ml chcą ok, 400 zł. Gdzie czytałyście recenzje o tym kremie? Chciałabym poznać opinie kogoś kto go używał.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 09:44   #39
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Rozstępy-zabiegi

a macie może ten nowy krem na rozstępy Eveline ??? w różowym opakowaniu.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:26   #40
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Zapewne chodzi o ten...
http://allegro.pl/show_item.php?item=52737790
Szczerze też mnei zainteresował
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 11:41   #41
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Rozstępy-zabiegi

tak, właśnie ten mam na myśli. Widziałam go już w sklepie, ale nie wiem jak działa chciałabym poznać najpierw jakieś opinie, niż znowu kupować w ciemno, bo ostatnio jakoś mi to nie wychodzi i co kupię to mi nie pasuje
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 11:46   #42
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Rozstępy-zabiegi

a miałaś serum lub krem z tej serii?
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:07   #43
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Rozstępy-zabiegi

miałam serum, ale z tej serii zielonej wyszczuplającej serum w sumie jest fajne, ochładza ciałko, ja robię sobie peeling kawowy co 3 dni, mażę się tym serum ( codziennie rano i wieczór) a potem obwijam się folią
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 12:19   #44
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Rozstępy-zabiegi

ja własńie wczoraj zakupiłam to serum i dziś może użyję narazie stosuję serię z Ziaji i jetsem zadoiwlona ale chcę jescze coś dodać bo seria z AA Oceanic kończy się:P.
A co do peelingu kawowego ..to obowiązkowo co 2 dni czasem codziennie hehe maniaczka jestem :P

mnie kusi ten nowy różowy też z Eveline krem do biustu ...dziś pójde go poszukać...kupię sobei na dzień Dziecka
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 13:05   #45
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Rozstępy-zabiegi

dobry pomysł
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 16:34   #46
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Hmmm...Mam nadzieje ze niedlugo zostanie wynaleziony jakis fajny zabieg dajacy efekty..Te wszystkie zabiegi w salonach sa cholernie drogie,dlatego jak juz sie zdecyduje to musi to byc na maxa dobre Pozdrawiam
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 00:55   #47
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Rozstępy to blizny i niestety nie ma zabiegów ani preparatów ,które likwidowałyby rozstępy - moga najwyżej sprawić ,że rozstępy będą mniejsze, mniej widoczne. Z zabiegów w gabinetach kosmetycznych polecam złuszczanie naskórka peelingiem ziołowym oraz masaże.Zabiegów trzeba niestety zrobić sporo i czym starsze rozstępy i większe tym efekty niestety slabsze. Pomocne w leczeniu mogą być także zabiegi z zastosowaniem lasera biostymulacyjnego - ale to wymaga cierpliwości - efektów nie widać zbyt szybko.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 03:12   #48
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Cytat:
Napisane przez Natalia*79
Ja miałam 2 zabiegi u kosmetyczki na rozstępy. Pierwszy to złuszczanie naskórka kwasami. Mialam 10 takich zabiegów, sporo kasy i zero efektów. Strasznie piekło a skóra i tak mi sie nie chciała łuszczyć. Teraz chodzę na zabiegi aparatem BeutyTek, ale jak na razie też nie widzę efektów. Też robię peelingi z kawy, są super. Dobre też są z soli gruboziarnistej zmieszanej z oliwką. A co do kremu Strivectin to w Sephorze jest w dwóch pojemnościach 177 ml - 700 zł i 39 ml - 400 zł, ale widzialam też na Allegro tam za 177 ml chcą ok, 400 zł. Gdzie czytałyście recenzje o tym kremie? Chciałabym poznać opinie kogoś kto go używał.
Wklejam Ci pierwsza strone recenzjii z msn shopping(stronka nie wchodzi) recenzje sa bardzo rozbiezne

I'm giving it a one because it seems that all the advertising hype has been about its ability to "replace" Botox; fat chance. After 4 months of daily and twice-daily application - nothing. Well, not exactly nothing: There's that awful smell, the greasy feel that seems to linger forever, and the obvious addition of peppermint in some form (oil?) - I'd check my tube for the ingredients but I already threw it out - which is extremely irritating to the skin, especially sensitive skin. I can't imagine it does anything more for stretch marks than any other moisturizer, either, so whatever your purpose for buying it is - DON'T!! Save your money!
-- Anonymous on May 13, 2005
This is not the miracle cream that it is touted as being. I have used this for a year and have noticed some difference in my crow's feet and as other reviewers have said, it is more noticeable when you stop using it for a while. I would say if you use this, use it along with another product like retinol or Vitamin C cream.
-- Kathleen, Virginia Beach, VA on May 1, 2005
I have been using this product for about a year now. It seems to help soften facial lines, but this is best used in conjunction with another good face cream. Otherwise it just doesn't seem to provide enough moisture. StriVectin is helpful, but you won't get instant results.
-- Lori W, Redwood City, CA on April 27, 2005
This product did not work for me. I have terrible stretch marks on my belly due to pregnancy, tried this cream with great hope and belief that it would make my stretch marks fade, and was very disappointed. I have used the entire tube and my stretch marks still look the same as they did when I started (may have only faded ever so slightly). I am annoyed that I spent this kind of money on what I consider to be a fraudulent product. I can't speak about how it works on wrinkles, but what I do know is that "Creme De La Mer" works on wrinkles. I've used it and though it is also extremely expensive, at least it's a product that does what it claims!!!! You can buy it at Saks, Neiman's, or Bergdorf Goodman.
-- Anonymous on April 26, 2005
This is the only cream works! I used cocoa butter two times daily during my pregnancy, but still got a whole lot of stretch marks due to rapid weight gain. I used it seven months after giving birth and it gave me pimple-like rash between my fingers, then I washed my hands after every use and it went away. After two weeks, I saw some difference on my stretch marks! However it gave me a bad annoying rash after one month of use, but I kept on using it and it gave me results. My stretch marks greatly reduced in depth and color. I know I have some serious stretch marks all over my belly, that's why I think it is worth the trouble.
-- Anonymous on April 12, 2005
I have tried lots of skin care products for scar minimizing and wrinkles (ceramide, etc.), but for my skin, this is the best. I really noticed a difference when I stopped using it for a month or two. Use it twice a day- a very TINY amount, everywhere. They have another version out that has no peppermint oil and is good for more sensitive skin. I haven't had a problem with this. I also have oily skin, so I use it with Neutrogena's Advanced Solution skin care line, putting some blemish cream on my oily areas. You have to use it every day, in order to notice a difference. It seems expensive, but one tube should last you at least six months. Good results on a surgery scar; much better than the Neosporin scar reducing strips. I think it is worth it!
-- Anonymous on April 12, 2005
I purchased this product about 8 months ago. After using it for a couple of months I did not notice any results. But I continued to use it since it did moisturize my face. About 2 months ago I noticed that my skin was incredibly soft and the skin tones have evened out and the crow's feet around my eyes are practically non-existent. I recently had lunch with a friend that I haven't seen for a couple of months and she kept staring at my face and finally asked if I had started using foundation because my skin looked so smooth and soft. This product is definitely worth the price.
-- Nancy, Lodi, CA on April 4, 2005
I would rate it less than a one if I could. Please, ladies, don't waste your money. It actually made the lines above my lip worse. Boy, would I like to have that money back to buy something that would help me. I am a retired old lady on Medicare and I really feel bad about losing that money.
-- Anonymous on April 4, 2005
I have been using this product for about 1 month. I have been using it on my face to improve skin tone and reduce wrinkles, sagging, etc. It smells yummy, like Girl Scout mint cookies. My skin tends to break out from most moisturizers, but this has seemed to calm my skin. I have noticed an improvement in the lines on my forehead, the crease between my eyes, and the "chicken skin" on my throat and chest. No difference in the fine lines around lips or on the "waddle". I use a dab about the size of a dime 3x per day. It is very pleasant to use. I have tried all of the Avon Anew products, Olay, and ROC, and this has been the best (though I do continue to use ROC retinol cream.) Younger users should stick to a retinol cream and SUNBLOCK!! Get some Ti Silc - the best way to stop wrinkles from starting!
-- Anonymous on April 4, 2005
Not only did this NOT work for wrinkles, it irritated my facial skin and eyes. I also have been using it to try lessening the appearance of stretch marks. But it requires TOO much commitment for an average person; how convenient is it to massage this 3 times a day??
-- katarina t, san jose, CA on March 29, 2005
Page 1 of 15: ( 1 ) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 next >

Kusi ten krem kusi ale opinie sa naprawde rozne(jedna kobieta napisala ze ten krem poglebil jej zmarszczki nosowe (zgroza),na twarz balabym sie uzywac ale na rozstepy to mnie kusi......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 10:22   #49
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Question Dot.: Rozstępy-zabiegi

Mnie jeszcze kusi kolagen naturalny, widziałam na allegro opis produktu i czytałam stronę dystrybutora www.inventia.net Brzmi przekonująco, ale ile w tym prawdy? Jak ktoś tego próbował to napiszcie.
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 10:36   #50
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Ja sie tyko dziwie jaki cudem przy takiej cenie Strivectin jest w sephora Nr 1!
Niestety nie maja jego probek,moja siostra prosila przy duzych zakupach.
Poczytam jeszcze opinie ale podejrzewam, ze pomaga tak samo jak cepam
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 21:38   #51
dusia1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 51
Send a message via Skype™ to dusia1000
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Ja mam rozstepy na biodrach i udach. Od dluzszego czasu uzywam peelingu Lirene (taki pomaranczowy w tubce). Ma duze ziarenka, wiec sie czuje, ze sie peelinguje Bardzo mi pomogl.Splycil i zmniejszyl rostepy tak, ze nawet po opalaniu nie rzucaja sie w oczy.
dusia1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-19, 22:36   #52
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Rozstępy-zabiegi

ja też mam te durne rozstępy i przez nie czuje się bardzo źle, czuje się brzydka. Najgorzej jest w wakacje... dobrze tylko że nie są bardzo widoczne no ale ja wiem że są i już
jak byłam młodsza to rosłam "skokowo" i właśnie przez to że rostał w jednym czasie dużo porobiły mi się rozstępicha

na rozstępy podobno dobra jest wit E i np. glukozamina
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:32   #53
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Re: Rozstępy :(

Cytat:
Napisane przez justifiori
Idiotko moja siostra miala chorą przysadke i miała rozstępy od tego!!Są choroby od której sie ma rozstępy to zaburzenia hormonalne!
Nie wiem do kogo kierujesz swoją wypowiedź bo zarówno jedna i druga osoba wspomniała że m.in. powstawanie rozstępów wiąże sie z gospodarką hormonalną.
Zastanów sie zanim zaczniesz obrażac innych na forum. Akurat Twoja wypowiedź tutaj jest najbardziej idiotyczna więc pomyśl jak umiesz.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:46   #54
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Re: Rozstępy :(

dokladnie, dziewczyny wspomnialy [bie] ze przy zaburzeniach hormonalnych moga wystepowac rozstepy spowodowane choroba, a jak wiemy [albo przynajmneij wiekszosc wie] m.in. przysadka ejst odpowiedzialna za gspodarke hormonalna


a poza tym watek byl zalozony dawno temu, bardzo dawno i np Zuziaa nie odwiedziala forum juz od dawna,w iec watpie czy przeczyta twoja wypowiedz na temat jej osoby i intelektu [bo wydaje mi sie ze do neij kierowalas slowa]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:41   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Re: Rozstępy :(

Usunęłam post Justifiori i pokazuję czerwoną kartkę - dobrze Ci radzę licz się ze słowami! Po co odkopujesz wątek sprzed 3 lat? Tylko po to by kogoś obrzucić błotem? Uważaj bo skończy się to dla Ciebie banem!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 09:39   #56
justifiori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 251
Dot.: Re: Rozstępy :(

sorki jestem tu od niedawna i nie spojrzałam na date...NIe sądziłam że bedą totaj wątki sprzed tak długiego czasu...PS.Athenka też napisała coś niemiłego:"pomyśl jak umiesz..."I co?
justifiori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 04:05   #57
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Rozstępy-zabiegi

Mial zadzialac na moje rozstepy. Wyrzucone 130 euro w bloto...
Wreszcie sie moge wyzalic.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 14:45   #58
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Rozstępy-zabiegi

Miałam przeprowadzany zabieg złuszczania kwasem (jakim to nie pamiętam, ponieważ było to parę lat temu), W każdym razie takich zabiegów moża przeprowadzić cztery, ponieważ są bardzo silne. Ja tylko poddałam się jednemu zabiegowi (170 zł), ponieważ są tak strasznie bolesne więc jak bym miała to przechodzić jeszcze trzy razy to bym chyba zwariowała . Po jednym zabiegu nie ma żadnych spektakularnych efektów .
W każdym razie od niedawna w Polsce przeprowadzają zabiegi laserowe, polegaja na "wypaleniu" rozstępu, ale są bardzo drogie 1 cm-100 zł, podobno pomaga, moja koleżanka niedawno poddała sie takiemu zabiegowi i na razie pokryta jest strupami więc trudno coś jeszcze powiedzieć .

Nie wierze w żadne kremy i ampółki na rozstępy które kosztują 100-400 zł, Eveline Cos. mam , ponieważ bardzo wygładza skórę i jest niesamowidzie gładka .

A domowych sposobób Basia na stronach Biochemii poleca stosowanie miejscowo kwasów, wit. C i retinoidów. Sama niedługo zabiorę się za taki zestaw

Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:01   #59
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki i zabiegi na rozstępy

Ja już nie wierzę w żadne specyfiki,to wszystko to nabijanie kieszeni producentów tych cudownych"specyfików".wsz yscy obiecują cuda a my biedne posiadaczki rozstępów dajemy się na to nabierać,bo chcemy wierzyć że coś może nam pomóc
Naukowcy bawią się genami,tworzą promy kosmiczne,bomby atomowe a żaden nie potrafi wymyślić czegoś co usunie rozstępy
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 07:02   #60
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: kosmetyki i zabiegi na rozstępy

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ja już nie wierzę w żadne specyfiki,to wszystko to nabijanie kieszeni producentów tych cudownych"specyfików".wsz yscy obiecują cuda a my biedne posiadaczki rozstępów dajemy się na to nabierać,bo chcemy wierzyć że coś może nam pomóc
Naukowcy bawią się genami,tworzą promy kosmiczne,bomby atomowe a żaden nie potrafi wymyślić czegoś co usunie rozstępy
Hehe, bardzo słuszna uwaga... Ale stosowałaś je regularnie? Bo wiesz jak to jest - wiele osób mówi, że coś nie działa, a potem okazuje się, że taki krem był stosowany co kilka dni... A wtedy przecież nie ma co oczekiwać efektów...

Cytat:
Napisane przez werca Pokaż wiadomość
Witam. Ja też mam problem z rozstępami na brzuchu. Pojawiły się tuż po porodzie. Nie wiem co teraz. Ostatnio jednak znalazłam taki ranking http://rozstepykosmetyki.pl/ i tam są różne kosmetyki antyrozstępowe. Nie wiem, na który mam się zdecydować, bo wszystkie recenzje są pozytywne. Ale może któraś z Was próbowała stosować jakiś z tych kosmetyków i wie, że akurat ten zadziała? Podpowiedzcie.
Ja stosuję Revitol Stretch Mark. Cały czas jestem na pierwszym opakowaniu, więc jeszcze niewiele mogę powiedzieć. Tzn. skóra jest na pewno gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Część fioletowych rozstępów (mam na udach) jest jaśniejsza. Ale zobaczymy jak będzie dalej, bo mam zamiar jeszcze 2 opakowania zużyć.
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.