Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-18, 22:08   #1
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557

Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)


Witam

Są wakacje, i coś mnie natchnęło na zmianę wizerunku. Jednak sama nie dam sobie rady i potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że trafiłam idealnie i mi pomożecie : )
Niedługo zaczynam nowy etap w swoim życiu, dlatego chcę się zmienić i wyglądać zabójczo

Może najpierw zacznę od koloru włosów. Na 1 obrazku jest mój wymarzony kolor, jaki chciałabym uzyskać, na 2 jestem ... ja . Rok temu farbowałam włosy szamponem koloryzującym, niestety nie zmył się i mam go po dzień dzisiejszy. Odrost sięga mniej więcej do długości uszu (widać zresztą na załączniku - grzywkę mam w swoim naturalnym kolorze).
Nie wiem kompletnie jak się zabrać do zmiany koloru, jak bardzo przeszkadza to że mam 2 różne odcienie na włosach itp. Boję się użyć rozjaśniacza, bo on strasznie niszczy włosy. Zastanawiałam się nad tym, czy jakbym kupiła farbę jaśniejszą od tego koloru jaki chce uzyskać coś by z tego wyszło. I czy musiałabym najpierw iść do fryzjera żeby mi ten nieszczęsny kolor na włosach usunął ? .

Po drugie fryzura. Długość mi bardzo odpowiada, cięcie też. Ale nie grzywka. Wolałabym zostać w grzywce, jednak nie w takiej . Nie mam jednak na nią pomysłu, nie znam się i nie wiem jaka by mi pasowała.

Mam nadzieję, że pomożecie mi osiągnąć wymarzony cel . Za każdą pomoc z góry dziękuję
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 23:11   #2
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 90
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

Co do koloru chyba będzie trzeba dekoloryzować ale nie wiem nie znam się bo chyba jakbyś nałożyła jaśniejszą farbę to mogłoby się skończyć nieszczęściem. Lepiej idź do fryzjera zrobi to profesjonalnie. Jednak nie radzę ci teraz zmieniać koloru bo słońce, woda itp. szybciej się wypłucze, wypłowieje i włosy szybciej się przesuszą. no ale jestem kobietą więc rozumiem jak napadnie na zmianę to nie ma zmiłuj się. Ale zawsze lepiej się zastanowić 10 razy niż się podejmie jakąkolwiek decyzje.
karolajna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:47   #3
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

nikt inny nie pomoże?? : (
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:25   #4
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

ten watek się nadaje na Metamorfozy a nie na pytania do kosmetyczki,.
Na Metamorfozach szybciej ktos by Ci odpowiedzial
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:27   #5
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

Ja to widzę tak.. Najpierw będzie trzeba będzie rozjaśnić włosy ale nie dużo, więc nie bój sie tak tego rozjaśniacza bo nic sie złego nie powinno stać z włosami Później odpowiednia farba i wyjdzie kolor Tak więc najlepiej jak wybierzesz się do fryzjerki. Niestety samo pomalowanie jaśniejszą farbą nic nie da. Co do grzywki - ja Cię widze albo w całkowicie prostej lekko dluższej po bokach, albo w lekko wycieniowanej na bok także musiala bys troszke ją zapuścić aby ładnie obciąć
malachite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:43   #6
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

Jesteś bardzo ładna i masz ładną fryzurkę Co do grzywki, to faktycznie nie jest trafiona... proponuję ją trochę zapuścić i obciąć na ukos, albo (jeśli Ci się śpieszy) obciąć ją na prosto + przedziałek na środku głowy.

Widzę, że jesteś zielona w temacie farbowania, więc absolutnie nie rób tego sama w domu farbami drogeryjnymi!!! Farbowanie na jednolity kolor w salonie jest jest takie drogie a fryzjerka zrobi to profesjonalnie.

Kolor który wybrałaś jest śliczny!!!! Myślę, że będzie Ci pasował
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:54   #7
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

myślałam żeby którąś z tych grzywek zrobić
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 12:06   #8
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

w sumie, to masz taką, tylko ciut krótszą i nie wystylizowaną za dwa tyg. taka będzie właśnie Twoja
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:20   #9
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

Zgadzam się z poprzedniczką. Masz świetną urodę, więc nie maskuj jej w jakimś brązie, bo bd wyglądać jak szara myszka
Rudy byłby cudowny. Jak tylko Cię zobaczyłam to od razu wiedziałam, ze będzie najlepszy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1279 720087

A fryzura hmm... ta, którą dała poprzedniczka jest świetna.
Grzywka... odradzam tę z załączonych przez Cb zdjęć. Jest bardo postrzępiona i trudna w utrzymaniu. Wiem to, bo mam taką, choć wcale jej nie chciałam. Fryzjerka troszkę przesadziła
Sądzę, że taka jak na zdjęciu z fryzurą jest ładna. Albo coś takiego:
http://images.google.com/imgres?imgu...Disch:1&itb s=1
Fryzjerka, bd wiedziała jak ciąć. Ona jest zaczesywana tak na bok, jednak zasłania większą całe czoło. Jest bardzo ładna
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:41   #10
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

bardzo podoba mi się ten rudy odcień, niestety mam nie pozwoliła mi się na taki pofarbować. Zostaje mi albo ten blond albo .. hmm.. wrócić może do naturalnego ?
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:08   #11
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Wink Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

Cytat:
Napisane przez Monx Pokaż wiadomość
Witam

Są wakacje, i coś mnie natchnęło na zmianę wizerunku. Jednak sama nie dam sobie rady i potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że trafiłam idealnie i mi pomożecie : )
Niedługo zaczynam nowy etap w swoim życiu, dlatego chcę się zmienić i wyglądać zabójczo

Może najpierw zacznę od koloru włosów. Na 1 obrazku jest mój wymarzony kolor, jaki chciałabym uzyskać, na 2 jestem ... ja . Rok temu farbowałam włosy szamponem koloryzującym, niestety nie zmył się i mam go po dzień dzisiejszy. Odrost sięga mniej więcej do długości uszu (widać zresztą na załączniku - grzywkę mam w swoim naturalnym kolorze).
Nie wiem kompletnie jak się zabrać do zmiany koloru, jak bardzo przeszkadza to że mam 2 różne odcienie na włosach itp. Boję się użyć rozjaśniacza, bo on strasznie niszczy włosy. Zastanawiałam się nad tym, czy jakbym kupiła farbę jaśniejszą od tego koloru jaki chce uzyskać coś by z tego wyszło. I czy musiałabym najpierw iść do fryzjera żeby mi ten nieszczęsny kolor na włosach usunął ? .

Po drugie fryzura. Długość mi bardzo odpowiada, cięcie też. Ale nie grzywka. Wolałabym zostać w grzywce, jednak nie w takiej . Nie mam jednak na nią pomysłu, nie znam się i nie wiem jaka by mi pasowała.

Mam nadzieję, że pomożecie mi osiągnąć wymarzony cel . Za każdą pomoc z góry dziękuję
powiedz mi ,prosze, jaki masz kolor farby na pierwszym zdjeciu? Bardzo ladnie wygladasz
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 17:57   #12
Monx
Rozeznanie
 
Avatar Monx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 557
Dot.: Zmiana koloru i fryzury.. pomocy ;)

nie wiem co to za kolor niestety : (
__________________
>>


UX designer


Monx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.