jak to zrobić z prezentami??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 13:16   #1
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213

jak to zrobić z prezentami???


Może Wy macie jakiś pomysł.
Ja i mój narzeczony od dawna mieszkamy razem, mamy nie za duże mieszkanie, więc nie chcemy więcej szpargałów. Sprawa jest prosta - to, czego potrzebujemy to pieniądze. Jeśli ktoś z gości wcześniej wprost nas spyta co kupić oczywiście odpowiemy. Ale może jest jakiś myk, żeby dać to do zrozumienia "niedomyślnym" bez chamstwa?

No i druga sprawa - chętnie zamiast kwiatów przyjmiemy np. dobre wina lub słodycze (dużej ilości kwiatów i tak nie przywieziemy do naszego lokum).

Widywałam na zaproszeniach durne wierszyki w stylu:


"Na wesele przybywajcie o prezenty się nie martwcie,
By nie składać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie."

"Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić.
Stąd wiadomość ku publice, chcemy z winem mieć piwnice.
Niekoniecznie z winnic sławnych, za to pełne win wytrawnych,
wina włoskie, bądź też z Chile, co zapewnią miłe chwile."


itd.

ale tego chcemy własnie uniknąć :/
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:59   #2
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Też jestem przeciwna wierszykom - nie wiem jak w Twojej rodzinie ale u mnie wiekszość osób i tak daje kasę a prezenty dają Ci, których nie stać na kopertę a chcą czymś jednak obdarować młodych - dlatego nie chce nikomu mówić "tylko kasa" najlepiej rozpuścić poczta pantoflową (najlepiej poprzez mamy ), że pieniążki wam się przydadzą najbardziej

Co do win i słodyczy - możesz przy dawaniu zaproszenia rzucić hasłem, że chętnie przyjmiecie właśnie to zamiast kwiatów i bardzo by was to ucieszyło
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:01   #3
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Też jestem przeciwna wierszykom - nie wiem jak w Twojej rodzinie ale u mnie wiekszość osób i tak daje kasę a prezenty dają Ci, których nie stać na kopertę a chcą czymś jednak obdarować młodych - dlatego nie chce nikomu mówić "tylko kasa" najlepiej rozpuścić poczta pantoflową (najlepiej poprzez mamy ), że pieniążki wam się przydadzą najbardziej

Co do win i słodyczy - możesz przy dawaniu zaproszenia rzucić hasłem, że chętnie przyjmiecie właśnie to zamiast kwiatów i bardzo by was to ucieszyło
Problem jest taki, że jakieś 70% zaproszeń wysyłać będziemy pocztą. Osobiście dajemy zaproszenia tylko 40 osobom,które będą na obiedzie. Pozostali zaproszeni tylko na ślub lub na imprezę dla znajomych dostaną zaproszenia pocztą i już nic im nie powiemy
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:03   #4
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
Problem jest taki, że jakieś 70% zaproszeń wysyłać będziemy pocztą. Osobiście dajemy zaproszenia tylko 40 osobom,które będą na obiedzie. Pozostali zaproszeni tylko na ślub lub na imprezę dla znajomych dostaną zaproszenia pocztą i już nic im nie powiemy
No wiesz ja bym się nie spodziewała zbytnio kopert od osób zaproszonych tylko na ślub, tacy goście zazwyczaj składają życzenia i dają kwiaty
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:11   #5
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
No wiesz ja bym się nie spodziewała zbytnio kopert od osób zaproszonych tylko na ślub, tacy goście zazwyczaj składają życzenia i dają kwiaty

Mam na myśli wino zamiast kwiatów w przypadku tych osób. Poza tym to nie są osoby zaproszone tylko na ślub. Po prostu dla "młodzieży" jest organizowana wielka impreza na którą wynajmujemy tydzień później klub.
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:47   #6
fraszka105
Raczkowanie
 
Avatar fraszka105
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 276
GG do fraszka105
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Zadzwoń po pretekstem, czy zaproszenie dotarło albo jak ktoś będzie dzwonić potwierdzić, że przyjdzie i powiedz mimochodem, że ciułacie kasę na coś tam. Może załapią
__________________
Never sigh for better world, it's already composed, played and told.


fraszka105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:59   #7
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez fraszka105 Pokaż wiadomość
Zadzwoń po pretekstem, czy zaproszenie dotarło albo jak ktoś będzie dzwonić potwierdzić, że przyjdzie i powiedz mimochodem, że ciułacie kasę na coś tam. Może załapią
O własnie, nienajgorsze, może sami zapytają
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 16:43   #8
kwiatowyanulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Ja też jestem zdania, że wiele zależy od rodziny i panujących tam obyczajów. U jednych częściej daje się prezenty, u innych kasę. Jak wiadomo liczą się chęci. Moja mama ma zdecytowanie lepszy kontakt z moją dalszą rodziną, dlatego to ona przejęła PR . Tym sposobem dostaliśmy i kasę (zbieramy na mieszkanie) i całkiem fajne luksusowe zegarki na prezent. Trzymamy kciuki, żeby się udało!

Edytowane przez kwiatowyanulek
Czas edycji: 2012-03-01 o 12:19
kwiatowyanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:44   #9
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Dodatkowo ja bym i tak powiedziała mamie że jaka z kimś będzie rozmawiać i zejdzie na temat to żeby zasugerowała że wolicie pieniądze na prezent. Przecież to że nie wręczacie osobiście zaproszeń nie znaczy że nie utrzymujecie kontaktów telefonicznych, że ktoś się z kimś na pewno nie spotka. Może akurat bo wiem że niektórzy mają zwyczaje że właśnie pytają rodziców młodych a nie państwa młodych o to co dać w prezencie.
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 17:01   #10
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Tak tak rodzice sami to wiedzą, przecież widzą jaka u nas graciarnia
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:28   #11
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Teraz zwykle daje się kasę. My dostaliśmy może 3 prezenty, a tak to koperty. Nie chciałam pisać nic o pieniądzach, żeby nikt nie poczuł się zmuszony do czegoś, tym bardziej, że zwykle jeśli ktoś ma mniej pieniędzy, to kupuje jakiś niedrogi prezent. Rozpuszczenie wici poprzez rodziców to najlepszy sposób . My chcieliśmy książkę zamiast kwiatów, więc do zaproszenia dołączyliśmy taki malutki "bilecik", na którym było napisane (prozą, nie wierszem ), że gościom, którzy chcą nas obdarować kwiatami, proponujemy, by zamiast tego podarowali nam książkę z dedykacją .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 18:34   #12
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

w zasadzie jeśli jesteś przeciwko wierszykom to faktycznie zostaje Ci tylko każdego poinformować i liczyć, że do wesela nie zapomną (bo niekoniecznie wasze może być jedynym i się może ludziom poplątać).
U nas był "nieszczęsny" (chociaż nikt nie mówił, że brzydki) wierszyk o winko zamiast kwiatów, na osobnym bileciku dołączonym do zaproszenia. W zasadzie nie słyszałam żadnych narzekań, że komuś się to nie podoba. A co do kasy zamiast prezentów - nie prosiliśmy o to bezpośrednio, ale większość osób sama przytomnie zapytała (tak samo zresztą jak o nasz ulubiony rodzaj win ). W zasadzie dostaliśmy tylko kilka prezentów - komplet pościeli, kilka ręczników i śliczne filiżanki. Dla większości zresztą kasa to wygoda

Edytowane przez paula54
Czas edycji: 2012-02-29 o 22:43
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 19:07   #13
asienka_1005
Raczkowanie
 
Avatar asienka_1005
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 406
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
Może Wy macie jakiś pomysł.
Ja i mój narzeczony od dawna mieszkamy razem, mamy nie za duże mieszkanie, więc nie chcemy więcej szpargałów. Sprawa jest prosta - to, czego potrzebujemy to pieniądze. Jeśli ktoś z gości wcześniej wprost nas spyta co kupić oczywiście odpowiemy. Ale może jest jakiś myk, żeby dać to do zrozumienia "niedomyślnym" bez chamstwa?

No i druga sprawa - chętnie zamiast kwiatów przyjmiemy np. dobre wina lub słodycze (dużej ilości kwiatów i tak nie przywieziemy do naszego lokum).

Widywałam na zaproszeniach durne wierszyki w stylu:


"Na wesele przybywajcie o prezenty się nie martwcie,
By nie składać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie."

"Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić.
Stąd wiadomość ku publice, chcemy z winem mieć piwnice.
Niekoniecznie z winnic sławnych, za to pełne win wytrawnych,
wina włoskie, bądź też z Chile, co zapewnią miłe chwile."


itd.

ale tego chcemy własnie uniknąć :/
Też mamy taki sam problem.
Ale przede wszystkim- nie powinno się oczekiwać prezentów, nawet wina czy czekoladek- od tych z gości, którzy zaproszeni są tylko do kościoła. Nawet napomknięcie o tego typu oczekiwaniu do wg mnie nietakt.
A jeśli chodzi o pieniądze- nas część gości po prostu zapytała, czy wolimy pieniążki czy prezenty. A z racji tego, że mieszkamy razem, mamy nieduże mieszkanko i mamy wszystkiego ponad, bez ogródek od razu odpowiadaliśmy, że wolimy gotówkę. Odkładamy po prostu na własne mieszkanie, zresztą całe pieniądze z wesela (poza jakąś drobną ich częścią na bieżące wydatki) chcemy przeznaczyć na mieszkanie, dlatego nie ma co się zastanawiać.
Nawet, jeśli dostaniemy prezenty, będziemy się cieszyć. A to, co będzie się powtarzało (a co po prostu już mamy w domu, bo sami sobie kupiliśmy bądź też już dostaliśmy) po prostu schowamy na gorsze czasy

Czy wierszyki są złe? Różnie można na to spojrzeć. Sami nadal się zastanawiamy nad dołączeniem ich do zaproszeń. A i tak wszystko zależy od rodziny- jak tu ktoś po drodze wspomniał- co rodzina, to obyczaj
__________________
"Bezapelacyjnie... do samego końca- mojego lub jej..."


http://s7.suwaczek.com/20120609290113.png
asienka_1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:28   #14
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

My się nie bawiliśmy w żadne wierszyki. Napisaliśmy na zaproszeniu po prostu:

"Wszystkich, którzy chcieliby nas z tej okazji obdarować kwiatami, prosimy, by sprawili nam radość, przynosząc zamiast bukietów butelkę wina." i tyle.
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:35   #15
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
My się nie bawiliśmy w żadne wierszyki. Napisaliśmy na zaproszeniu po prostu:

"Wszystkich, którzy chcieliby nas z tej okazji obdarować kwiatami, prosimy, by sprawili nam radość, przynosząc zamiast bukietów butelkę wina." i tyle.
Mój wujek też na zaproszeniach nie miał żadnych wierszyków, tylko zwyczajnie napisane, że zamiast kwiatów proszą o zabawki dla domu dziecka.
Według mnie to najlepsze rozwiązanie Sama nie przepadam za wierszykami na zaproszeniach - więc jeśli zdecydujemy się na coś innego, niż kwiaty, to też napiszemy po prostu taką informację.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:02   #16
inecita
Zakorzenienie
 
Avatar inecita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 213
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez maxwelka Pokaż wiadomość
My się nie bawiliśmy w żadne wierszyki. Napisaliśmy na zaproszeniu po prostu:

"Wszystkich, którzy chcieliby nas z tej okazji obdarować kwiatami, prosimy, by sprawili nam radość, przynosząc zamiast bukietów butelkę wina." i tyle.
A jak było w Waszych przypadkach? Wszyscy jak jeden mąż zastosowali się do sugestii czy część mimo wszystko przyniosła kwiaty?
__________________
Proszę odpisuj u mnie!!!

inecita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:04   #17
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
A jak było w Waszych przypadkach? Wszyscy jak jeden mąż zastosowali się do sugestii czy część mimo wszystko przyniosła kwiaty?
My jeszcze jesteśmy przed tym dniem, więc powiem Ci jak już będzie po Ale zwykle ludzie raczej się stosują do zaleceń
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:48   #18
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
A jak było w Waszych przypadkach? Wszyscy jak jeden mąż zastosowali się do sugestii czy część mimo wszystko przyniosła kwiaty?
Nie do mnie pytanie skierowane, ale ja już po, więc odpowiem. Dostaliśmy tylko dwa bukiety. Reszta to były winka - większość zastosowała się do sugestii. Oprócz takich zwykłych dostaliśmy Patykiem pisane, Mamrota i Amarenę
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:54   #19
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez inecita Pokaż wiadomość
A jak było w Waszych przypadkach? Wszyscy jak jeden mąż zastosowali się do sugestii czy część mimo wszystko przyniosła kwiaty?
My dostaliśmy książki od wszystkich i żadna kniga się nie powtórzyła . A kwiatów i win też trochę dostaliśmy od ludzi, którzy przyszli na ślub .
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:32   #20
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Ja uważam, że zrobią jak będą chcieli, ale jak zapytają to im zasugerujcie, że kaska by się przydała najbardziej A zamiast kwiatów to chyba wierszyk jak najbardziej wypada
Sama zastosuję wierszyk odnośnie "zastępnika" kwiatów, ale tylko w zaproszeniach także na przyjęcie.
<BRAK WIERSZYKA - REMONT>

Edytowane przez Alejka13
Czas edycji: 2012-03-14 o 22:17
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 11:28   #21
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Cytat:
Napisane przez asienka_1005 Pokaż wiadomość
Czy wierszyki są złe? Różnie można na to spojrzeć. Sami nadal się zastanawiamy nad dołączeniem ich do zaproszeń. A i tak wszystko zależy od rodziny- jak tu ktoś po drodze wspomniał- co rodzina, to obyczaj
My osobiście nie mamy nic do wierszyków i dołączyliśmy do naszych zaproszeń jeden na temat przyniesienia wina lub książki zamiast kwiatów (o pieniądze w życiu bym się nie zdecydowała prosić w takiej formie). Sama dostałam niejedno zaproszenie z takim wierszykiem i nigdy nawet nie przeszło przez myśl, że to coś nie na miejscu, przeciwnie, byłam zadowolona bo od razu jest jasne czego sobie młodzi życzą zamiast kwiatów i jeden kłopot z głowy
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:16   #22
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Alejka nie obraź się proszę (może to spacznie filologa przeze mnie przemawia) ale ten wierszyk się kupy nie trzyma zupełnie, lepiej poszukać chyba jakiegoś gotowca niż próbować na siłę coś stworzyć..ale jeśli chcesz pisać sama to licz po prostu zgłoski w wersach żeby się zgadzały i kurka blaszka trzeba jednak odmieniać przez przypadki - kogo? czego? kwiatów mocy
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 22:16   #23
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

ok, to było na szybko, dzięki za radę
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:59   #24
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Powiem szczerze że ja kiedys dotalam od kolezanki zaproszenie na ślub cywilny z takim wierszykiem i dziwnie sie poczułam tzn nie podobało mi sie to. Nie przyjazniłysmy sie za bardzo w gole byłam w szoku ze mnie zaprosiła moze rodzina jakos inaczej na to popatrzyła. Chociaz duzo osób nie przyszło nie wnikam czy to z tego powodu.
My tez potrzebujemy kasy i puscimy to poczta pantoflowa czyli babcia mama itp a na zaproszeniu napiszemy normalnie ze zamiast kwiatów chcemy wino tak jak tu pisałyscie (bardzo spodobał mi sie ten pomysł) albo karme do schroniska.

ps:dziewczyny a tak nie na temat jak robicie te napisy pod kreska np razem od czy kiedy ślub?
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:27   #25
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

pala - w ustawieniach (drugi od góry fioletowy pasek, pierwszy panel po lewej) po lewej masz podpis. Tam takie rzeczy się wypisuje
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 23:14   #26
pala813
Raczkowanie
 
Avatar pala813
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 73
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

Dziękuje bardzo za odpowiedz teraz bede kombinowac tylko zeby sie obrazek pojawiał a nie odyłajacy link:P
Juz wiem ze podobno nie można tutaj wstawiac zadnych suwaczków itp musiałam załatwić to inaczej
__________________
Poznaliśmy się 01.09.2006
Jesteśmy ze sobą 5 lat i 6 miesięcy

Edytowane przez pala813
Czas edycji: 2012-03-19 o 23:23
pala813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:14   #27
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: jak to zrobić z prezentami???

wstaw sobie obrazek w formie adresu. Dajesz tu wpisujesz np. nasz ślub i wyświetla Ci tak, jak u mnie w podpisie, a po kliknięciu jesteś w suwaczku
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.