podkład pod podkład???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-25, 07:58   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

podkład pod podkład????


Niektórzy specjaliści radzą stosowanie dla cery bardzo tłustej (takiej jak moja) podkładu pod podkład, który pochłania wszystkie wydzieliny. Ale co to jest, jak się konkretnie nazywa i z jakiej firmy jest dory?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-25, 07:58   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
podkład pod podkład????

Niektórzy specjaliści radzą stosowanie dla cery bardzo tłustej (takiej jak moja) podkładu pod podkład, który pochłania wszystkie wydzieliny. Ale co to jest, jak się konkretnie nazywa i z jakiej firmy jest dory?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-25, 11:41   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: podkład pod podkład????

Droga Jago [img]icons/icon40.gif[/img]
dla cery bardzo tlustej stosuje sie z lepszym efektem bazy pod podklad. Sa to specjalne fluidy, kremy, ktore maja za zadanie pochlaniac nadmiar sebum, regulowac wydzielanie tluszczu z porow i utrwalac makijaz.
Raczej nie mozna nazwac ich "podkladem pod podklad" lecz baza.
Ta pierwsza nazwa jest raczej zarezerwowana dla "kolorowych" podkladow np. zielonych, bialych czy niebieskich, ktore sie naklada na poszczegolne partie twarzy w celu wyrownania kolorytu, albo do osiagniecia jakiegos konkretnego kolorytu makijazu. Stosuje sie je raczej na sesjach zdjeciowych.

Natomiast jesli chodzi o bazy matujace to kilka wymienilam w artykule dotyczacym makijazu slubnego. Rowniez postaram sie jak najszybciej umiescic kilka propozycji takich specyfikow w katalogu kosmetykow, gdzie panie beda mogly samie jje opiniowac. Moze wtedy bedzie Ci latwiej wybrac ten najlepszy.
Pozdrawiam

Agnieszka Zembrzycka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-25, 11:41   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: podkład pod podkład????

Droga Jago [img]icons/icon40.gif[/img]
dla cery bardzo tlustej stosuje sie z lepszym efektem bazy pod podklad. Sa to specjalne fluidy, kremy, ktore maja za zadanie pochlaniac nadmiar sebum, regulowac wydzielanie tluszczu z porow i utrwalac makijaz.
Raczej nie mozna nazwac ich "podkladem pod podklad" lecz baza.
Ta pierwsza nazwa jest raczej zarezerwowana dla "kolorowych" podkladow np. zielonych, bialych czy niebieskich, ktore sie naklada na poszczegolne partie twarzy w celu wyrownania kolorytu, albo do osiagniecia jakiegos konkretnego kolorytu makijazu. Stosuje sie je raczej na sesjach zdjeciowych.

Natomiast jesli chodzi o bazy matujace to kilka wymienilam w artykule dotyczacym makijazu slubnego. Rowniez postaram sie jak najszybciej umiescic kilka propozycji takich specyfikow w katalogu kosmetykow, gdzie panie beda mogly samie jje opiniowac. Moze wtedy bedzie Ci latwiej wybrac ten najlepszy.
Pozdrawiam

Agnieszka Zembrzycka
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.